Tabele ligowe – Japonia
Aktualne tabele ligowe – Japonia – w jednym miejscu. Sprawdź pozycje, punkty, bilans meczów oraz formę drużyn w każdej z rozgrywek, dla których prowadzimy osobne strony.
Tabela to najszybszy sposób, by ocenić układ sił w lidze przed postawieniem kuponu: pokazuje pozycję, liczbę rozegranych meczów, punkty, bilans bramkowy i formę drużyn. Poniżej zebraliśmy rozgrywki – Japonia – dla których prowadzimy osobne strony z tabelą, terminarzem i wynikami. Te same mecze na żywo znajdziesz w sekcji wyniki Japonia, a zestawienie wszystkich krajów w hubie tabel ligowych.
Rozgrywki – Japonia
J1 League – tabela sezonu
Archiwum tabel: 2025 · wszystkie sezony →
| P | D | M | P | W | R | P | Gz | Gs | RG | ŚR | Forma | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Avispa Fukuoka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | ||
| 1 | Urawa Reds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | ||
| 1 | FC Tokyo | 13 | 30 | 9 | 3 | 1 | 31 | 8 | 23 | 2.38 | +++++o++ | ? |
| 2 | Kyoto Sanga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | ||
| 2 | Kashiwa Reysol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | ||
| 2 | Sanfrecce Hiroshima | 13 | 29 | 9 | 2 | 2 | 32 | 10 | 22 | 2.46 | -++++-++ | ? |
| 3 | Kashiwa Reysol | 13 | 28 | 9 | 1 | 3 | 29 | 19 | 10 | 2.23 | -+++-o++ | ? |
| 3 | Tokyo Verdy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | ||
| 3 | Cerezo Osaka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | ||
| 4 | Shimizu S-Pulse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | ||
| 4 | Yokohama F. Marinos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | ||
| 4 | Machida Zelvia | 12 | 27 | 8 | 3 | 1 | 30 | 10 | 20 | 2.50 | ++o-+++o | ? |
| 5 | Vissel Kobe | 13 | 26 | 8 | 2 | 3 | 21 | 12 | 9 | 1.62 | +++-+-o+ | ? |
| 5 | Vissel Kobe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | ||
| 5 | FC Tokyo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | ||
| 6 | Fagiano Okayama | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | ||
| 6 | Kashima Antlers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | ||
| 6 | Kashima Antlers | 13 | 23 | 7 | 2 | 4 | 29 | 22 | 7 | 2.23 | --o++o-+ | ? |
| 7 | Kawasaki Frontale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | ||
| 7 | Nagoya Grampus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | ||
| 7 | Kawasaki Frontale | 13 | 22 | 6 | 4 | 3 | 27 | 22 | 5 | 2.08 | ++o-+++- | ? |
| 8 | Yokohama F. Marinos | 13 | 21 | 5 | 6 | 2 | 20 | 14 | 6 | 1.54 | +o+oooo+ | ? |
| 8 | JEF United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | ||
| 8 | V-Varen Nagasaki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | ||
| 9 | Urawa Reds | 13 | 21 | 7 | 0 | 6 | 21 | 27 | -6 | 1.62 | +-+-+++- | ? |
| 9 | Sanfrecce Hiroshima | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | ||
| 9 | Machida Zelvia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | ||
| 10 | Gamba Osaka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | ||
| 10 | Mito Hollyhock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ? | ||
| 10 | Fagiano Okayama | 13 | 16 | 5 | 1 | 7 | 15 | 21 | -6 | 1.15 | ++---+-- | ? |
| 11 | Nagoya Grampus | 13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 15 | 21 | -6 | 1.15 | ---++oo- | ? |
| 12 | Cerezo Osaka | 13 | 14 | 3 | 5 | 5 | 13 | 23 | -10 | 1.00 | o-oo-oo- | ? |
| 13 | Shimizu S-Pulse | 13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 10 | 22 | -12 | 0.77 | -+++o--- | ? |
| 14 | Kyoto Sanga | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 17 | 23 | -6 | 1.31 | --+--oo+ | ? |
| 15 | V-Varen Nagasaki | 13 | 12 | 3 | 3 | 7 | 16 | 21 | -5 | 1.23 | -+oo-+-- | ? |
| 16 | Gamba Osaka | 12 | 11 | 2 | 5 | 5 | 14 | 21 | -7 | 1.17 | o----o+o | ? |
| 17 | Tokyo Verdy | 13 | 11 | 2 | 5 | 6 | 11 | 22 | -11 | 0.85 | oo---o++ | ? |
| 18 | JEF United | 13 | 10 | 2 | 4 | 7 | 15 | 24 | -9 | 1.15 | +o-oo-o+ | ? |
| 19 | Mito Hollyhock | 13 | 9 | 2 | 3 | 8 | 12 | 25 | -13 | 0.92 | o------- | ? |
| 20 | Avispa Fukuoka | 13 | 7 | 2 | 1 | 10 | 13 | 24 | -11 | 1.00 | o--+---- | ? |
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie J1 League – tabela.
Baraże Japonii – tabela sezonu
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie Baraże Japonii – tabela.
Baraże Japonii (1) – tabela sezonu
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie Baraże Japonii (1) – tabela.
Baraże – Japonia – tabela sezonu
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie Baraże – Japonia – tabela.
J2 League – tabela sezonu
Archiwum tabel: 2025 · wszystkie sezony →
| P | D | M | P | W | R | P | Gz | Gs | RG | ŚR | Forma | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Albirex Niigata | 15 | 29 | 9 | 2 | 4 | 22 | 24 | -2 | 1.47 | o+o-++-+ | ? |
| 2 | Kataller Toyama | 15 | 28 | 8 | 4 | 3 | 27 | 14 | 13 | 1.80 | o+oo+-++ | ? |
| 3 | Yokohama | 15 | 28 | 8 | 4 | 3 | 28 | 17 | 11 | 1.87 | o+-o+o++ | ? |
| 4 | Omiya Ardija | 15 | 27 | 7 | 6 | 2 | 27 | 18 | 9 | 1.80 | +o+--o++ | ? |
| 5 | Vegalta Sendai | 15 | 27 | 8 | 3 | 4 | 23 | 14 | 9 | 1.53 | +++o+--- | ? |
| 6 | Tegevajaro Miyazaki | 15 | 26 | 7 | 5 | 3 | 24 | 16 | 8 | 1.60 | +ooo++++ | ? |
| 7 | Consadole Sapporo | 15 | 23 | 7 | 2 | 6 | 21 | 19 | 2 | 1.40 | -+-+++++ | ? |
| 8 | Oita Trinita | 15 | 22 | 5 | 7 | 3 | 18 | 12 | 6 | 1.20 | o+++oo-+ | ? |
| 9 | Júbilo Iwata | 15 | 22 | 6 | 4 | 5 | 18 | 16 | 2 | 1.20 | --+ooo++ | ? |
| 10 | Shonan Bellmare | 15 | 22 | 5 | 7 | 3 | 15 | 14 | 1 | 1.00 | +oooo+-- | ? |
| 11 | Iwaki | 15 | 20 | 6 | 2 | 7 | 24 | 22 | 2 | 1.60 | --++oo+- | ? |
| 12 | Sagan Tosu | 15 | 20 | 6 | 2 | 7 | 15 | 17 | -2 | 1.00 | --++-+-+ | ? |
| 13 | Montedio Yamagata | 15 | 19 | 6 | 1 | 8 | 14 | 14 | 0 | 0.93 | +--o--++ | ? |
| 14 | Blaublitz Akita | 15 | 17 | 4 | 5 | 6 | 16 | 17 | -1 | 1.07 | o+---+o- | ? |
| 15 | Tokushima Vortis | 15 | 17 | 5 | 2 | 8 | 11 | 15 | -4 | 0.73 | +--o-+-- | ? |
| 16 | Fujieda MYFC | 15 | 16 | 3 | 7 | 5 | 17 | 17 | 0 | 1.13 | oo-oo-o- | ? |
| 17 | Vanraure Hachinohe | 15 | 14 | 4 | 2 | 9 | 11 | 25 | -14 | 0.73 | +--o+--- | ? |
| 18 | Tochigi City | 15 | 12 | 3 | 3 | 9 | 21 | 28 | -7 | 1.40 | ---oo--- | ? |
| 19 | Imabari | 15 | 12 | 3 | 3 | 9 | 16 | 31 | -15 | 1.07 | -++o--o- | ? |
| 20 | Ventforet Kofu | 15 | 12 | 3 | 3 | 9 | 11 | 29 | -18 | 0.73 | --+--oo- | ? |
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie J2 League – tabela.
J3 League – tabela sezonu
Archiwum tabel: 2025 · wszystkie sezony →
| P | D | M | P | W | R | P | Gz | Gs | RG | ŚR | Forma | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kagoshima United | 15 | 31 | 9 | 4 | 2 | 29 | 18 | 11 | 1.93 | o+-++-oo | ? |
| 2 | Nara Club | 15 | 29 | 9 | 2 | 4 | 28 | 21 | 7 | 1.87 | ++++--++ | ? |
| 3 | Gifu | 15 | 28 | 9 | 1 | 5 | 28 | 15 | 13 | 1.87 | +-+++-++ | ? |
| 4 | Sagamihara | 15 | 28 | 8 | 4 | 3 | 25 | 15 | 10 | 1.67 | o+++-o++ | ? |
| 5 | Renofa Yamaguchi | 15 | 27 | 8 | 3 | 4 | 20 | 12 | 8 | 1.33 | o+++-+-o | ? |
| 6 | Ehime | 15 | 26 | 8 | 2 | 5 | 30 | 25 | 5 | 2.00 | o++-+--- | ? |
| 7 | Roasso Kumamoto | 14 | 24 | 6 | 6 | 2 | 16 | 8 | 8 | 1.14 | o+o-+++o | ? |
| 8 | Osaka | 14 | 23 | 6 | 5 | 3 | 23 | 14 | 9 | 1.64 | ++-o-++- | ? |
| 9 | Ryūkyū | 15 | 23 | 7 | 2 | 6 | 23 | 20 | 3 | 1.53 | o--++++- | ? |
| 10 | Parceiro Nagano | 15 | 23 | 7 | 2 | 6 | 22 | 20 | 2 | 1.47 | --++--++ | ? |
| 11 | Zweigen Kanazawa | 15 | 20 | 6 | 2 | 7 | 27 | 21 | 6 | 1.80 | ++o--++- | ? |
| 12 | Giravanz Kitakyushu | 15 | 19 | 5 | 4 | 6 | 21 | 23 | -2 | 1.40 | o+-+-++- | ? |
| 13 | Tochigi | 15 | 18 | 4 | 6 | 5 | 14 | 16 | -2 | 0.93 | -o--+o+o | ? |
| 14 | Matsumoto Yamaga | 15 | 17 | 4 | 5 | 6 | 15 | 17 | -2 | 1.00 | +-+-+-+- | ? |
| 15 | Rayluck Shiga | 15 | 17 | 5 | 2 | 8 | 19 | 27 | -8 | 1.27 | -oo----+ | ? |
| 16 | Fukushima United | 15 | 15 | 4 | 3 | 8 | 27 | 32 | -5 | 1.80 | +-o-++-o | ? |
| 17 | Gainare Tottori | 15 | 15 | 4 | 3 | 8 | 15 | 29 | -14 | 1.00 | -+-o-o-- | ? |
| 18 | ThespaKusatsu Gunma | 15 | 13 | 4 | 1 | 10 | 12 | 29 | -17 | 0.80 | --+o-+-- | ? |
| 19 | Kamatamare Sanuki | 15 | 11 | 3 | 2 | 10 | 16 | 27 | -11 | 1.07 | -o--+--+ | ? |
| 20 | Kochi United | 15 | 9 | 2 | 3 | 10 | 10 | 31 | -21 | 0.67 | -----o-+ | ? |
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie J3 League – tabela.
Japan Football League – tabela sezonu
Archiwum tabel: 2016 · wszystkie sezony →
| P | D | M | P | W | R | P | Gz | Gs | RG | ŚR | Forma | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Criacao Shinjuku | 10 | 23 | 7 | 2 | 1 | 12 | 6 | 6 | 1.20 | +o-++++o | ? |
| 2 | Verspah Oita | 10 | 18 | 5 | 3 | 2 | 14 | 10 | 4 | 1.40 | o+o-+-+o | ? |
| 3 | VONDS Ichihara | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 12 | 9 | 3 | 1.20 | -+o++o+- | ? |
| 4 | Reinmeer Aomori | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 12 | 11 | 1 | 1.20 | -+++-+-o | ? |
| 5 | Honda | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 11 | 11 | 0 | 1.10 | +-+-o+o- | ? |
| 6 | Azul Claro Numazu | 9 | 16 | 4 | 4 | 1 | 15 | 9 | 6 | 1.67 | +ooo+-o+ | ? |
| 7 | YSCC | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 18 | 18 | 0 | 1.80 | -+--+-o+ | ? |
| 8 | Okinawa SV | 10 | 14 | 3 | 5 | 2 | 14 | 10 | 4 | 1.40 | +++-oooo | ? |
| 9 | Veertien Mie | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 15 | 13 | 2 | 1.50 | -++++o-o | ? |
| 10 | Urayasu | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 15 | 16 | -1 | 1.50 | o--+-+++ | ? |
| 11 | Minebea Mitsumi | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 10 | 14 | -4 | 1.00 | +--+---+ | ? |
| 12 | J-Lease FC | 9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 14 | 11 | 3 | 1.56 | --+oo++- | ? |
| 13 | Grulla | 10 | 11 | 2 | 5 | 3 | 11 | 13 | -2 | 1.10 | o+--o+oo | ? |
| 14 | Maruyasu Okazaki | 10 | 6 | 2 | 0 | 8 | 11 | 19 | -8 | 1.10 | --+----- | ? |
| 15 | TIAMO Hirakata | 9 | 6 | 1 | 3 | 5 | 10 | 20 | -10 | 1.11 | -+-oo--o | ? |
| 16 | Tokyo Musashino City | 9 | 4 | 1 | 1 | 7 | 12 | 16 | -4 | 1.33 | ----+--o | ? |
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie Japan Football League – tabela.
Puchar Japonii – tabela sezonu
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie Puchar Japonii – tabela.
Puchar Ligi – Japonia – tabela sezonu
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie Puchar Ligi – Japonia – tabela.
Superpuchar Japonii – tabela sezonu
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie Superpuchar Japonii – tabela.
Liga Japońska Kobiet – tabela sezonu
Archiwum tabel: 2025/2026 · wszystkie sezony →
| P | D | M | P | W | R | P | Gz | Gs | RG | ŚR | Forma | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Urawa Reds W | 7 | 18 | 6 | 0 | 1 | 16 | 4 | 12 | 2.29 | +++-+++ | ? |
| 2 | NTV Beleza W | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 17 | 11 | 6 | 2.43 | ++-++-+ | ? |
| 3 | Cerezo Osaka W | 7 | 14 | 4 | 2 | 1 | 14 | 7 | 7 | 2.00 | o+-o+++ | ? |
| 4 | JEF United W | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | 1.29 | --++++o | ? |
| 5 | INAC Kobe Leonessa W | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 14 | 13 | 1 | 2.00 | +-o++-- | ? |
| 6 | Vegalta Sendai W | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 11 | 12 | -1 | 1.57 | +---+o+ | ? |
| 7 | Sanfrecce Hiroshima W | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 8 | 9 | -1 | 1.14 | -++-+-- | ? |
| 8 | Nojima Stella W | 7 | 9 | 2 | 3 | 2 | 6 | 11 | -5 | 0.86 | +--o+oo | ? |
| 9 | Elfen Saitama W | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 | 0.86 | -+o+--- | ? |
| 10 | Omiya Ardija Ventus | 7 | 6 | 2 | 0 | 5 | 5 | 10 | -5 | 0.71 | --+--+- | ? |
| 11 | Albirex Niigata W | 7 | 5 | 1 | 2 | 4 | 5 | 9 | -4 | 0.71 | o+-o--- | ? |
| 12 | Parceiro Nagano W | 7 | 3 | 0 | 3 | 4 | 4 | 10 | -6 | 0.57 | --ooo-- | ? |
Pełną tabelę tych rozgrywek – wraz z osobnymi tabelami meczów u siebie i na wyjeździe – prowadzimy na stronie Liga Japońska Kobiet – tabela.
18+. Hazard może uzależniać. Tabele i statystyki mają charakter informacyjny. Graj odpowiedzialnie i korzystaj wyłącznie z usług legalnych operatorów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów.
- BUKMACHERZY.COM
- Tabele
- Tabele ligowe Japonia