Sua Flamingoes – Nico United: statystyki i wyniki

Ostatnie pobranie danych: 04.11.2026 01:12 CET.

Sua Flamingoes – forma i statystyki

StatystykiSua Flamingoes
      
ZWYCIĘSTWA3
REMISY2
PORAŻKI1
Statystyki sezonu
  • 6 Mecze
  • 3 Zwycięstwa (50.00%)
  • 2 Remisy (33.33%)
  • 1 Porażki (16.67%)
  • 6 Bramki strzelone (1.00/mecz)
  • 2 Bramki stracone (0.33/mecz)
  • 5 Under 2.5 (83.33%)
  • 1 Over 2.5 (16.67%)
    
ZWYCIĘSTWA2
REMISY2
PORAŻKI0
Statystyki sezonu
  • 4 Mecze (66.67%)
  • 2 Zwycięstwa (50.00%)
  • 2 Remisy (50.00%)
  • 0 Porażki (0.00%)
  • 5 Bramki strzelone (1.25/mecz)
  • 1 Bramki stracone (0.25/mecz)
  • 3 Under 2.5 (75.00%)
  • 1 Over 2.5 (25.00%)
  
ZWYCIĘSTWA1
REMISY0
PORAŻKI1
Statystyki sezonu
  • 2 Mecze (33.33%)
  • 1 Zwycięstwa (50.00%)
  • 0 Remisy (0.00%)
  • 1 Porażki (50.00%)
  • 1 Bramki strzelone (0.50/mecz)
  • 1 Bramki stracone (0.50/mecz)
  • 2 Under 2.5 (100.00%)
  • 0 Over 2.5 (0.00%)

Ostatnie mecze Sua Flamingoes

Data Mecz Wynik
03-11 15:00 Sua Flamingoes – TAFIC 3-0
31-10 15:00 Sua Flamingoes – Nico United 0-0
28-10 18:00 Extension Gunners – Sua Flamingoes 0-1
17-10 16:00 Sua Flamingoes – BDF XI 1-0
09-10 19:00 Tonota – Sua Flamingoes 1-0
19-09 16:00 Sua Flamingoes – Enesia 1-1
12-09 16:00 Sua Flamingoes – Prisons XI 1-0
05-09 16:00 Morupule Wanderers – Sua Flamingoes 0-0
29-08 16:00 Sua Flamingoes – Matebele 1-0

Nico United – forma i statystyki

StatystykiNico United
      
ZWYCIĘSTWA1
REMISY1
PORAŻKI4
Statystyki sezonu
  • 6 Mecze
  • 1 Zwycięstwa (16.67%)
  • 1 Remisy (16.67%)
  • 4 Porażki (66.67%)
  • 3 Bramki strzelone (0.50/mecz)
  • 8 Bramki stracone (1.33/mecz)
  • 5 Under 2.5 (83.33%)
  • 1 Over 2.5 (16.67%)
  
ZWYCIĘSTWA0
REMISY0
PORAŻKI2
Statystyki sezonu
  • 2 Mecze (33.33%)
  • 0 Zwycięstwa (0.00%)
  • 0 Remisy (0.00%)
  • 2 Porażki (100.00%)
  • 0 Bramki strzelone (0.00/mecz)
  • 3 Bramki stracone (1.50/mecz)
  • 2 Under 2.5 (100.00%)
  • 0 Over 2.5 (0.00%)
    
ZWYCIĘSTWA1
REMISY1
PORAŻKI2
Statystyki sezonu
  • 4 Mecze (66.67%)
  • 1 Zwycięstwa (25.00%)
  • 1 Remisy (25.00%)
  • 2 Porażki (50.00%)
  • 3 Bramki strzelone (0.75/mecz)
  • 5 Bramki stracone (1.25/mecz)
  • 3 Under 2.5 (75.00%)
  • 1 Over 2.5 (25.00%)

Ostatnie mecze Nico United

Data Mecz Wynik
31-10 15:00 Sua Flamingoes – Nico United 0-0
17-10 16:00 Nico United – Gaborone United 0-2
10-10 19:00 Galaxy – Nico United 2-0
11-09 19:00 Centre Chiefs – Nico United 2-0
05-09 16:00 Nico United – Extension Gunners 0-1
29-08 16:00 BDF XI – Nico United 1-3

Tabela ligowa

Tabela ligowa

Nie można ustalić tabeli bez rozpoznanego meczu i sezonu rozgrywek.

Pokaż szybką nawigację
Nawigacja sportowa
Polecani bukmacherzy
Powrót na górę