Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

Liga Premier - Serie A Grp. 1 2019/2020

Kolejka 1
17 sierpnia
Estudiantes Tecos
Leones Negros II
17 sierpnia
Reynosa F.C.
Atletico Bahia
17 sierpnia
Alacranes de Durango
Atletico Saltillo Soccer
17 sierpnia
Coras de Nayarit
Mineros de Fresnillo
17 sierpnia
Cimarrones de Sonora II
Gavilanes FC Matamoros
18 sierpnia
Correcaminos de la UAT II
U.A. Zacatecas
1: 2.40
X: 3.05
2: 2.55
18 sierpnia
CD Tepatitlan de Morelos
Murcielagos FC
1: 2.10
X: 3.40
2: 2.90
Kolejka 2
24 sierpnia
Murcielagos FC
Coras de Nayarit
1: 2.10
X: 3.60
2: 2.75
24 sierpnia
Leones Negros II
Cimarrones de Sonora II
1: 1.67
X: 3.75
2: 4.00
24 sierpnia
Atletico Saltillo Soccer
Correcaminos de la UAT II
25 sierpnia
Gavilanes FC Matamoros
U.A. de Chihuahua
25 sierpnia
Mineros de Fresnillo
Alacranes de Durango
1: 2.25
X: 3.25
2: 2.75
26 sierpnia
Atletico Bahia
CD Tepatitlan de Morelos
1: 2.12
X: 3.13
2: 3.45
27 sierpnia
U.A. Zacatecas
Estudiantes Tecos
1: 1.75
X: 3.50
2: 4.00
Kolejka 3
31 sierpnia
Estudiantes Tecos
Atletico Saltillo Soccer
1: 2.25
X: 3.30
2: 2.75
31 sierpnia
Alacranes de Durango
Murcielagos FC
1: 2.35
X: 3.15
2: 2.55
31 sierpnia
Cimarrones de Sonora II
U.A. Zacatecas
01 września
U.A. de Chihuahua
Reynosa F.C.
01 września
Correcaminos de la UAT II
Mineros de Fresnillo
1: 2.40
X: 3.40
2: 2.50
01 września
Gavilanes FC Matamoros
Leones Negros II
02 września
Coras de Nayarit
Atletico Bahia
Kolejka 4
07 września
Atletico Saltillo Soccer
Cimarrones de Sonora II
07 września
Murcielagos FC
Correcaminos de la UAT II
07 września
Leones Negros II
U.A. de Chihuahua
1: 2.50
X: 3.20
2: 2.50
07 września
U.A. Zacatecas
Gavilanes FC Matamoros
1: 1.90
X: 3.30
2: 3.50
08 września
Mineros de Fresnillo
Estudiantes Tecos
1: 4.35
X: 4.00
2: 1.57
08 września
Atletico Bahia
Alacranes de Durango
02 października
Reynosa F.C.
CD Tepatitlan de Morelos
Kolejka 5
14 września
Estudiantes Tecos
Murcielagos FC
1: 2.45
X: 3.30
2: 2.45
14 września
Coras de Nayarit
Reynosa F.C.
14 września
Leones Negros II
U.A. Zacatecas
1: 2.40
X: 3.25
2: 2.55
14 września
U.A. de Chihuahua
CD Tepatitlan de Morelos
15 września
Cimarrones de Sonora II
Mineros de Fresnillo
15 września
Gavilanes FC Matamoros
Atletico Saltillo Soccer
15 września
Correcaminos de la UAT II
Atletico Bahia
1: 1.40
X: 4.00
2: 6.50
Kolejka 6
21 września
Reynosa F.C.
Alacranes de Durango
21 września
Atletico Saltillo Soccer
Leones Negros II
21 września
Murcielagos FC
Cimarrones de Sonora II
1: 1.33
X: 4.25
2: 7.10
21 września
U.A. Zacatecas
U.A. de Chihuahua
1: 1.71
X: 3.45
2: 3.95
22 września
CD Tepatitlan de Morelos
Coras de Nayarit
22 września
Mineros de Fresnillo
Gavilanes FC Matamoros
22 września
Atletico Bahia
Estudiantes Tecos
Kolejka 7
28 września
Alacranes de Durango
CD Tepatitlan de Morelos
28 września
Cimarrones de Sonora II
Atletico Bahia
28 września
Leones Negros II
Mineros de Fresnillo
28 września
U.A. Zacatecas
Atletico Saltillo Soccer
28 września
Correcaminos de la UAT II
Reynosa F.C.
29 września
U.A. de Chihuahua
Coras de Nayarit
01 października
Gavilanes FC Matamoros
Murcielagos FC
Kolejka 8
05 października
Reynosa F.C.
Estudiantes Tecos
05 października
Atletico Saltillo Soccer
U.A. de Chihuahua
05 października
Murcielagos FC
Leones Negros II
05 października
Coras de Nayarit
Alacranes de Durango
06 października
CD Tepatitlan de Morelos
Correcaminos de la UAT II
06 października
Mineros de Fresnillo
U.A. Zacatecas
07 października
Atletico Bahia
Gavilanes FC Matamoros
Kolejka 9
12 października
U.A. Zacatecas
Murcielagos FC
12 października
Leones Negros II
Atletico Bahia
12 października
Cimarrones de Sonora II
Reynosa F.C.
12 października
Atletico Saltillo Soccer
Mineros de Fresnillo
12 października
Estudiantes Tecos
CD Tepatitlan de Morelos
13 października
U.A. de Chihuahua
Alacranes de Durango
13 października
Correcaminos de la UAT II
Coras de Nayarit
Kolejka 10
19 października
Reynosa F.C.
Gavilanes FC Matamoros
19 października
Murcielagos FC
Atletico Saltillo Soccer
19 października
Coras de Nayarit
Estudiantes Tecos
19 października
Alacranes de Durango
Correcaminos de la UAT II
20 października
CD Tepatitlan de Morelos
Cimarrones de Sonora II
20 października
Mineros de Fresnillo
U.A. de Chihuahua
21 października
Atletico Bahia
U.A. Zacatecas
Kolejka 11
25 października
Cimarrones de Sonora II
Coras de Nayarit
25 października
Leones Negros II
Reynosa F.C.
26 października
U.A. de Chihuahua
Correcaminos de la UAT II
26 października
Gavilanes FC Matamoros
CD Tepatitlan de Morelos
26 października
Mineros de Fresnillo
Murcielagos FC
27 października
Estudiantes Tecos
Alacranes de Durango
27 października
Atletico Saltillo Soccer
Atletico Bahia
Kolejka 12
02 listopada
Reynosa F.C.
U.A. Zacatecas
02 listopada
Murcielagos FC
U.A. de Chihuahua
02 listopada
Coras de Nayarit
Gavilanes FC Matamoros
02 listopada
Alacranes de Durango
Cimarrones de Sonora II
03 listopada
CD Tepatitlan de Morelos
Leones Negros II
03 listopada
Correcaminos de la UAT II
Estudiantes Tecos
04 listopada
Atletico Bahia
Mineros de Fresnillo
Kolejka 13
09 listopada
Murcielagos FC
Atletico Bahia
09 listopada
Atletico Saltillo Soccer
Reynosa F.C.
09 listopada
Cimarrones de Sonora II
Correcaminos de la UAT II
09 listopada
Leones Negros II
Coras de Nayarit
09 listopada
U.A. Zacatecas
CD Tepatitlan de Morelos
10 listopada
U.A. de Chihuahua
Estudiantes Tecos
10 listopada
Gavilanes FC Matamoros
Alacranes de Durango
Kolejka 14
16 listopada
Estudiantes Tecos
Cimarrones de Sonora II
16 listopada
Reynosa F.C.
Mineros de Fresnillo
16 listopada
Coras de Nayarit
U.A. Zacatecas
16 listopada
Alacranes de Durango
Leones Negros II
17 listopada
Correcaminos de la UAT II
Gavilanes FC Matamoros
17 listopada
CD Tepatitlan de Morelos
Atletico Saltillo Soccer
17 listopada
U.A. de Chihuahua
Atletico Bahia
Kolejka 15
23 listopada
U.A. Zacatecas
Alacranes de Durango
23 listopada
Leones Negros II
Correcaminos de la UAT II
23 listopada
Cimarrones de Sonora II
U.A. de Chihuahua
23 listopada
Atletico Saltillo Soccer
Coras de Nayarit
23 listopada
Murcielagos FC
Reynosa F.C.
24 listopada
Gavilanes FC Matamoros
Estudiantes Tecos
24 listopada
Mineros de Fresnillo
CD Tepatitlan de Morelos
Kolejka 16
11 stycznia
Atletico Saltillo Soccer
Alacranes de Durango
11 stycznia
Murcielagos FC
CD Tepatitlan de Morelos
11 stycznia
U.A. Zacatecas
Correcaminos de la UAT II
11 stycznia
Leones Negros II
Estudiantes Tecos
12 stycznia
Mineros de Fresnillo
Coras de Nayarit
12 stycznia
Gavilanes FC Matamoros
Cimarrones de Sonora II
13 stycznia
Atletico Bahia
Reynosa F.C.
Kolejka 17
17 stycznia
Cimarrones de Sonora II
Leones Negros II
18 stycznia
U.A. de Chihuahua
Gavilanes FC Matamoros
18 stycznia
Estudiantes Tecos
U.A. Zacatecas
18 stycznia
Alacranes de Durango
Mineros de Fresnillo
18 stycznia
Coras de Nayarit
Murcielagos FC
19 stycznia
Correcaminos de la UAT II
Atletico Saltillo Soccer
19 stycznia
CD Tepatitlan de Morelos
Atletico Bahia
Kolejka 18
25 stycznia
U.A. Zacatecas
Cimarrones de Sonora II
25 stycznia
Leones Negros II
Gavilanes FC Matamoros
25 stycznia
Murcielagos FC
Alacranes de Durango
25 stycznia
Atletico Saltillo Soccer
Estudiantes Tecos
25 stycznia
Reynosa F.C.
U.A. de Chihuahua
26 stycznia
Mineros de Fresnillo
Correcaminos de la UAT II
27 stycznia
Atletico Bahia
Coras de Nayarit
Kolejka 19
01 lutego
Estudiantes Tecos
Mineros de Fresnillo
01 lutego
Alacranes de Durango
Atletico Bahia
01 lutego
Cimarrones de Sonora II
Atletico Saltillo Soccer
02 lutego
Gavilanes FC Matamoros
U.A. Zacatecas
02 lutego
CD Tepatitlan de Morelos
Reynosa F.C.
02 lutego
Correcaminos de la UAT II
Murcielagos FC
02 lutego
U.A. de Chihuahua
Leones Negros II
Kolejka 20
08 lutego
U.A. Zacatecas
Leones Negros II
08 lutego
Murcielagos FC
Estudiantes Tecos
08 lutego
Atletico Saltillo Soccer
Gavilanes FC Matamoros
08 lutego
Reynosa F.C.
Coras de Nayarit
09 lutego
CD Tepatitlan de Morelos
U.A. de Chihuahua
09 lutego
Mineros de Fresnillo
Cimarrones de Sonora II
10 lutego
Atletico Bahia
Correcaminos de la UAT II
Kolejka 21
15 lutego
Alacranes de Durango
Reynosa F.C.
15 lutego
Coras de Nayarit
CD Tepatitlan de Morelos
15 lutego
Cimarrones de Sonora II
Murcielagos FC
15 lutego
Leones Negros II
Atletico Saltillo Soccer
15 lutego
Estudiantes Tecos
Atletico Bahia
16 lutego
U.A. de Chihuahua
U.A. Zacatecas
16 lutego
Gavilanes FC Matamoros
Mineros de Fresnillo
Kolejka 22
22 lutego
Coras de Nayarit
U.A. de Chihuahua
22 lutego
Reynosa F.C.
Correcaminos de la UAT II
22 lutego
Atletico Saltillo Soccer
U.A. Zacatecas
22 lutego
Murcielagos FC
Gavilanes FC Matamoros
23 lutego
CD Tepatitlan de Morelos
Alacranes de Durango
23 lutego
Mineros de Fresnillo
Leones Negros II
24 lutego
Atletico Bahia
Cimarrones de Sonora II
Kolejka 23
29 lutego
Estudiantes Tecos
Reynosa F.C.
29 lutego
U.A. Zacatecas
Mineros de Fresnillo
29 lutego
Leones Negros II
Murcielagos FC
29 lutego
Alacranes de Durango
Coras de Nayarit
01 marca
U.A. de Chihuahua
Atletico Saltillo Soccer
01 marca
Correcaminos de la UAT II
CD Tepatitlan de Morelos
01 marca
Gavilanes FC Matamoros
Atletico Bahia
Kolejka 24
07 marca
Reynosa F.C.
Cimarrones de Sonora II
07 marca
Murcielagos FC
U.A. Zacatecas
07 marca
Coras de Nayarit
Correcaminos de la UAT II
07 marca
Alacranes de Durango
U.A. de Chihuahua
08 marca
CD Tepatitlan de Morelos
Estudiantes Tecos
08 marca
Mineros de Fresnillo
Atletico Saltillo Soccer
09 marca
Atletico Bahia
Leones Negros II
Kolejka 25
14 marca
Estudiantes Tecos
Coras de Nayarit
14 marca
Atletico Saltillo Soccer
Murcielagos FC
14 marca
Cimarrones de Sonora II
CD Tepatitlan de Morelos
14 marca
U.A. Zacatecas
Atletico Bahia
15 marca
Gavilanes FC Matamoros
Reynosa F.C.
15 marca
Correcaminos de la UAT II
Alacranes de Durango
15 marca
U.A. de Chihuahua
Mineros de Fresnillo
Kolejka 26
21 marca
Reynosa F.C.
Leones Negros II
21 marca
Murcielagos FC
Mineros de Fresnillo
21 marca
Coras de Nayarit
Cimarrones de Sonora II
21 marca
Alacranes de Durango
Estudiantes Tecos
22 marca
CD Tepatitlan de Morelos
Gavilanes FC Matamoros
22 marca
Correcaminos de la UAT II
U.A. de Chihuahua
23 marca
Atletico Bahia
Atletico Saltillo Soccer
Kolejka 27
28 marca
Estudiantes Tecos
Correcaminos de la UAT II
28 marca
U.A. Zacatecas
Reynosa F.C.
28 marca
Leones Negros II
CD Tepatitlan de Morelos
28 marca
Cimarrones de Sonora II
Alacranes de Durango
29 marca
Mineros de Fresnillo
Atletico Bahia
29 marca
U.A. de Chihuahua
Murcielagos FC
29 marca
Gavilanes FC Matamoros
Coras de Nayarit
Kolejka 28
04 kwietnia
Coras de Nayarit
Leones Negros II
04 kwietnia
Alacranes de Durango
Gavilanes FC Matamoros
04 kwietnia
Reynosa F.C.
Atletico Saltillo Soccer
04 kwietnia
Estudiantes Tecos
U.A. de Chihuahua
05 kwietnia
CD Tepatitlan de Morelos
U.A. Zacatecas
05 kwietnia
Correcaminos de la UAT II
Cimarrones de Sonora II
06 kwietnia
Atletico Bahia
Murcielagos FC
Kolejka 29
11 kwietnia
U.A. Zacatecas
Coras de Nayarit
11 kwietnia
Leones Negros II
Alacranes de Durango
11 kwietnia
Cimarrones de Sonora II
Estudiantes Tecos
11 kwietnia
Atletico Saltillo Soccer
CD Tepatitlan de Morelos
12 kwietnia
Mineros de Fresnillo
Reynosa F.C.
12 kwietnia
Gavilanes FC Matamoros
Correcaminos de la UAT II
13 kwietnia
Atletico Bahia
U.A. de Chihuahua

Liga Premier - Serie A Grp. 2 2019/2020

Kolejka 1
17 sierpnia
Pumas UNAM II
Cafetaleros de Chiapas II
1: 1.57
X: 3.75
2: 4.75
18 sierpnia
Sporting Canamy
Albinegros de Orizaba
1: 2.25
X: 3.20
2: 2.65
18 sierpnia
Yalmakan
Tlaxcala F.C.
18 sierpnia
Cafessa Jalisco
Inter Playa del Carmen
18 sierpnia
Irapuato
Pioneros de Cancun
1: 1.60
X: 3.40
2: 5.00
18 sierpnia
Reboceros la Piedad
Cruz Azul Hidalgo
1: 2.25
X: 3.25
2: 2.75
19 sierpnia
Atletico de San Luis II
Club Canoneros Marina
1: 1.75
X: 3.25
2: 4.81
Kolejka 2
23 sierpnia
Cruz Azul Hidalgo
Sporting Canamy
1: 1.45
X: 3.80
2: 6.00
24 sierpnia
Pioneros de Cancun
Atletico de San Luis II
1: 2.10
X: 3.30
2: 3.00
24 sierpnia
Albinegros de Orizaba
Cafessa Jalisco
1: 2.25
X: 3.30
2: 2.60
24 sierpnia
Tlaxcala F.C.
Reboceros la Piedad
1: 1.64
X: 3.75
2: 4.00
25 sierpnia
Cafetaleros de Chiapas II
Yalmakan
1: 2.30
X: 3.00
2: 3.00
25 sierpnia
Inter Playa del Carmen
Irapuato
1: 4.10
X: 3.15
2: 1.75
25 sierpnia
Club Canoneros Marina
Pumas UNAM II
1: 2.50
X: 3.20
2: 2.50
Kolejka 3
31 sierpnia
Pumas UNAM II
Pioneros de Cancun
1: 1.90
X: 3.50
2: 3.40
31 sierpnia
Inter Playa del Carmen
Albinegros de Orizaba
1: 2.10
X: 3.30
2: 3.00
31 sierpnia
Reboceros la Piedad
Cafetaleros de Chiapas II
1: 2.20
X: 3.20
2: 2.70
01 września
Sporting Canamy
Tlaxcala F.C.
01 września
Yalmakan
Club Canoneros Marina
01 września
Irapuato
Atletico de San Luis II
1: 1.64
X: 3.75
2: 5.00
01 września
Cafessa Jalisco
Cruz Azul Hidalgo
Kolejka 4
07 września
Tlaxcala F.C.
Cafessa Jalisco
07 września
Albinegros de Orizaba
Irapuato
1: 3.50
X: 3.30
2: 1.90
07 września
Pioneros de Cancun
Yalmakan
1: 1.83
X: 3.30
2: 3.75
08 września
Cafetaleros de Chiapas II
Sporting Canamy
1: 2.10
X: 3.30
2: 3.25
08 września
Club Canoneros Marina
Reboceros la Piedad
1: 2.50
X: 3.25
2: 2.50
08 września
Atletico de San Luis II
Pumas UNAM II
1: 2.40
X: 3.25
2: 2.55
10 września
Cruz Azul Hidalgo
Inter Playa del Carmen
1: 2.10
X: 3.30
2: 3.00
Kolejka 5
14 września
Albinegros de Orizaba
Cruz Azul Hidalgo
1: 2.10
X: 3.25
2: 3.00
15 września
Yalmakan
Atletico de San Luis II
15 września
Sporting Canamy
Club Canoneros Marina
1: 2.25
X: 3.25
2: 2.75
15 września
Inter Playa del Carmen
Tlaxcala F.C.
1: 2.10
X: 3.25
2: 3.00
15 września
Cafessa Jalisco
Cafetaleros de Chiapas II
1: 2.10
X: 3.10
2: 3.20
15 września
Irapuato
Pumas UNAM II
1: 1.62
X: 3.80
2: 4.33
15 września
Reboceros la Piedad
Pioneros de Cancun
1: 2.45
X: 3.15
2: 2.45
Kolejka 6
20 września
Cruz Azul Hidalgo
Irapuato
1: 2.50
X: 3.40
2: 2.40
21 września
Tlaxcala F.C.
Albinegros de Orizaba
1: 1.77
X: 3.35
2: 3.75
21 września
Pumas UNAM II
Yalmakan
1: 2.07
X: 3.25
2: 2.95
22 września
Club Canoneros Marina
Cafessa Jalisco
22 września
Cafetaleros de Chiapas II
Inter Playa del Carmen
1: 2.70
X: 3.35
2: 2.17
22 września
Pioneros de Cancun
Sporting Canamy
1: 1.77
X: 3.35
2: 3.75
22 września
Atletico de San Luis II
Reboceros la Piedad
Kolejka 7
27 września
Cruz Azul Hidalgo
Tlaxcala F.C.
28 września
Albinegros de Orizaba
Cafetaleros de Chiapas II
29 września
Sporting Canamy
Atletico de San Luis II
29 września
Inter Playa del Carmen
Club Canoneros Marina
29 września
Cafessa Jalisco
Pioneros de Cancun
29 września
Irapuato
Yalmakan
29 września
Reboceros la Piedad
Pumas UNAM II
Kolejka 8
05 października
Pumas UNAM II
Sporting Canamy
05 października
Tlaxcala F.C.
Irapuato
05 października
Pioneros de Cancun
Inter Playa del Carmen
06 października
Cafetaleros de Chiapas II
Cruz Azul Hidalgo
06 października
Yalmakan
Reboceros la Piedad
06 października
Club Canoneros Marina
Albinegros de Orizaba
07 października
Atletico de San Luis II
Cafessa Jalisco
Kolejka 9
11 października
Cruz Azul Hidalgo
Club Canoneros Marina
12 października
Tlaxcala F.C.
Cafetaleros de Chiapas II
12 października
Albinegros de Orizaba
Pioneros de Cancun
13 października
Sporting Canamy
Yalmakan
13 października
Inter Playa del Carmen
Atletico de San Luis II
13 października
Cafessa Jalisco
Pumas UNAM II
13 października
Irapuato
Reboceros la Piedad
Kolejka 10
19 października
Pumas UNAM II
Inter Playa del Carmen
19 października
Pioneros de Cancun
Cruz Azul Hidalgo
20 października
Reboceros la Piedad
Sporting Canamy
20 października
Cafetaleros de Chiapas II
Irapuato
20 października
Yalmakan
Cafessa Jalisco
20 października
Club Canoneros Marina
Tlaxcala F.C.
21 października
Atletico de San Luis II
Albinegros de Orizaba
Kolejka 11
25 października
Cruz Azul Hidalgo
Atletico de San Luis II
26 października
Albinegros de Orizaba
Pumas UNAM II
26 października
Tlaxcala F.C.
Pioneros de Cancun
27 października
Irapuato
Sporting Canamy
27 października
Cafessa Jalisco
Reboceros la Piedad
27 października
Inter Playa del Carmen
Yalmakan
27 października
Cafetaleros de Chiapas II
Club Canoneros Marina
Kolejka 12
09 listopada
Pioneros de Cancun
Cafetaleros de Chiapas II
09 listopada
Pumas UNAM II
Cruz Azul Hidalgo
10 listopada
Yalmakan
Albinegros de Orizaba
10 listopada
Sporting Canamy
Cafessa Jalisco
10 listopada
Irapuato
Club Canoneros Marina
10 listopada
Reboceros la Piedad
Inter Playa del Carmen
11 listopada
Atletico de San Luis II
Tlaxcala F.C.
Kolejka 13
15 listopada
Cruz Azul Hidalgo
Yalmakan
16 listopada
Albinegros de Orizaba
Reboceros la Piedad
16 listopada
Tlaxcala F.C.
Pumas UNAM II
17 listopada
Club Canoneros Marina
Pioneros de Cancun
17 listopada
Cafessa Jalisco
Irapuato
17 listopada
Inter Playa del Carmen
Sporting Canamy
17 listopada
Cafetaleros de Chiapas II
Atletico de San Luis II
Kolejka 14
17 stycznia
Cruz Azul Hidalgo
Reboceros la Piedad
18 stycznia
Albinegros de Orizaba
Sporting Canamy
18 stycznia
Tlaxcala F.C.
Yalmakan
18 stycznia
Pioneros de Cancun
Irapuato
19 stycznia
Club Canoneros Marina
Atletico de San Luis II
19 stycznia
Inter Playa del Carmen
Cafessa Jalisco
19 stycznia
Cafetaleros de Chiapas II
Pumas UNAM II
Kolejka 15
25 stycznia
Pumas UNAM II
Club Canoneros Marina
26 stycznia
Sporting Canamy
Cruz Azul Hidalgo
26 stycznia
Cafessa Jalisco
Albinegros de Orizaba
26 stycznia
Irapuato
Inter Playa del Carmen
26 stycznia
Reboceros la Piedad
Tlaxcala F.C.
26 stycznia
Yalmakan
Cafetaleros de Chiapas II
27 stycznia
Atletico de San Luis II
Pioneros de Cancun
Kolejka 16
31 stycznia
Cruz Azul Hidalgo
Cafessa Jalisco
01 lutego
Tlaxcala F.C.
Sporting Canamy
01 lutego
Albinegros de Orizaba
Inter Playa del Carmen
01 lutego
Pioneros de Cancun
Pumas UNAM II
02 lutego
Cafetaleros de Chiapas II
Reboceros la Piedad
02 lutego
Club Canoneros Marina
Yalmakan
03 lutego
Atletico de San Luis II
Irapuato
Kolejka 17
08 lutego
Pumas UNAM II
Atletico de San Luis II
09 lutego
Inter Playa del Carmen
Cruz Azul Hidalgo
09 lutego
Cafessa Jalisco
Tlaxcala F.C.
09 lutego
Irapuato
Albinegros de Orizaba
09 lutego
Reboceros la Piedad
Club Canoneros Marina
09 lutego
Sporting Canamy
Cafetaleros de Chiapas II
09 lutego
Yalmakan
Pioneros de Cancun
Kolejka 18
14 lutego
Cruz Azul Hidalgo
Albinegros de Orizaba
15 lutego
Pumas UNAM II
Irapuato
15 lutego
Tlaxcala F.C.
Inter Playa del Carmen
15 lutego
Pioneros de Cancun
Reboceros la Piedad
16 lutego
Club Canoneros Marina
Sporting Canamy
16 lutego
Cafetaleros de Chiapas II
Cafessa Jalisco
17 lutego
Atletico de San Luis II
Yalmakan
Kolejka 19
22 lutego
Albinegros de Orizaba
Tlaxcala F.C.
23 lutego
Inter Playa del Carmen
Cafetaleros de Chiapas II
23 lutego
Irapuato
Cruz Azul Hidalgo
23 lutego
Cafessa Jalisco
Club Canoneros Marina
23 lutego
Reboceros la Piedad
Atletico de San Luis II
23 lutego
Yalmakan
Pumas UNAM II
23 lutego
Sporting Canamy
Pioneros de Cancun
Kolejka 20
29 lutego
Pumas UNAM II
Reboceros la Piedad
29 lutego
Pioneros de Cancun
Cafessa Jalisco
29 lutego
Tlaxcala F.C.
Cruz Azul Hidalgo
01 marca
Club Canoneros Marina
Inter Playa del Carmen
01 marca
Yalmakan
Irapuato
01 marca
Cafetaleros de Chiapas II
Albinegros de Orizaba
02 marca
Atletico de San Luis II
Sporting Canamy
Kolejka 21
06 marca
Cruz Azul Hidalgo
Cafetaleros de Chiapas II
07 marca
Albinegros de Orizaba
Club Canoneros Marina
08 marca
Reboceros la Piedad
Yalmakan
08 marca
Cafessa Jalisco
Atletico de San Luis II
08 marca
Inter Playa del Carmen
Pioneros de Cancun
08 marca
Irapuato
Tlaxcala F.C.
08 marca
Sporting Canamy
Pumas UNAM II
Kolejka 22
14 marca
Pumas UNAM II
Cafessa Jalisco
14 marca
Pioneros de Cancun
Albinegros de Orizaba
15 marca
Cafetaleros de Chiapas II
Tlaxcala F.C.
15 marca
Yalmakan
Sporting Canamy
15 marca
Club Canoneros Marina
Cruz Azul Hidalgo
15 marca
Reboceros la Piedad
Irapuato
16 marca
Atletico de San Luis II
Inter Playa del Carmen
Kolejka 23
20 marca
Cruz Azul Hidalgo
Pioneros de Cancun
21 marca
Albinegros de Orizaba
Atletico de San Luis II
21 marca
Tlaxcala F.C.
Club Canoneros Marina
22 marca
Cafessa Jalisco
Yalmakan
22 marca
Irapuato
Cafetaleros de Chiapas II
22 marca
Inter Playa del Carmen
Pumas UNAM II
22 marca
Sporting Canamy
Reboceros la Piedad
Kolejka 24
28 marca
Pioneros de Cancun
Tlaxcala F.C.
28 marca
Pumas UNAM II
Albinegros de Orizaba
29 marca
Club Canoneros Marina
Cafetaleros de Chiapas II
29 marca
Sporting Canamy
Irapuato
29 marca
Yalmakan
Inter Playa del Carmen
29 marca
Reboceros la Piedad
Cafessa Jalisco
30 marca
Atletico de San Luis II
Cruz Azul Hidalgo
Kolejka 25
03 kwietnia
Cruz Azul Hidalgo
Pumas UNAM II
04 kwietnia
Albinegros de Orizaba
Yalmakan
04 kwietnia
Tlaxcala F.C.
Atletico de San Luis II
05 kwietnia
Cafessa Jalisco
Sporting Canamy
05 kwietnia
Club Canoneros Marina
Irapuato
05 kwietnia
Inter Playa del Carmen
Reboceros la Piedad
05 kwietnia
Cafetaleros de Chiapas II
Pioneros de Cancun

Liga Premier - Serie B 2019/2020

Kolejka 1
17 sierpnia
Calor de San Pedro
Deportivo Cafessa
17 sierpnia
Tecos II
Vikingos
1: 1.57
X: 4.00
2: 4.50
17 sierpnia
Deportivo Dongu FC
Dorados II
1: 2.75
X: 3.55
2: 2.06
17 sierpnia
Chapulineros de Oaxaca
Real Canamy Tlayacapan
17 sierpnia
Zitacuaro
Atletico San Francisco
18 sierpnia
La Paz FC
CD Nuevo Chimalhuacan
18 sierpnia
CD Cuautla
Club Deportivo Uruapan
1: 1.77
X: 3.35
2: 3.75
Kolejka 2
24 sierpnia
Club Deportivo Uruapan
Chapulineros de Oaxaca
1: 2.25
X: 3.25
2: 2.75
24 sierpnia
Deportivo Cafessa
CD Cuautla
1: 1.77
X: 3.35
2: 3.75
24 sierpnia
Dorados II
Calor de San Pedro
24 sierpnia
Vikingos
La Paz FC
24 sierpnia
CD Nuevo Chimalhuacan
Deportivo Dongu FC
1: 2.25
X: 3.30
2: 2.75
24 sierpnia
Atletico San Francisco
Tecos II
1: 5.50
X: 4.50
2: 1.40
25 sierpnia
Real Canamy Tlayacapan
Zitacuaro
1: 2.35
X: 3.30
2: 2.45
Kolejka 3
31 sierpnia
Calor de San Pedro
CD Cuautla
31 sierpnia
Dorados II
CD Nuevo Chimalhuacan
31 sierpnia
Tecos II
Real Canamy Tlayacapan
1: 1.40
X: 4.40
2: 6.00
31 sierpnia
Chapulineros de Oaxaca
Deportivo Cafessa
1: 2.45
X: 3.15
2: 2.45
31 sierpnia
Deportivo Dongu FC
Vikingos
1: 1.25
X: 5.00
2: 9.00
31 sierpnia
Zitacuaro
Club Deportivo Uruapan
01 września
La Paz FC
Atletico San Francisco
Kolejka 4
07 września
Vikingos
Dorados II
1: 1.80
X: 3.40
2: 3.75
07 września
Deportivo Cafessa
Zitacuaro
1: 1.90
X: 3.40
2: 3.40
07 września
Atletico San Francisco
Deportivo Dongu FC
1: 2.00
X: 3.40
2: 3.10
07 września
CD Nuevo Chimalhuacan
Calor de San Pedro
1: 2.40
X: 3.55
2: 2.40
07 września
Club Deportivo Uruapan
Tecos II
1: 2.30
X: 3.20
2: 2.70
08 września
Real Canamy Tlayacapan
La Paz FC
1: 2.20
X: 3.20
2: 2.70
08 września
CD Cuautla
Chapulineros de Oaxaca
1: 2.25
X: 3.30
2: 2.75
Kolejka 5
14 września
Zitacuaro
CD Cuautla
14 września
CD Nuevo Chimalhuacan
Vikingos
1: 2.45
X: 3.30
2: 2.45
14 września
Tecos II
Deportivo Cafessa
14 września
Dorados II
Atletico San Francisco
14 września
Calor de San Pedro
Chapulineros de Oaxaca
15 września
La Paz FC
Club Deportivo Uruapan
1: 2.05
X: 3.40
2: 3.28
17 września
Deportivo Dongu FC
Real Canamy Tlayacapan
1: 1.80
X: 3.60
2: 3.60
Kolejka 6
21 września
Club Deportivo Uruapan
Deportivo Dongu FC
1: 2.06
X: 3.15
2: 3.05
21 września
Vikingos
Calor de San Pedro
1: 2.20
X: 3.20
2: 2.70
21 września
Atletico San Francisco
CD Nuevo Chimalhuacan
1: 1.72
X: 3.55
2: 3.75
21 września
Deportivo Cafessa
La Paz FC
1: 2.07
X: 3.35
2: 2.85
22 września
CD Cuautla
Tecos II
22 września
Real Canamy Tlayacapan
Dorados II
1: 2.35
X: 3.35
2: 2.45
24 września
Chapulineros de Oaxaca
Zitacuaro
Kolejka 7
28 września
Deportivo Dongu FC
Deportivo Cafessa
28 września
Vikingos
Atletico San Francisco
28 września
Calor de San Pedro
Zitacuaro
28 września
Dorados II
Club Deportivo Uruapan
28 września
Tecos II
Chapulineros de Oaxaca
28 września
CD Nuevo Chimalhuacan
Real Canamy Tlayacapan
29 września
La Paz FC
CD Cuautla
Kolejka 8
05 października
Deportivo Cafessa
Dorados II
05 października
Zitacuaro
Tecos II
05 października
Chapulineros de Oaxaca
La Paz FC
05 października
Club Deportivo Uruapan
CD Nuevo Chimalhuacan
05 października
Atletico San Francisco
Calor de San Pedro
06 października
Real Canamy Tlayacapan
Vikingos
06 października
CD Cuautla
Deportivo Dongu FC
Kolejka 9
12 października
Calor de San Pedro
Tecos II
12 października
Atletico San Francisco
Real Canamy Tlayacapan
12 października
CD Nuevo Chimalhuacan
Deportivo Cafessa
12 października
Vikingos
Club Deportivo Uruapan
12 października
Deportivo Dongu FC
Chapulineros de Oaxaca
12 października
Dorados II
CD Cuautla
13 października
La Paz FC
Zitacuaro
Kolejka 10
19 października
Zitacuaro
Deportivo Dongu FC
19 października
Deportivo Cafessa
Vikingos
19 października
Tecos II
La Paz FC
19 października
Club Deportivo Uruapan
Atletico San Francisco
19 października
Chapulineros de Oaxaca
Dorados II
20 października
CD Cuautla
CD Nuevo Chimalhuacan
20 października
Real Canamy Tlayacapan
Calor de San Pedro
Kolejka 11
26 października
Vikingos
CD Cuautla
26 października
CD Nuevo Chimalhuacan
Chapulineros de Oaxaca
26 października
Atletico San Francisco
Deportivo Cafessa
26 października
Dorados II
Zitacuaro
26 października
Calor de San Pedro
La Paz FC
26 października
Deportivo Dongu FC
Tecos II
27 października
Real Canamy Tlayacapan
Club Deportivo Uruapan
Kolejka 12
09 listopada
Deportivo Cafessa
Real Canamy Tlayacapan
09 listopada
Calor de San Pedro
Club Deportivo Uruapan
09 listopada
Tecos II
Dorados II
09 listopada
Chapulineros de Oaxaca
Vikingos
09 listopada
Zitacuaro
CD Nuevo Chimalhuacan
10 listopada
La Paz FC
Deportivo Dongu FC
10 listopada
CD Cuautla
Atletico San Francisco
Kolejka 13
16 listopada
Atletico San Francisco
Chapulineros de Oaxaca
16 listopada
Dorados II
La Paz FC
16 listopada
CD Nuevo Chimalhuacan
Tecos II
16 listopada
Vikingos
Zitacuaro
16 listopada
Deportivo Dongu FC
Calor de San Pedro
16 listopada
Club Deportivo Uruapan
Deportivo Cafessa
17 listopada
Real Canamy Tlayacapan
CD Cuautla
Kolejka 14
11 stycznia
Atletico San Francisco
Zitacuaro
11 stycznia
Deportivo Cafessa
Calor de San Pedro
11 stycznia
Dorados II
Deportivo Dongu FC
11 stycznia
Vikingos
Tecos II
11 stycznia
CD Nuevo Chimalhuacan
La Paz FC
11 stycznia
Club Deportivo Uruapan
CD Cuautla
12 stycznia
Real Canamy Tlayacapan
Chapulineros de Oaxaca
Kolejka 15
18 stycznia
Calor de San Pedro
Dorados II
18 stycznia
Tecos II
Atletico San Francisco
18 stycznia
Deportivo Dongu FC
CD Nuevo Chimalhuacan
18 stycznia
Chapulineros de Oaxaca
Club Deportivo Uruapan
18 stycznia
Zitacuaro
Real Canamy Tlayacapan
19 stycznia
La Paz FC
Vikingos
19 stycznia
CD Cuautla
Deportivo Cafessa
Kolejka 16
25 stycznia
Deportivo Cafessa
Chapulineros de Oaxaca
25 stycznia
Atletico San Francisco
La Paz FC
25 stycznia
CD Nuevo Chimalhuacan
Dorados II
25 stycznia
Vikingos
Deportivo Dongu FC
25 stycznia
Club Deportivo Uruapan
Zitacuaro
26 stycznia
Real Canamy Tlayacapan
Tecos II
26 stycznia
CD Cuautla
Calor de San Pedro
Kolejka 17
01 lutego
Calor de San Pedro
CD Nuevo Chimalhuacan
01 lutego
Dorados II
Vikingos
01 lutego
Tecos II
Club Deportivo Uruapan
01 lutego
Deportivo Dongu FC
Atletico San Francisco
01 lutego
Zitacuaro
Deportivo Cafessa
01 lutego
Chapulineros de Oaxaca
CD Cuautla
02 lutego
La Paz FC
Real Canamy Tlayacapan
Kolejka 18
08 lutego
Deportivo Cafessa
Tecos II
08 lutego
Vikingos
CD Nuevo Chimalhuacan
08 lutego
Atletico San Francisco
Dorados II
08 lutego
Club Deportivo Uruapan
La Paz FC
08 lutego
Chapulineros de Oaxaca
Calor de San Pedro
09 lutego
Real Canamy Tlayacapan
Deportivo Dongu FC
09 lutego
CD Cuautla
Zitacuaro
Kolejka 19
15 lutego
Zitacuaro
Chapulineros de Oaxaca
15 lutego
Deportivo Dongu FC
Club Deportivo Uruapan
15 lutego
CD Nuevo Chimalhuacan
Atletico San Francisco
15 lutego
Tecos II
CD Cuautla
15 lutego
Dorados II
Real Canamy Tlayacapan
15 lutego
Calor de San Pedro
Vikingos
16 lutego
La Paz FC
Deportivo Cafessa
Kolejka 20
22 lutego
Deportivo Cafessa
Deportivo Dongu FC
22 lutego
Atletico San Francisco
Vikingos
22 lutego
Club Deportivo Uruapan
Dorados II
22 lutego
Chapulineros de Oaxaca
Tecos II
22 lutego
Zitacuaro
Calor de San Pedro
23 lutego
Real Canamy Tlayacapan
CD Nuevo Chimalhuacan
23 lutego
CD Cuautla
La Paz FC
Kolejka 21
29 lutego
Calor de San Pedro
Atletico San Francisco
29 lutego
CD Nuevo Chimalhuacan
Club Deportivo Uruapan
29 lutego
Dorados II
Deportivo Cafessa
29 lutego
Tecos II
Zitacuaro
29 lutego
Deportivo Dongu FC
CD Cuautla
29 lutego
Vikingos
Real Canamy Tlayacapan
01 marca
La Paz FC
Chapulineros de Oaxaca
Kolejka 22
07 marca
Zitacuaro
La Paz FC
07 marca
Chapulineros de Oaxaca
Deportivo Dongu FC
07 marca
Club Deportivo Uruapan
Vikingos
07 marca
Tecos II
Calor de San Pedro
07 marca
Deportivo Cafessa
CD Nuevo Chimalhuacan
08 marca
Real Canamy Tlayacapan
Atletico San Francisco
08 marca
CD Cuautla
Dorados II
Kolejka 23
14 marca
Deportivo Dongu FC
Zitacuaro
14 marca
Atletico San Francisco
Club Deportivo Uruapan
14 marca
Calor de San Pedro
Real Canamy Tlayacapan
14 marca
Dorados II
Chapulineros de Oaxaca
14 marca
CD Nuevo Chimalhuacan
CD Cuautla
14 marca
Vikingos
Deportivo Cafessa
15 marca
La Paz FC
Tecos II
Kolejka 24
21 marca
Deportivo Cafessa
Atletico San Francisco
21 marca
Tecos II
Deportivo Dongu FC
21 marca
Chapulineros de Oaxaca
CD Nuevo Chimalhuacan
21 marca
Club Deportivo Uruapan
Real Canamy Tlayacapan
21 marca
Zitacuaro
Dorados II
22 marca
La Paz FC
Calor de San Pedro
22 marca
CD Cuautla
Vikingos
Kolejka 25
28 marca
Dorados II
Tecos II
28 marca
Atletico San Francisco
CD Cuautla
28 marca
Club Deportivo Uruapan
Calor de San Pedro
28 marca
Vikingos
Chapulineros de Oaxaca
28 marca
CD Nuevo Chimalhuacan
Zitacuaro
28 marca
Deportivo Dongu FC
La Paz FC
29 marca
Real Canamy Tlayacapan
Deportivo Cafessa
Kolejka 26
04 kwietnia
Calor de San Pedro
Deportivo Dongu FC
04 kwietnia
Deportivo Cafessa
Club Deportivo Uruapan
04 kwietnia
Tecos II
CD Nuevo Chimalhuacan
04 kwietnia
Chapulineros de Oaxaca
Atletico San Francisco
04 kwietnia
Zitacuaro
Vikingos
05 kwietnia
La Paz FC
Dorados II
05 kwietnia
CD Cuautla
Real Canamy Tlayacapan
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
0
wyczyść