Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: Październik 2020
Zakład bez ryzyka 210 zł
+ Bonus 100% do 2000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...







Fortuna to legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Konkurs Skoki Narciarskie 2020/2021

Zobacz nowy konkurs na skoki narciarskie dla typera w sezonie 2020/2021 oraz wyjątkowe oferty. Konkurs z nagrodami. Zapraszamy do Bukmacherzy.com

Polski legalny bukmacher Fortuna podpisał umowę sponsorowania PZN na kolejne 2 lata tuż przed pierwszym konkursem w Wiśle, który odbywa się w dniach 21-22 listopada 2020 r. na skoczni im. Adama Małysza.

Podpisanie umowy sponsorskiej to ważna decyzja dla Reprezentacji Polski w skokach narciarskich. Więcej o tym napisaliśmy w artykule: Bukmacher sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego.

Skoki narciarskie - Fortuna sponsorem PZN i konkurs
Korzyści dla typerów od Fortuna
Ta decyzja wejścia legalnego bukmachera jako sponsora skoków narciarskich to dobre wieści także dla typerów, którzy na start skoków narciarskich uzyskują specjalną ofertę promocyjną na dni 21-22.11.2020 r. np.
+ extra 30 zł od pierwszego bonusu
+ 30 zł gwarantowane za zakłady na skoki
+ udział w konkursie na skoki narciarskie co weekend!

Poznaj ofertę na start w Fortuna>>


Każdy nowy gracz rejestrujący się z kodem promocyjnym BONUS210 do Fortuna uzyska extra:
+ 20 zł jako freebet (bez depozytu)
+ 210 zł jako zakład bez ryzyka
+ do 2000 zł jako bonus 100% od wpłaty
+ udział w Mistrzostwach Typera
+ udział w konkursie na skoki
SUMA = 2330 zł bonusów na START

Extra na sezon narciarski 2020/2021:
+ konkurs skoki narciarskie 2020/2021 co weekend

Jak odebrać bonusy i wziąć udział w konkursie?
1. Otwórz konto Fortuna
Formularz do rejestracji Fortuna>>

Rejestracja jest bezpłatna i dostępna dla osób pełnoletnich.

Pamiętaj o wpisaniu kodu promocyjnego Fortuna: BONUS210

Prowadzenie konta u bukmachera jest darmowe i nie ma konieczności żadnych wpłat oraz gry. Wszystko jest w pełni dobrowolne i odbywa się za zgodą. Fortuna to legalny polski bukmacher z licencją. Środki są bezpieczne, a wpłata depozytu na potrzeby gry odbywa się jak zakupy online - błyskawicznie. Bukmacher wypłacalny - wygrana powiększa depozyt, który możesz wypłacić tylko na imienne konto gracza na wskazane konto bankowe.

2. Możesz wpłacić depozyt
W dziale BONUSY po zalogowaniu odbierz bonusy, a w tym 20 zł jako freebet (darmowy zakład).

Możesz wpłacić środki na grę i uzyskasz bonus 100% od wpłaty do 2000 zł oraz możliwość zagrania zakładu bez ryzyka do 210 zł. Środki wpłaca się online: przelewem, blikiem, kartą itp.

Depozyt jest niezbędny by mieć środki na stawki zakładów.


3. Możesz grać i odblokuj bonusy
Zawieranie zakładów jest proste i intuicyjne. Klikając w kurs przy swoim typie dodajesz go do kuponu w którym bukmacher pokazuje potencjalną wygraną. Im więcej zdarzeń na kuponie tym kurs kuponu AKO rośnie i możesz wygrać więcej, ale wówczas więcej twoich typów musi się sprawdzić aby wygrać - każdy dodany typ musi się sprawdzić by wygrać. Dodając więcej zdarzeń możesz wygrać więcej, ale jest to trudniejsze, a raczej spada prawdopodobieństwo wygranej.

W dziale BONUSY zawsze sprawdzaj by odblokować lub zapisywać się do akcji promocyjnych.

4. Dołącz do konkursu na skoki narciarskie
Zawieraj zakłady na skoki narciarskie w Fortuna według regulaminu i walcz o pozycję. Co weekend w skokach narciarskich można wygrać od 25 do 100 zł jako freebet. Bukmacher nagradza 30 osób w każdym etapie.

Liczy się najwyższy kurs kuponu puszczonego wyłącznie na skoki narciarskie!


Jakie zakłady biorą udział w konkursie na skoki narciarskie 2020/2021?
SOLO/SINGLE i AKO z oferty prematch (przed turniejem) i LIVE (na żywo).

Jakie kupony mogą brać udział w konkursie na skoki narciarskie w Fortuna?
Kupony zawierające wyłącznie zakłady związane ze skokami narciarskimi (konkurs łączy się z ofertą Happy Hours oraz AKO Bonusy)

Co nie będzie zaliczane do konkursu?
Nie obejmuje zakładów anulowanych, kuponów przegranych, wypłaconych wcześniej w ramach early-cash-out, postawionych w ramach Maxikombi, AKO Boost i Ekspert+, kuponów typu "bezpieczny" z 1 zdarzeniem przegranym

Konkurs dotyczy wyłącznie zakładów zawartych i rozstrzygniętych do ostatniego dnia w ramach poszczególnych etapów konkursu w skokach narciarskich według tabelki.


Kalendarz konkursu skoki narciarskie 2020/2021:

Etap konkursu Miejsce Data
1 Wisła 21-22.11.2020
2 Kussamo 28-29.11.2020
3 Niżny Tagił 05-06.12.2020
4 MŚ w Lotach 11-13.12.2020
5 Engelberg 19-20.12.2020
6 Obersdorf 28-29.12.2020
7 Ga-Pa 31.12.2020-01.01.2021
8 Incbruck 02-03.01.2021
9 Bischoschofen 05-06.01.2021
10 Titisee-N 09-10.01.2021
11 Zakopane 16-17.01.2021
12 Lahti 23-24.01.2021
13 Willingen 30-31.01.2021
14 Zhangjiakou 13-14.02.2021
15 Rasnov 19-20.02.2021
16 MŚ w skokach 1 27-28.02.2021
17 MŚ w skokach 2 05-06.03.2021
18 Oslo 13-14.03.2021
19 Lillehammer 15-16.03.2021
20 Trondheim 17-18.03.2021
21 Vikersund 20-21.03.2021
22 Planica 26-28.03.2021


Kto wygrywa w konkursie na skoki narciarskie 2020/2021?
Jednemu graczowi przysługuje w ramach danego (każdego) etapu Konkursu jedna nagroda, bez względu na liczbę zawartych zakładów. Osoby z najwyższymi kursami wygrywają poszczególne etapy i dostają punkty w kwalifikacji ogólnej do głównych nagród w całym sezonie skoków 2020/2021.

Jak wypłacana jest nagroda w konkursie?
Nagroda w postaci Darmowego Zakładu wypłaconego w punktach Fortuna Klub Plus zostanie przypisana do ikonta gracza lub karty Fortuna Klub Plus następnego dnia po zakończeniu każdego z etapów do godz. 23:59

Do kiedy trwa konkurs w skokach narciarskich dla typerów?
Konkurs na skoki narciarskie trwa do końca marca 2021. Są łącznie 22 etapy co weekend/turniej w skokach narciarskich według terminarza skoków w sezonie 2020/2021, gdzie ostatni jest 26028.03.2021 r. w Planica.

Czy w każdym etapie są nagrody?
Każda gra co weekend to opcja wygranej oraz punkty w klasyfikacji ogólnej. Po zakończeniu sezonu wyłonionych zostanie 30 osób. Główna nagroda to bonus 1050 zł! Co weekend Fortuna przekazuje freebety od 25 do 100 zł dla 30 osób.

Kto wygrywa w każdym etapie:
Zakład na najwyższy kurs (KUPON AKO) w skokach narciarskich puszczony w Fortunie.

Życzymy powodzenia, a szczegóły na stronie bukmachera oraz poniżej, gdzie przedstawiamy Wam regulamin tego konkursu.

Nie masz konta to dołącz i poznaj szczegóły. Teraz super bonusy:
Odbierz bonusy z kodem BONUS210 >

Start konkursu od 21.11.2020 r.
Platforma: Bukmacher Fortuna
Zakończenie: marzec 2021 r.
Kto wygrywa: najwyższe kursy AKO
Kto może dołączyć? Typerzy Fortuna - min. 18 lat!
Rejestracja: TUTAJ>>

Regulamin ze strony Fortuna - polski bukmacher:

Powodzenia,
redakcja Bukmacherzy.com

Źródło danych efortuna.pl

Artykuł informacyjny. Fortuna to legalny bukmacher dla osób pełnoletnich. Pamiętaj, że hazard może uzależniać i wiąże się z ryzykiem. Nie ponosimy odpowiedzialności za Twoją grę i korzystanie z usług firm bukmacherskich. Każdy wchodzi i korzysta do bukmacherów na własną odpowiedzialność.

Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść