Lvbet jest sponsorem: Wisła Kraków i Arka Gdynia zadowoleni ze współpracy.

Polski legalny bukmacher LVbet rozwija współpracę sponsorską i współpracuje nadal z Wisłą Kraków oraz Arką Gdynia. Oba kluby są zadowolone, a bukmacher liczy na dobre rezultaty sponsorowanych klubów.

[LVbet] jako polski legalny bukmacher jest zaangażowany w liczne akcje sponsoringowe w Polsce. Wspiera zarówno piłkę nożną jak również inne sporty tj. siatkówkę: Plus Liga, Liga siatkówki kobiet. Loga sponsora można także zobaczyć nawet na wyciągach narciarskich m.in. w Zieleńcu.

Bukmacher swoją ofertę kieruje do osób dorosłych. Jeżeli chcesz zawierać zakłady online to:
1. Otwórz darmowe konto w [LVbet] - [LVbet=rejestracja tutaj]
2. Odbierz [lvbet=bonus 20 zł na grę za darmo] i bonus 1000 zł
3. Aktywuj konto i graj legalnie w zakłady przez internet w Polsce
4. Korzystaj z ofert LVbet: konkurs Australian Open, Multikozak, Darmowy zakład 20zł, Zwrot AKO +5 i inne

Zobacz pełny opis LVbet: opinie LVbet

Teraz od bukmachera [LVbet] otrzymujemy dodatkowe materiały związane z jego sponsoringiem:

1. [LVbet] GŁÓWNYM sponsorem Wisły Kraków, informacja z 11.01.2018 r.
"Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie, która od marca 2017 roku wspiera Białą Gwiazdę, postanowiła zwiększyć swoje zaangażowanie oraz poszerzyć współpracę z Wisłą Kraków. Widząc duży potencjał sportowy 13-krotnego mistrza Polski zdecydowano się na realizację kolejnych wspólnych projektów!

Nowa umowa obowiązywać będzie od lipca 2018 roku do końca czerwca 2021 roku. Będzie to jedna z najwyższych sponsorskich umów w Ekstraklasie. Wierząc w sukces piłkarski Białej Gwiazdy firma LV BET przygotowała dla klubu liczne bonusy finansowe uzależnione od wyników sportowych. Logo marki bukmacherskiej wciąż będzie widnieć na strojach Wisły Kraków, bandach LED i materiałach brandingowych na stadionie przy ul. Reymonta. Współpraca zakłada również szereg działań w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej klubu.

Dziękuję w imieniu swoim i Wiceprezesa Damiana Dukata firmie LV BET, prężnie rozwijającej się na polskim rynku bukmacherskim, przede wszystkim za zaufanie oraz wiarę w sportowy sukces Wisły Kraków. O wiele łatwiej jest budować Klub, mając za partnera markę, która działa w oparciu o świeże pomysły i przede wszystkim z pasji do sportu” - mówi Prezes Zarządu Wisły Kraków SA, Marzena Sarapata.


Nowe projekty dla Wisły Kraków

Już od rozpoczęcia rundy wiosennej portfolio firmy bukmacherskiej zostanie wzbogacone
o zakłady specjalne i długoterminowe dedykowane Wiśle Kraków. Poszerzona zostanie również oferta na poszczególne spotkania Białej Gwiazdy. Kibice krakowskiego klubu będą mogli również skorzystać z dedykowanych promocji wyróżniających lojalnych fanów. Dodatkowo w trakcie rundy wiosennej uruchomiona zostanie strefa kibica. LV BET zwiększy również swoją aktywność w mediach społecznościowych klubu."

[LVbet=Otwórz darmowe konto u bukmachera LVbet>>] 20 zł czeka za rejestrację!

Lvbet sponsorem Arka Gdynia
2. [LVbet] jest oficjalnym sponsorem Arka Gdynia, informacja z 12.01.2018 r.
"Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie przedłużyła umowę z klubem piłkarskim Arka Gdynia. Umowa została zawarta do końca bieżącego sezonu. LV BET nadal będzie widoczny na bandach LED, materiałach brandingowych na stadionie przy ulicy Olimpijskiej, stronie internetowej klubu oraz w mediach społecznościowych jako Oficjalny Sponsor Arki Gdynia.

Obie strony są zadowolone z przedłużenia umowy:

Jesteśmy zadowoleni z przebiegu dotychczasowej współpracy, dlatego też zdecydowaliśmy się przedłużyć kontrakt na rundę wiosenną. Mamy nadzieję, że dalsze wspólne działania przyniosą korzyści dla klubu, jak i również dla marki LV BET. Życzymy Arce wielu sukcesów
w nadchodzącej rundzie rozgrywkowej.
” - powiedział Łukasz Kieza, Country Manager LV BET.


Prezes Arki Gdynia Wojciech Pertkiewicz :

Dziękujemy za zaufanie. Także wierzę w to, że nasze działania w 2018 roku przyniosą korzyści dla klubu oraz dla marki LV BET. Obie strony gwarantują także kibicom, że emocji w 2018 roku nie zabraknie! .

LV BET Zakłady Bukmacherskie zaplanował działania skierowane do kibiców Arki Gdynia, które będą miały na celu dostarczać wiele emocji oraz rozwijać to, co łączy wszystkich kibiców — pasję do sportu.

LV BET to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim angażująca się
w rozwój różnych dyscyplin, wspierając m.in. Wisłę Kraków, Widzew Łódź, Piasta Gliwice, Wisłę Płock, czy CEV EUROVOLLEY POLAND 2017, a także serwis internetowy Łączy Nas Pasja. Od listopada 2017 roku firma jest również Oficjalnym Partnerem PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet."

[LVbet=Otwórz darmowe konto u bukmachera LVbet>>] 20 zł czeka za rejestrację!


Poznaj także: ranking bukmacherów 2018

Zakłady bukmacherskie dozwolone są od 18 lat. Hazard może uzależniać i przyczynić się do utraty finansów. Grasz na swoją odpowiedzialność. Bukmacher LVbet to legalna firma bukmacherska z licencjami.

Nowy Bukmacher w Polsce - LIPIEC 2019

+ CashBack 500 zł z kodem BET500
+ Licencja w Polsce, PLN. LEGALNIE!!!
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betclic z licenjcą: PS4.6831.11.2017
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
BET500
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
0
wyczyść