Porównanie drużyn Aubstadt vs Schweinfurt

Regionalliga: Bayern 23-07-2026 19:00
Wynik 5:1

Aubstadt – forma i statystyki

StatystykiAubstadt
      
ZWYCIĘSTWA3
REMISY3
PORAŻKI8
Statystyki sezonu
  • 14 Mecze
  • 3 Zwycięstwa (21.4286%)
  • 3 Remisy (21.4286%)
  • 8 Porażki (57.1429%)
  • 19 Bramki strzelone (1.36/mecz)
  • 27 Bramki stracone (1.93/mecz)
  • 5 Under 2.5 (35.7143%)
  • 9 Over 2.5 (64.2857%)
      
ZWYCIĘSTWA3
REMISY1
PORAŻKI4
Statystyki sezonu
  • 8 Mecze (57.1429%)
  • 3 Zwycięstwa (37.5%)
  • 1 Remisy (12.5%)
  • 4 Porażki (50%)
  • 16 Bramki strzelone (2.00/mecz)
  • 12 Bramki stracone (1.50/mecz)
  • 3 Under 2.5 (37.5%)
  • 5 Over 2.5 (62.5%)
      
ZWYCIĘSTWA0
REMISY2
PORAŻKI4
Statystyki sezonu
  • 6 Mecze (42.8571%)
  • 0 Zwycięstwa (0%)
  • 2 Remisy (33.3333%)
  • 4 Porażki (66.6667%)
  • 3 Bramki strzelone (0.50/mecz)
  • 15 Bramki stracone (2.50/mecz)
  • 2 Under 2.5 (33.3333%)
  • 4 Over 2.5 (66.6667%)

Ostatnie mecze Aubstadt

Data Mecz Wynik
10-10 14:00 Landsberg – Aubstadt 2-2
03-10 16:00 Aubstadt – Memmingen 0-1
26-09 14:00 Augsburg II – Aubstadt 3-0
18-09 19:00 Aubstadt – FC Bayern München II 0-2
15-09 19:00 Bayreuth – Aubstadt 1-0
11-09 19:00 Aubstadt – Unterhaching 2-3
04-09 19:00 Aubstadt – Ansbach 2-0
29-08 14:00 Eichstätt – Aubstadt 3-0
18-08 19:00 Aubstadt – 1860 München 2-3
14-08 19:00 Buchbach – Aubstadt 1-1

Schweinfurt – forma i statystyki

StatystykiSchweinfurt
      
ZWYCIĘSTWA3
REMISY5
PORAŻKI6
Statystyki sezonu
  • 14 Mecze
  • 3 Zwycięstwa (21.4286%)
  • 5 Remisy (35.7143%)
  • 6 Porażki (42.8571%)
  • 20 Bramki strzelone (1.43/mecz)
  • 31 Bramki stracone (2.21/mecz)
  • 6 Under 2.5 (42.8571%)
  • 8 Over 2.5 (57.1429%)
      
ZWYCIĘSTWA2
REMISY3
PORAŻKI1
Statystyki sezonu
  • 6 Mecze (42.8571%)
  • 2 Zwycięstwa (33.3333%)
  • 3 Remisy (50%)
  • 1 Porażki (16.6667%)
  • 13 Bramki strzelone (2.17/mecz)
  • 11 Bramki stracone (1.83/mecz)
  • 2 Under 2.5 (33.3333%)
  • 4 Over 2.5 (66.6667%)
      
ZWYCIĘSTWA1
REMISY2
PORAŻKI5
Statystyki sezonu
  • 8 Mecze (57.1429%)
  • 1 Zwycięstwa (12.5%)
  • 2 Remisy (25%)
  • 5 Porażki (62.5%)
  • 7 Bramki strzelone (0.88/mecz)
  • 20 Bramki stracone (2.50/mecz)
  • 4 Under 2.5 (50%)
  • 4 Over 2.5 (50%)

Ostatnie mecze Schweinfurt

Data Mecz Wynik
09-10 19:00 Schweinfurt – Eltersdorf 1-1
02-10 19:00 Unterhaching – Schweinfurt 1-1
18-09 19:00 Buchbach – Schweinfurt 3-1
15-09 19:00 Schweinfurt – Illertissen 0-3
12-09 14:00 Eichstätt – Schweinfurt 1-0
05-09 14:00 Nürnberg II – Schweinfurt 5-2
28-08 19:00 Schweinfurt – Greuther Fürth II 5-2
22-08 14:00 Vilzing – Schweinfurt 0-1
14-08 19:00 Schweinfurt – Bayreuth 1-1
08-08 14:00 FC Bayern München II – Schweinfurt 1-1
Pokaż szybką nawigację
Nawigacja sportowa
Polecani bukmacherzy
Powrót na górę