Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: CZERWIEC
Zakład bez ryzyka 120 zł
+ Bonus 100% do 1000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...
Fortuna legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Typy Zagłębie Lubin – Korona

Zapowiedź i typ na Raków Częstochowa - Arka Gdynia dotyczacy Ekstraklasa, który rozgrywany będzie 26-06-2020. Jak typować Raków Częstochowa - Arka Gdynia? Poznaj analizę.

Analizujemy typy i zapowiedzi z serwisu bukmacherskiego eFortuna - polskiego legalnego bukmachera z licencją MF. Użytkownicy z Polski powyżej 18 lat mogą jedynie korzystać z serwisów bukmacherów online, a bukmacher zobowiązany jest sprawdzać wiek uczestników zakładów bukmacherskich przez sprawdzanie dowodu tożsamości. eFortuna oferuje konta tymczasowe bez konieczności skanowania dowodu podczas rejestracji. Nie masz konta w eFortuna? Powyzej 18 lat można dokonać rejestracji online by uzyskać dostęp do zakładów w internecie. Oferty i kursy na mecz można sprawdzić na stronie bukmachera eFortuna (+18 lat)

TERAZ ALBO NIGDY. Dla podopiecznych Macieja Bartoszka piątkowe spotkanie w Lubinie moim zdaniem urasta do miana kluczowego. Po wpadce u siebie z Rakowem (0:1) Korona traci już osiem punktów do bezpiecznego miejsca i jeśli nie zapunktuje w meczu z Zagłębiem to spadek będzie już bardzo blisko. Kilkanaście dni temu w rywalizacji tych zespołów padł remis 1:1.

Zagłębie Lubin – w pięciu poprzednich meczach Zagłębie odniosło tylko jedno zwycięstwo. Martin Sevela i jego podopieczni grają efektownie do przodu, ale z tyłu cały czas popełniają proste błędy. Po starciu z Gdyni szkoleniowiec ten powiedział: Graliśmy dobrą piłkę i byliśmy dobrze przygotowani. Popełniliśmy jednak błędy, które Arka wykorzystała. Pod koniec pierwszej połowy udało nam się zdobyć kontakt. W drugiej udało nam się wyrównać i chwilę później, gdzie mogliśmy prowadzić, to strzeliliśmy w słupek. Później zabrakło już czasu. Wracamy do domu smutni, bez punktów.

Korona – coraz bardziej oddala się Ekstraklasa od Kielc. W spotkaniu z Rakowem (0:1) zabrakło jakości i stąd też kolejna porażka. Maciej Bartoszek i jego gracze przegrali 4 z 5 poprzednich spotkań, stąd też nie może dziwić ich miejsce w strefie spadkowej. Po meczu z beniaminkiem z Częstochowy stwierdził: Jesteśmy rozgoryczeni, wściekli na siebie oraz na inne, dziejące się rzeczy. Bardzo zaskoczyła nas też wczorajsza decyzja komisji ligi o zawieszeniu Marcina Cebuli na trzy mecze, także nastroje są takie, jakie są. Na pewno będziemy walczyć do końca, o honor i o Koronę. Szkoleniowiec Korony nawiązał również do ostatniego meczu z Lubinie: Każde spotkanie jest inne. Na tę potyczkę najbliższą potyczkę mamy inne możliwości kadrowe, natomiast zawsze takie bezpośrednio rozgrywane mecze pomagają w analizie przeciwnika, skupimy się również na ostatnich spotkaniach Zagłębia.

Prognoza: „Miedziowi” mają przewagę ośmiu punktów nad strefą spadkową i trudno przypuszczać, aby zaprzepaścili ten kapitał punktowy. Z kolei jak wspomniałem na wstępie dla Korony to praktycznie mecz ostatniej szansy. Jednak obecnie Korona nie potrafi punktować przegrywając 4 z 5 ostatnich spotkań. Co interesujące w poprzednich dziesięciu bezpośrednich konfrontacjach pomiędzy tymi drużynami zawsze padało poniżej 2,5 bramki! W 5 z 7 domowych starć z Koroną Zagłębie u siebie ni potrafiło strzelić ekipie z Kielc bramki. Proponowane typy na to spotkanie: obie drużyny strzelą gola i liczba goli będzie większa niż 2,5 – NIE (kurs 1,77).

TERAZ ALBO NIGDY. Dla podopiecznych Macieja Bartoszka piątkowe spotkanie w Lubinie moim zdaniem urasta do miana kluczowego. Po wpadce u siebie z Rakowem (0:1) Korona traci już osiem punktów do...

Klient za rejestrację zgarnia bonusy, a nawet zakład 20 zł bez depozytu!
TUTAJ ODBIERZ KOD DO FORTUNY» (ważny do 25-06-2020 23:59:59)


Dzięki informacji na Bukmacherzy.com odebrałem zakład 20 zł bez depozytu, który dał mi frajdę podczas oglądania Ligi Mistrzów. Reszta bonusów też była dostępna i mam jeszcze zakład bez ryzyka 120 zł oraz 1000 zł od depozytu - fajna opcja. Dzięki! Mariusz z Radomia

Kursy fortuna: 1: 1.83 X: 3.60 2: 4.40

Kursy bukmacherskie prezentowane tutaj mogą się różnić na stronie bukmachera eFortuna, gdyż cały czas ulegają lekkim zmianom.

Bukmacher eFortuna oferuje konto tymczasowe bez większych formalności jak skan dowodu:
ZOBACZ STRONĘ BUKMACHERA i POZNAJ SZCZEGÓŁY NA eFORTUNA>>

Prognoza ma tylko charakter informacyjny i nie sugerujemy typowania oraz nastawiania się na jakiekolwiek wygrane typując i używając tych prognoz - to są sugestie i wiadomość ma charakter informacyjny. Każdy wchodzi i korzysta z usług bukmachera na własne ryzyko i nie zachęcamy do korzystania z firm bukmacherskich, gdyż można wpaść w różne uzależnienia.

Typowanie u bukmachera może mieć charakter rozrywkowy i każdy kto ma jakieś problemy z uzależnieniami powinien bardzo uważać, a nawet nie wchodzić na strony bukmacherskie.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść