Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Październik 2020
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Spezia – Sampdoria

Typy bukmacherskie w Serie A. Jak typuje bukmacher Fortuna mecz Spezia - Sampdoria w eFortuna - typ na 11-01-2021 godz. 20:45. Sprawdź ofertę i kursy na dzisiaj.

Fortuna to legalny bukmacher prezentujący w serwisie prognozy i typy bukmacherskie, które analizujemy i przedstawiamy także naszym czytelnikom. Ta sugestia typu na mecz Spezia - Sampdoria pochodzi z eFortuna i nie odpowiadamy za sugerowanie się tą prognozą. Przeczytaj i pomyśl czy warto to obstawiać? Zawsze mimo wszystko osoby lubiące sport dowiedzą się czegoś wartościowego przed meczem.

U kogo można typować mecz?
Polscy legalni bukmacherzy przyjmują zakłady bukmacherskie online. Fortuna posiada licencję na zakłady w internecie i możesz grać tutaj legalnie. Więcej na eFortuna.

PO EFEKTOWNYCH WYGRANYCH. Zarówno Spezia, jak i Sampdoria przystępują do poniedziałkowej rywalizacji po wielkich zwycięstwach. W ostatniej kolejce Spezia sensacyjnie ograła Napoli na ich stadionie (2:1). Z kolei zespół z Genui na własnym obiekcie odprawił bez punktów Inter (2:1). Po wygranej w Neapolu szkoleniowiec beniaminka Vincenzo Italiano stwierdził: Pracujemy teraz z większym spokojem.

Spezia – wygrana z Napoli to wielkie osiągniecie dla podopiecznych Vincenzo Italiano. Dzięki tej wygranej beniaminek wydobył się ze strefy spadkowej. Przed spotkaniem z Sampdorią szkoleniowiec gospodarzy powiedział: Sampdoria ma wyraźną tożsamość, osiągają dobre wyniki w tym sezonie. Mają graczy, którzy mogą samodzielnie decydować o losach spotkań, poświęcają się i dobrze kontratakują. To będzie ciężka gra. Musimy uważać i nie oddawać piłki, ponieważ mogą być niebezpieczni w kontrataku. Simone Bastoni, Federico Mattiello, Jeroen Zoet, oraz Andrej Galabinov leczą kontuzje, a Ardian Ismajli pauzuje za kartki.

Sampdoria – już tylko sześć spotkań dzieli ekipę z Genui od wyrównania rekordowego niechlubnego wyniku w Serie A. Dotyczy on czystych kont w delegacjach, a dokładniej ich braku. Sampdoria nie potrafiła zachować czystego konta w kolejnych osiemnastu meczach wyjazdowych. Mija już ponad rok odkąd Sampdoria w meczu wyjazdowym w Serie A nie straciła gola, a było to 6 stycznia 2020 roku na San Siro z Milanem (0:0). Z urazami zmagają się: Manolo Gabbiadini, Alex Ferrari oraz Adrien Silva.

Prognoza: w 8 z 9 poprzednich spotkań Spezii we wszystkich rozgrywkach widzieliśmy gole obu drużyn. Jak wspomniałem powyżej Sampdoria nie potrafiła zachować czystego konto w kolejnych 18 meczach wyjazdowych w lidze! Dodatkowo w 9 z 10 ostatnich potyczek Sampdorii w lidze czy krajowym pucharze obie drużyny trafiały do siatki. Średnia goli, które padają w meczach Spezii to 3,3, a Sampdorii – 3,2. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 2,5 gola (kurs 1,87)/ obie drużyny strzelą gola i liczba goli będzie większa niż 2,5 - TAK (kurs 2,03).

PO EFEKTOWNYCH WYGRANYCH. Zarówno Spezia, jak i Sampdoria przystępują do poniedziałkowej rywalizacji po wielkich zwycięstwach. W ostatniej kolejce Spezia sensacyjnie ograła Napoli na ich stadionie...

PO EFEKTOWNYCH WYGRANYCH. Zarówno Spezia, jak i Sampdoria przystępują do poniedziałkowej rywalizacji po wielkich zwycięstwach. W ostatniej kolejce Spezia sensacyjnie ograła Napoli na ich stadionie...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 3.15 X: 3.40 2: 2.38

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść