Porównanie drużyn Golden Arrows vs Milford

Porównaj Golden Arrows i Milford: sprawdź dostępne statystyki, formę oraz ostatnie wyniki obu drużyn.

17-10-2026 15:30
Golden Arrows
Wynik 0:1
Milford

Golden Arrows vs Milford – bilans H2H

Mecze na Princess Magogo Stadium (1 spotkanie)
  • Golden Arrows
  • Milford
  • Zwycięstwa01
  • Porażki10
Golden Arrows 0
Milford 1
Remis 0
Bilans wg stadionu Mecze Golden Arrows Milford Remisy
Princess Magogo Stadium 1 0 1 0

Golden Arrows – forma i statystyki

StatystykiGolden Arrows
      
ZWYCIĘSTWA1
REMISY2
PORAŻKI3
Statystyki sezonu
  • 6 Mecze
  • 1 Zwycięstwa (16.67%)
  • 2 Remisy (33.33%)
  • 3 Porażki (50.00%)
  • 5 Bramki strzelone (0.83/mecz)
  • 7 Bramki stracone (1.17/mecz)
  • 4 Under 2.5 (66.67%)
  • 2 Over 2.5 (33.33%)
     
ZWYCIĘSTWA1
REMISY1
PORAŻKI3
Statystyki sezonu
  • 5 Mecze (83.33%)
  • 1 Zwycięstwa (20.00%)
  • 1 Remisy (20.00%)
  • 3 Porażki (60.00%)
  • 4 Bramki strzelone (0.80/mecz)
  • 6 Bramki stracone (1.20/mecz)
  • 3 Under 2.5 (60.00%)
  • 2 Over 2.5 (40.00%)
 
ZWYCIĘSTWA0
REMISY1
PORAŻKI0
Statystyki sezonu
  • 1 Mecze (16.67%)
  • 0 Zwycięstwa (0.00%)
  • 1 Remisy (100.00%)
  • 0 Porażki (0.00%)
  • 1 Bramki strzelone (1.00/mecz)
  • 1 Bramki stracone (1.00/mecz)
  • 1 Under 2.5 (100.00%)
  • 0 Over 2.5 (0.00%)

Przewidywany skład

Poniżej przewidywany skład wyjściowy Golden Arrows w ustawieniu 4-3-3, oparty na ostatnich spotkaniach ligowych. Ostateczną jedenastkę trener potwierdzi tuż przed pierwszym gwizdkiem.

Przewidywany
skład
27Thakasani Mbanjwa
3Khulekani Shezi
4Ayanda Jiyane
38Ntandoyenkosi Mabaso
20Osborn Maluleke
25Ayabulela Maxwele
24Nqobeko Dlamini
41Nhlanhla Zwane
36Philani Kumalo
18Junior Dion
28Ronaldo van Neel

Ostatnie mecze Golden Arrows

Data Mecz Wynik
17-10 15:30 Golden Arrows – Milford 0-1
20-09 15:00 Golden Arrows – Kaizer Chiefs 0-0
13-09 15:00 Siwelele – Golden Arrows 1-1
06-09 15:00 Golden Arrows – Mamelodi Sundowns 1-2
30-08 15:00 Golden Arrows – Mamelodi Sundowns 2-3
26-08 19:30 Golden Arrows – Stellenbosch 1-0
23-08 15:00 Mamelodi Sundowns – Golden Arrows 0-1
16-08 17:30 TS Galaxy – Golden Arrows 0-0
12-08 19:30 Durban City – Golden Arrows 0-0
09-08 18:00 Kaizer Chiefs – Golden Arrows 0-1

Milford – forma i statystyki

StatystykiMilford
      
ZWYCIĘSTWA2
REMISY3
PORAŻKI1
Statystyki sezonu
  • 6 Mecze
  • 2 Zwycięstwa (33.33%)
  • 3 Remisy (50.00%)
  • 1 Porażki (16.67%)
  • 7 Bramki strzelone (1.17/mecz)
  • 4 Bramki stracone (0.67/mecz)
  • 5 Under 2.5 (83.33%)
  • 1 Over 2.5 (16.67%)
  
ZWYCIĘSTWA1
REMISY1
PORAŻKI0
Statystyki sezonu
  • 2 Mecze (33.33%)
  • 1 Zwycięstwa (50.00%)
  • 1 Remisy (50.00%)
  • 0 Porażki (0.00%)
  • 6 Bramki strzelone (3.00/mecz)
  • 2 Bramki stracone (1.00/mecz)
  • 1 Under 2.5 (50.00%)
  • 1 Over 2.5 (50.00%)
    
ZWYCIĘSTWA1
REMISY2
PORAŻKI1
Statystyki sezonu
  • 4 Mecze (66.67%)
  • 1 Zwycięstwa (25.00%)
  • 2 Remisy (50.00%)
  • 1 Porażki (25.00%)
  • 1 Bramki strzelone (0.25/mecz)
  • 2 Bramki stracone (0.50/mecz)
  • 4 Under 2.5 (100.00%)
  • 0 Over 2.5 (0.00%)

Przewidywany skład

Poniżej przewidywany skład wyjściowy Milford w ustawieniu 4-5-1, oparty na ostatnich spotkaniach ligowych. Ostateczną jedenastkę trener potwierdzi tuż przed pierwszym gwizdkiem.

Przewidywany
skład
32Siphamandla Hleza
23Thobani Bhengu
18Konke Khwanya
22Olwethu Cele
14Sifiso Mdluli
55Mthethwa
38Yanelisa Nomandela
17Jabulile Gxakoshe
10Menzi Chili
11Mvelo Zikakayo
21Siphosethu Ndlabi

Ostatnie mecze Milford

Data Mecz Wynik
17-10 15:30 Golden Arrows – Milford 0-1
20-09 15:00 Milford – Durban City 1-1
13-09 15:00 Milford – Richards Bay 5-1
05-09 15:00 Chippa United – Milford 0-0
02-09 19:30 Mamelodi Sundowns – Milford 2-0
26-08 19:30 Polokwane City – Milford 0-0
15-08 20:00 Milford – Kruger United 2-1
12-08 19:30 Milford – Siwelele 1-0
01-08 15:00 Orlando Pirates – Milford 2-0

Tabela Regular Season 2026/2027

Tabela Regular Season 2026/2027
# Drużyna M Pkt W R P Bramki +/- Forma
1 Mamelodi Sundowns 9 23 7 2 0 23:8 +15 o+++++o+
2 Orlando Pirates 8 22 7 1 0 19:1 +18 +o++++++
3 AmaZulu 8 19 6 1 1 12:8 +4 +o+–++++
4 Milford 9 15 4 3 2 10:7 +3 ++o–o+o+
5 Kaizer Chiefs 8 14 3 5 0 13:8 +5 ++oo+ooo
6 Sekhukhune United 8 14 4 2 2 9:8 +1 +–+–oo++
7 Stellenbosch 8 10 2 4 2 9:8 +1 –o+–oo+o
8 Golden Arrows 8 8 1 5 2 3:4 -1 ooo+–oo–
9 Chippa United 8 8 1 5 2 4:7 -3 oo–ooo+–
10 Durban City 8 7 1 4 3 5:7 -2 –oo+o–o–
11 Polokwane City 7 7 1 4 2 8:10 -2 +o–ooo–
12 Kruger United 8 7 2 1 5 4:12 -8 –o–––+–+
13 TS Galaxy 8 6 1 3 4 7:12 -5 o–o+o–––
14 Siwelele 7 3 0 3 4 6:13 -7 o––o––o
15 Richards Bay 8 3 0 3 5 10:20 -10 –ooo––––
16 Marumo Gallants FC 8 2 0 2 6 6:15 -9 o–––o–––

Gdzie oglądać Golden Arrows – Milford

Telewizja:

Źródło danych meczowych SML nie podaje potwierdzonego nadawcy telewizyjnego spotkania Golden Arrows – Milford. Informację o transmisji sprawdź przed meczem w oficjalnych komunikatach ligi, klubów i licencjonowanych nadawców.

Transmisje online:

W danych SML nie ma potwierdzonego linku do legalnej transmisji online tego spotkania. Korzystaj wyłącznie z oficjalnych serwisów ligi, klubów lub licencjonowanych operatorów; dostępność może zależeć od kraju.

Wynik i statystyki:

Na tej stronie są wyświetlane wyłącznie dostępne dane SML: wynik, H2H, forma i tabela. Ta sekcja nie jest transmisją wideo, a zakres danych może się zmienić.

Pokaż szybką nawigację
Nawigacja sportowa
Polecani bukmacherzy
Powrót na górę