Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: MARZEC
Zakład bez ryzyka 120 zł
Bonus 100% do 1000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...
Fortuna legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Za kryzys płacą wszyscy

Zapowiedź i typ na Neman Grodno - Energetik-BGU dotyczacy Liga białoruska, który rozgrywany będzie 24-04-2020. Jak typować Neman Grodno - Energetik-BGU? Poznaj analizę.

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

Kryzysowy kompromis środowiska piłkarskiego musi polegać na ustępstwach każdej ze stron. Tak, jak piłkarze muszą zrozumieć, w jakiej sytuacji znalazły się kluby, tak same kluby powinny wziąć pod uwagę dekoniunkturę wśród swoich sponsorów, a także telewizyjnych nadawców rozgrywek.

Dziennikarze niemieckiego Bilda poinformowali właśnie, że Eurosport, jeden z kilku partnerów telewizyjnych Bundesligi, nie zapłaci 30 mln euro kolejnej transzy za prawa do pokazywania meczów. Nie zamierza tego robić nawet po wznowieniu rozgrywek za naszą zachodnią granicą, które planowane jest na 9 maja. To precedens, który pokazuje, jak dotkliwy już teraz jest gospodarczy i sportowy zastój powodowany koronawirusem.

Wcześniej władze ligi porozumiały się z pozostałymi nadawcami (m.in. Sky czy ARD) nie tylko na wypłacenie pieniędzy, ale wcześniejsze przelewy, które pozwolą klubom złapać oddech. Przypomnijmy, że aż 13 z nich (cztery z 1. Bundesligi) spośród 36 zawodowych stoi na krawędzi bankructwa.

Sytuacja z Eurosportem jest dość skomplikowana, bo nadawca ten kupił prawa za 70 mln euro, ale jeszcze przed sezonem sprzedał sublicencję platformie steamingowej DANZ na 45 meczów. Nieoficjalnie, za 40 mln euro, które jeszcze nie zostały przelane. DANZ stoi więc przed wyborem, komu dać pieniądze – czy bezpośrednio lidze, czy partnerowi, z którym podpisał umowę. A i tak do przekazania zarządzającemu rozgrywkami DFL zostanie około 30 mln euro.

Kłopoty Eurosportu wzięły się m.in. z przełożenia igrzysk olimpijskich na 2021 r. Prawa do nich kosztowały naprawdę wiele (około 1,3 mld euro za możliwość odsprzedania licencji do 50 europejskich krajów), ale wobec zmiany terminu, nie można ich teraz spieniężyć lokalnym telewizjom.

To tylko przykład, jak koronawirusowy kryzys dotyka wszystkich. Eurosport oświadczył Bundeslidze, że nie zapłaci, bo nie ma z czego. I jest to bolesna rzeczywistość, którą powinni zrozumieć wszyscy w piłkarskim światku. Nie tylko piłkarze, od których wymaga się rezygnacji lub zamrożenia kontraktów, ale i same kluby. Czarno na białym widać, że kłopoty będą dopadać i telewizje, i sponsorów, którym także spadły obroty. Kluby, także w Polsce, nie bardzo chcą to przyjąć do wiadomości, domagają się pełnych wypłat, choć przecież nie oferują ekspozycji marek. Jakkolwiek zagrożone są instytucje sportowe na całym świecie, powinny wykazać więcej zrozumienia.

Kryzys wywołany koronawirusem jest testem dla wszystkich. Jeśli teraz nie będzie zrozumienia dla kłopotów, będzie implikować to na czas spokoju, który miejmy nadzieję niebawem nadejdzie. Należy założyć, że większość instytucji sportowych i związanych z nimi telewizji oraz sponsorów jednak przetrwa. A wtedy negocjacje nie muszą być już tak łatwe, jak było to do tej pory.

Autorem tekstu jest Przemysław Iwańczyk

Kursy na to spotkanie dostarcza fortuna - LEGALNY BUKMACHER

Punkty zamieniają na zakład bez depozytu - wystarczy rejestracja i kod.
Tutaj sprawdź kod do Fortuny» (ważny do 24-04-2020 23:59:59)


Nie chciałem uwierzyć, ale sprawdziło się. Po rejestracji są punkty, które zamienia się na zakład 20 zł. Dalsze bonusy wymagają już wpłaty depozytu, ale też świetna opcja z zakładem bez ryzyka do 120 zł. Godny bukmacher zaufania i legalny. Polecam. Zbyszek z Krakowa

Kursy fortuna: 1: 2.45 X: 3.00 2: 2.90

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Marzec 2020
Zakład bez ryzyka 120 zł
Bonus 100% do 1000 zł
Fortuna legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść