Zakład bez ryzyka 600 zł i 60 zł darmowy zakład - bonus sierpień 2022 r. w Betfan

Szukasz ciekawej oferty powitalnej u legalnego bukmachera w Polsce. Dobrze trafiłeś bo teraz masz szansę zyskać Zakład bez ryzyka do 600 zł oraz 60 zł darmowy zakład na grę w zakłady bukmacherskie gratis. Zobacz gdzie w sierpniu 2022 r. zyskać bonus.

Oferta w Betfan na sierpień 2022 r.

Ambsadorem tej znanej marki bukmacherskiej jest Mariusz Pudzianowski, który jest twarzą polskiego legalnego bukmachera o nazwie Betfan.

Aktualnie w sierpniu 2022 r. firma dla graczy rejestrujących się z Polski z kodem bonusowym: topbonus oferuje Zakład bez ryzyka do 600 zł (tzw. Cashback/zwrot stawki w przypadku porażki Twojego kuponu) oraz bardzo atrakcyjny darmowy zakład 60 zł tzw. freebet - gratisowa stawka na zakład sportowy w Betfan.

Gdzie mogę zobaczyć więcej szczegółów o ofercie?
TUTAJ jest strona opisująca tą ofertę u legalnego bukmachera. Bukmacher jest dla osób pełnoletnich!

Wchodzę do bukmachera (+18lat)

Jaka oferta powitalna jest dla nowych graczy w Betfan?
Betfan oferuje teraz bonusy z kodem: topbonus

1. Zakład bez ryzyka do 600 zł
2. Freebet 60 zł w Betfan gratis!

Jak odebrać bonus w Betfan?
1. Rejestracja w Betfan - TUTAJ ZOBACZ BUKMACHERA
2. Wpłać depozyt od 50 do 600 zł w tej akcji powitalnej
3. Postaw pierwszy zakład od 50 do 600 zł. Gdy przegrasz to 100% stawki wraca di Ciebie!
4. Stwórz dowolny kupon, ustaw stawkę na 60 zł i zaznacz jako freebet. W ten sposób grasz zakład z darmową stawką i wygrana trafia na Twoje konto!

Wchodzę do bukmachera (+18lat)

Czy rejestracja w Betfan jest darmowa?
Tak. Otworzenie i prowadzenie kont u bukmacherów online jest darmowe. Nie są pobierane żadne opłaty. Bukmacher jedynie daje użytkownikom możliwość zawierania zakładów online i do tego jest niezbędna weryfikacja graczy - np. pełnoletności, konta bankowego do wypłaty wygranych. Nic nie kosztuje sama rejestracja w Betfan i dalsze posiadanie konta bukmacherskiego.

Wchodzę do bukmachera (+18lat)

Czy bukmacher Betfan jest legalny w Polsce?
Tak. Bukmacher zarejestrowany jest jako firma: BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) posiada zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018 wydane przez Ministra Finansów. Możesz czuć się w pełni bezpiecznie, że strona bukmachera pod domeną Betfan.pl działa legalnie i jest wiarygodna.

Otrzymanie licencji gwarantuje graczom wypłacalność bukmachera oraz zachowanie odpowiednich procedur podczas rejestracji do gry w zakłady bukmacherskie na stronie Betfan, zasadom gry w zwawieranie zakładów bukmacherskich oraz odpowiednim procedurom wpłat depozytu i wypłat wygranych dla graczy.

Wchodzę do bukmachera (+18lat)

Wiesz, że w Betfan grasz legalnie!
Możesz wygrywać i wszystkie wygrane są odpowiednio opodatkowane w Polsce i trafiają na Twoje konto już jako wygrana po wszystkich podatkach!

Jakie zakłady można zawierać w Betfan?
Opcji zakładów bukmacherskich jest bardzo wiele w Betfan. Od zakładów przed meczami, turniejami z wieloma opcjami typów zakładów po zakłady na żywo w trakcie trwania np. meczu, gdzie kursy bukmacherskie się zmieniają w trakcie meczu np. oglądasz w TV i obstawiasz kto wygra poznając już predyspozycję, pogodę i swoje odczucia!

Ile można wygrać w Betfan?
Każdy stawiając kupon ustala sam ile chce wygrać i to jest najlepsze w bukmacherstwie! Ty sam decydujesz o ryzyku, meczach, rodzajach zakładów i stawce!

Oferta bukmachera Betfan składa się z różnych typów zakładów na różne wydarzenia sportowe.

Kursy bukmacherskie odpowiadają prawdopodobieństwu - im jest wyższy kurs tym więcej wygrywamy, ale też bukmacher szacuje, że prawdopodobieństwo jest przy wyższym kursie mniejsze na nasze zwycięstwo.

Wchodzę do bukmachera (+18lat)

Zatem im kurs bliższy 1,00 tym bardziej prawdopodobny rezultat takiego zakładu według bukmachera, ale zysk dla nas mały... a im większy od 1,00 tym zysk większy, gdyż stawkę zakładu mnożymy przez kurs i wychodzi nasza wygrana np.

100 zł x kurs 2,00 = 200 zł wygranej (nie licząc podatku!)
100 zł x kurs 1,20 = 120 zł wygranej (nie licząc podatku!)
100 zł x kurs 10,00 = 1000 zł wygranej (nie licząc podatku!)

Przy kuponach AKO kurs kuponu można mieć nawet w wartościach np. 50 000, a więc z 1 zł można zyskiwać nawet 50 000 zł. Jak można się domyślać takie zakłady są jednak według bukmachera mało realne na wygraną, ale sporadycznie się zdarzają graczom i takie wygrane!

Ogólnie w Polsce bukmacherzy od stawki pobierają 12% podatek, a więc wygrana jest o tyle jeszcze mniejsza. Wówczas całość mnożymy jeszcze jako 0,88, aby otrzymać wygraną po opodatkowaniu. Tworząc kupon u bukmachera poprzez klikanie w kursy bukmacherskie automatycznie widzimy jaka będzie wygrana przy określonej stawce zakładu bukmacherskiego. Podobnie jest w Betfan.

Nasza gra wirtualna też pozwala na taką grę i tworzenie kuponów z oferty zdarzeń sportowych.

Wchodzę do bukmachera (+18lat)

Ile można wygrać w zakłady bukmacherskie?
Tworząc kupony akumulowane tzw. AKO/COMBO, a więc na wiele różnych meczów na jedym kuponie to można wygrać olbrzymie pieniądze - zdarzają się wygrane z drobnych stawek na bardzo wysoką wartość. Dlaczego tak jest? Kursy każdego wówczas zdarzenia mnoży się między sobą np. Zdarzenie nr 1 kurs 3.00
Zdarzenie nr 2 kurs 5.00
Zdarzenie nr 3 kurs 3.20
DAJE KURS AKO = 3.00 x 5.00 x 3.20 = 48
Stawka 1 zł x 48 = 48 zł WYGRANEJ (bez podatku!)
Stawka 100 zł x 48 = 4800 zł WYGRANEJ (bez podatku!)

Wchodzę do bukmachera (+18lat)

Jaka była największa wygrana w Betfan?
Wygrana w Betfan - największa wygrana

Największa wygrana w Betfan padła przez Gracza z Poznania. 28-latek postawił akurat kupon z popularnymi ligami i typował, że swoje mecze wygrają: Napoli, Inter, Atletico Madryt, Bayer Leverkusen, Eintracht Frankfurt, Zagłębie Lubin, Lech Poznań, Stal Mielec i Los Angeles Lakers, a w spotkaniu Lech II Poznań – Elana Toruń padnie remis. No i wszystko trafił, dzięki czemu wygrał aż 274 570 złotych!

Wchodzę do bukmachera (+18lat)


Inne oferty na: bonusy bukmacherskie

Aktualizacja: sierpień 2022 r.
Redakcja Bukmacherzy.com

Gra u bukmachera to ryzyko - każdy sam odpowiada za korzystanie z usług bukmacherskich.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść