J3 League – tabela
Aktualna tabela J3 League – Japonia. Znajdziesz tu klasyfikację sezonu, tabele meczów u siebie i na wyjeździe oraz terminarz najbliższych spotkań. Dane odświeżamy po każdej kolejce.
Tabela pokazuje pozycję, liczbę rozegranych meczów, punkty, bilans bramkowy i formę drużyn – czyli to, od czego zwykle zaczyna się analiza kuponu. Pozostałe rozgrywki tego kraju zebraliśmy w sekcji tabele ligowe – Japonia, a wyniki na żywo i terminarz tych samych meczów znajdziesz na stronie J3 League – wyniki. Zestawienie wszystkich rozgrywek prowadzimy w hubie tabel ligowych.
J3 League – następne mecze
| Termin | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 04-11 06:00 | Osaka – Roasso Kumamoto | – |
| 07-11 06:00 | Nara Club – Kochi United | – |
| 07-11 06:00 | Gifu – Giravanz Kitakyushu | – |
| 07-11 06:00 | ThespaKusatsu Gunma – Osaka | – |
| 07-11 06:00 | Fukushima United – Ryūkyū | – |
| 07-11 06:30 | Matsumoto Yamaga – Zweigen Kanazawa | – |
| 07-11 08:00 | Ehime – Rayluck Shiga | – |
| 08-11 05:00 | Roasso Kumamoto – Renofa Yamaguchi | – |
| 08-11 06:00 | Gainare Tottori – Tochigi | – |
| 08-11 06:00 | Parceiro Nagano – Kamatamare Sanuki | – |
| 08-11 06:00 | Sagamihara – Kagoshima United | – |
| 14-11 06:00 | Giravanz Kitakyushu – ThespaKusatsu Gunma | – |
| 14-11 06:00 | Gifu – Matsumoto Yamaga | – |
| 14-11 06:00 | Fukushima United – Sagamihara | – |
| 15-11 05:00 | Kagoshima United – Gainare Tottori | – |
J3 League – tabela sezonu
| P | D | M | P | W | R | P | Gz | Gs | RG | ŚR | Forma | N |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kagoshima United | 15 | 31 | 9 | 4 | 2 | 29 | 18 | 11 | 1.93 | o+-++-oo | ? |
| 2 | Nara Club | 15 | 29 | 9 | 2 | 4 | 28 | 21 | 7 | 1.87 | ++++--++ | ? |
| 3 | Gifu | 15 | 28 | 9 | 1 | 5 | 28 | 15 | 13 | 1.87 | +-+++-++ | ? |
| 4 | Sagamihara | 15 | 28 | 8 | 4 | 3 | 25 | 15 | 10 | 1.67 | o+++-o++ | ? |
| 5 | Renofa Yamaguchi | 15 | 27 | 8 | 3 | 4 | 20 | 12 | 8 | 1.33 | o+++-+-o | ? |
| 6 | Ehime | 15 | 26 | 8 | 2 | 5 | 30 | 25 | 5 | 2.00 | o++-+--- | ? |
| 7 | Roasso Kumamoto | 14 | 24 | 6 | 6 | 2 | 16 | 8 | 8 | 1.14 | o+o-+++o | ? |
| 8 | Osaka | 14 | 23 | 6 | 5 | 3 | 23 | 14 | 9 | 1.64 | ++-o-++- | ? |
| 9 | Ryūkyū | 15 | 23 | 7 | 2 | 6 | 23 | 20 | 3 | 1.53 | o--++++- | ? |
| 10 | Parceiro Nagano | 15 | 23 | 7 | 2 | 6 | 22 | 20 | 2 | 1.47 | --++--++ | ? |
| 11 | Zweigen Kanazawa | 15 | 20 | 6 | 2 | 7 | 27 | 21 | 6 | 1.80 | ++o--++- | ? |
| 12 | Giravanz Kitakyushu | 15 | 19 | 5 | 4 | 6 | 21 | 23 | -2 | 1.40 | o+-+-++- | ? |
| 13 | Tochigi | 15 | 18 | 4 | 6 | 5 | 14 | 16 | -2 | 0.93 | -o--+o+o | ? |
| 14 | Matsumoto Yamaga | 15 | 17 | 4 | 5 | 6 | 15 | 17 | -2 | 1.00 | +-+-+-+- | ? |
| 15 | Rayluck Shiga | 15 | 17 | 5 | 2 | 8 | 19 | 27 | -8 | 1.27 | -oo----+ | ? |
| 16 | Fukushima United | 15 | 15 | 4 | 3 | 8 | 27 | 32 | -5 | 1.80 | +-o-++-o | ? |
| 17 | Gainare Tottori | 15 | 15 | 4 | 3 | 8 | 15 | 29 | -14 | 1.00 | -+-o-o-- | ? |
| 18 | ThespaKusatsu Gunma | 15 | 13 | 4 | 1 | 10 | 12 | 29 | -17 | 0.80 | --+o-+-- | ? |
| 19 | Kamatamare Sanuki | 15 | 11 | 3 | 2 | 10 | 16 | 27 | -11 | 1.07 | -o--+--+ | ? |
| 20 | Kochi United | 15 | 9 | 2 | 3 | 10 | 10 | 31 | -21 | 0.67 | -----o-+ | ? |
Mecze rozegrane u siebie
| P | D | M | P | W | R | P | RG | ŚR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kagoshima United | 8 | 20 | 6 | 2 | 0 | 9 | 2.13 |
| 2 | Ehime | 7 | 18 | 6 | 0 | 1 | 11 | 3.00 |
| 3 | Osaka | 7 | 17 | 5 | 2 | 0 | 9 | 2.43 |
| 4 | Ryūkyū | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 6 | 1.88 |
| 5 | Gifu | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 10 | 2.14 |
| 6 | Nara Club | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 7 | 2.29 |
| 7 | Tochigi | 8 | 14 | 4 | 2 | 2 | 4 | 1.38 |
| 8 | Parceiro Nagano | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 2 | 1.13 |
| 9 | Giravanz Kitakyushu | 8 | 12 | 3 | 3 | 2 | 3 | 1.50 |
| 10 | Renofa Yamaguchi | 7 | 12 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1.14 |
| 11 | Sagamihara | 7 | 12 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1.14 |
| 12 | Zweigen Kanazawa | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1.86 |
| 13 | Roasso Kumamoto | 7 | 9 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1.00 |
| 14 | ThespaKusatsu Gunma | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | -4 | 1.14 |
| 15 | Fukushima United | 7 | 8 | 2 | 2 | 3 | -2 | 1.86 |
| 16 | Matsumoto Yamaga | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | -3 | 1.00 |
| 17 | Kochi United | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | -5 | 1.13 |
| 18 | Kamatamare Sanuki | 8 | 7 | 2 | 1 | 5 | -7 | 1.25 |
| 19 | Gainare Tottori | 8 | 6 | 1 | 3 | 4 | -5 | 0.75 |
| 20 | Rayluck Shiga | 7 | 4 | 1 | 1 | 5 | -8 | 0.71 |
Mecze rozegrane na wyjeździe
| P | D | M | P | W | R | P | RG | ŚR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sagamihara | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 8 | 2.13 |
| 2 | Roasso Kumamoto | 7 | 15 | 4 | 3 | 0 | 7 | 1.29 |
| 3 | Renofa Yamaguchi | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 5 | 1.50 |
| 4 | Nara Club | 8 | 14 | 4 | 2 | 2 | 0 | 1.50 |
| 5 | Gifu | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 3 | 1.63 |
| 6 | Rayluck Shiga | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 0 | 1.75 |
| 7 | Zweigen Kanazawa | 8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 3 | 1.75 |
| 8 | Kagoshima United | 7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1.71 |
| 9 | Parceiro Nagano | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 0 | 1.86 |
| 10 | Matsumoto Yamaga | 7 | 9 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1.00 |
| 11 | Gainare Tottori | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | -9 | 1.29 |
| 12 | Ehime | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | -6 | 1.13 |
| 13 | Fukushima United | 8 | 7 | 2 | 1 | 5 | -3 | 1.75 |
| 14 | Ryūkyū | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.14 |
| 15 | Giravanz Kitakyushu | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | -5 | 1.29 |
| 16 | Osaka | 7 | 6 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0.86 |
| 17 | Kamatamare Sanuki | 7 | 4 | 1 | 1 | 5 | -4 | 0.86 |
| 18 | Tochigi | 7 | 4 | 0 | 4 | 3 | -6 | 0.43 |
| 19 | ThespaKusatsu Gunma | 8 | 4 | 1 | 1 | 6 | -13 | 0.50 |
| 20 | Kochi United | 7 | 1 | 0 | 1 | 6 | -16 | 0.14 |
J3 League: archiwum tabel
18+. Hazard może uzależniać. Tabele i statystyki mają charakter informacyjny. Graj odpowiedzialnie i korzystaj wyłącznie z usług legalnych operatorów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów.
- BUKMACHERZY.COM
- Tabele
- Tabele ligowe Japonia
- Tabela J3 League