Toto-Liga i Toto-Gol u bukmachera Totolotek

Typuj kto wygra mecz lub dokładne wyniki w grach Toto-GOL oraz Toto-LIGA u polskiego bukmachera Totolotek.pl. Przy stosunkowo małych stawkach możesz liczyć na WYSOKIE wygrane.

Jak widać powyżej na grafice bukmacher Totolotek oprócz zakładów wzajemych oferuje gry:

Toto-GOL na Totolotek.pl - polega na typowaniu 13 wydarzeń z 3 list związanych z meczami: ligi polskiej, angielskiej i innych lig. Sami decydujemy jaki kupon chcemy obstawić. W typowaniu należy podać opcje wygranej przez zaznaczenie opcji 1, x, 2.

Każda zagrana kombinacja to koszt 1 zł w tej grze. Można zaznaczać przy danym opcje 1x i inne opcje, ale wówczas system wylicza ile kombinacji różnych jest przy tej liczbie spotkań i zwiększa wartość całego zakładu: ilość kombinacji x 1 zł.

Zarejestruj darmowe konto w Totolotku, aby zagrać>>
Warto zobaczyć: Kod promocyjny Totolotek

Toto-LIGA w Totolotek.pl - tutaj typujemy 6 meczów i też mamy 3 różne zestawy meczów do typowania z listy. Wybieramy jaki mecz nas interesuje. W tej grze wygrane są jeszcze wyższe, ale należy trafić dokładny wynik meczów, aby wygrać.

W każdej z opcji możemy wspeirać się gotowymi zestawami typów jako: najczęściej typowane, typy ekspertów, typy ryzykowne, typy na gospodarzy itp.

Teraz 20 zł freebet za samą rejestrację + 500 zł bonusu
Warto zobaczyć: Bonus w Totolotku

WYSOKIE WYGRANE w oby grach:
Wygrana określana jest na podstawie stopni wygranych, których wysokość zależna jest od łącznej sumy wpłaconych stawek, bieżącej kumulacji oraz liczby zakładów z poprawnymi typami. W zakładach piłkarskich Toto-Gol i Toto-Liga wyróżniamy cztery stopnie wygranych, względem poprawnie wytypowanych meczów:

Toto Gol:
I. Stopień - 6 poprawnych typów
II. Stopień - 5 poprawnych typów
III. Stopień - 4 poprawne typy
IV. Stopień - 3 poprawne typy

Toto-Liga:
I. Stopień - 13 poprawnych typów
II. Stopień - 12 poprawnych typów
III. Stopień - 11 poprawnych typów
IV. Stopień - 10 poprawnych typów

Minimalna kwota kumulacji to 10 000 pln która wystąpi w następnych zakładach o tym samym oznaczeniu, w których stwierdzono wygrane I stopnia.

Życzymy trafnych typów!

Totolotek to legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Firma posiada licencję wydaną przez MF w Polsce. Zakłady dozwolone są od 18 lat. Hazard może uzależniać i przyczynić się do strat finansowych!

Kupon
0
Zapisz kupon