Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

Primera Nacional Zone A 2019/2020

Kolejka 1
17 sierpnia
Club Atletico Mitre
Club Atlético Estudiantes
1: 2.40
X: 2.85
2: 3.13
17 sierpnia
Belgrano
San Martin
1: 2.00
X: 2.90
2: 4.13
17 sierpnia
Estudiantes de Rio Cuarto
Temperley
1: 2.45
X: 2.75
2: 3.17
17 sierpnia
Atlanta
Independiente Rivadavia
1: 2.00
X: 2.80
2: 4.35
18 sierpnia
Club Atletico Alvarado
Agropecuario
1: 2.65
X: 2.60
2: 3.08
18 sierpnia
Guillermo Brown
Barracas Central
1: 2.55
X: 2.80
2: 2.96
19 sierpnia
Nueva Chicago
Deportivo Moron
1: 2.30
X: 2.85
2: 3.32
20 sierpnia
Ferro Carril Oeste
Club Atletico Platense
1: 2.45
X: 2.80
2: 3.11
Kolejka 2
24 sierpnia
Atlanta
Club Atletico Mitre
1: 1.85
X: 3.20
2: 4.28
24 sierpnia
Temperley
Nueva Chicago
1: 2.69
X: 2.90
2: 2.70
24 sierpnia
Deportivo Moron
Guillermo Brown
1: 1.85
X: 2.90
2: 4.96
24 sierpnia
Barracas Central
Club Atletico Alvarado
1: 1.70
X: 3.25
2: 5.23
24 sierpnia
San Martin
Club Atlético Estudiantes
1: 1.80
X: 3.25
2: 4.47
25 sierpnia
Independiente Rivadavia
Ferro Carril Oeste
1: 1.60
X: 3.60
2: 5.80
25 sierpnia
Club Atletico Platense
Estudiantes de Rio Cuarto
1: 1.85
X: 3.10
2: 4.47
25 sierpnia
Agropecuario
Belgrano
1: 2.65
X: 2.70
2: 2.95
Kolejka 3
30 sierpnia
Club Atletico Alvarado
Deportivo Moron
1: 2.50
X: 2.80
2: 3.03
31 sierpnia
Belgrano
Barracas Central
1: 1.95
X: 3.00
2: 4.15
01 września
Guillermo Brown
Temperley
1: 2.40
X: 2.65
2: 3.41
01 września
Estudiantes de Rio Cuarto
Independiente Rivadavia
1: 2.30
X: 2.95
2: 3.19
02 września
Club Atletico Mitre
San Martin
1: 2.84
X: 2.65
2: 2.80
03 września
Club Atlético Estudiantes
Agropecuario
1: 2.35
X: 2.75
2: 3.36
03 września
Nueva Chicago
Club Atletico Platense
1: 2.70
X: 2.80
2: 2.78
04 września
Ferro Carril Oeste
Atlanta
1: 2.73
X: 2.85
2: 2.70
Kolejka 4
06 września
Barracas Central
Club Atlético Estudiantes
1: 1.75
X: 3.10
2: 5.18
07 września
Atlanta
Estudiantes de Rio Cuarto
1: 2.00
X: 3.10
2: 3.78
07 września
Deportivo Moron
Belgrano
1: 3.30
X: 2.55
2: 2.55
07 września
Temperley
Club Atletico Alvarado
1: 2.00
X: 3.20
2: 3.64
08 września
Ferro Carril Oeste
Club Atletico Mitre
1: 1.90
X: 3.20
2: 4.03
08 września
Club Atletico Platense
Guillermo Brown
1: 1.65
X: 3.30
2: 5.62
08 września
Independiente Rivadavia
Nueva Chicago
1: 2.15
X: 3.00
2: 3.47
08 września
Agropecuario
San Martin
1: 1.95
X: 2.95
2: 4.05
Kolejka 5
13 września
Belgrano
Temperley
1: 1.60
X: 3.40
2: 5.96
14 września
Club Atlético Estudiantes
Deportivo Moron
1: 2.50
X: 2.80
2: 3.03
14 września
Club Atletico Alvarado
Club Atletico Platense
1: 3.29
X: 2.95
2: 2.25
14 września
Nueva Chicago
Atlanta
1: 2.15
X: 3.10
2: 3.34
14 września
Estudiantes de Rio Cuarto
Ferro Carril Oeste
1: 1.90
X: 3.25
2: 3.95
15 września
San Martin
Barracas Central
1: 2.05
X: 3.05
2: 3.69
15 września
Guillermo Brown
Independiente Rivadavia
1: 2.50
X: 2.85
2: 2.98
15 września
Club Atletico Mitre
Agropecuario
1: 2.65
X: 2.65
2: 3.01
Kolejka 6
21 września
Atlanta
Guillermo Brown
1: 2.10
X: 3.15
2: 3.41
21 września
Ferro Carril Oeste
Nueva Chicago
1: 2.25
X: 3.00
2: 3.23
21 września
Temperley
Club Atlético Estudiantes
1: 2.81
X: 3.10
2: 2.45
22 września
Estudiantes de Rio Cuarto
Club Atletico Mitre
22 września
Deportivo Moron
San Martin
23 września
Independiente Rivadavia
Club Atletico Alvarado
24 września
Club Atletico Platense
Belgrano
24 września
Barracas Central
Agropecuario
Kolejka 7
28 września
Guillermo Brown
Ferro Carril Oeste
28 września
Club Atletico Mitre
Barracas Central
28 września
Agropecuario
Deportivo Moron
28 września
San Martin
Temperley
28 września
Club Atlético Estudiantes
Club Atletico Platense
28 września
Belgrano
Independiente Rivadavia
28 września
Club Atletico Alvarado
Atlanta
28 września
Nueva Chicago
Estudiantes de Rio Cuarto
Kolejka 8
05 października
Atlanta
Belgrano
05 października
Ferro Carril Oeste
Club Atletico Alvarado
05 października
Estudiantes de Rio Cuarto
Guillermo Brown
05 października
Nueva Chicago
Club Atletico Mitre
05 października
Independiente Rivadavia
Club Atlético Estudiantes
05 października
Club Atletico Platense
San Martin
05 października
Temperley
Agropecuario
05 października
Deportivo Moron
Barracas Central
Kolejka 9
12 października
Club Atletico Mitre
Deportivo Moron
12 października
Barracas Central
Temperley
12 października
Agropecuario
Club Atletico Platense
12 października
San Martin
Independiente Rivadavia
12 października
Club Atlético Estudiantes
Atlanta
12 października
Belgrano
Ferro Carril Oeste
12 października
Guillermo Brown
Nueva Chicago
12 października
Club Atletico Alvarado
Estudiantes de Rio Cuarto
Kolejka 10
19 października
Guillermo Brown
Club Atletico Mitre
19 października
Nueva Chicago
Club Atletico Alvarado
19 października
Estudiantes de Rio Cuarto
Belgrano
19 października
Ferro Carril Oeste
Club Atlético Estudiantes
19 października
Atlanta
San Martin
19 października
Independiente Rivadavia
Agropecuario
19 października
Club Atletico Platense
Barracas Central
19 października
Temperley
Deportivo Moron
Kolejka 11
02 listopada
Club Atletico Mitre
Temperley
02 listopada
Deportivo Moron
Club Atletico Platense
02 listopada
Barracas Central
Independiente Rivadavia
02 listopada
Agropecuario
Atlanta
02 listopada
San Martin
Ferro Carril Oeste
02 listopada
Club Atlético Estudiantes
Estudiantes de Rio Cuarto
02 listopada
Belgrano
Nueva Chicago
02 listopada
Club Atletico Alvarado
Guillermo Brown
Kolejka 12
09 listopada
Club Atletico Alvarado
Club Atletico Mitre
09 listopada
Guillermo Brown
Belgrano
09 listopada
Nueva Chicago
Club Atlético Estudiantes
09 listopada
Ferro Carril Oeste
Agropecuario
09 listopada
Estudiantes de Rio Cuarto
San Martin
09 listopada
Club Atletico Platense
Temperley
09 listopada
Independiente Rivadavia
Deportivo Moron
09 listopada
Atlanta
Barracas Central
Kolejka 13
16 listopada
Agropecuario
Estudiantes de Rio Cuarto
16 listopada
San Martin
Nueva Chicago
16 listopada
Belgrano
Club Atletico Alvarado
16 listopada
Club Atlético Estudiantes
Guillermo Brown
16 listopada
Temperley
Independiente Rivadavia
16 listopada
Club Atletico Mitre
Club Atletico Platense
16 listopada
Deportivo Moron
Atlanta
16 listopada
Barracas Central
Ferro Carril Oeste
Kolejka 14
23 listopada
Atlanta
Temperley
23 listopada
Ferro Carril Oeste
Deportivo Moron
23 listopada
Estudiantes de Rio Cuarto
Barracas Central
23 listopada
Nueva Chicago
Agropecuario
23 listopada
Guillermo Brown
San Martin
23 listopada
Club Atletico Alvarado
Club Atlético Estudiantes
23 listopada
Belgrano
Club Atletico Mitre
23 listopada
Independiente Rivadavia
Club Atletico Platense
Kolejka 15
30 listopada
Club Atletico Mitre
Independiente Rivadavia
30 listopada
Club Atletico Platense
Atlanta
30 listopada
Temperley
Ferro Carril Oeste
30 listopada
Deportivo Moron
Estudiantes de Rio Cuarto
30 listopada
Barracas Central
Nueva Chicago
30 listopada
Agropecuario
Guillermo Brown
30 listopada
San Martin
Club Atletico Alvarado
30 listopada
Club Atlético Estudiantes
Belgrano
Kolejka 16
08 lutego
Club Atlético Estudiantes
Club Atletico Mitre
08 lutego
San Martin
Belgrano
08 lutego
Agropecuario
Club Atletico Alvarado
08 lutego
Barracas Central
Guillermo Brown
08 lutego
Deportivo Moron
Nueva Chicago
08 lutego
Temperley
Estudiantes de Rio Cuarto
08 lutego
Club Atletico Platense
Ferro Carril Oeste
08 lutego
Independiente Rivadavia
Atlanta
Kolejka 17
15 lutego
Guillermo Brown
Deportivo Moron
15 lutego
Nueva Chicago
Temperley
15 lutego
Estudiantes de Rio Cuarto
Club Atletico Platense
15 lutego
Ferro Carril Oeste
Independiente Rivadavia
15 lutego
Club Atletico Mitre
Atlanta
15 lutego
Club Atletico Alvarado
Barracas Central
15 lutego
Belgrano
Agropecuario
15 lutego
Club Atlético Estudiantes
San Martin
Kolejka 18
22 lutego
Agropecuario
Club Atlético Estudiantes
22 lutego
Barracas Central
Belgrano
22 lutego
Deportivo Moron
Club Atletico Alvarado
22 lutego
Temperley
Guillermo Brown
22 lutego
Club Atletico Platense
Nueva Chicago
22 lutego
Independiente Rivadavia
Estudiantes de Rio Cuarto
22 lutego
San Martin
Club Atletico Mitre
22 lutego
Atlanta
Ferro Carril Oeste
Kolejka 19
29 lutego
Estudiantes de Rio Cuarto
Atlanta
29 lutego
Nueva Chicago
Independiente Rivadavia
29 lutego
Guillermo Brown
Club Atletico Platense
29 lutego
Club Atletico Mitre
Ferro Carril Oeste
29 lutego
San Martin
Agropecuario
29 lutego
Club Atlético Estudiantes
Barracas Central
29 lutego
Belgrano
Deportivo Moron
29 lutego
Club Atletico Alvarado
Temperley
Kolejka 20
07 marca
Agropecuario
Club Atletico Mitre
07 marca
Barracas Central
San Martin
07 marca
Deportivo Moron
Club Atlético Estudiantes
07 marca
Temperley
Belgrano
07 marca
Club Atletico Platense
Club Atletico Alvarado
07 marca
Ferro Carril Oeste
Estudiantes de Rio Cuarto
07 marca
Atlanta
Nueva Chicago
07 marca
Independiente Rivadavia
Guillermo Brown
Kolejka 21
14 marca
Club Atlético Estudiantes
Temperley
14 marca
Belgrano
Club Atletico Platense
14 marca
Club Atletico Alvarado
Independiente Rivadavia
14 marca
Guillermo Brown
Atlanta
14 marca
Nueva Chicago
Ferro Carril Oeste
14 marca
Club Atletico Mitre
Estudiantes de Rio Cuarto
14 marca
San Martin
Deportivo Moron
14 marca
Agropecuario
Barracas Central
Kolejka 22
21 marca
Barracas Central
Club Atletico Mitre
21 marca
Deportivo Moron
Agropecuario
21 marca
Temperley
San Martin
21 marca
Club Atletico Platense
Club Atlético Estudiantes
21 marca
Independiente Rivadavia
Belgrano
21 marca
Atlanta
Club Atletico Alvarado
21 marca
Ferro Carril Oeste
Guillermo Brown
21 marca
Estudiantes de Rio Cuarto
Nueva Chicago
Kolejka 23
28 marca
Club Atletico Mitre
Nueva Chicago
28 marca
Guillermo Brown
Estudiantes de Rio Cuarto
28 marca
Club Atletico Alvarado
Ferro Carril Oeste
28 marca
Barracas Central
Deportivo Moron
28 marca
Agropecuario
Temperley
28 marca
San Martin
Club Atletico Platense
28 marca
Club Atlético Estudiantes
Independiente Rivadavia
28 marca
Belgrano
Atlanta
Kolejka 24
04 kwietnia
Atlanta
Club Atlético Estudiantes
04 kwietnia
Ferro Carril Oeste
Belgrano
04 kwietnia
Nueva Chicago
Guillermo Brown
04 kwietnia
Estudiantes de Rio Cuarto
Club Atletico Alvarado
04 kwietnia
Independiente Rivadavia
San Martin
04 kwietnia
Club Atletico Platense
Agropecuario
04 kwietnia
Temperley
Barracas Central
04 kwietnia
Deportivo Moron
Club Atletico Mitre
Kolejka 25
11 kwietnia
Barracas Central
Club Atletico Platense
11 kwietnia
Agropecuario
Independiente Rivadavia
11 kwietnia
San Martin
Atlanta
11 kwietnia
Club Atlético Estudiantes
Ferro Carril Oeste
11 kwietnia
Belgrano
Estudiantes de Rio Cuarto
11 kwietnia
Club Atletico Alvarado
Nueva Chicago
11 kwietnia
Club Atletico Mitre
Guillermo Brown
11 kwietnia
Deportivo Moron
Temperley
Kolejka 26
18 kwietnia
Temperley
Club Atletico Mitre
18 kwietnia
Guillermo Brown
Club Atletico Alvarado
18 kwietnia
Nueva Chicago
Belgrano
18 kwietnia
Estudiantes de Rio Cuarto
Club Atlético Estudiantes
18 kwietnia
Ferro Carril Oeste
San Martin
18 kwietnia
Atlanta
Agropecuario
18 kwietnia
Independiente Rivadavia
Barracas Central
18 kwietnia
Club Atletico Platense
Deportivo Moron

Primera Nacional Zone B 2019/2020

Kolejka 1
16 sierpnia
Chacarita Juniors
All Boys
1: 2.15
X: 2.80
2: 3.78
17 sierpnia
Villa Dalmine
Instituto
1: 2.20
X: 2.75
2: 3.72
17 sierpnia
Sarmiento
Santamarina Tandil
1: 1.70
X: 3.10
2: 5.68
17 sierpnia
Brown de Adrogue
Atl. Rafaela
1: 2.10
X: 2.70
2: 4.15
18 sierpnia
Almagro
San Martin de Tucuman
1: 2.00
X: 2.95
2: 4.03
18 sierpnia
Deportivo Riestra
Gimnasia J
1: 2.25
X: 2.85
2: 3.43
18 sierpnia
Gimnasia Mendoza
Defensores de Belgrano
1: 1.95
X: 3.00
2: 4.15
18 sierpnia
Tigre
Quilmes
1: 1.65
X: 3.40
2: 5.35
Kolejka 2
23 sierpnia
Instituto
Sarmiento
1: 2.65
X: 2.70
2: 2.95
24 sierpnia
Gimnasia J
Chacarita Juniors
1: 1.95
X: 2.95
2: 4.25
24 sierpnia
Atl. Rafaela
Tigre
1: 2.83
X: 3.00
2: 2.50
25 sierpnia
San Martin de Tucuman
Villa Dalmine
1: 1.80
X: 3.10
2: 4.79
25 sierpnia
Almagro
Gimnasia Mendoza
1: 2.15
X: 2.90
2: 3.61
25 sierpnia
All Boys
Brown de Adrogue
1: 2.70
X: 2.75
2: 2.83
27 sierpnia
Santamarina Tandil
Deportivo Riestra
1: 2.40
X: 2.80
2: 3.19
27 sierpnia
Quilmes
Defensores de Belgrano
1: 2.40
X: 2.60
2: 3.50
Kolejka 3
31 sierpnia
Tigre
All Boys
1: 1.50
X: 3.75
2: 6.51
31 sierpnia
Defensores de Belgrano
Atl. Rafaela
1: 1.95
X: 2.95
2: 4.25
31 sierpnia
Sarmiento
San Martin de Tucuman
1: 2.10
X: 2.85
2: 3.85
31 sierpnia
Brown de Adrogue
Gimnasia J
1: 2.00
X: 2.85
2: 4.24
31 sierpnia
Chacarita Juniors
Santamarina Tandil
1: 2.20
X: 2.75
2: 3.72
02 września
Villa Dalmine
Almagro
1: 2.10
X: 2.80
2: 3.95
02 września
Deportivo Riestra
Instituto
1: 2.30
X: 2.95
2: 3.19
03 września
Gimnasia Mendoza
Quilmes
1: 2.30
X: 2.80
2: 3.39
Kolejka 4
07 września
Villa Dalmine
Gimnasia Mendoza
1: 2.25
X: 2.80
2: 3.50
07 września
Almagro
Sarmiento
1: 2.65
X: 2.75
2: 2.89
07 września
All Boys
Defensores de Belgrano
1: 2.85
X: 2.72
2: 2.63
08 września
San Martin de Tucuman
Deportivo Riestra
1: 1.60
X: 3.50
2: 5.67
08 września
Instituto
Chacarita Juniors
1: 1.70
X: 3.25
2: 5.23
09 września
Gimnasia J
Tigre
1: 2.95
X: 2.75
2: 2.60
10 września
Atl. Rafaela
Quilmes
1: 2.10
X: 2.90
2: 3.76
10 września
Santamarina Tandil
Brown de Adrogue
1: 2.35
X: 2.65
2: 3.52
Kolejka 5
14 września
Defensores de Belgrano
Gimnasia J
1: 2.10
X: 2.75
2: 4.05
14 września
Sarmiento
Villa Dalmine
1: 2.05
X: 2.95
2: 3.84
14 września
Brown de Adrogue
Instituto
1: 2.20
X: 2.85
2: 3.55
15 września
Gimnasia Mendoza
Atl. Rafaela
1: 2.25
X: 2.85
2: 3.43
15 września
Quilmes
All Boys
1: 1.77
X: 3.15
2: 3.95
16 września
Deportivo Riestra
Almagro
1: 2.60
X: 2.80
2: 2.90
17 września
Tigre
Santamarina Tandil
1: 1.80
X: 3.20
2: 4.57
18 września
Chacarita Juniors
San Martin de Tucuman
1: 3.32
X: 2.85
2: 2.30
Kolejka 6
20 września
Gimnasia J
Quilmes
1: 2.35
X: 2.80
2: 3.29
21 września
Almagro
Chacarita Juniors
1: 2.20
X: 2.95
2: 3.41
21 września
Villa Dalmine
Deportivo Riestra
1: 2.10
X: 3.05
2: 3.53
21 września
All Boys
Atl. Rafaela
1: 2.72
X: 3.10
2: 2.45
22 września
San Martin de Tucuman
Brown de Adrogue
24 września
Santamarina Tandil
Defensores de Belgrano
24 września
Sarmiento
Gimnasia Mendoza
25 września
Instituto
Tigre
Kolejka 7
28 września
Chacarita Juniors
Villa Dalmine
28 września
Gimnasia Mendoza
All Boys
28 września
Atl. Rafaela
Gimnasia J
28 września
Quilmes
Santamarina Tandil
28 września
Defensores de Belgrano
Instituto
28 września
Tigre
San Martin de Tucuman
28 września
Brown de Adrogue
Almagro
28 września
Deportivo Riestra
Sarmiento
Kolejka 8
05 października
Deportivo Riestra
Gimnasia Mendoza
05 października
Gimnasia J
All Boys
05 października
Santamarina Tandil
Atl. Rafaela
05 października
Instituto
Quilmes
05 października
San Martin de Tucuman
Defensores de Belgrano
05 października
Almagro
Tigre
05 października
Villa Dalmine
Brown de Adrogue
05 października
Sarmiento
Chacarita Juniors
Kolejka 9
12 października
Brown de Adrogue
Sarmiento
12 października
Tigre
Villa Dalmine
12 października
Defensores de Belgrano
Almagro
12 października
Quilmes
San Martin de Tucuman
12 października
Atl. Rafaela
Instituto
12 października
All Boys
Santamarina Tandil
12 października
Gimnasia Mendoza
Gimnasia J
12 października
Chacarita Juniors
Deportivo Riestra
Kolejka 10
19 października
Almagro
Quilmes
19 października
Villa Dalmine
Defensores de Belgrano
19 października
Sarmiento
Tigre
19 października
Chacarita Juniors
Gimnasia Mendoza
19 października
Deportivo Riestra
Brown de Adrogue
19 października
San Martin de Tucuman
Atl. Rafaela
19 października
Instituto
All Boys
19 października
Santamarina Tandil
Gimnasia J
Kolejka 11
02 listopada
Gimnasia J
Instituto
02 listopada
All Boys
San Martin de Tucuman
02 listopada
Atl. Rafaela
Almagro
02 listopada
Quilmes
Villa Dalmine
02 listopada
Gimnasia Mendoza
Santamarina Tandil
02 listopada
Brown de Adrogue
Chacarita Juniors
02 listopada
Tigre
Deportivo Riestra
02 listopada
Defensores de Belgrano
Sarmiento
Kolejka 12
09 listopada
San Martin de Tucuman
Gimnasia J
09 listopada
Instituto
Santamarina Tandil
09 listopada
Almagro
All Boys
09 listopada
Villa Dalmine
Atl. Rafaela
09 listopada
Sarmiento
Quilmes
09 listopada
Deportivo Riestra
Defensores de Belgrano
09 listopada
Chacarita Juniors
Tigre
09 listopada
Brown de Adrogue
Gimnasia Mendoza
Kolejka 13
16 listopada
Gimnasia Mendoza
Instituto
16 listopada
Santamarina Tandil
San Martin de Tucuman
16 listopada
Gimnasia J
Almagro
16 listopada
All Boys
Villa Dalmine
16 listopada
Atl. Rafaela
Sarmiento
16 listopada
Quilmes
Deportivo Riestra
16 listopada
Tigre
Brown de Adrogue
16 listopada
Defensores de Belgrano
Chacarita Juniors
Kolejka 14
23 listopada
San Martin de Tucuman
Instituto
23 listopada
Almagro
Santamarina Tandil
23 listopada
Villa Dalmine
Gimnasia J
23 listopada
Sarmiento
All Boys
23 listopada
Deportivo Riestra
Atl. Rafaela
23 listopada
Chacarita Juniors
Quilmes
23 listopada
Brown de Adrogue
Defensores de Belgrano
23 listopada
Tigre
Gimnasia Mendoza
Kolejka 15
30 listopada
Quilmes
Brown de Adrogue
30 listopada
Defensores de Belgrano
Tigre
30 listopada
All Boys
Deportivo Riestra
30 listopada
Gimnasia J
Sarmiento
30 listopada
Santamarina Tandil
Villa Dalmine
30 listopada
Instituto
Almagro
30 listopada
Gimnasia Mendoza
San Martin de Tucuman
30 listopada
Atl. Rafaela
Chacarita Juniors
Kolejka 16
08 lutego
Defensores de Belgrano
Gimnasia Mendoza
08 lutego
Quilmes
Tigre
08 lutego
Atl. Rafaela
Brown de Adrogue
08 lutego
All Boys
Chacarita Juniors
08 lutego
Gimnasia J
Deportivo Riestra
08 lutego
Santamarina Tandil
Sarmiento
08 lutego
Instituto
Villa Dalmine
08 lutego
San Martin de Tucuman
Almagro
Kolejka 17
15 lutego
Gimnasia Mendoza
Almagro
15 lutego
Villa Dalmine
San Martin de Tucuman
15 lutego
Sarmiento
Instituto
15 lutego
Deportivo Riestra
Santamarina Tandil
15 lutego
Chacarita Juniors
Gimnasia J
15 lutego
Brown de Adrogue
All Boys
15 lutego
Defensores de Belgrano
Quilmes
15 lutego
Tigre
Atl. Rafaela
Kolejka 18
22 lutego
Quilmes
Gimnasia Mendoza
22 lutego
Atl. Rafaela
Defensores de Belgrano
22 lutego
All Boys
Tigre
22 lutego
Gimnasia J
Brown de Adrogue
22 lutego
Santamarina Tandil
Chacarita Juniors
22 lutego
Instituto
Deportivo Riestra
22 lutego
San Martin de Tucuman
Sarmiento
22 lutego
Almagro
Villa Dalmine
Kolejka 19
29 lutego
Gimnasia Mendoza
Villa Dalmine
29 lutego
Sarmiento
Almagro
29 lutego
Brown de Adrogue
Santamarina Tandil
29 lutego
Tigre
Gimnasia J
29 lutego
Defensores de Belgrano
All Boys
29 lutego
Quilmes
Atl. Rafaela
29 lutego
Chacarita Juniors
Instituto
29 lutego
Deportivo Riestra
San Martin de Tucuman
Kolejka 20
07 marca
San Martin de Tucuman
Chacarita Juniors
07 marca
Almagro
Deportivo Riestra
07 marca
Villa Dalmine
Sarmiento
07 marca
Atl. Rafaela
Gimnasia Mendoza
07 marca
All Boys
Quilmes
07 marca
Gimnasia J
Defensores de Belgrano
07 marca
Santamarina Tandil
Tigre
07 marca
Instituto
Brown de Adrogue
Kolejka 21
14 marca
Gimnasia Mendoza
Sarmiento
14 marca
Defensores de Belgrano
Santamarina Tandil
14 marca
Tigre
Instituto
14 marca
Brown de Adrogue
San Martin de Tucuman
14 marca
Chacarita Juniors
Almagro
14 marca
Deportivo Riestra
Villa Dalmine
14 marca
Quilmes
Gimnasia J
14 marca
Atl. Rafaela
All Boys
Kolejka 22
21 marca
All Boys
Gimnasia Mendoza
21 marca
Gimnasia J
Atl. Rafaela
21 marca
Santamarina Tandil
Quilmes
21 marca
Instituto
Defensores de Belgrano
21 marca
San Martin de Tucuman
Tigre
21 marca
Almagro
Brown de Adrogue
21 marca
Villa Dalmine
Chacarita Juniors
21 marca
Sarmiento
Deportivo Riestra
Kolejka 23
28 marca
Gimnasia Mendoza
Deportivo Riestra
28 marca
Chacarita Juniors
Sarmiento
28 marca
Brown de Adrogue
Villa Dalmine
28 marca
Tigre
Almagro
28 marca
Defensores de Belgrano
San Martin de Tucuman
28 marca
Quilmes
Instituto
28 marca
Atl. Rafaela
Santamarina Tandil
28 marca
All Boys
Gimnasia J
Kolejka 24
04 kwietnia
Gimnasia J
Gimnasia Mendoza
04 kwietnia
Santamarina Tandil
All Boys
04 kwietnia
Instituto
Atl. Rafaela
04 kwietnia
San Martin de Tucuman
Quilmes
04 kwietnia
Almagro
Defensores de Belgrano
04 kwietnia
Villa Dalmine
Tigre
04 kwietnia
Deportivo Riestra
Chacarita Juniors
04 kwietnia
Sarmiento
Brown de Adrogue
Kolejka 25
11 kwietnia
Atl. Rafaela
San Martin de Tucuman
11 kwietnia
Quilmes
Almagro
11 kwietnia
Defensores de Belgrano
Villa Dalmine
11 kwietnia
Tigre
Sarmiento
11 kwietnia
Brown de Adrogue
Deportivo Riestra
11 kwietnia
Gimnasia Mendoza
Chacarita Juniors
11 kwietnia
All Boys
Instituto
11 kwietnia
Gimnasia J
Santamarina Tandil
Kolejka 26
18 kwietnia
Santamarina Tandil
Gimnasia Mendoza
18 kwietnia
Chacarita Juniors
Brown de Adrogue
18 kwietnia
Deportivo Riestra
Tigre
18 kwietnia
Sarmiento
Defensores de Belgrano
18 kwietnia
Villa Dalmine
Quilmes
18 kwietnia
Almagro
Atl. Rafaela
18 kwietnia
San Martin de Tucuman
All Boys
18 kwietnia
Instituto
Gimnasia J
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
0
wyczyść