BetFan - zakłady bukmacherskie w Polsce (LEGALNY BUKMACHER). Uwaga: Tylko dla +18 lat !!!


+ Polski legalny bukmacher
+ Pakiet Pudziana 3000 zł
+ Zakład bez ryzyka 100 zł
+ GRY BEZ PODATKU +14%!!!
+ BLIK i Przelewy24 do wpłat


. -> Oferta dnia ->

eFortuna - najlepszy polski bukmacher (LEGALNY BUKMACHER W POLSCE).
KOD Fortuna: ZAKLAD120


+ Polski bukmacher z licencją w RP
+ 20zł na start (zmień pkt. na zakład)
+ 120zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA
+ AŻ DO 1000zł ZA 1-wszy DEPOZYT
+ Świetna oferta, kursy i obsługa


-> Zobacz ofertę ->

eToto - legalny polski bukmacher z licencją wydaną przez MF. Bonusy i promocje w eToto.pl - Tylko dla +18 lat!


+ Legalny bukmacher w Polsce
+ Bonus 200% do 200 zł (100zł=300zł)
+ eTotomania: nowy dzień=nowy bonus
+ Aplikacja mobilna
+ Blik i Przelewy24 do wpłat


-> ODBIERZ TUTAJ ->

STS - polski bukmacher z licencją w Polsce (LEGALNY BUKMACHER). Uwaga: Tylko dla +18 lat.


+ Bukmacher z licencją w Polsce
+ NAJWIĘKSZY POLSKI BUKMACHER!
+ 1200 zł od 1-wszego depozytu
+ 200 zł BEZ RYZYKA i inne bonusy...
+ BetGames, Wirtualne gry, eSport


-> Zobacz ofertę ->

Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników
Zobacz KOD REJESTRACYJNY Kupon ważny: MARZEC
Zakład bez ryzyka 120 zł
Bonus 100% do 1000 zł
+ 20 zł na START po rejestracji...
Fortuna legalny polski bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Tylko dla pełnoletnich.

Poznaj opis i bukmachera: STS - legalne zakłady bukmacherskie | STS - poznaj ofertę bukmachera

POMOC DLA TYPERÓW: Porównanie drużyn (Head 2 Head) możliwe po kliknięciu w mecz z listy wyników.

Wyniki Japonia

Po karnych
Yokohama F.Marinos
Vissel Kobe
1: 1.94
X: 3.75
2: 3.50
23 maja 08:00
Kashiwa Reysol
Shimizu S-Pulse
23 maja 08:00
Kashima Antlers
Consadole Sapporo
23 maja 12:00
Kawasaki Frontale
Nagoya Grampus Eight
30 maja 12:00
Gamba Osaka
Kashiwa Reysol
30 maja 12:00
Shimizu S-Pulse
Nagoya Grampus Eight
31 maja 06:00
Vegalta Sendai
Yokohama F.Marinos
31 maja 07:00
Oita Trinita
Kashima Antlers
31 maja 07:00
Sagan Tosu
Vissel Kobe
31 maja 07:00
Sanfrecce Hiroshima
Yokohama FC
31 maja 07:00
FC Tokyo
Consadole Sapporo
31 maja 08:00
Cerezo Osaka
Shonan Bellmare
31 maja 11:00
Urawa Red Diamonds
Kawasaki Frontale
13 czerwca 07:00
Consadole Sapporo
Sanfrecce Hiroshima
13 czerwca 11:00
Yokohama F.Marinos
Oita Trinita
13 czerwca 11:00
Vissel Kobe
Shimizu S-Pulse
13 czerwca 11:00
Nagoya Grampus Eight
Sagan Tosu
13 czerwca 11:30
Kashima Antlers
Vegalta Sendai
13 czerwca 12:00
Shonan Bellmare
Gamba Osaka
13 czerwca 12:00
Kawasaki Frontale
FC Tokyo
13 czerwca 12:00
Kashiwa Reysol
Cerezo Osaka
14 czerwca 11:00
Yokohama FC
Urawa Red Diamonds
20 czerwca 11:00
Vegalta Sendai
Yokohama FC
20 czerwca 12:00
Gamba Osaka
Consadole Sapporo
20 czerwca 12:00
Sagan Tosu
Urawa Red Diamonds
17 maja 06:00
Fujieda MYFC
Imabari FC
17 maja 07:00
FC Gifu
Kagoshima United
17 maja 07:00
Kataller Toyama
Gamba Osaka U23
30 maja 07:00
FC Tokyo U23
Vanraure Hachinohe
30 maja 07:00
Cerezo Osaka U23
Kataller Toyama
30 maja 12:00
Kagoshima United
Gainare Tottori
31 maja 06:00
Fukushima United
FC Gifu
31 maja 06:00
Azul Claro Numazu
Fujieda MYFC
31 maja 06:00
Kamatamare Sanuki
YSCC
31 maja 07:00
Nagano Parceiro
SC Sagamihara
31 maja 07:00
Gamba Osaka U23
Grulla Morioka
31 maja 08:00
Blaublitz Akita
Roasso Kumamoto
06 czerwca 06:00
Gainare Tottori
Nagano Parceiro
06 czerwca 06:00
Fujieda MYFC
Blaublitz Akita
06 czerwca 08:00
Imabari FC
Kagoshima United
06 czerwca 11:00
SC Sagamihara
Gamba Osaka U23
07 czerwca 06:00
YSCC
FC Tokyo U23
07 czerwca 06:00
Vanraure Hachinohe
Azul Claro Numazu
07 czerwca 06:00
Grulla Morioka
Fukushima United
07 czerwca 07:00
Kataller Toyama
Kamatamare Sanuki
07 czerwca 12:00
FC Gifu
Cerezo Osaka U23
13 czerwca 10:00
FC Tokyo U23
Fukushima United
13 czerwca 12:00
Kagoshima United
Cerezo Osaka U23
14 czerwca 06:00
SC Sagamihara
YSCC
Koniec
Tochigi SC
Zweigen Kanazawa
1: 2.55
X: 3.10
2: 2.75
Koniec
Zweigen Kanazawa
Tochigi SC
1: 2.40
X: 3.10
2: 3.00
06 maja 07:00
Urawa Ladies
NTV Tokyo Verdy Beleza
06 maja 10:30
Albirex Niigata Ladies
Cerezo Osaka Sakai
23 maja 07:00
JEF Ladies
Ehime FC Ladies
23 maja 07:00
NTV Tokyo Verdy Beleza
Albirex Niigata Ladies
24 maja 06:00
INAC Kobe Leonessa
Vegalta Sendai Ladies
24 maja 06:00
Iga FC Kunoichi Mie
Nojima Stella
24 maja 07:00
Urawa Ladies
Cerezo Osaka Sakai
30 maja 06:00
Nojima Stella
INAC Kobe Leonessa
30 maja 06:00
Vegalta Sendai Ladies
JEF Ladies
31 maja 05:00
Ehime FC Ladies
Urawa Ladies
31 maja 06:00
Cerezo Osaka Sakai
NTV Tokyo Verdy Beleza
31 maja 06:00
Albirex Niigata Ladies
Iga FC Kunoichi Mie
29 sierpnia 09:00
Iga FC Kunoichi Mie
Cerezo Osaka Sakai
30 sierpnia 10:00
Urawa Ladies
Albirex Niigata Ladies
30 sierpnia 10:00
JEF Ladies
Nojima Stella
30 sierpnia 11:00
NTV Tokyo Verdy Beleza
Vegalta Sendai Ladies
30 sierpnia 11:00
INAC Kobe Leonessa
Ehime FC Ladies
05 września 07:00
Ehime FC Ladies
NTV Tokyo Verdy Beleza
05 września 07:00
Vegalta Sendai Ladies
Iga FC Kunoichi Mie
06 września 10:00
Nojima Stella
Urawa Ladies
06 września 10:00
Albirex Niigata Ladies
INAC Kobe Leonessa
06 września 10:00
Cerezo Osaka Sakai
JEF Ladies
12 września 09:30
Cerezo Osaka Sakai
Vegalta Sendai Ladies
13 września 06:00
Ehime FC Ladies
Nojima Stella
22 kwietnia 12:00
Vegalta Sendai
Matsumoto Yamaga
22 kwietnia 12:00
Kashima Antlers
Shimizu S-Pulse
22 kwietnia 12:00
Nagoya Grampus Eight
Kawasaki Frontale
22 kwietnia 12:30
Urawa Red Diamonds
Cerezo Osaka
06 maja 07:00
Oita Trinita
Shonan Bellmare
06 maja 07:00
Kashiwa Reysol
Gamba Osaka
06 maja 07:00
Sanfrecce Hiroshima
Yokohama FC
06 maja 07:00
Consadole Sapporo
Sagan Tosu
06 maja 07:00
Matsumoto Yamaga
Cerezo Osaka
06 maja 07:00
Vegalta Sendai
Urawa Red Diamonds
06 maja 07:00
Kashima Antlers
Nagoya Grampus Eight
06 maja 07:00
Shimizu S-Pulse
Kawasaki Frontale
24 maja 10:00
Fagiano Okayama FC
Jubilo Iwata
30 maja 07:00
V-Varen Nagasaki
Albirex Niigata
30 maja 07:00
Avispa Fukuoka
Montedio Yamagata
30 maja 07:00
Omiya Ardija
Giravanz Kitakyushu
30 maja 08:00
Jubilo Iwata
Matsumoto Yamaga
30 maja 09:00
Tokyo Verdy
FC Ryukyu
31 maja 07:00
Tokushima Vortis
Fagiano Okayama FC
31 maja 07:00
Kyoto Sanga FC
Zweigen Kanazawa
31 maja 07:00
Tochigi SC
Ventforet Kofu
31 maja 07:00
Mito Hollyhock
Machida Zelvia
31 maja 09:00
JEF United Chiba
Thespakusatsu Gunma
31 maja 12:00
Ehime FC
Renofa Yamaguchi
06 czerwca 05:00
Avispa Fukuoka
Tokushima Vortis
06 czerwca 07:00
Giravanz Kitakyushu
Tokyo Verdy
06 czerwca 09:00
Machida Zelvia
Tochigi SC
06 czerwca 11:00
Ventforet Kofu
V-Varen Nagasaki
06 czerwca 11:00
Zweigen Kanazawa
Omiya Ardija
06 czerwca 12:00
Thespakusatsu Gunma
Mito Hollyhock
06 czerwca 12:00
Fagiano Okayama FC
JEF United Chiba
06 czerwca 12:00
Renofa Yamaguchi
Matsumoto Yamaga
06 czerwca 12:00
FC Ryukyu
Ehime FC
07 czerwca 07:00
Montedio Yamagata
Kyoto Sanga FC
07 czerwca 07:00
Albirex Niigata
Jubilo Iwata
13 czerwca 11:00
Ventforet Kofu
Fagiano Okayama FC
Po karnych
Sanfrecce Hiroshima
Oita Trinita
1: 1.90
X: 3.25
2: 3.95
Koniec
Vissel Kobe
Kawasaki Frontale
1: 2.98
X: 3.50
2: 2.15
Po dogrywce
Ventforet Kofu
Hosei University FC
1: 1.70
X: 4.05
2: 3.97
Koniec
Urawa Red Diamonds
Honda FC
1: 1.50
X: 4.35
2: 5.25
Koniec
Kashima Antlers
Yokohama F.Marinos
1: 2.25
X: 3.50
2: 2.80
Koniec
V-Varen Nagasaki
Ventforet Kofu
1: 2.72
X: 3.30
2: 2.40
Koniec
Sagan Tosu
Shimizu S-Pulse
1: 2.55
X: 3.30
2: 2.55
Koniec
Vissel Kobe
Oita Trinita
1: 2.05
X: 3.40
2: 3.28
Koniec
Kashima Antlers
Honda FC
1: 1.70
X: 3.60
2: 4.53
Koniec
Vissel Kobe
Shimizu S-Pulse
1: 1.65
X: 3.95
2: 4.39
Koniec
Kashima Antlers
V-Varen Nagasaki
1: 1.40
X: 4.60
2: 6.44
Koniec
Vissel Kobe
Kashima Antlers
1: 2.81
X: 3.30
2: 2.40
Koniec
Vanraure Hachinohe
Ryutsu Keizai University
1: 2.80
X: 3.25
2: 2.25
Koniec
FC Maruyasu Okazaki
Honda Lock
Koniec
Rein Meer Aomori
MIO Biwako Shiga
1: 2.00
X: 3.35
2: 3.15
Koniec
Verspah Oita
Nara Club
Koniec
Honda Lock
Tokyo Musashino City FC
1: 1.44
X: 4.05
2: 5.90
Koniec
FC Osaka
FC Maruyasu Okazaki
1: 1.51
X: 3.75
2: 5.35
Koniec
Azul Claro Numazu
Fagiano Okayama FC II
1: 1.14
X: 6.90
2: 11.00
Koniec
Honda FC
Urayasu SC
Koniec
Vanraure Hachinohe
Tochigi Uva
Koniec
Sony Sendai
Ryutsu Keizai University
1: 1.69
X: 3.60
2: 4.20
Koniec
Ryutsu Keizai University
Honda FC
Koniec
Honda FC
Ryutsu Keizai University
Koniec
Cerezo Osaka Sakai
AC Nagano Parceiro
1: 2.25
X: 3.25
2: 2.69
Koniec
AC Nagano Parceiro
Cerezo Osaka Sakai
1: 2.05
X: 3.35
2: 2.96
Koniec
Jubilo Iwata
Tokyo Verdy
1: 2.00
X: 3.00
2: 3.94
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść