Porównanie drużyn Ansbach vs Wacker Burghausen

Regionalliga: Bayern 24-07-2026 19:00
Wynik 0:4

Ansbach – forma i statystyki

StatystykiAnsbach
      
ZWYCIĘSTWA4
REMISY2
PORAŻKI10
Statystyki sezonu
  • 16 Mecze
  • 4 Zwycięstwa (25%)
  • 2 Remisy (12.5%)
  • 10 Porażki (62.5%)
  • 16 Bramki strzelone (1.00/mecz)
  • 36 Bramki stracone (2.25/mecz)
  • 6 Under 2.5 (37.5%)
  • 10 Over 2.5 (62.5%)
      
ZWYCIĘSTWA2
REMISY0
PORAŻKI5
Statystyki sezonu
  • 7 Mecze (43.75%)
  • 2 Zwycięstwa (28.5714%)
  • 0 Remisy (0%)
  • 5 Porażki (71.4286%)
  • 7 Bramki strzelone (1.00/mecz)
  • 17 Bramki stracone (2.43/mecz)
  • 2 Under 2.5 (28.5714%)
  • 5 Over 2.5 (71.4286%)
      
ZWYCIĘSTWA2
REMISY2
PORAŻKI5
Statystyki sezonu
  • 9 Mecze (56.25%)
  • 2 Zwycięstwa (22.2222%)
  • 2 Remisy (22.2222%)
  • 5 Porażki (55.5556%)
  • 9 Bramki strzelone (1.00/mecz)
  • 19 Bramki stracone (2.11/mecz)
  • 4 Under 2.5 (44.4444%)
  • 5 Over 2.5 (55.5556%)

Ostatnie mecze Ansbach

Data Mecz Wynik
10-10 14:00 Ansbach – Nürnberg II 0-1
03-10 14:00 1860 München – Ansbach 4-0
26-09 14:00 Landsberg – Ansbach 1-2
19-09 14:00 Ansbach – Eltersdorf 3-2
15-09 18:30 Vilzing – Ansbach 1-1
12-09 14:00 Ansbach – Bayreuth 1-0
04-09 19:00 Aubstadt – Ansbach 2-0
28-08 18:00 Ansbach – Schwaben Augsburg 1-2
21-08 18:30 Ansbach – Buchbach 1-3
14-08 18:00 Eichstätt – Ansbach 2-0

Wacker Burghausen – forma i statystyki

StatystykiWacker Burghausen
      
ZWYCIĘSTWA6
REMISY4
PORAŻKI6
Statystyki sezonu
  • 16 Mecze
  • 6 Zwycięstwa (37.5%)
  • 4 Remisy (25%)
  • 6 Porażki (37.5%)
  • 35 Bramki strzelone (2.19/mecz)
  • 28 Bramki stracone (1.75/mecz)
  • 5 Under 2.5 (31.25%)
  • 11 Over 2.5 (68.75%)
      
ZWYCIĘSTWA4
REMISY2
PORAŻKI3
Statystyki sezonu
  • 9 Mecze (56.25%)
  • 4 Zwycięstwa (44.4444%)
  • 2 Remisy (22.2222%)
  • 3 Porażki (33.3333%)
  • 24 Bramki strzelone (2.67/mecz)
  • 18 Bramki stracone (2.00/mecz)
  • 2 Under 2.5 (22.2222%)
  • 7 Over 2.5 (77.7778%)
      
ZWYCIĘSTWA2
REMISY2
PORAŻKI3
Statystyki sezonu
  • 7 Mecze (43.75%)
  • 2 Zwycięstwa (28.5714%)
  • 2 Remisy (28.5714%)
  • 3 Porażki (42.8571%)
  • 11 Bramki strzelone (1.57/mecz)
  • 10 Bramki stracone (1.43/mecz)
  • 3 Under 2.5 (42.8571%)
  • 4 Over 2.5 (57.1429%)

Ostatnie mecze Wacker Burghausen

Data Mecz Wynik
10-10 14:00 Wacker Burghausen – Greuther Fürth II 3-3
03-10 14:00 Eichstätt – Wacker Burghausen 1-0
26-09 14:45 Wacker Burghausen – 1860 München 3-1
19-09 14:00 Wacker Burghausen – Augsburg II 5-2
15-09 19:00 Memmingen – Wacker Burghausen 0-0
11-09 19:00 Wacker Burghausen – Landsberg 1-2
04-09 19:00 Bayreuth – Wacker Burghausen 2-4
29-08 14:00 Wacker Burghausen – Vilzing 4-5
21-08 18:00 Nürnberg II – Wacker Burghausen 3-1
14-08 19:00 Wacker Burghausen – Schwaben Augsburg 1-2
Pokaż szybką nawigację
Nawigacja sportowa
Polecani bukmacherzy
Powrót na górę