Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

POMOC DLA TYPERÓW: Porównanie drużyn (Head 2 Head) możliwe po kliknięciu w mecz z listy wyników.

Wyniki Uzbekistan

Koniec
Sogdiyona Jizzax
OTMK Olmaliq
1: 1.95
X: 3.15
2: 3.41
Koniec
Nasaf Qarshi
Quruvchi Tashkent
1: 2.55
X: 3.00
2: 2.51
Koniec
Lokomotiv Taskent
Neftchi Fargona
1: 1.15
X: 6.00
2: 11.45
Koniec
Metallurg Bekobod
Qizilqum Zarafshon
1: 1.55
X: 3.50
2: 5.19
Koniec
Qo´qon 1912
Pakhtakor Tashkent
1: 4.30
X: 3.30
2: 1.70
Koniec
Navbahor Namangan
Buxoro
1: 1.60
X: 3.45
2: 4.79
Koniec
Neftchi Fargona
Qo´qon 1912
1: 3.64
X: 3.10
2: 1.90
Koniec
Buxoro
Lokomotiv Taskent
1: 3.15
X: 3.10
2: 2.05
Koniec
Quruvchi Tashkent
Sogdiyona Jizzax
1: 1.35
X: 4.15
2: 7.05
Koniec
OTMK Olmaliq
Metallurg Bekobod
1: 5.58
X: 3.60
2: 1.50
Koniec
Qizilqum Zarafshon
Navbahor Namangan
1: 2.15
X: 3.15
2: 2.93
Koniec
Pakhtakor Tashkent
Nasaf Qarshi
1: 1.50
X: 3.75
2: 5.26
Koniec
Andijon
Ghallakor-Avtomobilchi
Koniec
Istiqlol
FK Zaamin
Koniec
Nasaf 2
Hotira-79
Koniec
Yozavon
Nurafshon
Koniec
Naryn Hakkulabad
Mash´al Akademiya
Koniec
Khorezm
Sementchi Kuvasoy
Koniec
Orol Nukus
Uz Dong Joo Andijon
Koniec
Surkhon Termez
Hotira-79
Koniec
Nasaf 2
Lokomotiv BFK
Koniec
FK Yangiyer
NBU-Osiyo
Koniec
Istiqlol
Ghallakor-Avtomobilchi
Koniec
Andijon
FK Zaamin
Koniec
Metallurg Bekobod
Navbahor Namangan
Koniec
Sogdiyona Jizzax
OTMK Olmaliq
1: 2.00
X: 3.15
2: 3.27
Koniec
Nasaf Qarshi
Neftchi Fargona
1: 1.40
X: 4.05
2: 6.16
Koniec
Buxoro
Pakhtakor Tashkent
1: 7.30
X: 4.40
2: 1.40
Koniec
Quruvchi Tashkent
Lokomotiv Taskent
1: 3.02
X: 3.18
2: 2.31
Koniec
Qo´qon 1912
Qizilqum Zarafshon
1: 1.96
X: 3.48
2: 3.82
Koniec
Lokomotiv Taskent
Buxoro
1: 1.10
X: 7.25
2: 13.06
Koniec
OTMK Olmaliq
Qo´qon 1912
1: 1.83
X: 3.33
2: 4.28
Koniec
Neftchi Fargona
Sogdiyona Jizzax
1: 1.75
X: 3.35
2: 3.94
Koniec
Pakhtakor Tashkent
Metallurg Bekobod
1: 1.14
X: 6.25
2: 11.57
Koniec
Qizilqum Zarafshon
Nasaf Qarshi
1: 1.22
X: 5.00
2: 9.62
Koniec
Navbahor Namangan
Quruvchi Tashkent
1: 2.10
X: 3.05
2: 3.13
23 listopada 14:00
Qizilqum Zarafshon
Neftchi Fargona
24 listopada 10:00
Quruvchi Tashkent
Metallurg Bekobod
25 listopada 11:00
Nasaf Qarshi
OTMK Olmaliq
25 listopada 11:00
Qo´qon 1912
Sogdiyona Jizzax
25 listopada 11:00
Buxoro
Navbahor Namangan
26 listopada 14:00
Lokomotiv Taskent
Pakhtakor Tashkent
29 listopada 14:00
Neftchi Fargona
Qo´qon 1912
29 listopada 14:00
Sogdiyona Jizzax
Nasaf Qarshi
29 listopada 14:00
OTMK Olmaliq
Qizilqum Zarafshon
30 listopada 14:00
Metallurg Bekobod
Buxoro
30 listopada 14:00
Pakhtakor Tashkent
Lokomotiv Taskent
30 listopada 14:00
Navbahor Namangan
Quruvchi Tashkent
Kupon
0
Zapisz kupon