Porównanie drużyn Umraniyespor vs Manisa BBSK
Druga liga turecka 29-11-2026 01:00
Umraniyespor
Manisa BBSK
Umraniyespor – forma i statystyki
StatystykiUmraniyespor
ZWYCIĘSTWA14
REMISY10
PORAŻKI22
Statystyki sezonu
- 46 Mecze
- 14 Zwycięstwa (30.43%)
- 10 Remisy (21.74%)
- 22 Porażki (47.83%)
- 53 Bramki strzelone (1.15/mecz)
- 60 Bramki stracone (1.30/mecz)
- 26 Under 2.5 (56.52%)
- 20 Over 2.5 (43.48%)
ZWYCIĘSTWA8
REMISY6
PORAŻKI9
Statystyki sezonu
- 23 Mecze (50.00%)
- 8 Zwycięstwa (34.78%)
- 6 Remisy (26.09%)
- 9 Porażki (39.13%)
- 34 Bramki strzelone (1.48/mecz)
- 28 Bramki stracone (1.22/mecz)
- 12 Under 2.5 (26.09%)
- 11 Over 2.5 (47.83%)
ZWYCIĘSTWA6
REMISY4
PORAŻKI13
Statystyki sezonu
- 23 Mecze (50.00%)
- 6 Zwycięstwa (26.09%)
- 4 Remisy (17.39%)
- 13 Porażki (56.52%)
- 19 Bramki strzelone (0.83/mecz)
- 32 Bramki stracone (1.39/mecz)
- 14 Under 2.5 (30.43%)
- 9 Over 2.5 (39.13%)
Ostatnie mecze Umraniyespor
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 18-09 15:00 | Bandırmaspor – Umraniyespor | 0-1 |
| 12-09 19:00 | Umraniyespor – Antalyaspor | 1-2 |
| 05-09 19:00 | Pendikspor – Umraniyespor | 1-0 |
| 01-09 16:00 | Umraniyespor – Muğlaspor | 0-1 |
| 28-08 18:00 | Keçiörengücü – Umraniyespor | 2-2 |
| 22-08 18:00 | Umraniyespor – Erokspor | 1-1 |
| 15-08 18:00 | Fatih Karagumruk – Umraniyespor | 2-1 |
| 08-08 18:00 | Umraniyespor – Mardin BB | 0-0 |
| 02-05 15:00 | Umraniyespor – Keçiörengücü | 1-4 |
| 25-04 15:00 | Adana Demirspor – Umraniyespor | 1-3 |
Manisa BBSK – forma i statystyki
StatystykiManisa BBSK
ZWYCIĘSTWA18
REMISY10
PORAŻKI18
Statystyki sezonu
- 46 Mecze
- 18 Zwycięstwa (39.13%)
- 10 Remisy (21.74%)
- 18 Porażki (39.13%)
- 69 Bramki strzelone (1.50/mecz)
- 68 Bramki stracone (1.48/mecz)
- 20 Under 2.5 (43.48%)
- 26 Over 2.5 (56.52%)
ZWYCIĘSTWA12
REMISY4
PORAŻKI7
Statystyki sezonu
- 23 Mecze (50.00%)
- 12 Zwycięstwa (52.17%)
- 4 Remisy (17.39%)
- 7 Porażki (30.43%)
- 41 Bramki strzelone (1.78/mecz)
- 26 Bramki stracone (1.13/mecz)
- 10 Under 2.5 (21.74%)
- 13 Over 2.5 (56.52%)
ZWYCIĘSTWA6
REMISY6
PORAŻKI11
Statystyki sezonu
- 23 Mecze (50.00%)
- 6 Zwycięstwa (26.09%)
- 6 Remisy (26.09%)
- 11 Porażki (47.83%)
- 28 Bramki strzelone (1.22/mecz)
- 42 Bramki stracone (1.83/mecz)
- 10 Under 2.5 (21.74%)
- 13 Over 2.5 (56.52%)
Ostatnie mecze Manisa BBSK
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 20-09 16:00 | Manisa BBSK – Istanbulspor | 0-1 |
| 13-09 19:00 | Fatih Karagumruk – Manisa BBSK | 1-1 |
| 07-09 19:00 | Manisa BBSK – Bursaspor | 1-2 |
| 03-09 16:00 | Iğdır FK – Manisa BBSK | 4-2 |
| 30-08 20:30 | Manisa BBSK – Bodrumspor | 0-0 |
| 24-08 20:30 | Sivasspor – Manisa BBSK | 2-2 |
| 15-08 20:30 | Manisa BBSK – Van BB | 4-1 |
| 07-08 20:30 | Boluspor – Manisa BBSK | 1-2 |
| 01-05 19:00 | Manisa BBSK – Sakaryaspor | 5-0 |
| 26-04 15:00 | Keçiörengücü – Manisa BBSK | 2-1 |
Tabela ligowa
Tabela Regular Season 2026/2027
| # | Drużyna | M | Pkt | W | R | P | Bramki | +/- | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 15:3 | +12 | +++o–+++ |
| 2 | Bursaspor | 8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 16:7 | +9 | +o+++–++ |
| 3 | Iğdır FK | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 12:7 | +5 | o++++––+ |
| 4 | Batman Petrolspor | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 15:13 | +2 | ––+++++o |
| 5 | Sarıyer | 8 | 14 | 4 | 2 | 2 | 11:9 | +2 | +o–++–o+ |
| 6 | Keçiörengücü | 8 | 13 | 3 | 4 | 1 | 17:10 | +7 | oo++oo+– |
| 7 | Mardin BB | 8 | 12 | 3 | 3 | 2 | 9:5 | +4 | ––+oo++o |
| 8 | Antalyaspor | 8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 14:13 | +1 | ++–+–––+ |
| 9 | Fatih Karagumruk | 8 | 12 | 3 | 3 | 2 | 12:11 | +1 | +o–oo++– |
| 10 | Muğlaspor | 8 | 11 | 2 | 5 | 1 | 8:7 | +1 | ooo++oo– |
| 11 | Bandırmaspor | 8 | 10 | 2 | 4 | 2 | 12:5 | +7 | –o+–ooo+ |
| 12 | Pendikspor | 8 | 10 | 2 | 4 | 2 | 10:13 | -3 | oo+–o+–o |
| 13 | Manisa BBSK | 8 | 9 | 2 | 3 | 3 | 12:12 | 0 | –o––oo++ |
| 14 | Bodrumspor | 8 | 8 | 1 | 5 | 2 | 7:6 | +1 | o+–oooo– |
| 15 | Sivasspor | 8 | 8 | 1 | 5 | 2 | 9:11 | -2 | oo+o–o–o |
| 16 | Umraniyespor | 8 | 6 | 1 | 3 | 4 | 6:9 | -3 | +–––oo–o |
| 17 | Van BB | 8 | 6 | 1 | 3 | 4 | 8:17 | -9 | –oo–o+–– |
| 18 | Erokspor | 8 | 5 | 0 | 5 | 3 | 4:10 | -6 | –o–o–ooo |
| 19 | Istanbulspor | 8 | 5 | 1 | 2 | 5 | 7:19 | -12 | +–––o–o– |
| 20 | Boluspor | 8 | 1 | 0 | 1 | 7 | 3:20 | -17 | –o–––––– |
- BUKMACHERZY.COM
- Porównanie drużyn