Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

POMOC DLA TYPERÓW: Porównanie drużyn (Head 2 Head) możliwe po kliknięciu w mecz z listy wyników.

Wyniki Argentyna

Koniec
Velez Sarsfield
Atletico Tucuman
1: 1.65
X: 3.65
2: 5.12
Koniec
Union
Lanus
1: 2.15
X: 2.95
2: 3.69
Koniec
San Martin
Argentinos Juniors
1: 2.60
X: 2.95
2: 2.84
Koniec
Racing Club
Belgrano
1: 1.45
X: 4.00
2: 7.37
Koniec
Patronato de Parana
Defensa y Justicia
1: 4.17
X: 3.10
2: 1.95
Koniec
Talleres
Tigre
1: 2.05
X: 3.35
2: 3.46
Koniec
Rosario Central
San Lorenzo
1: 2.40
X: 2.95
2: 3.13
Koniec
River Plate
Independiente
1: 1.68
X: 3.60
2: 4.60
Koniec
San Martin de Tucuman
Boca Juniors
1: 4.69
X: 3.65
2: 1.70
Koniec
Banfield
Godoy Cruz Mza.
1: 2.00
X: 3.15
2: 3.88
Koniec
Huracan
Estudiantes
1: 2.10
X: 3.05
2: 3.69
Koniec
Colon
San Lorenzo
1: 2.55
X: 2.90
2: 2.96
29 marca 23:00
Newells Old Boys
Huracan
30 marca 01:10
Boca Juniors
Banfield
30 marca 17:15
San Lorenzo
Gimnasia LP
30 marca 19:30
Godoy Cruz Mza.
Patronato de Parana
30 marca 21:45
Independiente
Velez Sarsfield
31 marca 00:00
Talleres
River Plate
31 marca 16:00
Atletico Tucuman
Aldosivi
31 marca 18:15
Argentinos Juniors
Rosario Central
31 marca 18:15
Lanus
Belgrano
31 marca 23:10
Defensa y Justicia
Union
31 marca 23:10
Tigre
Racing Club
02 kwietnia 00:00
Estudiantes
San Martin de Tucuman
Koniec
Instituto
Los Andes
1: 1.80
X: 2.95
2: 4.62
Koniec
Arsenal S.
Gimnasia Mendoza
1: 2.05
X: 2.95
2: 3.52
Koniec
Chacarita Juniors
Guillermo Brown
1: 2.35
X: 2.60
2: 3.32
Koniec
Temperley
Atl. Rafaela
1: 2.20
X: 2.75
2: 3.70
Koniec
Central Cordoba
Koniec
Deportivo Moron
Nueva Chicago
1: 2.45
X: 2.85
2: 2.84
Koniec
Independiente Rivadavia
Ferro Carril Oeste
1: 2.15
X: 2.85
2: 3.39
Koniec
Gimnasia J
Almagro
1: 2.50
X: 2.60
2: 3.06
Koniec
Agropecuario
Villa Dalmine
1: 2.05
X: 2.80
2: 3.76
Koniec
Club Atletico Mitre
Olimpo
1: 2.15
X: 2.80
2: 3.46
Koniec
Defensores de Belgrano
Club Atletico Platense
1: 3.06
X: 2.55
2: 2.55
Koniec
Quilmes
Brown de Adrogue
1: 2.45
X: 2.60
2: 3.14
30 marca 22:00
Club Atletico Platense
Gimnasia J
30 marca 22:00
Almagro
30 marca 22:00
Central Cordoba
Instituto
30 marca 22:00
Villa Dalmine
Arsenal S.
30 marca 22:00
Los Andes
Temperley
30 marca 22:00
Atl. Rafaela
Club Atletico Mitre
30 marca 22:00
Olimpo
Chacarita Juniors
1: 4.53
X: 3.75
2: 1.78
30 marca 22:00
Guillermo Brown
Deportivo Moron
30 marca 22:00
Nueva Chicago
Independiente Rivadavia
30 marca 22:00
Ferro Carril Oeste
Quilmes
30 marca 22:00
Brown de Adrogue
Sarmiento
30 marca 22:00
Gimnasia Mendoza
Defensores de Belgrano
Koniec
San Martín de Formosa
Crucero del Norte
Koniec
Gimnasia y Tiro
Juventud Antoniana
1: 2.00
X: 3.25
2: 3.25
Koniec
Racing de Cordoba
Juventud Unida Universitario
1: 1.80
X: 3.25
2: 4.00
Koniec
Independiente de Neuquen
Deportivo Roca
1: 2.10
X: 3.45
2: 2.90
Koniec
Flandria
CD UAI Urquiza
1: 2.20
X: 2.75
2: 3.41
Koniec
CA Talleres Remedios de Escalada
Sacachispas FC
1: 2.45
X: 2.70
2: 3.01
Koniec
Comunicaciones
Almirante Brown
1: 2.45
X: 2.65
2: 3.07
Koniec
Colegiales
CA Defensores Unidos
1: 2.30
X: 2.70
2: 3.27
Koniec
Justo Jose de Urquiza
CA San Miguel
1: 2.35
X: 2.70
2: 3.17
Koniec
Sportivo Belgrano
San Lorenzo de Alem
1: 1.40
X: 4.00
2: 6.50
Koniec
Deportivo Riestra
Barracas Central
1: 3.54
X: 2.75
2: 2.15
26 marca 18:00
Dep.Espanol
San Telmo
1: 4.07
X: 2.95
2: 1.90
30 marca 22:00
Justo Jose de Urquiza
Colegiales
30 marca 22:00
CA Defensores Unidos
Comunicaciones
30 marca 22:00
CA Fenix
Atlanta
30 marca 22:00
Sacachispas FC
Tristan Suarez
30 marca 22:00
Almirante Brown
CA Talleres Remedios de Escalada
30 marca 22:00
Club Atlético Estudiantes
Flandria
30 marca 22:00
Barracas Central
Acassuso
30 marca 22:00
San Telmo
Deportivo Riestra
30 marca 22:00
All Boys
Dep.Espanol
30 marca 22:00
CA San Miguel
CD UAI Urquiza
31 marca 22:00
Def. Belgrano Villa Ramalho
Estudiantes de Rio Cuarto
31 marca 22:00
Sarmiento de Resistencia
Deportivo San Jorge Tucuman
Koniec
Boca Juniors
River Plate
1: 2.75
X: 3.00
2: 2.77
02 maja 22:00
Boca Juniors
Rosario Central
Po karnych
San Martin de Tucuman
Agropecuario
1: 3.07
X: 2.85
2: 2.30
Po karnych
Almagro
Atl. Rafaela
1: 2.35
X: 2.90
2: 3.10
Koniec
Velez Sarsfield
Po karnych
Patronato de Parana
Dock Sud
1: 2.10
X: 3.10
2: 3.20
Koniec
Aldosivi
Gimnasia Mendoza
1: 2.40
X: 2.70
2: 3.09
Koniec
San Martin
Villa Dalmine
1: 2.40
X: 2.80
2: 2.96
Koniec
Atletico Tucuman
Club Atletico Platense
1: 2.73
X: 2.90
2: 2.50
Po karnych
Gimnasia LP
Def. Belgrano Villa Ramalho
1: 1.65
X: 3.25
2: 5.07
Koniec
Lanus
Huracan Las Heras
1: 1.40
X: 4.00
2: 6.81
Koniec
Godoy Cruz Mza.
Deportivo Armenio
1: 1.53
X: 3.65
2: 5.80
Koniec
Newells Old Boys
Villa Mitre
1: 1.54
X: 3.60
2: 5.80
Koniec
Talleres
Laferrere
1: 1.25
X: 4.60
2: 10.67
27 marca 21:10
Sarmiento
All Boys
16 kwietnia 22:00
Huracan
Union de Sunchales
16 kwietnia 22:00
Nueva Chicago
Central Cordoba
16 kwietnia 22:00
CA Midland
16 kwietnia 22:00
Arsenal S.
Atlanta
16 kwietnia 22:00
River Plate
Argentino de Merlo
16 kwietnia 22:00
Estudiantes
Sarmiento de Resistencia
16 kwietnia 22:00
Racing Club
Boca Unidos
16 kwietnia 22:00
Boca Juniors
Estudiantes de Rio Cuarto
16 kwietnia 22:00
Belgrano
Deportivo Riestra
16 kwietnia 22:00
Defensa y Justicia
Gimnasia y Tiro
16 kwietnia 22:00
Colon
Acassuso
Koniec
Argentino de Quilmes
Villa San Carlos
1: 1.85
X: 2.95
2: 4.32
Koniec
Deportivo Armenio
Dock Sud
1: 2.55
X: 2.70
2: 2.87
Koniec
Sportivo Italiano
El Porvenir
1: 1.90
X: 2.85
2: 4.28
Koniec
Dock Sud
Laferrere
1: 2.00
X: 3.00
2: 3.60
Koniec
Club Lujan
CA Midland
1: 2.35
X: 2.90
2: 2.93
Koniec
Ituzaingo
Excursionistas
1: 3.30
X: 2.75
2: 2.25
Koniec
Central Cordoba de Rosario
Victoriano Arenas
1: 2.35
X: 3.00
2: 2.80
Koniec
Villa San Carlos
Berazategui
1: 1.90
X: 2.90
2: 4.17
Koniec
Dep. Merlo
Sportivo Italiano
1: 2.10
X: 2.80
2: 3.60
Koniec
Sportivo Barracas
Canuelas
1: 2.10
X: 3.00
2: 3.32
Koniec
El Porvenir
Leandro N. Alem
1: 2.99
X: 2.85
2: 2.35
26 marca 14:00
Lamadrid
San Martin Burzaco
1: 2.10
X: 2.90
2: 3.45
27 marca 20:00
Argentino de Quilmes
Deportivo Armenio
1: 2.20
X: 2.80
2: 3.34
29 marca 20:00
Canuelas
Club Lujan
29 marca 20:00
San Martin Burzaco
Dock Sud
29 marca 20:00
Sportivo Italiano
Sportivo Barracas
29 marca 20:00
Victoriano Arenas
Ituzaingo
30 marca 15:00
CA Midland
Lamadrid
30 marca 16:00
Leandro N. Alem
Dep. Merlo
30 marca 16:00
Berazategui
Central Cordoba de Rosario
30 marca 20:00
Laferrere
Argentino de Quilmes
30 marca 20:00
Excursionistas
El Porvenir
31 marca 21:00
Deportivo Armenio
Villa San Carlos
03 kwietnia 20:30
Lamadrid
Canuelas
Kupon
0
Zapisz kupon