Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: DZISIAJ do 23:59
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Toulouse – Nantes

Typy bukmacherskie w Francja awans/spadek 1. Jak typuje bukmacher Fortuna mecz Toulouse - Nantes w eFortuna - typ na 27-05-2021 godz. 20:45. Sprawdź ofertę i kursy na dzisiaj.

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

NA NIC SKUTECZNY FINISZ. Wydawało się, że po czterech kolejnych wygranych ostatnia kolejka i starcie z nie grającym o nic Montpellier będzie dla Nantes formalnością. Co więcej tak naprawdę jeden punkt w pełni wystarczyłby do wyprzedzenia Brestu (lepsza różnica bramek), ale porażka 1:2 sprawiła, że teraz popularne „Kanarki” muszą walczyć z Tuluzą, czyli zespołem który pożegnał się z Ligue 1 w zeszłym sezonie.

Toulouse – trzeciego miejsca po sezonie zasadniczym podopieczni Patrice Garande również mogli uniknąć. Do drugiego Clermont stracili dwa punkty, ale w ostatnich dwóch meczach zdobyli zaledwie dwa punkty. Szkoleniowiec tego zespołu przed rozpoczęciem tej barażowej rywalizacji powiedział: FC Nantes to wspaniały francuski klub, ale jest przeciwnikiem jak każdy inny, nie ma szczególnego strachu. Zasługujemy na to, aby mieć swoje miejsce w Ligue 1 i damy z siebie wszystko podczas tej podwójnej konfrontacji. Jest różnica między Ligue 1 a Ligue 2. W Ligue 1, jeśli stracisz piłkę w niebezpiecznej strefie, to jest to bramka. Trzeba być odważnym, ale i uważnym.

Nantes – główne pytanie można zadać, dlaczego Nantes nie grało wcześniej tak jak w ostatnich kolejkach, kiedy to potrafili odnieść cztery kolejne zwycięstwa. Okazały się one jednak daremne i muszą walczyć w barażu mierząc się z widmem spadku (awansowali do Ligue 1 w sezonie 2012/13). Dużym ich problemem jest gra defensywna, gdyż tracili 55 bramek, co jest ich najsłabszym wynikiem od sezonu 1963/64. Antoine Kombouare, czyli szkoleniowiec Nantes przed tym dwumeczem stwierdził: Jesteśmy faworytami w tej rywalizacji. Jesteśmy z Ligue 1 i gramy przeciwko drużynie Ligue 2. Z pewnością jest to bardzo skuteczna drużyna, która ma najlepszy atak w Ligue 2, z kilkoma dobrymi strzelcami. Jednak mamy dwa mecze. W jednym meczu jest więcej niepewności. W dwóch meczach musimy pokazać, że jesteśmy faworytami. Musimy wziąć na siebie tę odpowiedzialność bycia klubem Ligue 1.

Prognoza: wydaje się, że kluczową kwestią w tej rywalizacji będzie własny stadion i wyniki na nim osiągnięte. Toulouse na boiskach Ligue 2 świetnie radziła sobie u siebie wygrywając 13 z 19 spotkań, notując bardzo korzystny bilans bramkowy 44:18. Ostatni mecz domowych przegrali 7 listopada ubiegłego roku. Od tego czasu w kolejnych piętnastu meczach we wszystkich rozgrywkach odnieśli trzynaście zwycięstw oraz zanotowali dwa remisy. Nantes natomiast wygrało w ostatnim sezonie w delegacjach 6 z 19 spotkań, ale ogólnie zawdzięczają to ostatnim meczom w tym sezonie. Ich postawa na przestraszni całego sezonu było mocno przeciętna. Dodatkowo w siedmiu poprzednich bezpośrednich konfrontacjach tych drużyn rozgrywanych w Tuluzie tylko jeden raz zdarzyło się, aby wygrał zespół gości. Co więcej na jedenaście starć tych drużyn bez względu na gospodarza również tylko jeden raz wygrywała drużyna przyjezdna. Proponowane typy na to spotkanie: spotkanie bez remisu – Toulouse (kurs 1,88)/ podwójna szansa 1-1 (kurs (2,15).

NA NIC SKUTECZNY FINISZ. Wydawało się, że po czterech kolejnych wygranych ostatnia kolejka i starcie z nie grającym o nic Montpellier będzie dla Nantes formalnością. Co więcej tak naprawdę jeden...

NA NIC SKUTECZNY FINISZ. Wydawało się, że po czterech kolejnych wygranych ostatnia kolejka i starcie z nie grającym o nic Montpellier będzie dla Nantes formalnością. Co więcej tak naprawdę jeden...

Tytul: Nowi klienci w Fortuna odbierają 2230 zł!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY»


Tak - po rejestracji otrzymałem punkty od Fortuna, które zamieniłem na 20 zł zakład. Oprócz tego dostałem fajne bonusy powitalne korzystając z Bukmacherzy,com i kodu: 2000 zł za pierwszy depozyt i aż 210 zł jako zakład bez ryzyka.

Bukmacher fajny i odwiedzam typy w Bukmacherzy.com - nie zawsze wygrywam, ale typuję mecze moich faworytów na żywo. Oglądam mecz, którego nie mam u siebie w telewizji i czasem zagram za 5 czy 10 zł. Życze powodzenia.
Kuba z Warszawy

Kursy Fortuna: 1: 2.73 X: 3.13 2: 2.81

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść