Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

POMOC DLA TYPERÓW: Porównanie drużyn (Head 2 Head) możliwe po kliknięciu w mecz z listy wyników.

Wyniki Tunezja

Koniec
CS Hammam-Lif
Esperance
1: 5.36
X: 3.70
2: 1.50
Koniec
Stade Tunisien
Ben Guerdane
1: 2.05
X: 2.80
2: 3.59
Koniec
US Monastir
CS Sfaxien
1: 5.00
X: 3.15
2: 1.65
Koniec
CS Hammam-Lif
Etoile du Sahel
1: 5.24
X: 3.25
2: 1.60
Koniec
Ben Guerdane
Club Africain
1: 2.77
X: 2.70
2: 2.55
Koniec
CS Sfaxien
Stade Gabésien
1: 1.45
X: 3.55
2: 6.57
Koniec
US Tataouine
Etoile du Sahel
1: 4.00
X: 3.00
2: 1.85
Koniec
CA Bizertin
JS Kairouanaise
1: 1.75
X: 3.20
2: 4.17
Koniec
AS Gabes
Stade Tunisien
1: 2.55
X: 2.85
2: 2.63
Koniec
Etoile Metlaoui
CS Hammam-Lif
1: 2.25
X: 2.85
2: 3.05
Koniec
Etoile du Sahel
Etoile Metlaoui
1: 1.30
X: 4.25
2: 8.40
Koniec
Esperance
AS Gabes
1: 1.22
X: 5.50
2: 8.19
18 listopada 14:00
Etoile Metlaoui
Esperance
1: 4.15
X: 3.40
2: 1.74
21 listopada 14:00
Esperance
US Monastir
23 listopada 14:00
Club Africain
AS Gabes
24 listopada 14:00
Stade Tunisien
CS Sfaxien
24 listopada 14:00
Etoile du Sahel
CA Bizertin
25 listopada 14:00
US Monastir
Etoile Metlaoui
25 listopada 14:00
Stade Gabésien
Esperance
25 listopada 14:00
JS Kairouanaise
Ben Guerdane
25 listopada 14:00
CS Hammam-Lif
US Tataouine
28 listopada 16:00
CS Sfaxien
CS Hammam-Lif
28 listopada 16:00
Esperance
Etoile du Sahel
28 listopada 16:00
Etoile Metlaoui
JS Kairouanaise
Koniec
Sporting Ben Arous
CS Djebiniana
1: 2.20
X: 2.85
2: 3.05
Koniec
SA Menzel Bourguiba
ES Rades
Koniec
ES Hamam Sousse
Chebba Sports Crescent
1: 3.90
X: 3.00
2: 1.90
Koniec
AS Kasserine
CO Sidi Bouzid
Koniec
Jendouba Sport
Kerkennah Club
Koniec
Avenir de La Marsa
ES Djerba
1: 1.50
X: 3.50
2: 6.00
Koniec
Sfax Railways
US Seliana
1: 1.90
X: 3.00
2: 3.90
Koniec
Zarzis
AS Oued Ellil
Koniec
Olympique de Beja
Slimene Sports
Koniec
AS Ariana
Club Olimpique de Medenine
1: 5.88
X: 4.70
2: 1.35
Koniec
Stade Sportif Sfaxien
Gafsa
1: 2.50
X: 2.85
2: 2.75
Koniec
Sportive de Djerba
Sportif de Korba
1: 1.95
X: 3.10
2: 3.60
23 listopada 14:30
US Seliana
AS Ariana
23 listopada 14:30
Sportif de Korba
Sfax Railways
23 listopada 14:30
ES Djerba
Sportive de Djerba
23 listopada 14:30
AS Oued Ellil
Avenir de La Marsa
23 listopada 14:30
Slimene Sports
Zarzis
23 listopada 14:30
Club Olimpique de Medenine
Olympique de Beja
23 listopada 14:30
CO Sidi Bouzid
Stade Sportif Sfaxien
23 listopada 14:30
Gafsa
Jendouba Sport
23 listopada 14:30
Kerkennah Club
ES Hamam Sousse
23 listopada 14:30
Chebba Sports Crescent
SA Menzel Bourguiba
23 listopada 14:30
ES Rades
Sporting Ben Arous
23 listopada 14:30
CS Djebiniana
AS Kasserine
Walkower
Ben Guerdane
Gafsa
Kupon
0
Zapisz kupon