Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Październik 2020
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...







Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Bukmacher sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego

Fortuna Online zakłady bukmacherskie przedłuża umowę na sponsorowanie Reprezentacji Polski w skokach narciarskich z PZN. Umowa została podpisana tuż przed pierwszym konkursem FIS, który odbędzie się na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince.

Jak komentują współpracę obie strony umowy?

Fortuna: "Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów dwuletniej współpracy z Polskim Związkiem Narciarskim w każdym jej wymiarze. Decyzja o kontynuacji sponsoringu była więc dla nas oczywista. Nasi skoczkowie narciarscy od lat zaliczają się do ścisłej światowej czołówki i cały czas dostarczają polskim kibicom mnóstwa powodów do radości. Jesteśmy dumni, że możemy świętować te sukcesy razem i dalej będziemy wspierać Reprezentację Polski w walce o kolejne wygrane"
P
owiedział Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

Fortuna: "Naszą branżę i skoki narciarskie wiele łączy – jesteśmy tam, gdzie pojawiają się emocje, chcemy ich dostarczać i im towarzyszyć. Wśród klientów Fortuny zakłady na wynik rywalizacji skoczków narciarskich stały się w ostatnich dwóch latach bardzo popularne, a w sezonie zimowym to nawet drugi najchętniej wybierany przez naszych klientów sport" – dodał Komarczuk.

 Zdjęcie dokumentujące podpisanie umowy pomiędzy PZN i bukmacherem Fortuna:
Fortuna podpisuje umowę sponsorską z PZN - Bukmacherzy.com

Poniżej komentarz Polskiego Związku Narciarskiego:
PZN:
"Bardzo się cieszymy, że Fortuna tak dobrze oceniła naszą dotychczasową współpracę i zdecydowała o jej przedłużeniu. W obecnych czasach taka stabilizacja jest szczególnie ważna i bardzo to doceniamy. Nawiązanie dwa lata temu współpracy Polskiego Związku Narciarskiego z Fortuną – jedną z czołowych firm bukmacherskich na naszym rynku – okazało się sukcesem i przyniosło korzyści każdej ze stron. Pokazaliśmy, że warto sobie ufać" – powiedział prezes PZN Apoloniusz Tajner.

Jak Fortuna wykorzysta sponsorowanie PZN?

Podczas rozpoczynającego się właśnie nowego sezonu FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich realizacja działań reklamowych i promocyjnych Fortuny wspierana będzie kampanią telewizyjną, reklamami internetowymi i prasowymi oraz akcjami specjalnymi w kanałach social media.

Co zyskają typerzy w Fortuna na skoki narciarskie?
Doskonałą ofertę na skoki narciarskie związane z każdym etapem, ale już na start specjalne akcje dla typerów Fortuna w dniach 21-22.11.2020 r. to m.in.:
1. Bonus 30 zł za min. 30 zł depozytu w dniach 21-22.11.2020
2. Gwarantowane 30 zł za skoki narciarskie
3. Konkurs weekendowy i generalny na każdy etap skoków narciarskich

Poniżej szerzej opisujemy każdą z tych akcji Fortuna.

Bonus extra 30 zł od depozytu:
Tak - każdy nowy typer Fortuna może extra ze względu na skoki narciarskie za pierwszy swój depozyt zyskać extra 30 zł (za pierwszy depozyt w wysokości min. 30 zł) jeżeli nie dokonał wpłaty do dnia 21.11.2020 r., a w tym dniu lub 22.11.2020 r. postanowi to uczynić.

Skoki narciarskie w Fortuna - bonus 2230 zł + 30 zł extra
Co otrzymają typerzy w Fortuna za rejestrację?
Każdy nowy typer uzyska wszystkie pozostałe przywileje rejestrując się z kodem BONUS210 tj.
- 210 zł zakład bez ryzyka
- do 2000 zł od wpłaty 1 depozytu jako Bonus 100% od wpłaty
- 20 zł jako darmowy zakład za rejestrację!
- 30 zł extra w dniach 21-22.11.2020 r. od depozytu!
- gwarantowane 30 zł za zakłady na skoki 21-22.11.2020
- udział w turnieju skoki narciarskie (22 etapy od 21.11.2020!)

Wszystko do odbioru w dziale BONUSY po zalogowaniu do swojego konta.
Zobacz ofertę Fortuna już dzisiaj>>

Gwarantowane 30 zł w Fortuna za zakłady na skoki narciarskie
Stawiając zakłady na skoki narciarskie po 30 zł na turniej indywidualny oraz drugi na turniej drużynowy w dniach 21-22.11.2020 r. w Fortuna uzyskasz gwarantowany bonus 30 zł niezależnie od wygranych zakładów, które zagrasz.

Zobacz ofertę Fortuna już dzisiaj>>

Fortuna bukmacher bez podatku?
Tak jest to możliwe, w artykule bukmacher bez podatku opisaliśmy w jaki spoób możliwa jest gra u polskich bukmacherów bez podatku.

Konkurs na skoki narciarskie dla typerów Fortuna

Dla wszystkich typerów skoków narciarskich Fortuna przygotowała konkurs w kuponach na najwyższy kurs całkowity. Nagradzani są zarówno typerzy co weekend/turniej: aż 22 etapy do końca marca 2021 r.

Każdy etap to punkty do kwalifikacji generalnej w walce o główne nagrody - nawet 1050 zł bonusu, a nagrodzonych bonusami zostanie 30 osób w kwalifikacji generalnej oraz 30 osób co każdy etap.

Zbieraj punkty co weekend w rywalizacji i wygraj 1050 zł!

Co weekend extra bonusy od 25 do 100 zł dla 30 osób trafiających najwyższe kursy w kuponach na skoki narciarskie.

Wyniki skoków narciarskich sprawdzisz na stronie: skoki narciarskie na żywo


Warto zapoznać się z regulaminem na stronie bukmachera by zosbaczyć jakie dokładnie zakłady są brane pod uwagę, a jakie są nieważne.

Kalendarz rywalizacji na skoki narciarskie Fortuna:

etap konkursu --> miejsce -->data
1 Wisła 21-22.11.2020
2 Kussamo 28-29.11.2020
3 Niżny Tagił 05-06.12.2020
4 MŚ w Lotach 11-13.12.2020
5 Engelberg 19-20.12.2020
6 Obersdorf 28-29.12.2020
7 Ga-Pa 31.12.2020-01.01.2021
8 Incbruck 02-03.01.2021
9 Bischoschofen 05-06.01.2021
10 Titisee-N 09-10.01.2021
11 Zakopane 16-17.01.2021
12 Lahti 23-24.01.2021
13 Willingen 30-31.01.2021
14 Zhangjiakou 13-14.02.2021
15 Rasnov 19-20.02.2021
16 MŚ w skokach 1 27-28.02.2021
17 MŚ w skokach 2 05-06.03.2021
18 Oslo 13-14.03.2021
19 Lillehammer 15-16.03.2021
20 Trondheim 17-18.03.2021
21 Vikersund 20-21.03.2021
22 Planica 26-28.03.2021

Fortuna to legalny polski bukmacher. Firma oferuje zakłady bukmacherskie dla osób pełnoletnich. Artykuł informacyjny - każdy korzysta z firm bukmacherskich na swoją odpowiedzialność.

Zawieranie zakładów w firmach

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść