Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

Primera B Metropolitana Apertura 2019/2020

Kolejka 1
03 sierpnia
Colegiales
CA San Miguel
1: 2.40
X: 2.50
2: 3.40
03 sierpnia
Flandria
Acassuso
1: 2.65
X: 2.50
2: 3.00
03 sierpnia
Tristan Suarez
CA Talleres Remedios de Escalada
1: 2.25
X: 2.85
2: 3.57
03 sierpnia
Sacachispas FC
CD UAI Urquiza
1: 2.99
X: 2.55
2: 2.60
03 sierpnia
Almirante Brown
CA Fenix
1: 2.10
X: 2.85
2: 3.52
04 sierpnia
Deportivo Armenio
CA Defensores Unidos
1: 2.05
X: 2.95
2: 3.65
05 sierpnia
Justo Jose de Urquiza
Comunicaciones
1: 2.30
X: 2.70
2: 3.27
21 sierpnia
San Telmo
Argentino de Quilmes
1: 1.85
X: 3.10
2: 4.03
23 sierpnia
Los Andes
Villa San Carlos
1: 2.15
X: 2.70
2: 3.63
Kolejka 2
15 sierpnia
CA Fenix
Sacachispas FC
1: 2.10
X: 2.60
2: 4.00
16 sierpnia
CA Defensores Unidos
San Telmo
1: 2.50
X: 2.65
2: 3.00
16 sierpnia
Argentino de Quilmes
Flandria
1: 3.41
X: 2.75
2: 2.20
16 sierpnia
Villa San Carlos
Justo Jose de Urquiza
1: 2.15
X: 2.80
2: 3.46
17 sierpnia
Almirante Brown
Colegiales
1: 2.10
X: 2.75
2: 3.69
17 sierpnia
CD UAI Urquiza
Tristan Suarez
1: 2.25
X: 2.80
2: 3.23
17 sierpnia
Comunicaciones
CA San Miguel
1: 2.60
X: 2.65
2: 2.86
18 sierpnia
Acassuso
Los Andes
1: 2.55
X: 2.65
2: 3.05
21 sierpnia
CA Talleres Remedios de Escalada
Deportivo Armenio
1: 2.65
X: 2.75
2: 2.70
Kolejka 3
23 sierpnia
Tristan Suarez
CA Fenix
1: 2.10
X: 3.05
2: 3.26
24 sierpnia
Flandria
CA Defensores Unidos
1: 1.85
X: 2.90
2: 4.43
24 sierpnia
Colegiales
Comunicaciones
1: 2.25
X: 2.55
2: 3.64
24 sierpnia
Sacachispas FC
Almirante Brown
1: 3.11
X: 2.75
2: 2.35
25 sierpnia
Deportivo Armenio
CD UAI Urquiza
1: 2.25
X: 2.60
2: 3.55
26 sierpnia
CA San Miguel
Villa San Carlos
1: 2.10
X: 2.80
2: 3.60
26 sierpnia
San Telmo
CA Talleres Remedios de Escalada
1: 1.65
X: 3.25
2: 5.07
27 sierpnia
Justo Jose de Urquiza
Acassuso
1: 2.93
X: 2.65
2: 2.55
28 sierpnia
Los Andes
Argentino de Quilmes
1: 1.73
X: 3.20
2: 4.75
Kolejka 4
31 sierpnia
Acassuso
CA San Miguel
1: 2.05
X: 2.55
2: 4.33
01 września
Argentino de Quilmes
Justo Jose de Urquiza
1: 2.75
X: 2.60
2: 2.85
01 września
CA Defensores Unidos
Los Andes
1: 2.43
X: 2.95
2: 2.85
01 września
CA Talleres Remedios de Escalada
Flandria
1: 3.11
X: 2.90
2: 2.25
01 września
CD UAI Urquiza
San Telmo
1: 2.60
X: 2.65
2: 2.86
01 września
Almirante Brown
Tristan Suarez
1: 2.35
X: 2.80
2: 3.04
02 września
Villa San Carlos
Comunicaciones
1: 2.55
X: 2.75
2: 2.81
02 września
CA Fenix
Deportivo Armenio
1: 2.20
X: 3.05
2: 3.20
03 września
Sacachispas FC
Colegiales
1: 2.60
X: 2.55
2: 2.99
Kolejka 5
07 września
Tristan Suarez
Sacachispas FC
1: 1.95
X: 2.95
2: 3.86
07 września
Colegiales
Villa San Carlos
1: 2.60
X: 2.50
2: 3.06
07 września
Comunicaciones
Acassuso
1: 2.75
X: 2.65
2: 2.70
08 września
Deportivo Armenio
Almirante Brown
1: 2.87
X: 2.55
2: 2.70
08 września
San Telmo
CA Fenix
1: 1.90
X: 2.90
2: 4.17
08 września
CA San Miguel
Argentino de Quilmes
1: 2.30
X: 2.70
2: 3.27
08 września
Flandria
CD UAI Urquiza
1: 2.30
X: 2.75
2: 3.20
09 września
Los Andes
CA Talleres Remedios de Escalada
1: 1.55
X: 3.50
2: 5.55
10 września
Justo Jose de Urquiza
CA Defensores Unidos
1: 2.60
X: 2.75
2: 2.76
Kolejka 6
13 września
Tristan Suarez
Colegiales
1: 1.90
X: 3.00
2: 3.98
14 września
Acassuso
Villa San Carlos
1: 2.20
X: 2.60
2: 3.68
14 września
Almirante Brown
San Telmo
1: 2.50
X: 2.75
2: 2.88
15 września
Sacachispas FC
Deportivo Armenio
1: 2.65
X: 2.65
2: 2.81
15 września
Argentino de Quilmes
Comunicaciones
1: 2.65
X: 2.65
2: 2.81
15 września
CA Defensores Unidos
CA San Miguel
1: 2.20
X: 2.65
2: 3.58
15 września
CA Talleres Remedios de Escalada
Justo Jose de Urquiza
1: 2.45
X: 2.80
2: 2.89
16 września
CD UAI Urquiza
Los Andes
1: 2.05
X: 2.85
2: 3.67
16 września
CA Fenix
Flandria
1: 2.70
X: 2.70
2: 2.70
Kolejka 7
21 września
Flandria
Almirante Brown
1: 2.25
X: 2.90
2: 3.11
21 września
San Telmo
Sacachispas FC
22 września
Los Andes
CA Fenix
1: 1.62
X: 3.45
2: 5.10
22 września
CA San Miguel
CA Talleres Remedios de Escalada
22 września
Comunicaciones
CA Defensores Unidos
22 września
Deportivo Armenio
Tristan Suarez
22 września
Colegiales
Acassuso
23 września
Villa San Carlos
Argentino de Quilmes
24 września
Justo Jose de Urquiza
CD UAI Urquiza
Kolejka 8
28 września
Deportivo Armenio
Colegiales
28 września
Tristan Suarez
San Telmo
28 września
Sacachispas FC
Flandria
28 września
Almirante Brown
Los Andes
28 września
CA Fenix
Justo Jose de Urquiza
28 września
CD UAI Urquiza
CA San Miguel
28 września
CA Talleres Remedios de Escalada
Comunicaciones
28 września
Argentino de Quilmes
Acassuso
28 września
CA Defensores Unidos
Villa San Carlos
Kolejka 9
05 października
Villa San Carlos
CA Talleres Remedios de Escalada
05 października
Comunicaciones
CD UAI Urquiza
05 października
CA San Miguel
CA Fenix
05 października
Justo Jose de Urquiza
Almirante Brown
05 października
Los Andes
Sacachispas FC
05 października
Acassuso
CA Defensores Unidos
05 października
Colegiales
Argentino de Quilmes
05 października
Flandria
Tristan Suarez
05 października
San Telmo
Deportivo Armenio
Kolejka 10
12 października
CA Defensores Unidos
Argentino de Quilmes
12 października
CA Talleres Remedios de Escalada
Acassuso
12 października
CD UAI Urquiza
Villa San Carlos
12 października
CA Fenix
Comunicaciones
12 października
Almirante Brown
CA San Miguel
12 października
Sacachispas FC
Justo Jose de Urquiza
12 października
Tristan Suarez
Los Andes
12 października
Deportivo Armenio
Flandria
12 października
San Telmo
Colegiales
Kolejka 11
19 października
Colegiales
CA Defensores Unidos
19 października
Argentino de Quilmes
CA Talleres Remedios de Escalada
19 października
Acassuso
CD UAI Urquiza
19 października
Villa San Carlos
CA Fenix
19 października
Comunicaciones
Almirante Brown
19 października
CA San Miguel
Sacachispas FC
19 października
Justo Jose de Urquiza
Tristan Suarez
19 października
Los Andes
Deportivo Armenio
19 października
Flandria
San Telmo
Kolejka 12
02 listopada
Flandria
Colegiales
02 listopada
San Telmo
Los Andes
02 listopada
Deportivo Armenio
Justo Jose de Urquiza
02 listopada
CD UAI Urquiza
Argentino de Quilmes
02 listopada
CA Fenix
Acassuso
02 listopada
Almirante Brown
Villa San Carlos
02 listopada
Sacachispas FC
Comunicaciones
02 listopada
Tristan Suarez
CA San Miguel
02 listopada
CA Talleres Remedios de Escalada
CA Defensores Unidos
Kolejka 13
09 listopada
Colegiales
CA Talleres Remedios de Escalada
09 listopada
CA Defensores Unidos
CD UAI Urquiza
09 listopada
Argentino de Quilmes
CA Fenix
09 listopada
Acassuso
Almirante Brown
09 listopada
Villa San Carlos
Sacachispas FC
09 listopada
Comunicaciones
Tristan Suarez
09 listopada
CA San Miguel
Deportivo Armenio
09 listopada
Justo Jose de Urquiza
San Telmo
09 listopada
Los Andes
Flandria
Kolejka 14
16 listopada
Los Andes
Colegiales
16 listopada
Flandria
Justo Jose de Urquiza
16 listopada
San Telmo
CA San Miguel
16 listopada
Deportivo Armenio
Comunicaciones
16 listopada
Tristan Suarez
Villa San Carlos
16 listopada
Sacachispas FC
Acassuso
16 listopada
Almirante Brown
Argentino de Quilmes
16 listopada
CA Fenix
CA Defensores Unidos
16 listopada
CD UAI Urquiza
CA Talleres Remedios de Escalada
Kolejka 15
23 listopada
Colegiales
CD UAI Urquiza
23 listopada
CA Talleres Remedios de Escalada
CA Fenix
23 listopada
CA Defensores Unidos
Almirante Brown
23 listopada
Argentino de Quilmes
Sacachispas FC
23 listopada
Acassuso
Tristan Suarez
23 listopada
Villa San Carlos
Deportivo Armenio
23 listopada
Comunicaciones
San Telmo
23 listopada
CA San Miguel
Flandria
23 listopada
Justo Jose de Urquiza
Los Andes
Kolejka 16
30 listopada
CA Fenix
CD UAI Urquiza
30 listopada
Almirante Brown
CA Talleres Remedios de Escalada
30 listopada
Justo Jose de Urquiza
Colegiales
30 listopada
Los Andes
CA San Miguel
30 listopada
Flandria
Comunicaciones
30 listopada
San Telmo
Villa San Carlos
30 listopada
Deportivo Armenio
Acassuso
30 listopada
Tristan Suarez
Argentino de Quilmes
30 listopada
Sacachispas FC
CA Defensores Unidos
Kolejka 17
07 grudnia
Colegiales
CA Fenix
07 grudnia
CD UAI Urquiza
Almirante Brown
07 grudnia
CA Talleres Remedios de Escalada
Sacachispas FC
07 grudnia
CA Defensores Unidos
Tristan Suarez
07 grudnia
Argentino de Quilmes
Deportivo Armenio
07 grudnia
Acassuso
San Telmo
07 grudnia
Villa San Carlos
Flandria
07 grudnia
Comunicaciones
Los Andes
07 grudnia
CA San Miguel
Justo Jose de Urquiza

Federal A Zona A 2019/2020

Kolejka 1
31 sierpnia
Atletico Guemes
Union de Sunchales
31 sierpnia
Defensores de Pronunciameniento
Crucero del Norte
1: 2.35
X: 2.95
2: 2.89
01 września
Douglas Haig
CA Chaco For Ever
1: 2.78
X: 2.85
2: 2.50
01 września
Juv.Unida Gualeguaychu
Central Norte
1: 2.25
X: 2.85
2: 3.17
01 września
Sarmiento de Resistencia
Def. Belgrano Villa Ramalho
1: 1.85
X: 3.25
2: 3.80
01 września
San Martín de Formosa
Gimnasia y Esgrima
1: 3.10
X: 3.00
2: 2.20
01 września
Sportivo Las Parejas
Sportivo Belgrano
1: 2.20
X: 2.65
2: 3.58
Kolejka 2
08 września
Crucero del Norte
Douglas Haig
1: 1.70
X: 3.05
2: 5.13
08 września
Union de Sunchales
Defensores de Pronunciameniento
1: 1.65
X: 3.25
2: 5.07
08 września
Sportivo Belgrano
Atletico Guemes
08 września
Gimnasia y Esgrima
Sportivo Las Parejas
1: 2.15
X: 2.70
2: 3.63
08 września
Def. Belgrano Villa Ramalho
San Martín de Formosa
1: 1.95
X: 2.95
2: 3.86
08 września
Central Norte
Sarmiento de Resistencia
1: 2.81
X: 2.75
2: 2.55
11 września
CA Chaco For Ever
Boca Unidos
1: 2.20
X: 3.00
2: 3.09
Kolejka 3
14 września
Atletico Guemes
Gimnasia y Esgrima
15 września
Sarmiento de Resistencia
Juv.Unida Gualeguaychu
1: 1.65
X: 3.30
2: 4.95
15 września
San Martín de Formosa
Central Norte
1: 2.50
X: 2.70
2: 2.75
15 września
Sportivo Las Parejas
Def. Belgrano Villa Ramalho
1: 2.35
X: 2.70
2: 3.17
15 września
Defensores de Pronunciameniento
Sportivo Belgrano
1: 2.35
X: 2.85
2: 2.85
15 września
Douglas Haig
Union de Sunchales
1: 2.84
X: 2.85
2: 2.45
15 września
Boca Unidos
Crucero del Norte
Kolejka 4
22 września
Juv.Unida Gualeguaychu
San Martín de Formosa
22 września
Central Norte
Sportivo Las Parejas
22 września
Def. Belgrano Villa Ramalho
Atletico Guemes
22 września
Gimnasia y Esgrima
Defensores de Pronunciameniento
22 września
Sportivo Belgrano
Douglas Haig
22 września
Union de Sunchales
Boca Unidos
22 września
Crucero del Norte
CA Chaco For Ever
Kolejka 5
29 września
CA Chaco For Ever
Union de Sunchales
29 września
Boca Unidos
Sportivo Belgrano
29 września
Douglas Haig
Gimnasia y Esgrima
29 września
Defensores de Pronunciameniento
Def. Belgrano Villa Ramalho
29 września
Atletico Guemes
Central Norte
29 września
Sportivo Las Parejas
Juv.Unida Gualeguaychu
29 września
San Martín de Formosa
Sarmiento de Resistencia
Kolejka 6
06 października
Sarmiento de Resistencia
Sportivo Las Parejas
06 października
Juv.Unida Gualeguaychu
Atletico Guemes
06 października
Central Norte
Defensores de Pronunciameniento
06 października
Def. Belgrano Villa Ramalho
Douglas Haig
06 października
Gimnasia y Esgrima
Boca Unidos
06 października
Sportivo Belgrano
CA Chaco For Ever
06 października
Union de Sunchales
Crucero del Norte
Kolejka 7
13 października
Crucero del Norte
Sportivo Belgrano
13 października
CA Chaco For Ever
Gimnasia y Esgrima
13 października
Boca Unidos
Def. Belgrano Villa Ramalho
13 października
Douglas Haig
Central Norte
13 października
Defensores de Pronunciameniento
Juv.Unida Gualeguaychu
13 października
Sportivo Las Parejas
San Martín de Formosa
13 października
Atletico Guemes
Sarmiento de Resistencia
Kolejka 8
19 października
San Martín de Formosa
Atletico Guemes
19 października
Sarmiento de Resistencia
Defensores de Pronunciameniento
19 października
Juv.Unida Gualeguaychu
Douglas Haig
19 października
Central Norte
Boca Unidos
19 października
Def. Belgrano Villa Ramalho
CA Chaco For Ever
19 października
Sportivo Belgrano
Union de Sunchales
19 października
Gimnasia y Esgrima
Crucero del Norte
Kolejka 9
24 października
Atletico Guemes
Sportivo Las Parejas
24 października
Defensores de Pronunciameniento
San Martín de Formosa
24 października
Douglas Haig
Sarmiento de Resistencia
24 października
Boca Unidos
Juv.Unida Gualeguaychu
24 października
CA Chaco For Ever
Central Norte
24 października
Crucero del Norte
Def. Belgrano Villa Ramalho
24 października
Union de Sunchales
Gimnasia y Esgrima
Kolejka 10
03 listopada
Sportivo Las Parejas
Defensores de Pronunciameniento
03 listopada
San Martín de Formosa
Douglas Haig
03 listopada
Sarmiento de Resistencia
Boca Unidos
03 listopada
Juv.Unida Gualeguaychu
CA Chaco For Ever
03 listopada
Central Norte
Crucero del Norte
03 listopada
Def. Belgrano Villa Ramalho
Union de Sunchales
03 listopada
Gimnasia y Esgrima
Sportivo Belgrano
Kolejka 11
10 listopada
Sportivo Belgrano
Def. Belgrano Villa Ramalho
10 listopada
Crucero del Norte
Juv.Unida Gualeguaychu
10 listopada
CA Chaco For Ever
Sarmiento de Resistencia
10 listopada
Boca Unidos
San Martín de Formosa
10 listopada
Douglas Haig
Sportivo Las Parejas
10 listopada
Defensores de Pronunciameniento
Atletico Guemes
10 listopada
Union de Sunchales
Central Norte
Kolejka 12
17 listopada
Atletico Guemes
Douglas Haig
17 listopada
Sportivo Las Parejas
Boca Unidos
17 listopada
San Martín de Formosa
CA Chaco For Ever
17 listopada
Sarmiento de Resistencia
Crucero del Norte
17 listopada
Juv.Unida Gualeguaychu
Union de Sunchales
17 listopada
Central Norte
Sportivo Belgrano
17 listopada
Def. Belgrano Villa Ramalho
Gimnasia y Esgrima
Kolejka 13
24 listopada
Gimnasia y Esgrima
Central Norte
24 listopada
Sportivo Belgrano
Juv.Unida Gualeguaychu
24 listopada
Union de Sunchales
Sarmiento de Resistencia
24 listopada
Crucero del Norte
San Martín de Formosa
24 listopada
CA Chaco For Ever
Sportivo Las Parejas
24 listopada
Boca Unidos
Atletico Guemes
24 listopada
Douglas Haig
Defensores de Pronunciameniento
Kolejka 14
01 grudnia
Defensores de Pronunciameniento
Boca Unidos
01 grudnia
Central Norte
Def. Belgrano Villa Ramalho
01 grudnia
Juv.Unida Gualeguaychu
Gimnasia y Esgrima
01 grudnia
Atletico Guemes
CA Chaco For Ever
01 grudnia
Sportivo Las Parejas
Crucero del Norte
01 grudnia
San Martín de Formosa
Union de Sunchales
01 grudnia
Sarmiento de Resistencia
Sportivo Belgrano
Kolejka 15
07 grudnia
Boca Unidos
Douglas Haig
07 grudnia
CA Chaco For Ever
Defensores de Pronunciameniento
07 grudnia
Crucero del Norte
Atletico Guemes
07 grudnia
Union de Sunchales
Sportivo Las Parejas
07 grudnia
Sportivo Belgrano
San Martín de Formosa
07 grudnia
Gimnasia y Esgrima
Sarmiento de Resistencia
07 grudnia
Def. Belgrano Villa Ramalho
Juv.Unida Gualeguaychu
Kolejka 16
26 stycznia
Central Norte
Juv.Unida Gualeguaychu
26 stycznia
Def. Belgrano Villa Ramalho
Sarmiento de Resistencia
26 stycznia
CA Chaco For Ever
Douglas Haig
26 stycznia
Crucero del Norte
Defensores de Pronunciameniento
26 stycznia
Union de Sunchales
Atletico Guemes
26 stycznia
Sportivo Belgrano
Sportivo Las Parejas
26 stycznia
Gimnasia y Esgrima
San Martín de Formosa
Kolejka 17
02 lutego
Sarmiento de Resistencia
Central Norte
02 lutego
San Martín de Formosa
Def. Belgrano Villa Ramalho
02 lutego
Sportivo Las Parejas
Gimnasia y Esgrima
02 lutego
Atletico Guemes
Sportivo Belgrano
02 lutego
Defensores de Pronunciameniento
Union de Sunchales
02 lutego
Douglas Haig
Crucero del Norte
02 lutego
Boca Unidos
CA Chaco For Ever
Kolejka 18
09 lutego
Crucero del Norte
Boca Unidos
09 lutego
Union de Sunchales
Douglas Haig
09 lutego
Sportivo Belgrano
Defensores de Pronunciameniento
09 lutego
Gimnasia y Esgrima
Atletico Guemes
09 lutego
Def. Belgrano Villa Ramalho
Sportivo Las Parejas
09 lutego
Central Norte
San Martín de Formosa
09 lutego
Juv.Unida Gualeguaychu
Sarmiento de Resistencia
Kolejka 19
16 lutego
San Martín de Formosa
Juv.Unida Gualeguaychu
16 lutego
Sportivo Las Parejas
Central Norte
16 lutego
Atletico Guemes
Def. Belgrano Villa Ramalho
16 lutego
Defensores de Pronunciameniento
Gimnasia y Esgrima
16 lutego
Douglas Haig
Sportivo Belgrano
16 lutego
Boca Unidos
Union de Sunchales
16 lutego
CA Chaco For Ever
Crucero del Norte
Kolejka 20
23 lutego
Union de Sunchales
CA Chaco For Ever
23 lutego
Sportivo Belgrano
Boca Unidos
23 lutego
Gimnasia y Esgrima
Douglas Haig
23 lutego
Juv.Unida Gualeguaychu
Sportivo Las Parejas
23 lutego
Central Norte
Atletico Guemes
23 lutego
Def. Belgrano Villa Ramalho
Defensores de Pronunciameniento
23 lutego
Sarmiento de Resistencia
San Martín de Formosa
Kolejka 21
01 marca
CA Chaco For Ever
Sportivo Belgrano
01 marca
Crucero del Norte
Union de Sunchales
01 marca
Boca Unidos
Gimnasia y Esgrima
01 marca
Douglas Haig
Def. Belgrano Villa Ramalho
01 marca
Defensores de Pronunciameniento
Central Norte
01 marca
Atletico Guemes
Juv.Unida Gualeguaychu
01 marca
Sportivo Las Parejas
Sarmiento de Resistencia
Kolejka 22
07 marca
Sportivo Belgrano
Crucero del Norte
07 marca
Gimnasia y Esgrima
CA Chaco For Ever
07 marca
Def. Belgrano Villa Ramalho
Boca Unidos
07 marca
Central Norte
Douglas Haig
07 marca
Juv.Unida Gualeguaychu
Defensores de Pronunciameniento
07 marca
Sarmiento de Resistencia
Atletico Guemes
07 marca
San Martín de Formosa
Sportivo Las Parejas
Kolejka 23
15 marca
Boca Unidos
Central Norte
15 marca
Douglas Haig
Juv.Unida Gualeguaychu
15 marca
Atletico Guemes
San Martín de Formosa
15 marca
CA Chaco For Ever
Def. Belgrano Villa Ramalho
15 marca
Crucero del Norte
Gimnasia y Esgrima
15 marca
Union de Sunchales
Sportivo Belgrano
15 marca
Defensores de Pronunciameniento
Sarmiento de Resistencia
Kolejka 24
22 marca
Gimnasia y Esgrima
Union de Sunchales
22 marca
Def. Belgrano Villa Ramalho
Crucero del Norte
22 marca
Central Norte
CA Chaco For Ever
22 marca
Juv.Unida Gualeguaychu
Boca Unidos
22 marca
Sarmiento de Resistencia
Douglas Haig
22 marca
San Martín de Formosa
Defensores de Pronunciameniento
22 marca
Sportivo Las Parejas
Atletico Guemes
Kolejka 25
29 marca
Defensores de Pronunciameniento
Sportivo Las Parejas
29 marca
Douglas Haig
San Martín de Formosa
29 marca
Boca Unidos
Sarmiento de Resistencia
29 marca
CA Chaco For Ever
Juv.Unida Gualeguaychu
29 marca
Crucero del Norte
Central Norte
29 marca
Union de Sunchales
Def. Belgrano Villa Ramalho
29 marca
Sportivo Belgrano
Gimnasia y Esgrima
Kolejka 26
05 kwietnia
Def. Belgrano Villa Ramalho
Sportivo Belgrano
05 kwietnia
Central Norte
Union de Sunchales
05 kwietnia
Juv.Unida Gualeguaychu
Crucero del Norte
05 kwietnia
Sarmiento de Resistencia
CA Chaco For Ever
05 kwietnia
San Martín de Formosa
Boca Unidos
05 kwietnia
Sportivo Las Parejas
Douglas Haig
05 kwietnia
Atletico Guemes
Defensores de Pronunciameniento
Kolejka 27
12 kwietnia
Gimnasia y Esgrima
Def. Belgrano Villa Ramalho
12 kwietnia
Sportivo Belgrano
Central Norte
12 kwietnia
Union de Sunchales
Juv.Unida Gualeguaychu
12 kwietnia
Crucero del Norte
Sarmiento de Resistencia
12 kwietnia
CA Chaco For Ever
San Martín de Formosa
12 kwietnia
Douglas Haig
Atletico Guemes
12 kwietnia
Boca Unidos
Sportivo Las Parejas
Kolejka 28
19 kwietnia
Defensores de Pronunciameniento
Douglas Haig
19 kwietnia
Atletico Guemes
Boca Unidos
19 kwietnia
Sarmiento de Resistencia
Union de Sunchales
19 kwietnia
Juv.Unida Gualeguaychu
Sportivo Belgrano
19 kwietnia
Central Norte
Gimnasia y Esgrima
19 kwietnia
San Martín de Formosa
Crucero del Norte
19 kwietnia
Sportivo Las Parejas
CA Chaco For Ever
Kolejka 29
26 kwietnia
Sportivo Belgrano
Sarmiento de Resistencia
26 kwietnia
Union de Sunchales
San Martín de Formosa
26 kwietnia
Crucero del Norte
Sportivo Las Parejas
26 kwietnia
CA Chaco For Ever
Atletico Guemes
26 kwietnia
Boca Unidos
Defensores de Pronunciameniento
26 kwietnia
Def. Belgrano Villa Ramalho
Central Norte
26 kwietnia
Gimnasia y Esgrima
Juv.Unida Gualeguaychu
Kolejka 30
03 maja
Juv.Unida Gualeguaychu
Def. Belgrano Villa Ramalho
03 maja
Defensores de Pronunciameniento
CA Chaco For Ever
03 maja
Atletico Guemes
Crucero del Norte
03 maja
Sportivo Las Parejas
Union de Sunchales
03 maja
San Martín de Formosa
Sportivo Belgrano
03 maja
Sarmiento de Resistencia
Gimnasia y Esgrima
03 maja
Douglas Haig
Boca Unidos

Federal A Zona B 2019/2020

Kolejka 1
31 sierpnia
Sansinena BB
Desamparados
1: 2.00
X: 2.90
2: 3.76
31 sierpnia
Sportivo Estudiantes
Villa Mitre
1: 2.75
X: 2.65
2: 2.55
31 sierpnia
Club Sportivo Penarol
Deportivo Maipu
1: 2.65
X: 2.75
2: 2.70
01 września
Huracan Las Heras
Juventud Unida Universitario
1: 1.85
X: 3.10
2: 4.03
01 września
Olimpo
Circulo Deportivo
1: 2.76
X: 3.40
2: 2.20
01 września
Deportivo Madryn
CASD Camioneros
1: 2.55
X: 2.85
2: 2.72
01 września
Ferro General Pico
Club Cipolletti
1: 2.40
X: 2.90
2: 2.86
Kolejka 2
08 września
Deportivo Maipu
Sportivo Estudiantes
1: 2.35
X: 2.65
2: 3.24
08 września
Club Cipolletti
Club Sportivo Penarol
1: 1.95
X: 2.70
2: 4.39
08 września
Villa Mitre
Deportivo Madryn
08 września
CASD Camioneros
Olimpo
1: 2.55
X: 2.55
2: 3.06
08 września
Circulo Deportivo
Huracan Las Heras
1: 2.99
X: 2.55
2: 2.60
08 września
Juventud Unida Universitario
Sansinena BB
1: 1.75
X: 3.60
2: 4.21
09 września
Desamparados
Sol de Mayo
1: 2.00
X: 2.75
2: 4.04
Kolejka 3
14 września
Sansinena BB
Circulo Deportivo
1: 2.20
X: 3.20
2: 3.13
14 września
Sportivo Estudiantes
Club Cipolletti
1: 2.50
X: 2.80
2: 2.83
14 września
Club Sportivo Penarol
Ferro General Pico
15 września
Huracan Las Heras
CASD Camioneros
1: 2.35
X: 2.65
2: 3.24
15 września
Olimpo
Villa Mitre
1: 2.25
X: 2.75
2: 3.20
15 września
Deportivo Madryn
Deportivo Maipu
1: 2.55
X: 2.80
2: 2.76
15 września
Sol de Mayo
Juventud Unida Universitario
Kolejka 4
22 września
Club Cipolletti
Deportivo Madryn
22 września
Deportivo Maipu
Olimpo
22 września
Villa Mitre
Huracan Las Heras
22 września
CASD Camioneros
Sansinena BB
22 września
Circulo Deportivo
Sol de Mayo
22 września
Juventud Unida Universitario
Desamparados
1: 1.80
X: 3.60
2: 3.94
24 września
Ferro General Pico
Sportivo Estudiantes
Kolejka 5
29 września
Deportivo Madryn
Ferro General Pico
29 września
Desamparados
Circulo Deportivo
29 września
Sol de Mayo
CASD Camioneros
29 września
Sansinena BB
Villa Mitre
29 września
Huracan Las Heras
Deportivo Maipu
29 września
Olimpo
Club Cipolletti
29 września
Sportivo Estudiantes
Club Sportivo Penarol
Kolejka 6
06 października
Club Sportivo Penarol
Deportivo Madryn
06 października
Ferro General Pico
Olimpo
06 października
Club Cipolletti
Huracan Las Heras
06 października
Deportivo Maipu
Sansinena BB
06 października
Villa Mitre
Sol de Mayo
06 października
CASD Camioneros
Desamparados
06 października
Circulo Deportivo
Juventud Unida Universitario
Kolejka 7
13 października
Sol de Mayo
Deportivo Maipu
13 października
Sansinena BB
Club Cipolletti
13 października
Huracan Las Heras
Ferro General Pico
13 października
Olimpo
Club Sportivo Penarol
13 października
Deportivo Madryn
Sportivo Estudiantes
13 października
Juventud Unida Universitario
CASD Camioneros
13 października
Desamparados
Villa Mitre
Kolejka 8
19 października
Sportivo Estudiantes
Olimpo
19 października
Club Sportivo Penarol
Huracan Las Heras
19 października
Ferro General Pico
Sansinena BB
19 października
Club Cipolletti
Sol de Mayo
19 października
Deportivo Maipu
Desamparados
19 października
CASD Camioneros
Circulo Deportivo
19 października
Villa Mitre
Juventud Unida Universitario
Kolejka 9
24 października
Circulo Deportivo
Villa Mitre
24 października
Desamparados
Club Cipolletti
24 października
Sol de Mayo
Ferro General Pico
24 października
Sansinena BB
Club Sportivo Penarol
24 października
Huracan Las Heras
Sportivo Estudiantes
24 października
Olimpo
Deportivo Madryn
24 października
Juventud Unida Universitario
Deportivo Maipu
Kolejka 10
03 listopada
Deportivo Madryn
Huracan Las Heras
03 listopada
Villa Mitre
CASD Camioneros
03 listopada
Deportivo Maipu
Circulo Deportivo
03 listopada
Ferro General Pico
Desamparados
03 listopada
Club Sportivo Penarol
Sol de Mayo
03 listopada
Sportivo Estudiantes
Sansinena BB
03 listopada
Club Cipolletti
Juventud Unida Universitario
Kolejka 11
10 listopada
Huracan Las Heras
Olimpo
10 listopada
Sansinena BB
Deportivo Madryn
10 listopada
Sol de Mayo
Sportivo Estudiantes
10 listopada
Desamparados
Club Sportivo Penarol
10 listopada
Circulo Deportivo
Club Cipolletti
10 listopada
CASD Camioneros
Deportivo Maipu
10 listopada
Juventud Unida Universitario
Ferro General Pico
Kolejka 12
17 listopada
Deportivo Maipu
Villa Mitre
17 listopada
Ferro General Pico
Circulo Deportivo
17 listopada
Sportivo Estudiantes
Desamparados
17 listopada
Deportivo Madryn
Sol de Mayo
17 listopada
Olimpo
Sansinena BB
17 listopada
Club Cipolletti
CASD Camioneros
17 listopada
Club Sportivo Penarol
Juventud Unida Universitario
Kolejka 13
24 listopada
Villa Mitre
Club Cipolletti
24 listopada
CASD Camioneros
Ferro General Pico
24 listopada
Circulo Deportivo
Club Sportivo Penarol
24 listopada
Desamparados
Deportivo Madryn
24 listopada
Sol de Mayo
Olimpo
24 listopada
Sansinena BB
Huracan Las Heras
24 listopada
Juventud Unida Universitario
Sportivo Estudiantes
Kolejka 14
01 grudnia
Huracan Las Heras
Sol de Mayo
01 grudnia
Olimpo
Desamparados
01 grudnia
Sportivo Estudiantes
Circulo Deportivo
01 grudnia
Club Sportivo Penarol
CASD Camioneros
01 grudnia
Ferro General Pico
Villa Mitre
01 grudnia
Club Cipolletti
Deportivo Maipu
01 grudnia
Deportivo Madryn
Juventud Unida Universitario
Kolejka 15
07 grudnia
Deportivo Maipu
Ferro General Pico
07 grudnia
Villa Mitre
Club Sportivo Penarol
07 grudnia
CASD Camioneros
Sportivo Estudiantes
07 grudnia
Circulo Deportivo
Deportivo Madryn
07 grudnia
Juventud Unida Universitario
Olimpo
07 grudnia
Desamparados
Huracan Las Heras
07 grudnia
Sol de Mayo
Sansinena BB
Kolejka 16
26 stycznia
Desamparados
Sansinena BB
26 stycznia
Juventud Unida Universitario
Huracan Las Heras
26 stycznia
Circulo Deportivo
Olimpo
26 stycznia
CASD Camioneros
Deportivo Madryn
26 stycznia
Villa Mitre
Sportivo Estudiantes
26 stycznia
Deportivo Maipu
Club Sportivo Penarol
26 stycznia
Club Cipolletti
Ferro General Pico
Kolejka 17
02 lutego
Club Sportivo Penarol
Club Cipolletti
02 lutego
Sportivo Estudiantes
Deportivo Maipu
02 lutego
Deportivo Madryn
Villa Mitre
02 lutego
Olimpo
CASD Camioneros
02 lutego
Huracan Las Heras
Circulo Deportivo
02 lutego
Sansinena BB
Juventud Unida Universitario
02 lutego
Sol de Mayo
Desamparados
Kolejka 18
09 lutego
Circulo Deportivo
Sansinena BB
09 lutego
CASD Camioneros
Huracan Las Heras
09 lutego
Villa Mitre
Olimpo
09 lutego
Deportivo Maipu
Deportivo Madryn
09 lutego
Club Cipolletti
Sportivo Estudiantes
09 lutego
Ferro General Pico
Club Sportivo Penarol
09 lutego
Juventud Unida Universitario
Sol de Mayo
Kolejka 19
16 lutego
Sportivo Estudiantes
Ferro General Pico
16 lutego
Deportivo Madryn
Club Cipolletti
16 lutego
Olimpo
Deportivo Maipu
16 lutego
Huracan Las Heras
Villa Mitre
16 lutego
Sansinena BB
CASD Camioneros
16 lutego
Sol de Mayo
Circulo Deportivo
16 lutego
Desamparados
Juventud Unida Universitario
Kolejka 20
23 lutego
Circulo Deportivo
Desamparados
23 lutego
CASD Camioneros
Sol de Mayo
23 lutego
Villa Mitre
Sansinena BB
23 lutego
Club Sportivo Penarol
Sportivo Estudiantes
23 lutego
Ferro General Pico
Deportivo Madryn
23 lutego
Club Cipolletti
Olimpo
23 lutego
Deportivo Maipu
Huracan Las Heras
Kolejka 21
01 marca
Desamparados
CASD Camioneros
01 marca
Deportivo Madryn
Club Sportivo Penarol
01 marca
Olimpo
Ferro General Pico
01 marca
Huracan Las Heras
Club Cipolletti
01 marca
Sansinena BB
Deportivo Maipu
01 marca
Sol de Mayo
Villa Mitre
01 marca
Juventud Unida Universitario
Circulo Deportivo
Kolejka 22
07 marca
Villa Mitre
Desamparados
07 marca
Deportivo Maipu
Sol de Mayo
07 marca
Club Cipolletti
Sansinena BB
07 marca
Ferro General Pico
Huracan Las Heras
07 marca
Club Sportivo Penarol
Olimpo
07 marca
Sportivo Estudiantes
Deportivo Madryn
07 marca
CASD Camioneros
Juventud Unida Universitario
Kolejka 23
15 marca
Sol de Mayo
Club Cipolletti
15 marca
Sansinena BB
Ferro General Pico
15 marca
Huracan Las Heras
Club Sportivo Penarol
15 marca
Olimpo
Sportivo Estudiantes
15 marca
Desamparados
Deportivo Maipu
15 marca
Circulo Deportivo
CASD Camioneros
15 marca
Juventud Unida Universitario
Villa Mitre
Kolejka 24
22 marca
Villa Mitre
Circulo Deportivo
22 marca
Club Cipolletti
Desamparados
22 marca
Ferro General Pico
Sol de Mayo
22 marca
Club Sportivo Penarol
Sansinena BB
22 marca
Sportivo Estudiantes
Huracan Las Heras
22 marca
Deportivo Madryn
Olimpo
22 marca
Deportivo Maipu
Juventud Unida Universitario
Kolejka 25
29 marca
Huracan Las Heras
Deportivo Madryn
29 marca
Sansinena BB
Sportivo Estudiantes
29 marca
Sol de Mayo
Club Sportivo Penarol
29 marca
Desamparados
Ferro General Pico
29 marca
Circulo Deportivo
Deportivo Maipu
29 marca
CASD Camioneros
Villa Mitre
29 marca
Juventud Unida Universitario
Club Cipolletti
Kolejka 26
05 kwietnia
Deportivo Maipu
CASD Camioneros
05 kwietnia
Club Cipolletti
Circulo Deportivo
05 kwietnia
Club Sportivo Penarol
Desamparados
05 kwietnia
Sportivo Estudiantes
Sol de Mayo
05 kwietnia
Deportivo Madryn
Sansinena BB
05 kwietnia
Olimpo
Huracan Las Heras
05 kwietnia
Ferro General Pico
Juventud Unida Universitario
Kolejka 27
12 kwietnia
Sansinena BB
Olimpo
12 kwietnia
Sol de Mayo
Deportivo Madryn
12 kwietnia
Desamparados
Sportivo Estudiantes
12 kwietnia
Circulo Deportivo
Ferro General Pico
12 kwietnia
Villa Mitre
Deportivo Maipu
12 kwietnia
CASD Camioneros
Club Cipolletti
12 kwietnia
Juventud Unida Universitario
Club Sportivo Penarol
Kolejka 28
19 kwietnia
Huracan Las Heras
Sansinena BB
19 kwietnia
Olimpo
Sol de Mayo
19 kwietnia
Deportivo Madryn
Desamparados
19 kwietnia
Club Sportivo Penarol
Circulo Deportivo
19 kwietnia
Ferro General Pico
CASD Camioneros
19 kwietnia
Club Cipolletti
Villa Mitre
19 kwietnia
Sportivo Estudiantes
Juventud Unida Universitario
Kolejka 29
26 kwietnia
Desamparados
Olimpo
26 kwietnia
Circulo Deportivo
Sportivo Estudiantes
26 kwietnia
Deportivo Maipu
Club Cipolletti
26 kwietnia
Villa Mitre
Ferro General Pico
26 kwietnia
CASD Camioneros
Club Sportivo Penarol
26 kwietnia
Sol de Mayo
Huracan Las Heras
26 kwietnia
Juventud Unida Universitario
Deportivo Madryn
Kolejka 30
03 maja
Sansinena BB
Sol de Mayo
03 maja
Huracan Las Heras
Desamparados
03 maja
Deportivo Madryn
Circulo Deportivo
03 maja
Sportivo Estudiantes
CASD Camioneros
03 maja
Club Sportivo Penarol
Villa Mitre
03 maja
Ferro General Pico
Deportivo Maipu
03 maja
Olimpo
Juventud Unida Universitario

Primera B Metropolitana Clausura 2019/2020

Kolejka 1
25 stycznia
CA San Miguel
Colegiales
25 stycznia
Comunicaciones
Justo Jose de Urquiza
25 stycznia
Villa San Carlos
Los Andes
25 stycznia
Acassuso
Flandria
25 stycznia
Argentino de Quilmes
San Telmo
25 stycznia
CA Defensores Unidos
Deportivo Armenio
25 stycznia
CA Talleres Remedios de Escalada
Tristan Suarez
25 stycznia
CD UAI Urquiza
Sacachispas FC
25 stycznia
CA Fenix
Almirante Brown
Kolejka 2
01 lutego
Tristan Suarez
CD UAI Urquiza
01 lutego
Deportivo Armenio
CA Talleres Remedios de Escalada
01 lutego
CA San Miguel
Comunicaciones
01 lutego
Justo Jose de Urquiza
Villa San Carlos
01 lutego
Los Andes
Acassuso
01 lutego
Flandria
Argentino de Quilmes
01 lutego
San Telmo
CA Defensores Unidos
01 lutego
Sacachispas FC
CA Fenix
01 lutego
Colegiales
Almirante Brown
Kolejka 3
08 lutego
Argentino de Quilmes
Los Andes
08 lutego
Acassuso
Justo Jose de Urquiza
08 lutego
Villa San Carlos
CA San Miguel
08 lutego
Comunicaciones
Colegiales
08 lutego
CA Defensores Unidos
Flandria
08 lutego
CA Talleres Remedios de Escalada
San Telmo
08 lutego
CD UAI Urquiza
Deportivo Armenio
08 lutego
Almirante Brown
Sacachispas FC
08 lutego
CA Fenix
Tristan Suarez
Kolejka 4
15 lutego
CA San Miguel
Acassuso
15 lutego
Comunicaciones
Villa San Carlos
15 lutego
Justo Jose de Urquiza
Argentino de Quilmes
15 lutego
Los Andes
CA Defensores Unidos
15 lutego
Flandria
CA Talleres Remedios de Escalada
15 lutego
San Telmo
CD UAI Urquiza
15 lutego
Deportivo Armenio
CA Fenix
15 lutego
Tristan Suarez
Almirante Brown
15 lutego
Colegiales
Sacachispas FC
Kolejka 5
22 lutego
Sacachispas FC
Tristan Suarez
22 lutego
Almirante Brown
Deportivo Armenio
22 lutego
CA Fenix
San Telmo
22 lutego
CD UAI Urquiza
Flandria
22 lutego
CA Talleres Remedios de Escalada
Los Andes
22 lutego
CA Defensores Unidos
Justo Jose de Urquiza
22 lutego
Argentino de Quilmes
CA San Miguel
22 lutego
Acassuso
Comunicaciones
22 lutego
Villa San Carlos
Colegiales
Kolejka 6
29 lutego
Colegiales
Tristan Suarez
29 lutego
Deportivo Armenio
Sacachispas FC
29 lutego
San Telmo
Almirante Brown
29 lutego
Flandria
CA Fenix
29 lutego
Los Andes
CD UAI Urquiza
29 lutego
Justo Jose de Urquiza
CA Talleres Remedios de Escalada
29 lutego
CA San Miguel
CA Defensores Unidos
29 lutego
Comunicaciones
Argentino de Quilmes
29 lutego
Villa San Carlos
Acassuso
Kolejka 7
07 marca
Acassuso
Colegiales
07 marca
Argentino de Quilmes
Villa San Carlos
07 marca
CA Defensores Unidos
Comunicaciones
07 marca
CA Talleres Remedios de Escalada
CA San Miguel
07 marca
CD UAI Urquiza
Justo Jose de Urquiza
07 marca
CA Fenix
Los Andes
07 marca
Almirante Brown
Flandria
07 marca
Tristan Suarez
Deportivo Armenio
07 marca
Sacachispas FC
San Telmo
Kolejka 8
14 marca
Justo Jose de Urquiza
CA Fenix
14 marca
Los Andes
Almirante Brown
14 marca
Flandria
Sacachispas FC
14 marca
San Telmo
Tristan Suarez
14 marca
Colegiales
Deportivo Armenio
14 marca
CA San Miguel
CD UAI Urquiza
14 marca
Comunicaciones
CA Talleres Remedios de Escalada
14 marca
Villa San Carlos
CA Defensores Unidos
14 marca
Acassuso
Argentino de Quilmes
Kolejka 9
21 marca
Argentino de Quilmes
Colegiales
21 marca
CA Defensores Unidos
Acassuso
21 marca
CA Talleres Remedios de Escalada
Villa San Carlos
21 marca
CD UAI Urquiza
Comunicaciones
21 marca
CA Fenix
CA San Miguel
21 marca
Almirante Brown
Justo Jose de Urquiza
21 marca
Sacachispas FC
Los Andes
21 marca
Tristan Suarez
Flandria
21 marca
Deportivo Armenio
San Telmo
Kolejka 10
28 marca
Colegiales
San Telmo
28 marca
Flandria
Deportivo Armenio
28 marca
Los Andes
Tristan Suarez
28 marca
Justo Jose de Urquiza
Sacachispas FC
28 marca
CA San Miguel
Almirante Brown
28 marca
Comunicaciones
CA Fenix
28 marca
Villa San Carlos
CD UAI Urquiza
28 marca
Acassuso
CA Talleres Remedios de Escalada
28 marca
Argentino de Quilmes
CA Defensores Unidos
Kolejka 11
04 kwietnia
CA Defensores Unidos
Colegiales
04 kwietnia
CA Talleres Remedios de Escalada
Argentino de Quilmes
04 kwietnia
CD UAI Urquiza
Acassuso
04 kwietnia
CA Fenix
Villa San Carlos
04 kwietnia
Almirante Brown
Comunicaciones
04 kwietnia
Sacachispas FC
CA San Miguel
04 kwietnia
Tristan Suarez
Justo Jose de Urquiza
04 kwietnia
Deportivo Armenio
Los Andes
04 kwietnia
San Telmo
Flandria
Kolejka 12
11 kwietnia
Acassuso
CA Fenix
11 kwietnia
Colegiales
Flandria
11 kwietnia
Los Andes
San Telmo
11 kwietnia
Justo Jose de Urquiza
Deportivo Armenio
11 kwietnia
CA San Miguel
Tristan Suarez
11 kwietnia
Comunicaciones
Sacachispas FC
11 kwietnia
Argentino de Quilmes
CD UAI Urquiza
11 kwietnia
CA Defensores Unidos
CA Talleres Remedios de Escalada
11 kwietnia
Villa San Carlos
Almirante Brown
Kolejka 13
18 kwietnia
CA Talleres Remedios de Escalada
Colegiales
18 kwietnia
CD UAI Urquiza
CA Defensores Unidos
18 kwietnia
CA Fenix
Argentino de Quilmes
18 kwietnia
Almirante Brown
Acassuso
18 kwietnia
Sacachispas FC
Villa San Carlos
18 kwietnia
Tristan Suarez
Comunicaciones
18 kwietnia
Deportivo Armenio
CA San Miguel
18 kwietnia
San Telmo
Justo Jose de Urquiza
18 kwietnia
Flandria
Los Andes
Kolejka 14
25 kwietnia
Justo Jose de Urquiza
Flandria
25 kwietnia
Colegiales
Los Andes
25 kwietnia
CA Talleres Remedios de Escalada
CD UAI Urquiza
25 kwietnia
CA Defensores Unidos
CA Fenix
25 kwietnia
Argentino de Quilmes
Almirante Brown
25 kwietnia
Acassuso
Sacachispas FC
25 kwietnia
Villa San Carlos
Tristan Suarez
25 kwietnia
Comunicaciones
Deportivo Armenio
25 kwietnia
CA San Miguel
San Telmo
Kolejka 15
02 maja
CD UAI Urquiza
Colegiales
02 maja
CA Fenix
CA Talleres Remedios de Escalada
02 maja
Los Andes
Justo Jose de Urquiza
02 maja
Almirante Brown
CA Defensores Unidos
02 maja
Sacachispas FC
Argentino de Quilmes
02 maja
Tristan Suarez
Acassuso
02 maja
Deportivo Armenio
Villa San Carlos
02 maja
San Telmo
Comunicaciones
02 maja
Flandria
CA San Miguel
Kolejka 16
09 maja
CA San Miguel
Los Andes
09 maja
Colegiales
Justo Jose de Urquiza
09 maja
Comunicaciones
Flandria
09 maja
Villa San Carlos
San Telmo
09 maja
Acassuso
Deportivo Armenio
09 maja
Argentino de Quilmes
Tristan Suarez
09 maja
CA Defensores Unidos
Sacachispas FC
09 maja
CA Talleres Remedios de Escalada
Almirante Brown
09 maja
CD UAI Urquiza
CA Fenix
Kolejka 17
16 maja
Los Andes
Comunicaciones
16 maja
Flandria
Villa San Carlos
16 maja
San Telmo
Acassuso
16 maja
CA Fenix
Colegiales
16 maja
Almirante Brown
CD UAI Urquiza
16 maja
Sacachispas FC
CA Talleres Remedios de Escalada
16 maja
Tristan Suarez
CA Defensores Unidos
16 maja
Deportivo Armenio
Argentino de Quilmes
16 maja
Justo Jose de Urquiza
CA San Miguel
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
0
wyczyść