BetFan - zakłady bukmacherskie w Polsce (LEGALNY BUKMACHER). Uwaga: Tylko dla +18 lat !!!


+ Polski legalny bukmacher
+ Pakiet Pudziana 3000 zł
+ Zakład bez ryzyka 100 zł
+ GRY BEZ PODATKU +14%!!!
+ BLIK i Przelewy24 do wpłat


. -> Oferta dnia ->

STS - polski bukmacher z licencją w Polsce (LEGALNY BUKMACHER). Uwaga: Tylko dla +18 lat.


+ Bukmacher z licencją w Polsce
+ NAJWIĘKSZY POLSKI BUKMACHER!
+ 1200 zł od 1-wszego depozytu
+ 200 zł BEZ RYZYKA i inne bonusy...
+ BetGames, Wirtualne gry, eSport


-> Zobacz ofertę ->

eToto - legalny polski bukmacher z licencją wydaną przez MF. Bonusy i promocje w eToto.pl - Tylko dla +18 lat!


+ Legalny bukmacher w Polsce
+ Bonus 200% do 200 zł (100zł=300zł)
+ eTotomania: nowy dzień=nowy bonus
+ Aplikacja mobilna
+ Blik i Przelewy24 do wpłat


-> ODBIERZ TUTAJ ->

eFortuna - najlepszy polski bukmacher (LEGALNY BUKMACHER W POLSCE).
KOD Fortuna: ZAKLAD120


+ Polski bukmacher z licencją w RP
+ 20zł na start (zmień pkt. na zakład)
+ 120zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA
+ AŻ DO 1000zł ZA 1-wszy DEPOZYT
+ Świetna oferta, kursy i obsługa


-> Zobacz ofertę ->

Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

1. Division 2020

Kolejka 1
17 kwietnia
Lokomotiv Gomel
Khimik Svetlogorsk
1: 1.12
X: 8.50
2: 9.90
18 kwietnia
Gomel
Naftan Novopolotsk
1: 1.47
X: 4.00
2: 5.50
18 kwietnia
Krumkachy Minsk
Granit Mikashevichi
1: 1.50
X: 3.80
2: 5.50
18 kwietnia
Arsenal Dzerzhinsk
FC Oshmyany
1: 1.40
X: 4.30
2: 6.10
18 kwietnia
Sputnik Rechitsa
FC Smorgon
1: 1.40
X: 4.20
2: 6.30
18 kwietnia
Volna
FC Slonim-2017
1: 1.60
X: 3.60
2: 4.80
18 kwietnia
FK Orsha
Lida
1: 4.65
X: 4.00
2: 1.55
Kolejka 2
25 kwietnia
FC Smorgon
Volna
1: 2.35
X: 3.10
2: 2.75
25 kwietnia
FC Slonim-2017
FK Orsha
1: 2.35
X: 3.20
2: 2.68
25 kwietnia
Naftan Novopolotsk
Lida
1: 1.80
X: 3.70
2: 3.50
25 kwietnia
FC Oshmyany
Sputnik Rechitsa
1: 2.76
X: 3.40
2: 2.20
26 kwietnia
Granit Mikashevichi
Arsenal Dzerzhinsk
1: 3.50
X: 3.70
2: 1.80
26 kwietnia
Gomel
Lokomotiv Gomel
1: 2.33
X: 3.00
2: 2.87
26 kwietnia
Khimik Svetlogorsk
Krumkachy Minsk
1: 10.50
X: 6.20
2: 1.17
Kolejka 3
02 maja
Arsenal Dzerzhinsk
Khimik Svetlogorsk
1: 1.07
X: 9.20
2: 14.50
02 maja
Volna
FC Oshmyany
1: 2.00
X: 3.40
2: 3.15
02 maja
FK Orsha
FC Smorgon
1: 2.48
X: 3.25
2: 2.50
02 maja
Lokomotiv Gomel
Naftan Novopolotsk
1: 1.70
X: 3.55
2: 4.15
03 maja
Krumkachy Minsk
Gomel
1: 2.45
X: 3.20
2: 2.56
03 maja
Sputnik Rechitsa
Granit Mikashevichi
1: 1.45
X: 4.20
2: 5.50
03 maja
Lida
FC Slonim-2017
1: 1.50
X: 3.85
2: 5.40
Kolejka 4
09 maja
FC Smorgon
Lida
1: 3.05
X: 3.20
2: 2.12
10 maja
Gomel
Arsenal Dzerzhinsk
1: 1.37
X: 4.40
2: 6.50
10 maja
Naftan Novopolotsk
FC Slonim-2017
1: 1.37
X: 4.30
2: 6.70
10 maja
FC Oshmyany
FK Orsha
1: 2.14
X: 3.40
2: 2.86
10 maja
Granit Mikashevichi
Volna
1: 2.59
X: 3.25
2: 2.40
10 maja
Sputnik Rechitsa
Khimik Svetlogorsk
1: 1.12
X: 7.40
2: 12.00
11 maja
Lokomotiv Gomel
Krumkachy Minsk
1: 1.87
X: 3.48
2: 3.45
Kolejka 5
16 maja
Arsenal Dzerzhinsk
Lokomotiv Gomel
16 maja
Volna
Khimik Svetlogorsk
1: 1.38
X: 4.40
2: 6.30
16 maja
FK Orsha
Granit Mikashevichi
1: 1.75
X: 3.70
2: 3.70
16 maja
Lida
FC Oshmyany
1: 1.50
X: 4.00
2: 5.10
17 maja
Krumkachy Minsk
Naftan Novopolotsk
1: 1.85
X: 3.80
2: 3.25
17 maja
Sputnik Rechitsa
Gomel
1: 3.60
X: 3.50
2: 1.83
17 maja
FC Slonim-2017
FC Smorgon
1: 3.15
X: 3.15
2: 2.10
Kolejka 6
23 maja
FC Oshmyany
FC Slonim-2017
1: 1.80
X: 3.40
2: 3.85
23 maja
Granit Mikashevichi
Lida
1: 3.55
X: 3.30
2: 1.90
23 maja
FK Orsha
Khimik Svetlogorsk
1: 1.60
X: 3.73
2: 4.60
23 maja
Gomel
Volna
1: 1.22
X: 5.60
2: 8.90
24 maja
Naftan Novopolotsk
FC Smorgon
1: 1.92
X: 3.20
2: 3.60
24 maja
Lokomotiv Gomel
Sputnik Rechitsa
1: 1.45
X: 4.10
2: 5.60
24 maja
Krumkachy Minsk
Arsenal Dzerzhinsk
1: 1.48
X: 3.95
2: 5.50
Kolejka 7
30 maja
Sputnik Rechitsa
Krumkachy Minsk
1: 2.69
X: 3.10
2: 2.40
30 maja
Volna
Lokomotiv Gomel
1: 5.10
X: 3.80
2: 1.53
30 maja
Lida
Khimik Svetlogorsk
1: 1.20
X: 6.00
2: 9.00
30 maja
FC Slonim-2017
Granit Mikashevichi
1: 2.01
X: 3.15
2: 3.40
31 maja
Arsenal Dzerzhinsk
Naftan Novopolotsk
1: 2.63
X: 3.10
2: 2.45
31 maja
FK Orsha
Gomel
1: 6.50
X: 4.30
2: 1.38
31 maja
FC Smorgon
FC Oshmyany
1: 1.73
X: 3.25
2: 4.45
Kolejka 8
13 czerwca
Arsenal Dzerzhinsk
Sputnik Rechitsa
13 czerwca
Granit Mikashevichi
FC Smorgon
13 czerwca
Gomel
Lida
13 czerwca
Krumkachy Minsk
Volna
14 czerwca
Naftan Novopolotsk
FC Oshmyany
14 czerwca
Khimik Svetlogorsk
FC Slonim-2017
14 czerwca
Lokomotiv Gomel
FK Orsha
Kolejka 9
20 czerwca
Lida
Lokomotiv Gomel
20 czerwca
Volna
Arsenal Dzerzhinsk
20 czerwca
Sputnik Rechitsa
Naftan Novopolotsk
20 czerwca
FC Smorgon
Khimik Svetlogorsk
21 czerwca
FC Slonim-2017
Gomel
21 czerwca
FK Orsha
Krumkachy Minsk
21 czerwca
FC Oshmyany
Granit Mikashevichi
Kolejka 10
27 czerwca
Arsenal Dzerzhinsk
FK Orsha
27 czerwca
Sputnik Rechitsa
Volna
27 czerwca
Naftan Novopolotsk
Granit Mikashevichi
27 czerwca
Khimik Svetlogorsk
FC Oshmyany
27 czerwca
Gomel
FC Smorgon
27 czerwca
Lokomotiv Gomel
FC Slonim-2017
27 czerwca
Krumkachy Minsk
Lida
Kolejka 11
04 lipca
Volna
Naftan Novopolotsk
04 lipca
FK Orsha
Sputnik Rechitsa
04 lipca
Lida
Arsenal Dzerzhinsk
04 lipca
FC Slonim-2017
Krumkachy Minsk
04 lipca
FC Smorgon
Lokomotiv Gomel
04 lipca
FC Oshmyany
Gomel
04 lipca
Granit Mikashevichi
Khimik Svetlogorsk
Kolejka 12
18 lipca
Naftan Novopolotsk
Khimik Svetlogorsk
18 lipca
Gomel
Granit Mikashevichi
18 lipca
Lokomotiv Gomel
FC Oshmyany
18 lipca
Krumkachy Minsk
FC Smorgon
18 lipca
Arsenal Dzerzhinsk
FC Slonim-2017
18 lipca
Sputnik Rechitsa
Lida
18 lipca
Volna
FK Orsha
Kolejka 13
25 lipca
FK Orsha
Naftan Novopolotsk
25 lipca
Lida
Volna
25 lipca
FC Slonim-2017
Sputnik Rechitsa
25 lipca
FC Smorgon
Arsenal Dzerzhinsk
25 lipca
FC Oshmyany
Krumkachy Minsk
25 lipca
Granit Mikashevichi
Lokomotiv Gomel
25 lipca
Khimik Svetlogorsk
Gomel
Kolejka 14
15 sierpnia
Naftan Novopolotsk
Gomel
15 sierpnia
Khimik Svetlogorsk
Lokomotiv Gomel
15 sierpnia
Granit Mikashevichi
Krumkachy Minsk
15 sierpnia
FC Oshmyany
Arsenal Dzerzhinsk
15 sierpnia
FC Smorgon
Sputnik Rechitsa
15 sierpnia
FC Slonim-2017
Volna
15 sierpnia
Lida
FK Orsha
Kolejka 15
23 sierpnia
Lida
Naftan Novopolotsk
23 sierpnia
FK Orsha
FC Slonim-2017
23 sierpnia
Volna
FC Smorgon
23 sierpnia
Sputnik Rechitsa
FC Oshmyany
23 sierpnia
Arsenal Dzerzhinsk
Granit Mikashevichi
23 sierpnia
Krumkachy Minsk
Khimik Svetlogorsk
23 sierpnia
Lokomotiv Gomel
Gomel
Kolejka 16
05 września
Naftan Novopolotsk
Lokomotiv Gomel
05 września
Gomel
Krumkachy Minsk
05 września
Khimik Svetlogorsk
Arsenal Dzerzhinsk
05 września
Granit Mikashevichi
Sputnik Rechitsa
05 września
FC Oshmyany
Volna
05 września
FC Smorgon
FK Orsha
05 września
FC Slonim-2017
Lida
Kolejka 17
12 września
FC Slonim-2017
Naftan Novopolotsk
12 września
Lida
FC Smorgon
12 września
FK Orsha
FC Oshmyany
12 września
Volna
Granit Mikashevichi
12 września
Khimik Svetlogorsk
Sputnik Rechitsa
12 września
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
12 września
Krumkachy Minsk
Lokomotiv Gomel
Kolejka 18
19 września
Naftan Novopolotsk
Krumkachy Minsk
19 września
Lokomotiv Gomel
Arsenal Dzerzhinsk
19 września
Gomel
Sputnik Rechitsa
19 września
Khimik Svetlogorsk
Volna
19 września
Granit Mikashevichi
FK Orsha
19 września
FC Oshmyany
Lida
19 września
FC Smorgon
FC Slonim-2017
Kolejka 19
26 września
FC Smorgon
Naftan Novopolotsk
26 września
FC Slonim-2017
FC Oshmyany
26 września
Lida
Granit Mikashevichi
26 września
Khimik Svetlogorsk
FK Orsha
26 września
Volna
Gomel
26 września
Sputnik Rechitsa
Lokomotiv Gomel
26 września
Arsenal Dzerzhinsk
Krumkachy Minsk
Kolejka 20
03 października
Naftan Novopolotsk
Arsenal Dzerzhinsk
03 października
Krumkachy Minsk
Sputnik Rechitsa
03 października
Lokomotiv Gomel
Volna
03 października
Gomel
FK Orsha
03 października
Khimik Svetlogorsk
Lida
03 października
Granit Mikashevichi
FC Slonim-2017
03 października
FC Oshmyany
FC Smorgon
Kolejka 21
10 października
FC Oshmyany
Naftan Novopolotsk
10 października
FC Smorgon
Granit Mikashevichi
10 października
FC Slonim-2017
Khimik Svetlogorsk
10 października
Sputnik Rechitsa
Arsenal Dzerzhinsk
10 października
Volna
Krumkachy Minsk
10 października
FK Orsha
Lokomotiv Gomel
10 października
Lida
Gomel
Kolejka 22
17 października
Naftan Novopolotsk
Sputnik Rechitsa
17 października
Krumkachy Minsk
FK Orsha
17 października
Lokomotiv Gomel
Lida
17 października
Gomel
FC Slonim-2017
17 października
Khimik Svetlogorsk
FC Smorgon
17 października
Granit Mikashevichi
FC Oshmyany
17 października
Arsenal Dzerzhinsk
Volna
Kolejka 23
24 października
Granit Mikashevichi
Naftan Novopolotsk
24 października
FC Oshmyany
Khimik Svetlogorsk
24 października
FC Smorgon
Gomel
24 października
FC Slonim-2017
Lokomotiv Gomel
24 października
Lida
Krumkachy Minsk
24 października
Volna
Sputnik Rechitsa
24 października
FK Orsha
Arsenal Dzerzhinsk
Kolejka 24
31 października
Sputnik Rechitsa
FK Orsha
31 października
Naftan Novopolotsk
Volna
31 października
Arsenal Dzerzhinsk
Lida
31 października
Krumkachy Minsk
FC Slonim-2017
31 października
Lokomotiv Gomel
FC Smorgon
31 października
Gomel
FC Oshmyany
31 października
Khimik Svetlogorsk
Granit Mikashevichi
Kolejka 25
07 listopada
FC Slonim-2017
Arsenal Dzerzhinsk
07 listopada
FC Smorgon
Krumkachy Minsk
07 listopada
FC Oshmyany
Lokomotiv Gomel
07 listopada
Granit Mikashevichi
Gomel
07 listopada
Khimik Svetlogorsk
Naftan Novopolotsk
07 listopada
Lida
Sputnik Rechitsa
07 listopada
FK Orsha
Volna
Kolejka 26
14 listopada
Naftan Novopolotsk
FK Orsha
14 listopada
Volna
Lida
14 listopada
Sputnik Rechitsa
FC Slonim-2017
14 listopada
Arsenal Dzerzhinsk
FC Smorgon
14 listopada
Krumkachy Minsk
FC Oshmyany
14 listopada
Lokomotiv Gomel
Granit Mikashevichi
14 listopada
Gomel
Khimik Svetlogorsk
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść