Porównanie drużyn Bayreuth vs Carl Zeiss Jena

Club Friendlies 3 17-07-2026 18:00
Wynik 1:1

Bayreuth – forma i statystyki

StatystykiBayreuth
      
ZWYCIĘSTWA9
REMISY3
PORAŻKI5
Statystyki sezonu
  • 17 Mecze
  • 9 Zwycięstwa (52.9412%)
  • 3 Remisy (17.6471%)
  • 5 Porażki (29.4118%)
  • 38 Bramki strzelone (2.24/mecz)
  • 20 Bramki stracone (1.18/mecz)
  • 7 Under 2.5 (41.1765%)
  • 10 Over 2.5 (58.8235%)
      
ZWYCIĘSTWA4
REMISY2
PORAŻKI3
Statystyki sezonu
  • 9 Mecze (52.9412%)
  • 4 Zwycięstwa (44.4444%)
  • 2 Remisy (22.2222%)
  • 3 Porażki (33.3333%)
  • 16 Bramki strzelone (1.78/mecz)
  • 12 Bramki stracone (1.33/mecz)
  • 4 Under 2.5 (44.4444%)
  • 5 Over 2.5 (55.5556%)
      
ZWYCIĘSTWA5
REMISY1
PORAŻKI2
Statystyki sezonu
  • 8 Mecze (47.0588%)
  • 5 Zwycięstwa (62.5%)
  • 1 Remisy (12.5%)
  • 2 Porażki (25%)
  • 22 Bramki strzelone (2.75/mecz)
  • 8 Bramki stracone (1.00/mecz)
  • 3 Under 2.5 (37.5%)
  • 5 Over 2.5 (62.5%)

Ostatnie mecze Bayreuth

Data Mecz Wynik
10-10 14:00 Schwaben Augsburg – Bayreuth 0-3
03-10 14:00 Bayreuth – Landsberg 5-0
25-09 19:00 Eltersdorf – Bayreuth 2-4
19-09 14:00 Bayreuth – Unterhaching 0-2
15-09 19:00 Bayreuth – Aubstadt 1-0
12-09 14:00 Ansbach – Bayreuth 1-0
04-09 19:00 Bayreuth – Wacker Burghausen 2-4
29-08 14:00 Buchbach – Bayreuth 2-1
21-08 19:00 Bayreuth – Illertissen 2-2
14-08 19:00 Schweinfurt – Bayreuth 1-1

Carl Zeiss Jena – forma i statystyki

StatystykiCarl Zeiss Jena
      
ZWYCIĘSTWA9
REMISY3
PORAŻKI5
Statystyki sezonu
  • 17 Mecze
  • 9 Zwycięstwa (52.9412%)
  • 3 Remisy (17.6471%)
  • 5 Porażki (29.4118%)
  • 31 Bramki strzelone (1.82/mecz)
  • 16 Bramki stracone (0.94/mecz)
  • 7 Under 2.5 (41.1765%)
  • 10 Over 2.5 (58.8235%)
      
ZWYCIĘSTWA7
REMISY0
PORAŻKI4
Statystyki sezonu
  • 11 Mecze (64.7059%)
  • 7 Zwycięstwa (63.6364%)
  • 0 Remisy (0%)
  • 4 Porażki (36.3636%)
  • 23 Bramki strzelone (2.09/mecz)
  • 11 Bramki stracone (1.00/mecz)
  • 2 Under 2.5 (18.1818%)
  • 9 Over 2.5 (81.8182%)
      
ZWYCIĘSTWA2
REMISY3
PORAŻKI1
Statystyki sezonu
  • 6 Mecze (35.2941%)
  • 2 Zwycięstwa (33.3333%)
  • 3 Remisy (50%)
  • 1 Porażki (16.6667%)
  • 8 Bramki strzelone (1.33/mecz)
  • 5 Bramki stracone (0.83/mecz)
  • 5 Under 2.5 (83.3333%)
  • 1 Over 2.5 (16.6667%)

Ostatnie mecze Carl Zeiss Jena

Data Mecz Wynik
10-10 14:00 Carl Zeiss Jena – Magdeburg II 2-1
25-09 19:00 Tasmania Berlin – Carl Zeiss Jena 1-5
20-09 14:00 Carl Zeiss Jena – Lokomotive Leipzig 1-2
15-09 19:00 Hallescher FC – Carl Zeiss Jena 2-0
12-09 14:00 Carl Zeiss Jena – Hertha BSC II 3-0
02-09 19:00 Carl Zeiss Jena – Altglienicke 1-0
28-08 19:00 Chemnitzer FC – Carl Zeiss Jena 1-1
23-08 15:30 Carl Zeiss Jena – Darmstadt 98 1-2
14-08 19:00 Chemie Leipzig – Carl Zeiss Jena 0-0
09-08 14:00 Carl Zeiss Jena – Rot-Weiß Erfurt 1-2
Pokaż szybką nawigację
Nawigacja sportowa
Polecani bukmacherzy
Powrót na górę