Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

Regionalliga Bayern 2019/2020

Kolejka 1
11 lipca
FV Illertissen
FC Memmingen
1: 1.90
X: 3.55
2: 3.17
12 lipca
TSV Buchbach
Augsburg II
1: 2.25
X: 3.30
2: 2.66
12 lipca
SV Schalding-Heining
SV Tuerkguecue Ataspor
1: 5.66
X: 4.85
2: 1.35
12 lipca
Viktoria Aschaffenburg
SpVgg Bayreuth
1: 2.64
X: 3.45
2: 2.20
13 lipca
VfR Garching
Nürnberg II
1: 2.96
X: 3.50
2: 2.00
14 lipca
1860 Rosenheim
Burghausen
1: 3.65
X: 3.55
2: 1.80
15 lipca
FC Schweinfurt
TSV Aubstadt
1: 1.40
X: 4.65
2: 5.50
13 sierpnia
TSV Rain/Lech
Greuther Furth II
1: 2.73
X: 3.45
2: 2.20
18 września
SV Heimstetten
VfB Eichstatt
1: 2.72
X: 3.75
2: 2.10
Kolejka 2
19 lipca
Burghausen
TSV Rain/Lech
1: 1.50
X: 4.30
2: 4.72
19 lipca
Augsburg II
1860 Rosenheim
1: 1.85
X: 3.65
2: 3.37
19 lipca
FV Illertissen
TSV Buchbach
1: 2.05
X: 3.45
2: 3.00
20 lipca
Greuther Furth II
FC Schweinfurt
1: 3.45
X: 3.60
2: 1.80
20 lipca
TSV Aubstadt
SV Heimstetten
1: 2.05
X: 3.45
2: 3.00
20 lipca
VfB Eichstatt
SV Schalding-Heining
1: 1.85
X: 3.60
2: 3.42
20 lipca
SV Tuerkguecue Ataspor
Viktoria Aschaffenburg
1: 1.40
X: 4.35
2: 5.99
20 lipca
SpVgg Bayreuth
VfR Garching
1: 1.50
X: 4.15
2: 4.91
20 lipca
Nürnberg II
FC Memmingen
1: 2.10
X: 3.40
2: 2.93
Kolejka 3
23 lipca
VfR Garching
SV Tuerkguecue Ataspor
1: 8.29
X: 5.25
2: 1.25
23 lipca
Viktoria Aschaffenburg
VfB Eichstatt
1: 2.40
X: 3.60
2: 2.40
23 lipca
SV Schalding-Heining
TSV Aubstadt
1: 2.30
X: 3.50
2: 2.56
23 lipca
1860 Rosenheim
TSV Rain/Lech
1: 2.45
X: 3.40
2: 2.45
23 lipca
FC Memmingen
SpVgg Bayreuth
1: 2.60
X: 3.55
2: 2.25
23 lipca
SV Heimstetten
Greuther Furth II
1: 3.62
X: 3.80
2: 1.75
23 lipca
FC Schweinfurt
Burghausen
1: 1.65
X: 3.70
2: 4.26
23 lipca
TSV Buchbach
Nürnberg II
1: 2.68
X: 3.40
2: 2.25
14 sierpnia
Augsburg II
FV Illertissen
1: 2.10
X: 3.60
2: 2.80
Kolejka 4
26 lipca
SpVgg Bayreuth
TSV Buchbach
1: 1.60
X: 3.90
2: 4.35
26 lipca
TSV Rain/Lech
FC Schweinfurt
1: 4.13
X: 3.80
2: 1.65
27 lipca
Burghausen
SV Heimstetten
1: 1.40
X: 4.70
2: 5.43
27 lipca
TSV Aubstadt
Viktoria Aschaffenburg
1: 2.68
X: 3.40
2: 2.25
27 lipca
VfB Eichstatt
VfR Garching
1: 1.55
X: 4.15
2: 4.44
27 lipca
SV Tuerkguecue Ataspor
FC Memmingen
1: 1.35
X: 4.80
2: 6.17
27 lipca
Nürnberg II
Augsburg II
1: 2.00
X: 3.40
2: 3.15
27 lipca
FV Illertissen
1860 Rosenheim
27 lipca
Greuther Furth II
SV Schalding-Heining
1: 1.90
X: 3.50
2: 3.34
Kolejka 5
02 sierpnia
Viktoria Aschaffenburg
Greuther Furth II
1: 2.10
X: 3.55
2: 2.83
02 sierpnia
SV Schalding-Heining
Burghausen
1: 2.88
X: 3.35
2: 2.15
02 sierpnia
1860 Rosenheim
FC Schweinfurt
1: 4.08
X: 3.85
2: 1.65
02 sierpnia
SV Heimstetten
TSV Rain/Lech
1: 2.81
X: 3.45
2: 2.15
02 sierpnia
FC Memmingen
VfB Eichstatt
1: 2.77
X: 3.65
2: 2.10
02 sierpnia
Augsburg II
SpVgg Bayreuth
1: 2.81
X: 3.45
2: 2.15
03 sierpnia
FV Illertissen
Nürnberg II
1: 2.60
X: 3.55
2: 2.25
04 sierpnia
VfR Garching
TSV Aubstadt
1: 2.10
X: 3.55
2: 2.83
04 sierpnia
TSV Buchbach
SV Tuerkguecue Ataspor
1: 5.22
X: 4.35
2: 1.45
Kolejka 6
09 sierpnia
SpVgg Bayreuth
FV Illertissen
1: 1.65
X: 3.90
2: 4.02
10 sierpnia
Greuther Furth II
VfR Garching
1: 1.75
X: 3.75
2: 3.66
10 sierpnia
TSV Aubstadt
FC Memmingen
1: 1.95
X: 3.75
2: 3.02
10 sierpnia
SV Tuerkguecue Ataspor
Augsburg II
1: 1.22
X: 5.50
2: 9.12
10 sierpnia
Nürnberg II
1860 Rosenheim
1: 1.55
X: 4.20
2: 4.39
10 sierpnia
TSV Rain/Lech
SV Schalding-Heining
1: 2.20
X: 3.40
2: 2.76
10 sierpnia
Burghausen
Viktoria Aschaffenburg
1: 1.55
X: 4.05
2: 4.57
10 sierpnia
FC Schweinfurt
SV Heimstetten
1: 1.25
X: 5.75
2: 7.29
15 sierpnia
VfB Eichstatt
TSV Buchbach
1: 1.65
X: 4.00
2: 3.92
Kolejka 7
16 sierpnia
FC Memmingen
Greuther Furth II
1: 2.53
X: 3.45
2: 2.35
16 sierpnia
SV Schalding-Heining
FC Schweinfurt
1: 4.29
X: 3.95
2: 1.60
16 sierpnia
1860 Rosenheim
SV Heimstetten
1: 1.80
X: 3.80
2: 3.42
16 sierpnia
Viktoria Aschaffenburg
TSV Rain/Lech
1: 1.75
X: 3.80
2: 3.62
17 sierpnia
Nürnberg II
SpVgg Bayreuth
1: 2.45
X: 3.55
2: 2.37
17 sierpnia
VfR Garching
Burghausen
1: 3.26
X: 3.60
2: 1.90
17 sierpnia
FV Illertissen
SV Tuerkguecue Ataspor
1: 5.00
X: 4.50
2: 1.45
18 sierpnia
Augsburg II
VfB Eichstatt
1: 2.42
X: 3.55
2: 2.40
18 sierpnia
TSV Buchbach
TSV Aubstadt
1: 2.35
X: 3.45
2: 2.53
Kolejka 8
23 sierpnia
SpVgg Bayreuth
1860 Rosenheim
1: 1.40
X: 4.65
2: 5.50
23 sierpnia
SV Heimstetten
SV Schalding-Heining
1: 2.30
X: 3.65
2: 2.49
24 sierpnia
Burghausen
FC Memmingen
1: 1.70
X: 3.80
2: 3.85
24 sierpnia
FC Schweinfurt
Viktoria Aschaffenburg
1: 1.50
X: 4.35
2: 4.66
24 sierpnia
Greuther Furth II
TSV Buchbach
1: 1.85
X: 3.55
2: 3.46
24 sierpnia
TSV Aubstadt
Augsburg II
1: 2.20
X: 3.45
2: 2.73
24 sierpnia
VfB Eichstatt
FV Illertissen
1: 1.65
X: 4.00
2: 3.92
24 sierpnia
SV Tuerkguecue Ataspor
Nürnberg II
1: 1.73
X: 3.85
2: 3.65
24 sierpnia
TSV Rain/Lech
VfR Garching
1: 2.20
X: 3.40
2: 2.76
Kolejka 9
30 sierpnia
SpVgg Bayreuth
SV Tuerkguecue Ataspor
1: 2.93
X: 3.70
2: 2.00
30 sierpnia
1860 Rosenheim
SV Schalding-Heining
1: 2.86
X: 3.65
2: 2.05
30 sierpnia
TSV Buchbach
Burghausen
1: 3.06
X: 3.25
2: 2.10
30 sierpnia
FC Memmingen
TSV Rain/Lech
1: 2.00
X: 3.40
2: 3.15
30 sierpnia
VfR Garching
FC Schweinfurt
1: 4.29
X: 3.95
2: 1.60
30 sierpnia
Viktoria Aschaffenburg
SV Heimstetten
1: 1.60
X: 4.00
2: 4.24
31 sierpnia
Nürnberg II
VfB Eichstatt
1: 2.20
X: 3.50
2: 2.70
31 sierpnia
FV Illertissen
TSV Aubstadt
1: 2.30
X: 3.65
2: 2.49
31 sierpnia
Augsburg II
Greuther Furth II
1: 2.64
X: 3.30
2: 2.33
Kolejka 10
06 września
TSV Rain/Lech
TSV Buchbach
1: 2.47
X: 3.35
2: 2.45
06 września
SV Heimstetten
VfR Garching
1: 2.20
X: 3.60
2: 2.64
07 września
TSV Aubstadt
Nürnberg II
1: 2.86
X: 3.50
2: 2.10
07 września
Burghausen
Augsburg II
1: 2.00
X: 3.50
2: 3.07
07 września
FC Schweinfurt
FC Memmingen
1: 1.50
X: 4.25
2: 4.78
07 września
SV Schalding-Heining
Viktoria Aschaffenburg
1: 2.40
X: 3.55
2: 2.42
07 września
SV Tuerkguecue Ataspor
1860 Rosenheim
1: 1.25
X: 5.50
2: 7.73
07 września
VfB Eichstatt
SpVgg Bayreuth
1: 2.48
X: 3.55
2: 2.35
07 września
Greuther Furth II
FV Illertissen
1: 1.80
X: 3.70
2: 3.51
Kolejka 11
13 września
FC Memmingen
SV Heimstetten
1: 1.70
X: 3.95
2: 3.71
13 września
1860 Rosenheim
Viktoria Aschaffenburg
1: 2.64
X: 3.60
2: 2.20
13 września
Augsburg II
TSV Rain/Lech
1: 1.85
X: 3.60
2: 3.42
14 września
VfR Garching
SV Schalding-Heining
1: 2.25
X: 3.65
2: 2.55
14 września
TSV Buchbach
FC Schweinfurt
1: 3.82
X: 3.60
2: 1.75
14 września
SpVgg Bayreuth
TSV Aubstadt
1: 1.55
X: 3.95
2: 4.70
14 września
FV Illertissen
Burghausen
1: 2.74
X: 3.55
2: 2.15
14 września
SV Tuerkguecue Ataspor
VfB Eichstatt
1: 1.45
X: 4.40
2: 5.15
15 września
Nürnberg II
Greuther Furth II
1: 2.15
X: 3.30
2: 2.92
Kolejka 12
20 września
Burghausen
Nürnberg II
1: 2.45
X: 3.50
2: 2.40
21 września
Greuther Furth II
SpVgg Bayreuth
1: 2.90
X: 3.45
2: 2.10
21 września
TSV Aubstadt
SV Tuerkguecue Ataspor
21 września
VfB Eichstatt
1860 Rosenheim
1: 1.80
X: 3.55
2: 4.20
21 września
Viktoria Aschaffenburg
VfR Garching
1: 1.80
X: 3.80
2: 3.42
21 września
SV Schalding-Heining
FC Memmingen
1: 2.25
X: 3.45
2: 2.65
21 września
SV Heimstetten
TSV Buchbach
1: 2.93
X: 3.55
2: 2.05
21 września
FC Schweinfurt
Augsburg II
1: 1.50
X: 4.25
2: 4.78
21 września
TSV Rain/Lech
FV Illertissen
1: 2.70
X: 3.50
2: 2.20
Kolejka 13
27 września
1860 Rosenheim
VfR Garching
27 września
FC Memmingen
Viktoria Aschaffenburg
27 września
FV Illertissen
FC Schweinfurt
27 września
Augsburg II
SV Heimstetten
28 września
TSV Buchbach
SV Schalding-Heining
28 września
VfB Eichstatt
TSV Aubstadt
28 września
SV Tuerkguecue Ataspor
Greuther Furth II
28 września
SpVgg Bayreuth
Burghausen
28 września
Nürnberg II
TSV Rain/Lech
Kolejka 14
05 października
Greuther Furth II
VfB Eichstatt
05 października
TSV Aubstadt
1860 Rosenheim
05 października
SV Heimstetten
FV Illertissen
05 października
TSV Rain/Lech
SpVgg Bayreuth
06 października
Viktoria Aschaffenburg
TSV Buchbach
06 października
SV Schalding-Heining
Augsburg II
06 października
FC Schweinfurt
Nürnberg II
07 października
Burghausen
SV Tuerkguecue Ataspor
07 grudnia
VfR Garching
FC Memmingen
Kolejka 15
11 października
TSV Buchbach
VfR Garching
11 października
1860 Rosenheim
FC Memmingen
12 października
TSV Aubstadt
Greuther Furth II
12 października
VfB Eichstatt
Burghausen
12 października
SV Tuerkguecue Ataspor
TSV Rain/Lech
12 października
SpVgg Bayreuth
FC Schweinfurt
12 października
Nürnberg II
SV Heimstetten
12 października
FV Illertissen
SV Schalding-Heining
12 października
Augsburg II
Viktoria Aschaffenburg
Kolejka 16
18 października
FC Memmingen
TSV Buchbach
19 października
VfR Garching
Augsburg II
19 października
Burghausen
TSV Aubstadt
19 października
1860 Rosenheim
Greuther Furth II
19 października
Viktoria Aschaffenburg
FV Illertissen
19 października
TSV Rain/Lech
VfB Eichstatt
19 października
SV Heimstetten
SpVgg Bayreuth
19 października
SV Schalding-Heining
Nürnberg II
21 października
FC Schweinfurt
SV Tuerkguecue Ataspor
Kolejka 17
25 października
TSV Buchbach
1860 Rosenheim
26 października
Greuther Furth II
Burghausen
26 października
TSV Aubstadt
TSV Rain/Lech
26 października
VfB Eichstatt
FC Schweinfurt
26 października
SV Tuerkguecue Ataspor
SV Heimstetten
26 października
SpVgg Bayreuth
SV Schalding-Heining
26 października
Nürnberg II
Viktoria Aschaffenburg
26 października
FV Illertissen
VfR Garching
26 października
Augsburg II
FC Memmingen
Kolejka 18
31 października
TSV Aubstadt
FC Schweinfurt
31 października
FC Memmingen
FV Illertissen
02 listopada
Greuther Furth II
TSV Rain/Lech
02 listopada
VfB Eichstatt
SV Heimstetten
02 listopada
SV Tuerkguecue Ataspor
SV Schalding-Heining
02 listopada
SpVgg Bayreuth
Viktoria Aschaffenburg
02 listopada
Nürnberg II
VfR Garching
02 listopada
Burghausen
1860 Rosenheim
02 listopada
Augsburg II
TSV Buchbach
Kolejka 19
09 listopada
SV Heimstetten
TSV Aubstadt
09 listopada
FC Memmingen
Nürnberg II
09 listopada
SV Schalding-Heining
VfB Eichstatt
09 listopada
Viktoria Aschaffenburg
SV Tuerkguecue Ataspor
09 listopada
VfR Garching
SpVgg Bayreuth
09 listopada
TSV Buchbach
FV Illertissen
09 listopada
1860 Rosenheim
Augsburg II
09 listopada
TSV Rain/Lech
Burghausen
09 listopada
FC Schweinfurt
Greuther Furth II
Kolejka 20
16 listopada
Nürnberg II
TSV Buchbach
16 listopada
FV Illertissen
Augsburg II
16 listopada
Burghausen
FC Schweinfurt
16 listopada
TSV Rain/Lech
1860 Rosenheim
16 listopada
SpVgg Bayreuth
FC Memmingen
16 listopada
SV Tuerkguecue Ataspor
VfR Garching
16 listopada
VfB Eichstatt
Viktoria Aschaffenburg
16 listopada
TSV Aubstadt
SV Schalding-Heining
16 listopada
Greuther Furth II
SV Heimstetten
Kolejka 21
23 listopada
TSV Buchbach
SpVgg Bayreuth
23 listopada
FC Schweinfurt
TSV Rain/Lech
23 listopada
SV Heimstetten
Burghausen
23 listopada
1860 Rosenheim
FV Illertissen
23 listopada
Augsburg II
Nürnberg II
23 listopada
VfR Garching
VfB Eichstatt
23 listopada
Viktoria Aschaffenburg
TSV Aubstadt
23 listopada
SV Schalding-Heining
Greuther Furth II
23 listopada
FC Memmingen
SV Tuerkguecue Ataspor
Kolejka 22
30 listopada
VfB Eichstatt
FC Memmingen
30 listopada
TSV Aubstadt
VfR Garching
30 listopada
Greuther Furth II
Viktoria Aschaffenburg
30 listopada
SpVgg Bayreuth
Augsburg II
30 listopada
Nürnberg II
FV Illertissen
30 listopada
TSV Rain/Lech
SV Heimstetten
30 listopada
Burghausen
SV Schalding-Heining
30 listopada
FC Schweinfurt
1860 Rosenheim
30 listopada
SV Tuerkguecue Ataspor
TSV Buchbach
Kolejka 23
06 marca
FC Memmingen
TSV Aubstadt
07 marca
Viktoria Aschaffenburg
Burghausen
07 marca
SV Heimstetten
FC Schweinfurt
07 marca
1860 Rosenheim
Nürnberg II
07 marca
FV Illertissen
SpVgg Bayreuth
07 marca
Augsburg II
SV Tuerkguecue Ataspor
07 marca
TSV Buchbach
VfB Eichstatt
07 marca
VfR Garching
Greuther Furth II
07 marca
SV Schalding-Heining
TSV Rain/Lech
Kolejka 24
14 marca
VfB Eichstatt
Augsburg II
14 marca
SV Tuerkguecue Ataspor
FV Illertissen
14 marca
SpVgg Bayreuth
Nürnberg II
14 marca
FC Schweinfurt
SV Schalding-Heining
14 marca
TSV Rain/Lech
Viktoria Aschaffenburg
14 marca
Greuther Furth II
FC Memmingen
14 marca
SV Heimstetten
1860 Rosenheim
14 marca
Burghausen
VfR Garching
14 marca
TSV Aubstadt
TSV Buchbach
Kolejka 25
20 marca
TSV Buchbach
Greuther Furth II
20 marca
FC Memmingen
Burghausen
21 marca
Augsburg II
TSV Aubstadt
21 marca
FV Illertissen
VfB Eichstatt
21 marca
Nürnberg II
SV Tuerkguecue Ataspor
21 marca
1860 Rosenheim
SpVgg Bayreuth
21 marca
SV Schalding-Heining
SV Heimstetten
21 marca
Viktoria Aschaffenburg
FC Schweinfurt
21 marca
VfR Garching
TSV Rain/Lech
Kolejka 26
28 marca
Burghausen
TSV Buchbach
28 marca
SV Schalding-Heining
1860 Rosenheim
28 marca
TSV Rain/Lech
FC Memmingen
28 marca
FC Schweinfurt
VfR Garching
28 marca
SV Heimstetten
Viktoria Aschaffenburg
28 marca
SV Tuerkguecue Ataspor
SpVgg Bayreuth
28 marca
VfB Eichstatt
Nürnberg II
28 marca
TSV Aubstadt
FV Illertissen
28 marca
Greuther Furth II
Augsburg II
Kolejka 27
03 kwietnia
FC Memmingen
FC Schweinfurt
04 kwietnia
TSV Buchbach
TSV Rain/Lech
04 kwietnia
FV Illertissen
Greuther Furth II
04 kwietnia
Nürnberg II
TSV Aubstadt
04 kwietnia
SpVgg Bayreuth
VfB Eichstatt
04 kwietnia
1860 Rosenheim
SV Tuerkguecue Ataspor
04 kwietnia
Viktoria Aschaffenburg
SV Schalding-Heining
04 kwietnia
VfR Garching
SV Heimstetten
04 kwietnia
Augsburg II
Burghausen
Kolejka 28
11 kwietnia
Burghausen
FV Illertissen
11 kwietnia
FC Schweinfurt
TSV Buchbach
11 kwietnia
TSV Rain/Lech
Augsburg II
11 kwietnia
Greuther Furth II
Nürnberg II
11 kwietnia
TSV Aubstadt
SpVgg Bayreuth
11 kwietnia
VfB Eichstatt
SV Tuerkguecue Ataspor
11 kwietnia
SV Heimstetten
FC Memmingen
11 kwietnia
Viktoria Aschaffenburg
1860 Rosenheim
12 kwietnia
SV Schalding-Heining
VfR Garching
Kolejka 29
17 kwietnia
TSV Buchbach
SV Heimstetten
17 kwietnia
FC Memmingen
SV Schalding-Heining
18 kwietnia
Nürnberg II
Burghausen
18 kwietnia
FV Illertissen
TSV Rain/Lech
18 kwietnia
Augsburg II
FC Schweinfurt
18 kwietnia
VfR Garching
Viktoria Aschaffenburg
18 kwietnia
SpVgg Bayreuth
Greuther Furth II
18 kwietnia
SV Tuerkguecue Ataspor
TSV Aubstadt
18 kwietnia
1860 Rosenheim
VfB Eichstatt
Kolejka 30
24 kwietnia
Viktoria Aschaffenburg
FC Memmingen
25 kwietnia
FC Schweinfurt
FV Illertissen
25 kwietnia
TSV Rain/Lech
Nürnberg II
25 kwietnia
Greuther Furth II
SV Tuerkguecue Ataspor
25 kwietnia
TSV Aubstadt
VfB Eichstatt
25 kwietnia
VfR Garching
1860 Rosenheim
25 kwietnia
Burghausen
SpVgg Bayreuth
25 kwietnia
SV Heimstetten
Augsburg II
25 kwietnia
SV Schalding-Heining
TSV Buchbach
Kolejka 31
01 maja
TSV Buchbach
Viktoria Aschaffenburg
01 maja
FC Memmingen
VfR Garching
02 maja
VfB Eichstatt
Greuther Furth II
02 maja
1860 Rosenheim
TSV Aubstadt
02 maja
Augsburg II
SV Schalding-Heining
02 maja
FV Illertissen
SV Heimstetten
02 maja
Nürnberg II
FC Schweinfurt
02 maja
SpVgg Bayreuth
TSV Rain/Lech
02 maja
SV Tuerkguecue Ataspor
Burghausen
Kolejka 32
08 maja
FC Memmingen
1860 Rosenheim
09 maja
Burghausen
VfB Eichstatt
09 maja
Greuther Furth II
TSV Aubstadt
09 maja
TSV Rain/Lech
SV Tuerkguecue Ataspor
09 maja
FC Schweinfurt
SpVgg Bayreuth
09 maja
SV Heimstetten
Nürnberg II
09 maja
SV Schalding-Heining
FV Illertissen
09 maja
Viktoria Aschaffenburg
Augsburg II
09 maja
VfR Garching
TSV Buchbach
Kolejka 33
16 maja
Greuther Furth II
1860 Rosenheim
16 maja
TSV Buchbach
FC Memmingen
16 maja
Augsburg II
VfR Garching
16 maja
FV Illertissen
Viktoria Aschaffenburg
16 maja
Nürnberg II
SV Schalding-Heining
16 maja
SpVgg Bayreuth
SV Heimstetten
16 maja
SV Tuerkguecue Ataspor
FC Schweinfurt
16 maja
VfB Eichstatt
TSV Rain/Lech
16 maja
TSV Aubstadt
Burghausen
Kolejka 34
23 maja
SV Heimstetten
SV Tuerkguecue Ataspor
23 maja
SV Schalding-Heining
SpVgg Bayreuth
23 maja
Viktoria Aschaffenburg
Nürnberg II
23 maja
VfR Garching
FV Illertissen
23 maja
FC Memmingen
Augsburg II
23 maja
FC Schweinfurt
VfB Eichstatt
23 maja
TSV Rain/Lech
TSV Aubstadt
23 maja
Burghausen
Greuther Furth II
23 maja
1860 Rosenheim
TSV Buchbach

Regionalliga Southwest 2019/2020

Kolejka 1
26 lipca
Pirmasens
Saarbrucken
1: 4.78
X: 4.25
2: 1.50
27 lipca
Hoffenheim II
Aalen
1: 2.40
X: 3.45
2: 2.47
27 lipca
TuS RW Koblenz
FCA Walldorf
1: 2.40
X: 3.30
2: 2.55
27 lipca
TSV Steinbach
Mainz 05 II
1: 1.75
X: 3.60
2: 3.82
27 lipca
Homburg
Bayern Alzenau
1: 1.35
X: 4.75
2: 6.26
27 lipca
Elversberg
Teutonia Watzenborn-Steinberg
1: 1.45
X: 4.30
2: 5.29
27 lipca
Bahlinger SC
Freiburg II
1: 2.50
X: 3.40
2: 2.40
27 lipca
FSV Frankfurt
TSG Balingen
1: 1.90
X: 3.45
2: 3.39
29 lipca
Kick. Offenbach
Ulm
Kolejka 2
02 sierpnia
TSG Balingen
Hoffenheim II
1: 2.20
X: 3.50
2: 2.70
03 sierpnia
Teutonia Watzenborn-Steinberg
Homburg
1: 4.91
X: 4.15
2: 1.50
03 sierpnia
Ulm
Elversberg
1: 2.91
X: 3.20
2: 2.20
03 sierpnia
Aalen
Bahlinger SC
1: 1.80
X: 3.55
2: 3.65
03 sierpnia
FCA Walldorf
FSV Frankfurt
1: 2.45
X: 3.45
2: 2.42
03 sierpnia
Saarbrucken
TSV Steinbach
1: 1.40
X: 4.35
2: 5.99
03 sierpnia
Bayern Alzenau
Pirmasens
1: 1.85
X: 3.60
2: 3.42
04 sierpnia
Freiburg II
Kick. Offenbach
1: 3.35
X: 3.50
2: 1.90
04 sierpnia
Mainz 05 II
TuS RW Koblenz
1: 1.65
X: 3.75
2: 4.19
Kolejka 3
09 sierpnia
TSV Steinbach
Bayern Alzenau
1: 1.65
X: 3.90
2: 4.02
09 sierpnia
Kick. Offenbach
Aalen
1: 1.60
X: 4.10
2: 4.13
10 sierpnia
Pirmasens
Teutonia Watzenborn-Steinberg
1: 2.25
X: 3.40
2: 2.68
10 sierpnia
Elversberg
Freiburg II
1: 1.65
X: 4.00
2: 3.90
10 sierpnia
FSV Frankfurt
Mainz 05 II
1: 1.95
X: 3.50
2: 3.20
10 sierpnia
Hoffenheim II
Bahlinger SC
1: 2.15
X: 3.60
2: 2.72
10 sierpnia
TSG Balingen
FCA Walldorf
1: 2.23
X: 3.47
2: 2.91
27 sierpnia
TuS RW Koblenz
Saarbrucken
1: 9.00
X: 6.00
2: 1.20
28 sierpnia
Homburg
Ulm
1: 2.15
X: 3.40
2: 2.84
Kolejka 4
13 sierpnia
Teutonia Watzenborn-Steinberg
TSV Steinbach
1: 3.60
X: 3.60
2: 1.80
13 sierpnia
Bayern Alzenau
TuS RW Koblenz
1: 1.50
X: 4.20
2: 4.85
13 sierpnia
FCA Walldorf
Hoffenheim II
1: 2.40
X: 3.60
2: 2.40
14 sierpnia
Ulm
Pirmasens
1: 1.30
X: 5.00
2: 7.05
14 sierpnia
Aalen
Elversberg
1: 2.89
X: 3.60
2: 2.05
14 sierpnia
Freiburg II
Homburg
1: 2.65
X: 3.25
2: 2.35
14 sierpnia
Saarbrucken
FSV Frankfurt
1: 1.40
X: 4.55
2: 5.65
14 sierpnia
Bahlinger SC
Kick. Offenbach
1: 3.55
X: 3.65
2: 1.80
14 sierpnia
Mainz 05 II
TSG Balingen
1: 1.75
X: 3.60
2: 3.82
Kolejka 5
17 sierpnia
FCA Walldorf
Mainz 05 II
1: 2.10
X: 3.45
2: 2.90
17 sierpnia
TuS RW Koblenz
Teutonia Watzenborn-Steinberg
1: 2.50
X: 3.40
2: 2.40
17 sierpnia
TSV Steinbach
Ulm
1: 2.05
X: 3.45
2: 3.00
17 sierpnia
Pirmasens
Freiburg II
1: 4.40
X: 3.60
2: 1.65
17 sierpnia
TSG Balingen
Saarbrucken
17 sierpnia
FSV Frankfurt
Bayern Alzenau
1: 2.00
X: 3.60
2: 3.00
18 sierpnia
Hoffenheim II
Kick. Offenbach
1: 2.93
X: 3.60
2: 2.03
18 sierpnia
Elversberg
Bahlinger SC
1: 1.35
X: 4.95
2: 5.94
20 sierpnia
Homburg
Aalen
1: 1.80
X: 3.60
2: 3.60
Kolejka 6
24 sierpnia
Ulm
TuS RW Koblenz
1: 1.36
X: 5.00
2: 5.70
24 sierpnia
Teutonia Watzenborn-Steinberg
FSV Frankfurt
1: 2.50
X: 3.50
2: 2.35
24 sierpnia
Bayern Alzenau
TSG Balingen
1: 1.70
X: 4.10
2: 4.11
24 sierpnia
Saarbrucken
FCA Walldorf
1: 1.35
X: 4.80
2: 6.17
24 sierpnia
Kick. Offenbach
Elversberg
1: 2.30
X: 3.50
2: 2.56
24 sierpnia
Bahlinger SC
Homburg
1: 3.55
X: 3.65
2: 1.80
24 sierpnia
Aalen
Pirmasens
1: 1.40
X: 4.50
2: 5.73
25 sierpnia
Freiburg II
TSV Steinbach
1: 2.51
X: 3.20
2: 2.50
25 sierpnia
Mainz 05 II
Hoffenheim II
1: 2.15
X: 3.40
2: 2.84
Kolejka 7
31 sierpnia
Hoffenheim II
Elversberg
1: 3.35
X: 3.80
2: 1.82
31 sierpnia
TSG Balingen
Teutonia Watzenborn-Steinberg
1: 2.05
X: 3.55
2: 2.93
31 sierpnia
FSV Frankfurt
Ulm
1: 2.86
X: 3.50
2: 2.10
31 sierpnia
TSV Steinbach
Aalen
1: 1.50
X: 4.05
2: 5.06
31 sierpnia
FCA Walldorf
Bayern Alzenau
1: 2.20
X: 3.55
2: 2.67
31 sierpnia
Mainz 05 II
Saarbrucken
1: 4.50
X: 4.10
2: 1.55
31 sierpnia
Homburg
Kick. Offenbach
1: 2.45
X: 3.35
2: 2.47
31 sierpnia
Pirmasens
Bahlinger SC
1: 3.04
X: 3.55
2: 2.00
01 września
TuS RW Koblenz
Freiburg II
1: 3.82
X: 3.60
2: 1.75
Kolejka 8
06 września
Ulm
TSG Balingen
1: 1.30
X: 4.85
2: 7.37
07 września
Aalen
TuS RW Koblenz
1: 1.55
X: 4.10
2: 4.50
07 września
Bahlinger SC
TSV Steinbach
1: 3.55
X: 3.65
2: 1.80
07 września
Kick. Offenbach
Pirmasens
1: 1.35
X: 4.75
2: 6.26
07 września
Elversberg
Homburg
1: 1.75
X: 3.80
2: 3.62
07 września
Teutonia Watzenborn-Steinberg
FCA Walldorf
1: 2.62
X: 3.40
2: 2.30
07 września
Bayern Alzenau
Mainz 05 II
1: 1.85
X: 3.60
2: 3.42
07 września
Saarbrucken
Hoffenheim II
1: 1.35
X: 4.95
2: 5.94
17 września
Saarbrucken
Hoffenheim II
1: 1.45
X: 4.60
2: 4.90
18 września
Freiburg II
FSV Frankfurt
1: 1.95
X: 3.55
2: 3.16
Kolejka 9
13 września
FCA Walldorf
Ulm
1: 3.07
X: 3.50
2: 2.00
14 września
Saarbrucken
Bayern Alzenau
1: 1.30
X: 5.00
2: 7.05
14 września
Pirmasens
Elversberg
1: 7.75
X: 4.70
2: 1.30
14 września
TSV Steinbach
Kick. Offenbach
1: 2.10
X: 3.30
2: 3.01
14 września
TuS RW Koblenz
Bahlinger SC
1: 2.65
X: 3.35
2: 2.30
14 września
Hoffenheim II
Homburg
1: 2.63
X: 3.50
2: 2.25
14 września
TSG Balingen
Freiburg II
1: 2.65
X: 3.35
2: 2.30
14 września
FSV Frankfurt
Aalen
1: 1.90
X: 3.55
2: 3.30
15 września
Mainz 05 II
Teutonia Watzenborn-Steinberg
1: 1.80
X: 3.60
2: 3.60
Kolejka 10
20 września
Homburg
Pirmasens
1: 1.30
X: 4.95
2: 7.15
21 września
Teutonia Watzenborn-Steinberg
Saarbrucken
21 września
Bayern Alzenau
Hoffenheim II
21 września
Aalen
TSG Balingen
21 września
Bahlinger SC
FSV Frankfurt
1: 2.05
X: 3.60
2: 2.89
21 września
Kick. Offenbach
TuS RW Koblenz
1: 1.22
X: 5.50
2: 9.10
21 września
Elversberg
TSV Steinbach
22 września
Freiburg II
FCA Walldorf
22 września
Ulm
Mainz 05 II
Kolejka 11
27 września
TSV Steinbach
Homburg
27 września
TSG Balingen
Bahlinger SC
27 września
FCA Walldorf
Aalen
28 września
Bayern Alzenau
Teutonia Watzenborn-Steinberg
28 września
TuS RW Koblenz
Elversberg
28 września
Saarbrucken
Ulm
29 września
Hoffenheim II
Pirmasens
29 września
Mainz 05 II
Freiburg II
29 września
FSV Frankfurt
Kick. Offenbach
Kolejka 12
03 października
Ulm
Bayern Alzenau
03 października
Elversberg
FSV Frankfurt
05 października
Homburg
TuS RW Koblenz
05 października
Pirmasens
TSV Steinbach
05 października
Teutonia Watzenborn-Steinberg
Hoffenheim II
05 października
Freiburg II
Saarbrucken
05 października
Kick. Offenbach
TSG Balingen
05 października
Bahlinger SC
FCA Walldorf
05 października
Aalen
Mainz 05 II
Kolejka 13
11 października
FCA Walldorf
Kick. Offenbach
11 października
Hoffenheim II
TSV Steinbach
12 października
Bayern Alzenau
Freiburg II
12 października
Saarbrucken
Aalen
12 października
Mainz 05 II
Bahlinger SC
12 października
TSG Balingen
Elversberg
12 października
TuS RW Koblenz
Pirmasens
13 października
Teutonia Watzenborn-Steinberg
Ulm
14 października
FSV Frankfurt
Homburg
Kolejka 14
19 października
Freiburg II
Teutonia Watzenborn-Steinberg
19 października
Ulm
Hoffenheim II
19 października
TSV Steinbach
TuS RW Koblenz
19 października
Pirmasens
FSV Frankfurt
19 października
Homburg
TSG Balingen
19 października
Elversberg
FCA Walldorf
19 października
Kick. Offenbach
Mainz 05 II
19 października
Bahlinger SC
Saarbrucken
19 października
Aalen
Bayern Alzenau
Kolejka 15
25 października
FSV Frankfurt
TSV Steinbach
26 października
Hoffenheim II
TuS RW Koblenz
26 października
Ulm
Freiburg II
26 października
Teutonia Watzenborn-Steinberg
Aalen
26 października
Saarbrucken
Kick. Offenbach
26 października
Mainz 05 II
Elversberg
26 października
FCA Walldorf
Homburg
26 października
TSG Balingen
Pirmasens
26 października
Bayern Alzenau
Bahlinger SC
Kolejka 16
01 listopada
Kick. Offenbach
Bayern Alzenau
02 listopada
Elversberg
Saarbrucken
02 listopada
Hoffenheim II
Freiburg II
02 listopada
TSV Steinbach
TSG Balingen
02 listopada
Pirmasens
FCA Walldorf
02 listopada
Homburg
Mainz 05 II
02 listopada
Bahlinger SC
Teutonia Watzenborn-Steinberg
02 listopada
Aalen
Ulm
03 listopada
TuS RW Koblenz
FSV Frankfurt
Kolejka 17
08 listopada
FCA Walldorf
TSV Steinbach
08 listopada
FSV Frankfurt
Hoffenheim II
09 listopada
Ulm
Bahlinger SC
09 listopada
Teutonia Watzenborn-Steinberg
Kick. Offenbach
09 listopada
Bayern Alzenau
Elversberg
09 listopada
TSG Balingen
TuS RW Koblenz
10 listopada
Freiburg II
Aalen
10 listopada
Saarbrucken
Homburg
10 listopada
Mainz 05 II
Pirmasens
Kolejka 18
23 listopada
Aalen
Hoffenheim II
23 listopada
FCA Walldorf
TuS RW Koblenz
23 listopada
Mainz 05 II
TSV Steinbach
23 listopada
Saarbrucken
Pirmasens
23 listopada
Teutonia Watzenborn-Steinberg
Elversberg
23 listopada
TSG Balingen
FSV Frankfurt
24 listopada
Bayern Alzenau
Homburg
24 listopada
Freiburg II
Bahlinger SC
25 listopada
Ulm
Kick. Offenbach
Kolejka 19
29 listopada
Hoffenheim II
TSG Balingen
30 listopada
Elversberg
Ulm
30 listopada
Homburg
Teutonia Watzenborn-Steinberg
30 listopada
Pirmasens
Bayern Alzenau
30 listopada
TSV Steinbach
Saarbrucken
30 listopada
FSV Frankfurt
FCA Walldorf
30 listopada
Bahlinger SC
Aalen
01 grudnia
Kick. Offenbach
Freiburg II
01 grudnia
TuS RW Koblenz
Mainz 05 II
Kolejka 20
07 grudnia
Bahlinger SC
Hoffenheim II
07 grudnia
Saarbrucken
TuS RW Koblenz
07 grudnia
Bayern Alzenau
TSV Steinbach
07 grudnia
Teutonia Watzenborn-Steinberg
Pirmasens
07 grudnia
Ulm
Homburg
07 grudnia
Freiburg II
Elversberg
07 grudnia
Aalen
Kick. Offenbach
07 grudnia
FCA Walldorf
TSG Balingen
07 grudnia
Mainz 05 II
FSV Frankfurt
Kolejka 21
22 lutego
Homburg
Freiburg II
22 lutego
Pirmasens
Ulm
22 lutego
TSV Steinbach
Teutonia Watzenborn-Steinberg
22 lutego
Elversberg
Aalen
22 lutego
Kick. Offenbach
Bahlinger SC
22 lutego
Hoffenheim II
FCA Walldorf
22 lutego
TSG Balingen
Mainz 05 II
22 lutego
FSV Frankfurt
Saarbrucken
22 lutego
TuS RW Koblenz
Bayern Alzenau
Kolejka 22
29 lutego
Kick. Offenbach
Hoffenheim II
29 lutego
Teutonia Watzenborn-Steinberg
TuS RW Koblenz
29 lutego
Ulm
TSV Steinbach
29 lutego
Freiburg II
Pirmasens
29 lutego
Aalen
Homburg
29 lutego
Bahlinger SC
Elversberg
29 lutego
Mainz 05 II
FCA Walldorf
29 lutego
Saarbrucken
TSG Balingen
29 lutego
Bayern Alzenau
FSV Frankfurt
Kolejka 23
07 marca
TuS RW Koblenz
Ulm
07 marca
TSV Steinbach
Freiburg II
07 marca
FSV Frankfurt
Teutonia Watzenborn-Steinberg
07 marca
TSG Balingen
Bayern Alzenau
07 marca
FCA Walldorf
Saarbrucken
07 marca
Hoffenheim II
Mainz 05 II
07 marca
Elversberg
Kick. Offenbach
07 marca
Homburg
Bahlinger SC
07 marca
Pirmasens
Aalen
Kolejka 24
14 marca
Elversberg
Hoffenheim II
14 marca
Freiburg II
TuS RW Koblenz
14 marca
Aalen
TSV Steinbach
14 marca
Bahlinger SC
Pirmasens
14 marca
Kick. Offenbach
Homburg
14 marca
Saarbrucken
Mainz 05 II
14 marca
Bayern Alzenau
FCA Walldorf
14 marca
Teutonia Watzenborn-Steinberg
TSG Balingen
14 marca
Ulm
FSV Frankfurt
Kolejka 25
21 marca
FSV Frankfurt
Freiburg II
21 marca
TSG Balingen
Ulm
21 marca
FCA Walldorf
Teutonia Watzenborn-Steinberg
21 marca
Mainz 05 II
Bayern Alzenau
21 marca
Hoffenheim II
Saarbrucken
21 marca
Homburg
Elversberg
21 marca
Pirmasens
Kick. Offenbach
21 marca
TSV Steinbach
Bahlinger SC
21 marca
TuS RW Koblenz
Aalen
Kolejka 26
28 marca
Homburg
Hoffenheim II
28 marca
Aalen
FSV Frankfurt
28 marca
Freiburg II
TSG Balingen
28 marca
Ulm
FCA Walldorf
28 marca
Teutonia Watzenborn-Steinberg
Mainz 05 II
28 marca
Bayern Alzenau
Saarbrucken
28 marca
Elversberg
Pirmasens
28 marca
Kick. Offenbach
TSV Steinbach
28 marca
Bahlinger SC
TuS RW Koblenz
Kolejka 27
31 marca
TSV Steinbach
Elversberg
31 marca
TuS RW Koblenz
Kick. Offenbach
31 marca
FSV Frankfurt
Bahlinger SC
31 marca
TSG Balingen
Aalen
31 marca
FCA Walldorf
Freiburg II
31 marca
Saarbrucken
Teutonia Watzenborn-Steinberg
31 marca
Mainz 05 II
Ulm
31 marca
Hoffenheim II
Bayern Alzenau
31 marca
Pirmasens
Homburg
Kolejka 28
04 kwietnia
Pirmasens
Hoffenheim II
04 kwietnia
Elversberg
TuS RW Koblenz
04 kwietnia
Homburg
TSV Steinbach
04 kwietnia
Teutonia Watzenborn-Steinberg
Bayern Alzenau
04 kwietnia
Freiburg II
Mainz 05 II
04 kwietnia
Ulm
Saarbrucken
04 kwietnia
Aalen
FCA Walldorf
04 kwietnia
Bahlinger SC
TSG Balingen
04 kwietnia
Kick. Offenbach
FSV Frankfurt
Kolejka 29
11 kwietnia
Saarbrucken
Freiburg II
11 kwietnia
FSV Frankfurt
Elversberg
11 kwietnia
TSG Balingen
Kick. Offenbach
11 kwietnia
FCA Walldorf
Bahlinger SC
11 kwietnia
Mainz 05 II
Aalen
11 kwietnia
TuS RW Koblenz
Homburg
11 kwietnia
TSV Steinbach
Pirmasens
11 kwietnia
Hoffenheim II
Teutonia Watzenborn-Steinberg
11 kwietnia
Bayern Alzenau
Ulm
Kolejka 30
18 kwietnia
Homburg
FSV Frankfurt
18 kwietnia
Elversberg
TSG Balingen
18 kwietnia
Kick. Offenbach
FCA Walldorf
18 kwietnia
Bahlinger SC
Mainz 05 II
18 kwietnia
Aalen
Saarbrucken
18 kwietnia
TSV Steinbach
Hoffenheim II
18 kwietnia
Pirmasens
TuS RW Koblenz
18 kwietnia
Ulm
Teutonia Watzenborn-Steinberg
18 kwietnia
Freiburg II
Bayern Alzenau
Kolejka 31
25 kwietnia
TuS RW Koblenz
TSV Steinbach
25 kwietnia
Hoffenheim II
Ulm
25 kwietnia
Teutonia Watzenborn-Steinberg
Freiburg II
25 kwietnia
FSV Frankfurt
Pirmasens
25 kwietnia
TSG Balingen
Homburg
25 kwietnia
FCA Walldorf
Elversberg
25 kwietnia
Mainz 05 II
Kick. Offenbach
25 kwietnia
Saarbrucken
Bahlinger SC
25 kwietnia
Bayern Alzenau
Aalen
Kolejka 32
02 maja
Homburg
FCA Walldorf
02 maja
Pirmasens
TSG Balingen
02 maja
TuS RW Koblenz
Hoffenheim II
02 maja
Freiburg II
Ulm
02 maja
Aalen
Teutonia Watzenborn-Steinberg
02 maja
Bahlinger SC
Bayern Alzenau
02 maja
Kick. Offenbach
Saarbrucken
02 maja
Elversberg
Mainz 05 II
02 maja
TSV Steinbach
FSV Frankfurt
Kolejka 33
09 maja
Mainz 05 II
Homburg
09 maja
FCA Walldorf
Pirmasens
09 maja
TSG Balingen
TSV Steinbach
09 maja
FSV Frankfurt
TuS RW Koblenz
09 maja
Freiburg II
Hoffenheim II
09 maja
Saarbrucken
Elversberg
09 maja
Bayern Alzenau
Kick. Offenbach
09 maja
Teutonia Watzenborn-Steinberg
Bahlinger SC
09 maja
Ulm
Aalen
Kolejka 34
16 maja
Aalen
Freiburg II
16 maja
Bahlinger SC
Ulm
16 maja
Kick. Offenbach
Teutonia Watzenborn-Steinberg
16 maja
Elversberg
Bayern Alzenau
16 maja
Homburg
Saarbrucken
16 maja
Pirmasens
Mainz 05 II
16 maja
TSV Steinbach
FCA Walldorf
16 maja
TuS RW Koblenz
TSG Balingen
16 maja
Hoffenheim II
FSV Frankfurt

Regionalliga West 2019/2020

Kolejka 1
26 lipca
Essen
Dortmund II
1: 2.00
X: 3.55
2: 3.04
27 lipca
Borussia Monchengladbach II
SV Rodinghausen
1: 3.00
X: 3.45
2: 2.05
27 lipca
SC Verl
Wattenscheid
1: 1.85
X: 3.40
2: 3.62
27 lipca
Wuppertal
Aachen
1: 3.60
X: 3.60
2: 1.80
27 lipca
Fort. Koln
FC Koln II
27 lipca
Bergisch Gladbach
VfB Homberg
1: 3.34
X: 3.50
2: 1.90
27 lipca
Fortuna Dusseldorf II
Lippstadt
1: 2.10
X: 3.45
2: 2.90
28 lipca
Sportfreunde Lotte
TuS Haltern
1: 1.65
X: 3.75
2: 4.19
29 października
Schalke 04 II
Oberhausen
Kolejka 2
02 sierpnia
Oberhausen
SC Verl
1: 1.55
X: 3.95
2: 4.70
03 sierpnia
Lippstadt
Bonner SC
1: 2.71
X: 3.25
2: 2.30
03 sierpnia
Aachen
Fortuna Dusseldorf II
1: 1.45
X: 4.10
2: 5.63
03 sierpnia
Wattenscheid
Borussia Monchengladbach II
1: 2.30
X: 3.20
2: 2.75
03 sierpnia
SV Rodinghausen
Fort. Koln
1: 1.55
X: 3.95
2: 4.70
03 sierpnia
FC Koln II
Bergisch Gladbach
1: 2.40
X: 3.35
2: 2.53
04 sierpnia
Dortmund II
Sportfreunde Lotte
1: 1.95
X: 3.40
2: 3.29
04 sierpnia
VfB Homberg
Essen
1: 5.45
X: 4.20
2: 1.45
03 września
TuS Haltern
Wuppertal
1: 2.50
X: 3.30
2: 2.45
Kolejka 3
09 sierpnia
Borussia Monchengladbach II
Oberhausen
1: 2.76
X: 3.40
2: 2.20
09 sierpnia
Wuppertal
Dortmund II
1: 3.90
X: 3.75
2: 1.70
10 sierpnia
Sportfreunde Lotte
VfB Homberg
1: 1.55
X: 4.15
2: 4.44
10 sierpnia
Fortuna Dusseldorf II
Bonner SC
1: 2.62
X: 3.40
2: 2.30
10 sierpnia
Fort. Koln
Wattenscheid
1: 2.55
X: 3.30
2: 2.40
10 sierpnia
Schalke 04 II
Lippstadt
1: 2.05
X: 3.30
2: 3.12
11 sierpnia
Essen
FC Koln II
1: 1.80
X: 3.60
2: 3.60
20 sierpnia
Bergisch Gladbach
SV Rodinghausen
1: 5.81
X: 4.45
2: 1.40
20 sierpnia
Aachen
TuS Haltern
1: 1.50
X: 4.10
2: 4.99
Kolejka 4
16 sierpnia
Oberhausen
Fort. Koln
1: 1.65
X: 4.00
2: 3.92
17 sierpnia
SV Rodinghausen
Essen
1: 2.15
X: 3.50
2: 2.78
17 sierpnia
FC Koln II
Sportfreunde Lotte
1: 2.40
X: 3.45
2: 2.71
17 sierpnia
VfB Homberg
Wuppertal
17 sierpnia
TuS Haltern
Fortuna Dusseldorf II
1: 2.30
X: 3.35
2: 2.65
17 sierpnia
Bonner SC
Schalke 04 II
1: 2.40
X: 3.35
2: 2.53
17 sierpnia
Lippstadt
SC Verl
1: 2.96
X: 3.25
2: 2.15
17 sierpnia
Wattenscheid
Bergisch Gladbach
23 października
Dortmund II
Aachen
Kolejka 5
23 sierpnia
SC Verl
Bonner SC
1: 1.85
X: 3.50
2: 3.51
23 sierpnia
TuS Haltern
Dortmund II
1: 5.14
X: 4.00
2: 1.50
23 sierpnia
Essen
Wattenscheid
1: 1.55
X: 3.85
2: 4.85
23 sierpnia
Wuppertal
FC Koln II
24 sierpnia
Fortuna Dusseldorf II
Schalke 04 II
1: 3.60
X: 3.60
2: 1.80
24 sierpnia
Sportfreunde Lotte
SV Rodinghausen
1: 3.39
X: 3.45
2: 1.90
24 sierpnia
Bergisch Gladbach
Oberhausen
1: 4.85
X: 4.20
2: 1.50
24 sierpnia
Aachen
VfB Homberg
1: 1.30
X: 4.90
2: 7.26
24 sierpnia
Borussia Monchengladbach II
Lippstadt
1: 1.60
X: 3.90
2: 4.35
Kolejka 6
30 sierpnia
Bonner SC
Borussia Monchengladbach II
1: 2.30
X: 3.35
2: 2.65
31 sierpnia
SV Rodinghausen
Wuppertal
1: 1.35
X: 4.85
2: 6.09
31 sierpnia
FC Koln II
Aachen
1: 2.88
X: 3.50
2: 2.20
31 sierpnia
VfB Homberg
TuS Haltern
1: 2.00
X: 3.45
2: 3.11
31 sierpnia
Schalke 04 II
SC Verl
1: 2.45
X: 3.30
2: 2.50
31 sierpnia
Lippstadt
Fort. Koln
1: 3.20
X: 3.50
2: 1.95
01 września
Oberhausen
Essen
1: 2.88
X: 3.35
2: 2.15
01 września
Dortmund II
Fortuna Dusseldorf II
1: 1.45
X: 4.30
2: 5.29
02 września
Wattenscheid
Sportfreunde Lotte
1: 2.59
X: 3.25
2: 2.40
Kolejka 7
06 września
Borussia Monchengladbach II
Schalke 04 II
1: 2.00
X: 3.55
2: 3.04
07 września
Wuppertal
Wattenscheid
1: 2.35
X: 3.35
2: 2.58
07 września
Aachen
SV Rodinghausen
1: 2.81
X: 3.45
2: 2.15
07 września
TuS Haltern
FC Koln II
1: 4.24
X: 4.00
2: 1.60
07 września
Dortmund II
VfB Homberg
1: 1.30
X: 5.00
2: 7.05
07 września
Fort. Koln
Bonner SC
1: 2.05
X: 3.45
2: 3.00
07 września
Bergisch Gladbach
Lippstadt
1: 2.30
X: 3.25
2: 2.71
07 września
Sportfreunde Lotte
Oberhausen
1: 2.76
X: 3.40
2: 2.20
07 września
Fortuna Dusseldorf II
SC Verl
1: 3.42
X: 3.60
2: 1.85
Kolejka 8
13 września
Lippstadt
Essen
1: 6.75
X: 4.50
2: 1.35
13 września
VfB Homberg
Fortuna Dusseldorf II
1: 2.59
X: 3.45
2: 2.30
13 września
SC Verl
Borussia Monchengladbach II
1: 1.95
X: 3.55
2: 3.16
13 września
Oberhausen
Wuppertal
1: 1.35
X: 4.75
2: 6.26
14 września
TuS Haltern
SV Rodinghausen
1: 6.17
X: 4.80
2: 1.35
14 września
Bonner SC
Bergisch Gladbach
1: 1.50
X: 4.00
2: 5.14
14 września
FC Koln II
Dortmund II
1: 2.45
X: 3.50
2: 2.40
15 września
Schalke 04 II
Fort. Koln
1: 2.30
X: 3.25
2: 2.71
16 września
Wattenscheid
Aachen
1: 3.46
X: 3.55
2: 1.85
Kolejka 9
20 września
Bergisch Gladbach
Schalke 04 II
1: 3.34
X: 3.50
2: 1.90
20 września
Essen
Bonner SC
1: 1.35
X: 4.65
2: 6.44
20 września
Fort. Koln
SC Verl
1: 2.84
X: 3.40
2: 2.15
21 września
Sportfreunde Lotte
Lippstadt
21 września
VfB Homberg
FC Koln II
21 września
Aachen
Oberhausen
21 września
Dortmund II
SV Rodinghausen
21 września
TuS Haltern
Wattenscheid
22 września
Fortuna Dusseldorf II
Borussia Monchengladbach II
Kolejka 10
24 września
SV Rodinghausen
VfB Homberg
24 września
Lippstadt
Wuppertal
24 września
Bonner SC
Sportfreunde Lotte
24 września
SC Verl
Bergisch Gladbach
25 września
Oberhausen
TuS Haltern
25 września
Borussia Monchengladbach II
Fort. Koln
30 października
Wattenscheid
Dortmund II
30 października
FC Koln II
Fortuna Dusseldorf II
23 listopada
Schalke 04 II
Essen
Kolejka 11
28 września
Wuppertal
Bonner SC
28 września
Aachen
Lippstadt
28 września
VfB Homberg
Wattenscheid
28 września
FC Koln II
SV Rodinghausen
28 września
Sportfreunde Lotte
Schalke 04 II
29 września
Borussia Monchengladbach II
Bergisch Gladbach
29 września
Essen
SC Verl
29 września
Fortuna Dusseldorf II
Fort. Koln
30 września
Dortmund II
Oberhausen
Kolejka 12
03 października
Borussia Monchengladbach II
Essen
04 października
SC Verl
Sportfreunde Lotte
05 października
Wattenscheid
FC Koln II
05 października
Oberhausen
VfB Homberg
05 października
SV Rodinghausen
Fortuna Dusseldorf II
05 października
Fort. Koln
Bergisch Gladbach
05 października
Lippstadt
TuS Haltern
05 października
Schalke 04 II
Wuppertal
06 października
Bonner SC
Aachen
Kolejka 13
11 października
Essen
Fort. Koln
12 października
Dortmund II
Lippstadt
12 października
TuS Haltern
Bonner SC
12 października
Wuppertal
SC Verl
12 października
Aachen
Schalke 04 II
12 października
Sportfreunde Lotte
Borussia Monchengladbach II
12 października
SV Rodinghausen
Wattenscheid
12 października
Fortuna Dusseldorf II
Bergisch Gladbach
23 listopada
FC Koln II
Oberhausen
Kolejka 14
18 października
SC Verl
Aachen
19 października
Schalke 04 II
TuS Haltern
19 października
Borussia Monchengladbach II
Wuppertal
19 października
Fort. Koln
Sportfreunde Lotte
19 października
Bergisch Gladbach
Essen
19 października
Wattenscheid
Fortuna Dusseldorf II
19 października
Oberhausen
SV Rodinghausen
19 października
Bonner SC
Dortmund II
19 października
Lippstadt
VfB Homberg
Kolejka 15
26 października
Fortuna Dusseldorf II
Essen
26 października
VfB Homberg
Bonner SC
26 października
FC Koln II
Lippstadt
26 października
Wattenscheid
Oberhausen
26 października
Sportfreunde Lotte
Bergisch Gladbach
26 października
Dortmund II
Schalke 04 II
26 października
TuS Haltern
SC Verl
26 października
Wuppertal
Fort. Koln
27 października
Aachen
Borussia Monchengladbach II
Kolejka 16
02 listopada
Borussia Monchengladbach II
TuS Haltern
02 listopada
SC Verl
Dortmund II
02 listopada
Lippstadt
SV Rodinghausen
02 listopada
Schalke 04 II
VfB Homberg
02 listopada
Essen
Sportfreunde Lotte
02 listopada
Bergisch Gladbach
Wuppertal
03 listopada
Bonner SC
FC Koln II
03 listopada
Oberhausen
Fortuna Dusseldorf II
04 listopada
Fort. Koln
Aachen
Kolejka 17
09 listopada
TuS Haltern
Fort. Koln
09 listopada
VfB Homberg
SC Verl
09 listopada
FC Koln II
Schalke 04 II
09 listopada
SV Rodinghausen
Bonner SC
09 listopada
Wattenscheid
Lippstadt
09 listopada
Fortuna Dusseldorf II
Sportfreunde Lotte
09 listopada
Aachen
Bergisch Gladbach
10 listopada
Dortmund II
Borussia Monchengladbach II
10 listopada
Wuppertal
Essen
Kolejka 18
15 listopada
SC Verl
FC Koln II
16 listopada
Sportfreunde Lotte
Wuppertal
16 listopada
Bergisch Gladbach
TuS Haltern
16 listopada
Essen
Aachen
16 listopada
Lippstadt
Oberhausen
16 listopada
Borussia Monchengladbach II
VfB Homberg
16 listopada
Schalke 04 II
SV Rodinghausen
16 listopada
Bonner SC
Wattenscheid
17 listopada
Fort. Koln
Dortmund II
Kolejka 19
29 listopada
Wattenscheid
Schalke 04 II
30 listopada
Oberhausen
Bonner SC
30 listopada
Wuppertal
Fortuna Dusseldorf II
30 listopada
Aachen
Sportfreunde Lotte
30 listopada
SV Rodinghausen
SC Verl
30 listopada
Dortmund II
Bergisch Gladbach
01 grudnia
FC Koln II
Borussia Monchengladbach II
01 grudnia
VfB Homberg
Fort. Koln
01 grudnia
TuS Haltern
Essen
Kolejka 20
07 grudnia
Lippstadt
Fortuna Dusseldorf II
07 grudnia
TuS Haltern
Sportfreunde Lotte
07 grudnia
FC Koln II
Fort. Koln
07 grudnia
VfB Homberg
Bergisch Gladbach
07 grudnia
Dortmund II
Essen
07 grudnia
SV Rodinghausen
Borussia Monchengladbach II
07 grudnia
Wattenscheid
SC Verl
07 grudnia
Oberhausen
Schalke 04 II
07 grudnia
Aachen
Wuppertal
Kolejka 21
14 grudnia
SC Verl
Oberhausen
14 grudnia
Borussia Monchengladbach II
Wattenscheid
14 grudnia
Fort. Koln
SV Rodinghausen
14 grudnia
Bergisch Gladbach
FC Koln II
14 grudnia
Essen
VfB Homberg
14 grudnia
Sportfreunde Lotte
Dortmund II
14 grudnia
Wuppertal
TuS Haltern
14 grudnia
Bonner SC
Lippstadt
14 grudnia
Fortuna Dusseldorf II
Aachen
Kolejka 22
25 stycznia
Oberhausen
Borussia Monchengladbach II
25 stycznia
Wattenscheid
Fort. Koln
25 stycznia
SV Rodinghausen
Bergisch Gladbach
25 stycznia
FC Koln II
Essen
25 stycznia
VfB Homberg
Sportfreunde Lotte
25 stycznia
Bonner SC
Fortuna Dusseldorf II
25 stycznia
Dortmund II
Wuppertal
25 stycznia
TuS Haltern
Aachen
25 stycznia
Lippstadt
Schalke 04 II
Kolejka 23
01 lutego
Essen
SV Rodinghausen
01 lutego
Bergisch Gladbach
Wattenscheid
01 lutego
Fort. Koln
Oberhausen
01 lutego
Sportfreunde Lotte
FC Koln II
01 lutego
Wuppertal
VfB Homberg
01 lutego
Aachen
Dortmund II
01 lutego
Fortuna Dusseldorf II
TuS Haltern
01 lutego
Schalke 04 II
Bonner SC
01 lutego
SC Verl
Lippstadt
Kolejka 24
08 lutego
Schalke 04 II
Fortuna Dusseldorf II
08 lutego
SV Rodinghausen
Sportfreunde Lotte
08 lutego
Wattenscheid
Essen
08 lutego
Oberhausen
Bergisch Gladbach
08 lutego
Lippstadt
Borussia Monchengladbach II
08 lutego
Bonner SC
SC Verl
08 lutego
Dortmund II
TuS Haltern
08 lutego
VfB Homberg
Aachen
08 lutego
FC Koln II
Wuppertal
Kolejka 25
15 lutego
Essen
Oberhausen
15 lutego
Sportfreunde Lotte
Wattenscheid
15 lutego
Wuppertal
SV Rodinghausen
15 lutego
Aachen
FC Koln II
15 lutego
TuS Haltern
VfB Homberg
15 lutego
Fortuna Dusseldorf II
Dortmund II
15 lutego
SC Verl
Schalke 04 II
15 lutego
Borussia Monchengladbach II
Bonner SC
15 lutego
Fort. Koln
Lippstadt
Kolejka 26
22 lutego
SC Verl
Fortuna Dusseldorf II
22 lutego
Oberhausen
Sportfreunde Lotte
22 lutego
Lippstadt
Bergisch Gladbach
22 lutego
Bonner SC
Fort. Koln
22 lutego
Schalke 04 II
Borussia Monchengladbach II
22 lutego
VfB Homberg
Dortmund II
22 lutego
Wattenscheid
Wuppertal
22 lutego
SV Rodinghausen
Aachen
22 lutego
FC Koln II
TuS Haltern
Kolejka 27
29 lutego
Bergisch Gladbach
Bonner SC
29 lutego
Essen
Lippstadt
29 lutego
Fort. Koln
Schalke 04 II
29 lutego
Borussia Monchengladbach II
SC Verl
29 lutego
Fortuna Dusseldorf II
VfB Homberg
29 lutego
Dortmund II
FC Koln II
29 lutego
SV Rodinghausen
TuS Haltern
29 lutego
Aachen
Wattenscheid
29 lutego
Wuppertal
Oberhausen
Kolejka 28
07 marca
Wattenscheid
TuS Haltern
07 marca
SV Rodinghausen
Dortmund II
07 marca
FC Koln II
VfB Homberg
07 marca
SC Verl
Fort. Koln
07 marca
Schalke 04 II
Bergisch Gladbach
07 marca
Bonner SC
Essen
07 marca
Lippstadt
Sportfreunde Lotte
07 marca
Borussia Monchengladbach II
Fortuna Dusseldorf II
07 marca
Oberhausen
Aachen
Kolejka 29
14 marca
Essen
Schalke 04 II
14 marca
TuS Haltern
Oberhausen
14 marca
Dortmund II
Wattenscheid
14 marca
VfB Homberg
SV Rodinghausen
14 marca
Fortuna Dusseldorf II
FC Koln II
14 marca
Fort. Koln
Borussia Monchengladbach II
14 marca
Wuppertal
Lippstadt
14 marca
Sportfreunde Lotte
Bonner SC
14 marca
Bergisch Gladbach
SC Verl
Kolejka 30
21 marca
Bergisch Gladbach
Borussia Monchengladbach II
21 marca
SC Verl
Essen
21 marca
Fort. Koln
Fortuna Dusseldorf II
21 marca
SV Rodinghausen
FC Koln II
21 marca
Wattenscheid
VfB Homberg
21 marca
Oberhausen
Dortmund II
21 marca
Lippstadt
Aachen
21 marca
Bonner SC
Wuppertal
21 marca
Schalke 04 II
Sportfreunde Lotte
Kolejka 31
28 marca
Essen
Borussia Monchengladbach II
28 marca
Bergisch Gladbach
Fort. Koln
28 marca
Sportfreunde Lotte
SC Verl
28 marca
Fortuna Dusseldorf II
SV Rodinghausen
28 marca
FC Koln II
Wattenscheid
28 marca
VfB Homberg
Oberhausen
28 marca
Wuppertal
Schalke 04 II
28 marca
Aachen
Bonner SC
28 marca
TuS Haltern
Lippstadt
Kolejka 32
04 kwietnia
Schalke 04 II
Aachen
04 kwietnia
Bonner SC
TuS Haltern
04 kwietnia
Lippstadt
Dortmund II
04 kwietnia
Oberhausen
FC Koln II
04 kwietnia
Wattenscheid
SV Rodinghausen
04 kwietnia
Fort. Koln
Essen
04 kwietnia
Borussia Monchengladbach II
Sportfreunde Lotte
04 kwietnia
SC Verl
Wuppertal
04 kwietnia
Bergisch Gladbach
Fortuna Dusseldorf II
Kolejka 33
11 kwietnia
Fortuna Dusseldorf II
Wattenscheid
11 kwietnia
Essen
Bergisch Gladbach
11 kwietnia
Sportfreunde Lotte
Fort. Koln
11 kwietnia
Wuppertal
Borussia Monchengladbach II
11 kwietnia
Aachen
SC Verl
11 kwietnia
TuS Haltern
Schalke 04 II
11 kwietnia
Dortmund II
Bonner SC
11 kwietnia
VfB Homberg
Lippstadt
11 kwietnia
SV Rodinghausen
Oberhausen
Kolejka 34
18 kwietnia
Essen
Fortuna Dusseldorf II
18 kwietnia
Bergisch Gladbach
Sportfreunde Lotte
18 kwietnia
Oberhausen
Wattenscheid
18 kwietnia
Lippstadt
FC Koln II
18 kwietnia
Bonner SC
VfB Homberg
18 kwietnia
Schalke 04 II
Dortmund II
18 kwietnia
SC Verl
TuS Haltern
18 kwietnia
Borussia Monchengladbach II
Aachen
18 kwietnia
Fort. Koln
Wuppertal
Kolejka 35
25 kwietnia
Fortuna Dusseldorf II
Oberhausen
25 kwietnia
Sportfreunde Lotte
Essen
25 kwietnia
Wuppertal
Bergisch Gladbach
25 kwietnia
Aachen
Fort. Koln
25 kwietnia
TuS Haltern
Borussia Monchengladbach II
25 kwietnia
Dortmund II
SC Verl
25 kwietnia
VfB Homberg
Schalke 04 II
25 kwietnia
FC Koln II
Bonner SC
25 kwietnia
SV Rodinghausen
Lippstadt
Kolejka 36
02 maja
Sportfreunde Lotte
Fortuna Dusseldorf II
02 maja
Lippstadt
Wattenscheid
02 maja
Bonner SC
SV Rodinghausen
02 maja
Schalke 04 II
FC Koln II
02 maja
SC Verl
VfB Homberg
02 maja
Borussia Monchengladbach II
Dortmund II
02 maja
Fort. Koln
TuS Haltern
02 maja
Bergisch Gladbach
Aachen
02 maja
Essen
Wuppertal
Kolejka 37
09 maja
Wuppertal
Sportfreunde Lotte
09 maja
Aachen
Essen
09 maja
TuS Haltern
Bergisch Gladbach
09 maja
Dortmund II
Fort. Koln
09 maja
VfB Homberg
Borussia Monchengladbach II
09 maja
FC Koln II
SC Verl
09 maja
SV Rodinghausen
Schalke 04 II
09 maja
Wattenscheid
Bonner SC
09 maja
Oberhausen
Lippstadt
Kolejka 38
16 maja
Bonner SC
Oberhausen
16 maja
Schalke 04 II
Wattenscheid
16 maja
SC Verl
SV Rodinghausen
16 maja
Borussia Monchengladbach II
FC Koln II
16 maja
Fort. Koln
VfB Homberg
16 maja
Bergisch Gladbach
Dortmund II
16 maja
Essen
TuS Haltern
16 maja
Sportfreunde Lotte
Aachen
16 maja
Fortuna Dusseldorf II
Wuppertal

Regionalliga North 2019/2020

Kolejka 1
26 lipca
ETSV Weiche Flensburg
Wolfsburg II
1: 2.20
X: 3.35
2: 2.79
26 lipca
Hannover II
SV Drochtersen/Assel
1: 2.15
X: 3.20
2: 3.00
26 lipca
TSV Havelse
HSC Hannover
1: 1.70
X: 3.65
2: 4.02
27 lipca
Hamburger SV II
Heider SV
1: 1.20
X: 5.75
2: 9.63
27 lipca
Lubeck
SSV Jeddeloh
1: 1.25
X: 5.50
2: 7.73
27 lipca
Werder Brema II
FC Hansa Lüneburg
1: 1.65
X: 3.80
2: 4.13
27 lipca
BSV Rehden
Holstein Kiel II
1: 2.10
X: 3.40
2: 2.93
28 lipca
Eintracht Norderstedt
Altonaer FC 93
1: 1.70
X: 3.90
2: 3.75
28 lipca
Oldenburg
St.Pauli II
1: 1.75
X: 3.60
2: 3.82
Kolejka 2
31 lipca
Wolfsburg II
BSV Rehden
1: 1.40
X: 4.50
2: 5.73
31 lipca
Holstein Kiel II
Oldenburg
1: 2.40
X: 3.45
2: 2.47
31 lipca
Heider SV
Werder Brema II
1: 9.12
X: 5.50
2: 1.22
31 lipca
FC Hansa Lüneburg
Eintracht Norderstedt
1: 2.05
X: 3.40
2: 3.04
31 lipca
Altonaer FC 93
Lubeck
1: 9.00
X: 5.00
2: 1.25
31 lipca
SSV Jeddeloh
Hannover II
1: 3.07
X: 3.50
2: 2.00
31 lipca
SV Drochtersen/Assel
TSV Havelse
1: 2.00
X: 3.35
2: 3.20
31 lipca
HSC Hannover
ETSV Weiche Flensburg
1: 5.11
X: 3.70
2: 1.55
07 sierpnia
Holstein Kiel II
Oldenburg
1: 2.58
X: 3.35
2: 2.35
07 sierpnia
FC Hansa Lüneburg
Eintracht Norderstedt
1: 2.25
X: 3.45
2: 2.65
29 października
St.Pauli II
Hamburger SV II
1: 2.30
X: 3.50
2: 2.56
Kolejka 3
03 sierpnia
Hannover II
Altonaer FC 93
1: 1.70
X: 3.60
2: 4.08
03 sierpnia
Lubeck
FC Hansa Lüneburg
1: 1.23
X: 5.70
2: 10.75
03 sierpnia
BSV Rehden
HSC Hannover
1: 1.60
X: 3.80
2: 4.49
04 sierpnia
Hamburger SV II
Holstein Kiel II
1: 1.80
X: 3.65
2: 3.55
04 sierpnia
TSV Havelse
ETSV Weiche Flensburg
1: 2.90
X: 3.45
2: 2.10
04 sierpnia
Eintracht Norderstedt
Heider SV
1: 1.30
X: 5.00
2: 7.05
04 sierpnia
Werder Brema II
St.Pauli II
1: 1.60
X: 3.80
2: 4.49
04 sierpnia
Oldenburg
Wolfsburg II
1: 3.46
X: 3.75
2: 1.80
04 sierpnia
SV Drochtersen/Assel
SSV Jeddeloh
1: 1.75
X: 3.75
2: 3.66
Kolejka 4
10 sierpnia
SSV Jeddeloh
TSV Havelse
1: 2.30
X: 3.50
2: 2.56
10 sierpnia
ETSV Weiche Flensburg
BSV Rehden
1: 1.60
X: 3.90
2: 4.35
10 sierpnia
Wolfsburg II
Hamburger SV II
1: 1.70
X: 3.90
2: 3.75
11 sierpnia
HSC Hannover
Oldenburg
1: 2.68
X: 3.30
2: 2.30
11 sierpnia
FC Hansa Lüneburg
Hannover II
1: 2.55
X: 3.20
2: 2.46
11 sierpnia
St.Pauli II
Eintracht Norderstedt
1: 2.70
X: 3.50
2: 2.20
11 sierpnia
Holstein Kiel II
Werder Brema II
1: 3.11
X: 3.45
2: 2.00
14 sierpnia
Altonaer FC 93
SV Drochtersen/Assel
1: 3.65
X: 3.55
2: 1.80
14 sierpnia
Heider SV
Lubeck
1: 15.60
X: 7.25
2: 1.10
Kolejka 5
16 sierpnia
Werder Brema II
Wolfsburg II
1: 2.93
X: 3.55
2: 2.05
16 sierpnia
TSV Havelse
BSV Rehden
1: 2.15
X: 3.40
2: 2.84
17 sierpnia
Lubeck
St.Pauli II
1: 1.29
X: 5.10
2: 7.20
17 sierpnia
SSV Jeddeloh
Altonaer FC 93
1: 1.70
X: 3.90
2: 3.75
17 sierpnia
Hamburger SV II
HSC Hannover
1: 1.25
X: 5.25
2: 8.29
17 sierpnia
Heider SV
Hannover II
1: 9.12
X: 5.50
2: 1.22
18 sierpnia
Eintracht Norderstedt
Holstein Kiel II
1: 2.30
X: 3.65
2: 2.49
18 sierpnia
Oldenburg
ETSV Weiche Flensburg
18 sierpnia
SV Drochtersen/Assel
FC Hansa Lüneburg
1: 2.10
X: 3.20
2: 3.10
Kolejka 6
22 sierpnia
BSV Rehden
Oldenburg
1: 2.53
X: 3.25
2: 2.45
23 sierpnia
Heider SV
SV Drochtersen/Assel
1: 4.78
X: 4.25
2: 1.50
23 sierpnia
ETSV Weiche Flensburg
Hamburger SV II
1: 2.00
X: 3.50
2: 3.07
24 sierpnia
Wolfsburg II
Eintracht Norderstedt
1: 1.25
X: 5.75
2: 7.29
24 sierpnia
St.Pauli II
Hannover II
1: 1.85
X: 3.55
2: 3.46
25 sierpnia
Altonaer FC 93
TSV Havelse
1: 3.11
X: 3.45
2: 2.00
25 sierpnia
FC Hansa Lüneburg
SSV Jeddeloh
1: 2.00
X: 3.55
2: 3.04
25 sierpnia
HSC Hannover
Werder Brema II
1: 3.65
X: 3.55
2: 1.80
15 grudnia
Holstein Kiel II
Lubeck
Kolejka 7
28 sierpnia
TSV Havelse
Oldenburg
1: 2.00
X: 3.40
2: 3.15
28 sierpnia
Werder Brema II
ETSV Weiche Flensburg
1: 3.15
X: 3.40
2: 2.00
28 sierpnia
Hamburger SV II
BSV Rehden
1: 1.60
X: 3.90
2: 4.35
28 sierpnia
Altonaer FC 93
FC Hansa Lüneburg
1: 2.79
X: 3.35
2: 2.20
28 sierpnia
SSV Jeddeloh
Heider SV
1: 1.40
X: 4.90
2: 5.19
28 sierpnia
SV Drochtersen/Assel
St.Pauli II
1: 1.95
X: 3.50
2: 3.20
28 sierpnia
Hannover II
Holstein Kiel II
1: 2.15
X: 3.40
2: 2.84
28 sierpnia
Lubeck
Wolfsburg II
1: 2.15
X: 3.50
2: 2.78
28 sierpnia
Eintracht Norderstedt
HSC Hannover
1: 1.70
X: 3.80
2: 3.85
11 września
Eintracht Norderstedt
HSC Hannover
1: 1.75
X: 3.70
2: 3.71
Kolejka 8
31 sierpnia
Heider SV
Altonaer FC 93
1: 2.59
X: 3.45
2: 2.30
31 sierpnia
ETSV Weiche Flensburg
Eintracht Norderstedt
1: 1.40
X: 4.70
2: 5.43
31 sierpnia
BSV Rehden
Werder Brema II
1: 2.25
X: 3.30
2: 2.75
01 września
Holstein Kiel II
SV Drochtersen/Assel
1: 1.90
X: 3.55
2: 3.30
01 września
St.Pauli II
SSV Jeddeloh
1: 1.75
X: 3.95
2: 3.49
01 września
FC Hansa Lüneburg
TSV Havelse
1: 2.40
X: 3.45
2: 2.47
01 września
Oldenburg
Hamburger SV II
1: 2.25
X: 3.35
2: 2.72
01 września
HSC Hannover
Lubeck
1: 5.90
X: 5.00
2: 1.35
01 września
Wolfsburg II
Hannover II
1: 1.30
X: 5.00
2: 7.05
Kolejka 9
07 września
Lubeck
ETSV Weiche Flensburg
1: 1.91
X: 3.50
2: 3.70
07 września
Werder Brema II
Oldenburg
1: 2.10
X: 3.45
2: 2.95
07 września
SSV Jeddeloh
Holstein Kiel II
1: 2.50
X: 3.75
2: 2.25
07 września
SV Drochtersen/Assel
Wolfsburg II
1: 3.62
X: 3.80
2: 1.75
08 września
TSV Havelse
Hamburger SV II
1: 2.00
X: 3.60
2: 3.00
08 września
Eintracht Norderstedt
BSV Rehden
1: 2.42
X: 3.55
2: 2.40
08 września
FC Hansa Lüneburg
Heider SV
1: 1.30
X: 5.25
2: 6.60
08 września
Altonaer FC 93
St.Pauli II
1: 3.22
X: 3.65
2: 1.90
25 września
Hannover II
HSC Hannover
Kolejka 10
13 września
ETSV Weiche Flensburg
Hannover II
1: 1.55
X: 3.85
2: 4.85
14 września
Wolfsburg II
SSV Jeddeloh
1: 1.22
X: 6.00
2: 8.01
14 września
Hamburger SV II
Werder Brema II
1: 2.20
X: 3.50
2: 2.70
14 września
Heider SV
TSV Havelse
1: 4.13
X: 4.10
2: 1.60
14 września
BSV Rehden
Lubeck
1: 3.90
X: 3.75
2: 1.70
15 września
Holstein Kiel II
Altonaer FC 93
1: 1.50
X: 4.20
2: 4.85
15 września
St.Pauli II
FC Hansa Lüneburg
1: 2.30
X: 3.55
2: 2.53
15 września
Oldenburg
Eintracht Norderstedt
1: 1.75
X: 3.85
2: 3.57
15 września
HSC Hannover
SV Drochtersen/Assel
1: 2.76
X: 3.40
2: 2.20
Kolejka 11
20 września
TSV Havelse
Werder Brema II
1: 2.10
X: 3.50
2: 2.86
20 września
Hannover II
BSV Rehden
1: 2.40
X: 3.15
2: 2.65
21 września
Heider SV
St.Pauli II
1: 3.46
X: 3.75
2: 1.80
21 września
SSV Jeddeloh
HSC Hannover
1: 1.70
X: 3.80
2: 3.85
22 września
Eintracht Norderstedt
Hamburger SV II
1: 2.59
X: 3.45
2: 2.30
22 września
Altonaer FC 93
Wolfsburg II
22 września
FC Hansa Lüneburg
Holstein Kiel II
1: 2.19
X: 3.63
2: 2.88
22 września
SV Drochtersen/Assel
ETSV Weiche Flensburg
23 września
Lubeck
Oldenburg
1: 1.35
X: 4.70
2: 6.35
Kolejka 12
27 września
BSV Rehden
SV Drochtersen/Assel
28 września
Wolfsburg II
FC Hansa Lüneburg
28 września
Hamburger SV II
Lubeck
28 września
ETSV Weiche Flensburg
SSV Jeddeloh
28 września
Werder Brema II
Eintracht Norderstedt
29 września
Holstein Kiel II
Heider SV
29 września
HSC Hannover
Altonaer FC 93
29 września
Oldenburg
Hannover II
29 września
St.Pauli II
TSV Havelse
Kolejka 13
05 października
Heider SV
Wolfsburg II
05 października
SSV Jeddeloh
BSV Rehden
05 października
Hannover II
Hamburger SV II
06 października
TSV Havelse
Eintracht Norderstedt
06 października
St.Pauli II
Holstein Kiel II
06 października
Altonaer FC 93
ETSV Weiche Flensburg
06 października
FC Hansa Lüneburg
HSC Hannover
06 października
SV Drochtersen/Assel
Oldenburg
06 października
Lubeck
Werder Brema II
Kolejka 14
12 października
Hamburger SV II
SV Drochtersen/Assel
12 października
Wolfsburg II
St.Pauli II
12 października
BSV Rehden
Altonaer FC 93
12 października
Werder Brema II
Hannover II
12 października
ETSV Weiche Flensburg
FC Hansa Lüneburg
13 października
Holstein Kiel II
TSV Havelse
13 października
Eintracht Norderstedt
Lubeck
13 października
Oldenburg
SSV Jeddeloh
13 października
HSC Hannover
Heider SV
Kolejka 15
18 października
SV Drochtersen/Assel
Werder Brema II
19 października
Hannover II
Eintracht Norderstedt
19 października
Heider SV
ETSV Weiche Flensburg
19 października
SSV Jeddeloh
Hamburger SV II
20 października
TSV Havelse
Lubeck
20 października
Holstein Kiel II
Wolfsburg II
20 października
St.Pauli II
HSC Hannover
20 października
Altonaer FC 93
Oldenburg
20 października
FC Hansa Lüneburg
BSV Rehden
Kolejka 16
25 października
Hamburger SV II
Altonaer FC 93
25 października
TSV Havelse
Wolfsburg II
26 października
ETSV Weiche Flensburg
St.Pauli II
26 października
Lubeck
Hannover II
26 października
Werder Brema II
SSV Jeddeloh
27 października
Eintracht Norderstedt
SV Drochtersen/Assel
27 października
Oldenburg
FC Hansa Lüneburg
27 października
HSC Hannover
Holstein Kiel II
27 października
BSV Rehden
Heider SV
Kolejka 17
01 listopada
Hannover II
TSV Havelse
02 listopada
Heider SV
Oldenburg
02 listopada
SSV Jeddeloh
Eintracht Norderstedt
03 listopada
Wolfsburg II
HSC Hannover
03 listopada
Holstein Kiel II
ETSV Weiche Flensburg
03 listopada
St.Pauli II
BSV Rehden
03 listopada
FC Hansa Lüneburg
Hamburger SV II
03 listopada
SV Drochtersen/Assel
Lubeck
03 listopada
Altonaer FC 93
Werder Brema II
Kolejka 18
08 listopada
SV Drochtersen/Assel
Hannover II
09 listopada
Wolfsburg II
ETSV Weiche Flensburg
09 listopada
Heider SV
Hamburger SV II
09 listopada
SSV Jeddeloh
Lubeck
10 listopada
HSC Hannover
TSV Havelse
10 listopada
Altonaer FC 93
Eintracht Norderstedt
10 listopada
FC Hansa Lüneburg
Werder Brema II
10 listopada
St.Pauli II
Oldenburg
10 listopada
Holstein Kiel II
BSV Rehden
Kolejka 19
16 listopada
Hannover II
SSV Jeddeloh
16 listopada
ETSV Weiche Flensburg
HSC Hannover
16 listopada
Werder Brema II
Heider SV
16 listopada
Lubeck
Altonaer FC 93
16 listopada
BSV Rehden
Wolfsburg II
17 listopada
Oldenburg
Holstein Kiel II
17 listopada
Eintracht Norderstedt
FC Hansa Lüneburg
17 listopada
TSV Havelse
SV Drochtersen/Assel
15 grudnia
Hamburger SV II
St.Pauli II
Kolejka 20
23 listopada
SSV Jeddeloh
SV Drochtersen/Assel
23 listopada
Wolfsburg II
Oldenburg
23 listopada
ETSV Weiche Flensburg
TSV Havelse
23 listopada
Heider SV
Eintracht Norderstedt
24 listopada
FC Hansa Lüneburg
Lubeck
24 listopada
Altonaer FC 93
Hannover II
24 listopada
HSC Hannover
BSV Rehden
24 listopada
Holstein Kiel II
Hamburger SV II
24 listopada
St.Pauli II
Werder Brema II
Kolejka 21
29 listopada
SV Drochtersen/Assel
Altonaer FC 93
29 listopada
Lubeck
Heider SV
30 listopada
Hannover II
FC Hansa Lüneburg
30 listopada
Hamburger SV II
Wolfsburg II
30 listopada
Werder Brema II
Holstein Kiel II
30 listopada
BSV Rehden
ETSV Weiche Flensburg
01 grudnia
Oldenburg
HSC Hannover
01 grudnia
TSV Havelse
SSV Jeddeloh
01 grudnia
Eintracht Norderstedt
St.Pauli II
Kolejka 22
06 grudnia
BSV Rehden
TSV Havelse
07 grudnia
Hannover II
Heider SV
07 grudnia
ETSV Weiche Flensburg
Oldenburg
08 grudnia
Wolfsburg II
Werder Brema II
08 grudnia
St.Pauli II
Lubeck
08 grudnia
Holstein Kiel II
Eintracht Norderstedt
08 grudnia
HSC Hannover
Hamburger SV II
08 grudnia
Altonaer FC 93
SSV Jeddeloh
08 grudnia
FC Hansa Lüneburg
SV Drochtersen/Assel
Kolejka 23
21 lutego
SV Drochtersen/Assel
Heider SV
22 lutego
Hannover II
St.Pauli II
22 lutego
SSV Jeddeloh
FC Hansa Lüneburg
22 lutego
Werder Brema II
HSC Hannover
22 lutego
Lubeck
Holstein Kiel II
22 lutego
Hamburger SV II
ETSV Weiche Flensburg
23 lutego
Oldenburg
BSV Rehden
23 lutego
TSV Havelse
Altonaer FC 93
23 lutego
Eintracht Norderstedt
Wolfsburg II
Kolejka 24
29 lutego
Wolfsburg II
Lubeck
29 lutego
ETSV Weiche Flensburg
Werder Brema II
29 lutego
Heider SV
SSV Jeddeloh
29 lutego
BSV Rehden
Hamburger SV II
01 marca
FC Hansa Lüneburg
Altonaer FC 93
01 marca
HSC Hannover
Eintracht Norderstedt
01 marca
Oldenburg
TSV Havelse
01 marca
Holstein Kiel II
Hannover II
01 marca
St.Pauli II
SV Drochtersen/Assel
Kolejka 25
07 marca
Hamburger SV II
Oldenburg
07 marca
Hannover II
Wolfsburg II
07 marca
Werder Brema II
BSV Rehden
07 marca
Lubeck
HSC Hannover
07 marca
SSV Jeddeloh
St.Pauli II
08 marca
TSV Havelse
FC Hansa Lüneburg
08 marca
Altonaer FC 93
Heider SV
08 marca
Eintracht Norderstedt
ETSV Weiche Flensburg
08 marca
SV Drochtersen/Assel
Holstein Kiel II
Kolejka 26
14 marca
Hamburger SV II
TSV Havelse
14 marca
Wolfsburg II
SV Drochtersen/Assel
14 marca
ETSV Weiche Flensburg
Lubeck
14 marca
Heider SV
FC Hansa Lüneburg
14 marca
BSV Rehden
Eintracht Norderstedt
15 marca
St.Pauli II
Altonaer FC 93
15 marca
Holstein Kiel II
SSV Jeddeloh
15 marca
Oldenburg
Werder Brema II
15 marca
HSC Hannover
Hannover II
Kolejka 27
20 marca
Hannover II
ETSV Weiche Flensburg
21 marca
Werder Brema II
Hamburger SV II
21 marca
Lubeck
BSV Rehden
21 marca
SSV Jeddeloh
Wolfsburg II
22 marca
Altonaer FC 93
Holstein Kiel II
22 marca
TSV Havelse
Heider SV
22 marca
Eintracht Norderstedt
Oldenburg
22 marca
FC Hansa Lüneburg
St.Pauli II
22 marca
SV Drochtersen/Assel
HSC Hannover
Kolejka 28
27 marca
BSV Rehden
Hannover II
28 marca
Werder Brema II
TSV Havelse
28 marca
ETSV Weiche Flensburg
SV Drochtersen/Assel
28 marca
Wolfsburg II
Altonaer FC 93
28 marca
Hamburger SV II
Eintracht Norderstedt
29 marca
Holstein Kiel II
FC Hansa Lüneburg
29 marca
Oldenburg
Lubeck
29 marca
HSC Hannover
SSV Jeddeloh
29 marca
St.Pauli II
Heider SV
Kolejka 29
03 kwietnia
SV Drochtersen/Assel
BSV Rehden
04 kwietnia
SSV Jeddeloh
ETSV Weiche Flensburg
04 kwietnia
Hannover II
Oldenburg
04 kwietnia
Heider SV
Holstein Kiel II
04 kwietnia
Lubeck
Hamburger SV II
05 kwietnia
FC Hansa Lüneburg
Wolfsburg II
05 kwietnia
Altonaer FC 93
HSC Hannover
05 kwietnia
Eintracht Norderstedt
Werder Brema II
05 kwietnia
TSV Havelse
St.Pauli II
Kolejka 30
18 kwietnia
Hamburger SV II
Hannover II
18 kwietnia
Werder Brema II
Lubeck
18 kwietnia
ETSV Weiche Flensburg
Altonaer FC 93
18 kwietnia
Wolfsburg II
Heider SV
18 kwietnia
BSV Rehden
SSV Jeddeloh
19 kwietnia
Eintracht Norderstedt
TSV Havelse
19 kwietnia
Holstein Kiel II
St.Pauli II
19 kwietnia
HSC Hannover
FC Hansa Lüneburg
19 kwietnia
Oldenburg
SV Drochtersen/Assel
Kolejka 31
25 kwietnia
Hannover II
Werder Brema II
25 kwietnia
Lubeck
Eintracht Norderstedt
25 kwietnia
SSV Jeddeloh
Oldenburg
25 kwietnia
Heider SV
HSC Hannover
26 kwietnia
FC Hansa Lüneburg
ETSV Weiche Flensburg
26 kwietnia
SV Drochtersen/Assel
Hamburger SV II
26 kwietnia
Altonaer FC 93
BSV Rehden
26 kwietnia
TSV Havelse
Holstein Kiel II
26 kwietnia
St.Pauli II
Wolfsburg II
Kolejka 32
02 maja
Hamburger SV II
SSV Jeddeloh
02 maja
Wolfsburg II
Holstein Kiel II
02 maja
ETSV Weiche Flensburg
Heider SV
02 maja
Lubeck
TSV Havelse
02 maja
BSV Rehden
FC Hansa Lüneburg
02 maja
Werder Brema II
SV Drochtersen/Assel
03 maja
Oldenburg
Altonaer FC 93
03 maja
HSC Hannover
St.Pauli II
03 maja
Eintracht Norderstedt
Hannover II
Kolejka 33
09 maja
Heider SV
BSV Rehden
09 maja
Wolfsburg II
TSV Havelse
09 maja
SSV Jeddeloh
Werder Brema II
10 maja
Hannover II
Lubeck
10 maja
Altonaer FC 93
Hamburger SV II
10 maja
St.Pauli II
ETSV Weiche Flensburg
10 maja
Holstein Kiel II
HSC Hannover
10 maja
SV Drochtersen/Assel
Eintracht Norderstedt
10 maja
FC Hansa Lüneburg
Oldenburg
Kolejka 34
17 maja
HSC Hannover
Wolfsburg II
17 maja
ETSV Weiche Flensburg
Holstein Kiel II
17 maja
BSV Rehden
St.Pauli II
17 maja
Oldenburg
Heider SV
17 maja
Hamburger SV II
FC Hansa Lüneburg
17 maja
Werder Brema II
Altonaer FC 93
17 maja
Eintracht Norderstedt
SSV Jeddeloh
17 maja
Lubeck
SV Drochtersen/Assel
17 maja
TSV Havelse
Hannover II

Regionalliga Northeast 2019/2020

Kolejka 1
26 lipca
L. Leipzig
Hertha Berlin II
1: 2.35
X: 3.20
2: 2.75
27 lipca
BFC Viktoria 89
RW Erfurt
1: 2.45
X: 3.25
2: 2.53
27 lipca
Optik Rathenow
Germania Halberstadt
1: 2.45
X: 3.30
2: 2.50
27 lipca
VfB Auerbach
SV Lichtenberg 47
1: 1.70
X: 3.60
2: 4.08
27 lipca
Cottbus
VSG Altglienicke
1: 2.10
X: 3.55
2: 2.83
27 lipca
FSV Wacker Nordhausen
BSG Chemie Leipzig
1: 1.30
X: 4.85
2: 7.37
28 lipca
BFC Dynamo
Babelsberg
1: 2.05
X: 3.45
2: 3.00
28 lipca
Berlin Ankaraspor
Bischofswerdaer FV
1: 1.22
X: 5.50
2: 9.12
28 lipca
ZFC Meuselwitz
FSV Union Fürstenwalde
1: 1.95
X: 3.50
2: 3.20
Kolejka 2
30 lipca
Hertha Berlin II
Cottbus
1: 2.30
X: 3.50
2: 2.48
30 lipca
VSG Altglienicke
VfB Auerbach
1: 2.15
X: 3.50
2: 2.78
31 lipca
SV Lichtenberg 47
Optik Rathenow
1: 2.00
X: 3.50
2: 3.07
31 lipca
FSV Union Fürstenwalde
Berlin Ankaraspor
1: 4.72
X: 4.30
2: 1.50
31 lipca
BSG Chemie Leipzig
BFC Viktoria 89
1: 2.75
X: 3.30
2: 2.25
31 lipca
Bischofswerdaer FV
BFC Dynamo
1: 7.04
X: 4.65
2: 1.37
31 lipca
Germania Halberstadt
ZFC Meuselwitz
1: 2.20
X: 3.45
2: 2.73
31 lipca
RW Erfurt
L. Leipzig
1: 2.40
X: 3.35
2: 2.53
10 września
SV Lichtenberg 47
Optik Rathenow
1: 2.00
X: 3.45
2: 3.11
11 września
Babelsberg
FSV Wacker Nordhausen
1: 5.65
X: 4.55
2: 1.40
Kolejka 3
03 sierpnia
BFC Dynamo
FSV Union Fürstenwalde
1: 2.00
X: 3.55
2: 3.05
03 sierpnia
Berlin Ankaraspor
Germania Halberstadt
1: 1.30
X: 4.90
2: 7.26
03 sierpnia
Optik Rathenow
VSG Altglienicke
1: 3.22
X: 3.65
2: 1.90
03 sierpnia
VfB Auerbach
Hertha Berlin II
1: 2.48
X: 3.55
2: 2.35
03 sierpnia
BSG Chemie Leipzig
Babelsberg
1: 2.20
X: 3.15
2: 2.95
04 sierpnia
BFC Viktoria 89
L. Leipzig
1: 2.50
X: 3.30
2: 2.45
04 sierpnia
ZFC Meuselwitz
SV Lichtenberg 47
1: 1.85
X: 3.40
2: 3.62
04 sierpnia
Cottbus
RW Erfurt
1: 2.40
X: 3.60
2: 2.40
04 sierpnia
FSV Wacker Nordhausen
Bischofswerdaer FV
1: 1.18
X: 5.75
2: 11.14
Kolejka 4
16 sierpnia
Babelsberg
BFC Viktoria 89
1: 3.76
X: 3.65
2: 1.75
16 sierpnia
RW Erfurt
VfB Auerbach
1: 1.60
X: 4.00
2: 4.24
17 sierpnia
VSG Altglienicke
ZFC Meuselwitz
1: 2.05
X: 3.50
2: 2.96
17 sierpnia
SV Lichtenberg 47
Berlin Ankaraspor
1: 7.37
X: 4.85
2: 1.30
17 sierpnia
Germania Halberstadt
BFC Dynamo
1: 2.40
X: 3.45
2: 2.47
17 sierpnia
L. Leipzig
Cottbus
1: 1.90
X: 3.50
2: 3.34
18 sierpnia
Hertha Berlin II
Optik Rathenow
1: 1.25
X: 5.50
2: 7.73
18 sierpnia
FSV Union Fürstenwalde
FSV Wacker Nordhausen
1: 4.50
X: 4.10
2: 1.55
18 sierpnia
Bischofswerdaer FV
BSG Chemie Leipzig
1: 2.75
X: 3.30
2: 2.25
Kolejka 5
27 sierpnia
ZFC Meuselwitz
Hertha Berlin II
1: 2.89
X: 3.60
2: 2.05
27 sierpnia
VfB Auerbach
L. Leipzig
1: 3.04
X: 3.55
2: 2.00
28 sierpnia
Berlin Ankaraspor
VSG Altglienicke
1: 1.60
X: 4.00
2: 4.24
28 sierpnia
BFC Dynamo
SV Lichtenberg 47
1: 1.75
X: 3.65
2: 3.76
28 sierpnia
BFC Viktoria 89
Cottbus
1: 1.95
X: 3.60
2: 3.12
28 sierpnia
Babelsberg
Bischofswerdaer FV
1: 1.65
X: 3.85
2: 4.08
28 sierpnia
BSG Chemie Leipzig
FSV Union Fürstenwalde
1: 2.15
X: 3.15
2: 3.04
28 sierpnia
FSV Wacker Nordhausen
Germania Halberstadt
1: 1.35
X: 4.80
2: 6.17
28 sierpnia
Optik Rathenow
RW Erfurt
1: 4.18
X: 4.05
2: 1.60
Kolejka 6
21 sierpnia
RW Erfurt
ZFC Meuselwitz
1: 1.55
X: 4.00
2: 4.63
23 sierpnia
Hertha Berlin II
Berlin Ankaraspor
1: 2.35
X: 3.55
2: 2.48
23 sierpnia
Cottbus
VfB Auerbach
1: 1.60
X: 4.15
2: 4.08
23 sierpnia
L. Leipzig
Optik Rathenow
1: 1.22
X: 5.75
2: 8.51
24 sierpnia
VSG Altglienicke
BFC Dynamo
1: 2.35
X: 3.45
2: 2.53
24 sierpnia
SV Lichtenberg 47
FSV Wacker Nordhausen
1: 5.90
X: 4.40
2: 1.40
24 sierpnia
FSV Union Fürstenwalde
Babelsberg
1: 1.95
X: 3.65
2: 3.08
24 sierpnia
Bischofswerdaer FV
BFC Viktoria 89
1: 3.96
X: 3.70
2: 1.70
11 września
Germania Halberstadt
BSG Chemie Leipzig
1: 1.95
X: 3.35
2: 3.34
Kolejka 7
31 sierpnia
Babelsberg
Germania Halberstadt
1: 2.45
X: 3.45
2: 2.42
31 sierpnia
Bischofswerdaer FV
FSV Union Fürstenwalde
1: 2.65
X: 3.45
2: 2.25
31 sierpnia
BFC Viktoria 89
VfB Auerbach
1: 1.80
X: 3.65
2: 3.55
01 września
ZFC Meuselwitz
L. Leipzig
1: 2.79
X: 3.35
2: 2.20
01 września
Berlin Ankaraspor
RW Erfurt
1: 1.90
X: 3.60
2: 3.26
01 września
BFC Dynamo
Hertha Berlin II
1: 3.25
X: 3.60
2: 1.90
01 września
FSV Wacker Nordhausen
VSG Altglienicke
1: 1.60
X: 4.10
2: 4.13
01 września
BSG Chemie Leipzig
SV Lichtenberg 47
1: 2.05
X: 3.20
2: 3.22
02 września
Optik Rathenow
Cottbus
1: 3.97
X: 3.95
2: 1.65
Kolejka 8
04 września
Hertha Berlin II
FSV Wacker Nordhausen
1: 2.05
X: 3.75
2: 2.80
13 września
L. Leipzig
Berlin Ankaraspor
1: 2.30
X: 3.45
2: 2.59
14 września
VfB Auerbach
Optik Rathenow
1: 1.50
X: 4.30
2: 4.72
15 września
FSV Union Fürstenwalde
BFC Viktoria 89
1: 2.88
X: 3.35
2: 2.20
15 września
Cottbus
ZFC Meuselwitz
1: 1.70
X: 3.95
2: 3.71
15 września
Germania Halberstadt
Bischofswerdaer FV
1: 1.75
X: 3.85
2: 3.57
15 września
SV Lichtenberg 47
Babelsberg
1: 2.30
X: 3.10
2: 2.83
15 września
VSG Altglienicke
BSG Chemie Leipzig
1: 1.70
X: 3.70
2: 3.96
15 września
RW Erfurt
BFC Dynamo
1: 1.70
X: 3.75
2: 3.90
Kolejka 9
20 września
FSV Wacker Nordhausen
RW Erfurt
1: 1.85
X: 3.70
2: 3.33
20 września
Babelsberg
VSG Altglienicke
1: 2.86
X: 3.50
2: 2.10
20 września
Berlin Ankaraspor
Cottbus
1: 1.85
X: 3.85
2: 3.22
21 września
BFC Viktoria 89
Optik Rathenow
21 września
BSG Chemie Leipzig
Hertha Berlin II
21 września
Bischofswerdaer FV
SV Lichtenberg 47
22 września
FSV Union Fürstenwalde
Germania Halberstadt
22 września
ZFC Meuselwitz
VfB Auerbach
22 września
BFC Dynamo
L. Leipzig
Kolejka 10
27 września
L. Leipzig
FSV Wacker Nordhausen
28 września
Cottbus
BFC Dynamo
28 września
Optik Rathenow
ZFC Meuselwitz
28 września
Hertha Berlin II
Babelsberg
29 września
Germania Halberstadt
BFC Viktoria 89
29 września
RW Erfurt
BSG Chemie Leipzig
29 września
VfB Auerbach
Berlin Ankaraspor
29 września
VSG Altglienicke
Bischofswerdaer FV
29 września
SV Lichtenberg 47
FSV Union Fürstenwalde
Kolejka 11
04 października
Germania Halberstadt
SV Lichtenberg 47
05 października
BFC Viktoria 89
ZFC Meuselwitz
05 października
Babelsberg
RW Erfurt
06 października
FSV Union Fürstenwalde
VSG Altglienicke
06 października
Berlin Ankaraspor
Optik Rathenow
06 października
BFC Dynamo
VfB Auerbach
06 października
Bischofswerdaer FV
Hertha Berlin II
06 października
BSG Chemie Leipzig
L. Leipzig
06 października
FSV Wacker Nordhausen
Cottbus
Kolejka 12
18 października
RW Erfurt
Bischofswerdaer FV
19 października
VSG Altglienicke
Germania Halberstadt
19 października
SV Lichtenberg 47
BFC Viktoria 89
19 października
ZFC Meuselwitz
Berlin Ankaraspor
19 października
Optik Rathenow
BFC Dynamo
19 października
VfB Auerbach
FSV Wacker Nordhausen
20 października
Hertha Berlin II
FSV Union Fürstenwalde
20 października
Cottbus
BSG Chemie Leipzig
20 października
L. Leipzig
Babelsberg
Kolejka 13
25 października
BFC Viktoria 89
Berlin Ankaraspor
25 października
Bischofswerdaer FV
L. Leipzig
25 października
FSV Wacker Nordhausen
Optik Rathenow
26 października
SV Lichtenberg 47
VSG Altglienicke
26 października
Germania Halberstadt
Hertha Berlin II
26 października
FSV Union Fürstenwalde
RW Erfurt
27 października
BFC Dynamo
ZFC Meuselwitz
27 października
Babelsberg
Cottbus
27 października
BSG Chemie Leipzig
VfB Auerbach
Kolejka 14
01 listopada
Hertha Berlin II
SV Lichtenberg 47
01 listopada
ZFC Meuselwitz
FSV Wacker Nordhausen
01 listopada
RW Erfurt
Germania Halberstadt
02 listopada
VSG Altglienicke
BFC Viktoria 89
02 listopada
Optik Rathenow
BSG Chemie Leipzig
02 listopada
VfB Auerbach
Babelsberg
03 listopada
Berlin Ankaraspor
BFC Dynamo
03 listopada
Cottbus
Bischofswerdaer FV
03 listopada
L. Leipzig
FSV Union Fürstenwalde
Kolejka 15
10 listopada
BFC Viktoria 89
BFC Dynamo
10 listopada
VSG Altglienicke
Hertha Berlin II
10 listopada
SV Lichtenberg 47
RW Erfurt
10 listopada
Germania Halberstadt
L. Leipzig
10 listopada
FSV Union Fürstenwalde
Cottbus
10 listopada
Bischofswerdaer FV
VfB Auerbach
10 listopada
Babelsberg
Optik Rathenow
10 listopada
BSG Chemie Leipzig
ZFC Meuselwitz
10 listopada
FSV Wacker Nordhausen
Berlin Ankaraspor
Kolejka 16
24 listopada
BFC Viktoria 89
Hertha Berlin II
24 listopada
BFC Dynamo
FSV Wacker Nordhausen
24 listopada
Berlin Ankaraspor
BSG Chemie Leipzig
24 listopada
ZFC Meuselwitz
Babelsberg
24 listopada
Optik Rathenow
Bischofswerdaer FV
24 listopada
VfB Auerbach
FSV Union Fürstenwalde
24 listopada
Cottbus
Germania Halberstadt
24 listopada
L. Leipzig
SV Lichtenberg 47
24 listopada
RW Erfurt
VSG Altglienicke
Kolejka 17
01 grudnia
FSV Wacker Nordhausen
BFC Viktoria 89
01 grudnia
BSG Chemie Leipzig
BFC Dynamo
01 grudnia
Hertha Berlin II
RW Erfurt
01 grudnia
Babelsberg
Berlin Ankaraspor
01 grudnia
Bischofswerdaer FV
ZFC Meuselwitz
01 grudnia
FSV Union Fürstenwalde
Optik Rathenow
01 grudnia
Germania Halberstadt
VfB Auerbach
01 grudnia
SV Lichtenberg 47
Cottbus
01 grudnia
VSG Altglienicke
L. Leipzig
Kolejka 18
08 grudnia
VSG Altglienicke
Cottbus
08 grudnia
SV Lichtenberg 47
VfB Auerbach
08 grudnia
Germania Halberstadt
Optik Rathenow
08 grudnia
FSV Union Fürstenwalde
ZFC Meuselwitz
08 grudnia
Bischofswerdaer FV
Berlin Ankaraspor
08 grudnia
Babelsberg
BFC Dynamo
08 grudnia
RW Erfurt
BFC Viktoria 89
08 grudnia
Hertha Berlin II
L. Leipzig
08 grudnia
BSG Chemie Leipzig
FSV Wacker Nordhausen
Kolejka 19
15 grudnia
ZFC Meuselwitz
Germania Halberstadt
15 grudnia
Berlin Ankaraspor
FSV Union Fürstenwalde
15 grudnia
Optik Rathenow
SV Lichtenberg 47
15 grudnia
VfB Auerbach
VSG Altglienicke
15 grudnia
Cottbus
Hertha Berlin II
15 grudnia
BFC Dynamo
Bischofswerdaer FV
15 grudnia
FSV Wacker Nordhausen
Babelsberg
15 grudnia
L. Leipzig
RW Erfurt
15 grudnia
BFC Viktoria 89
BSG Chemie Leipzig
Kolejka 20
02 lutego
SV Lichtenberg 47
ZFC Meuselwitz
02 lutego
VSG Altglienicke
Optik Rathenow
02 lutego
Hertha Berlin II
VfB Auerbach
02 lutego
RW Erfurt
Cottbus
02 lutego
Germania Halberstadt
Berlin Ankaraspor
02 lutego
FSV Union Fürstenwalde
BFC Dynamo
02 lutego
L. Leipzig
BFC Viktoria 89
02 lutego
Babelsberg
BSG Chemie Leipzig
02 lutego
Bischofswerdaer FV
FSV Wacker Nordhausen
Kolejka 21
09 lutego
VfB Auerbach
RW Erfurt
09 lutego
Cottbus
L. Leipzig
09 lutego
BFC Viktoria 89
Babelsberg
09 lutego
BSG Chemie Leipzig
Bischofswerdaer FV
09 lutego
FSV Wacker Nordhausen
FSV Union Fürstenwalde
09 lutego
BFC Dynamo
Germania Halberstadt
09 lutego
Berlin Ankaraspor
SV Lichtenberg 47
09 lutego
ZFC Meuselwitz
VSG Altglienicke
09 lutego
Optik Rathenow
Hertha Berlin II
Kolejka 22
16 lutego
Cottbus
BFC Viktoria 89
16 lutego
SV Lichtenberg 47
BFC Dynamo
16 lutego
VSG Altglienicke
Berlin Ankaraspor
16 lutego
Hertha Berlin II
ZFC Meuselwitz
16 lutego
RW Erfurt
Optik Rathenow
16 lutego
Germania Halberstadt
FSV Wacker Nordhausen
16 lutego
FSV Union Fürstenwalde
BSG Chemie Leipzig
16 lutego
Bischofswerdaer FV
Babelsberg
16 lutego
L. Leipzig
VfB Auerbach
Kolejka 23
23 lutego
BFC Viktoria 89
Bischofswerdaer FV
23 lutego
VfB Auerbach
Cottbus
23 lutego
Optik Rathenow
L. Leipzig
23 lutego
ZFC Meuselwitz
RW Erfurt
23 lutego
Babelsberg
FSV Union Fürstenwalde
23 lutego
BSG Chemie Leipzig
Germania Halberstadt
23 lutego
FSV Wacker Nordhausen
SV Lichtenberg 47
23 lutego
BFC Dynamo
VSG Altglienicke
23 lutego
Berlin Ankaraspor
Hertha Berlin II
Kolejka 24
01 marca
SV Lichtenberg 47
BSG Chemie Leipzig
01 marca
Germania Halberstadt
Babelsberg
01 marca
FSV Union Fürstenwalde
Bischofswerdaer FV
01 marca
Cottbus
Optik Rathenow
01 marca
L. Leipzig
ZFC Meuselwitz
01 marca
VfB Auerbach
BFC Viktoria 89
01 marca
Hertha Berlin II
BFC Dynamo
01 marca
RW Erfurt
Berlin Ankaraspor
01 marca
VSG Altglienicke
FSV Wacker Nordhausen
Kolejka 25
08 marca
FSV Wacker Nordhausen
Hertha Berlin II
08 marca
BFC Dynamo
RW Erfurt
08 marca
Berlin Ankaraspor
L. Leipzig
08 marca
ZFC Meuselwitz
Cottbus
08 marca
Optik Rathenow
VfB Auerbach
08 marca
BFC Viktoria 89
FSV Union Fürstenwalde
08 marca
Bischofswerdaer FV
Germania Halberstadt
08 marca
Babelsberg
SV Lichtenberg 47
08 marca
BSG Chemie Leipzig
VSG Altglienicke
Kolejka 26
15 marca
Germania Halberstadt
FSV Union Fürstenwalde
15 marca
SV Lichtenberg 47
Bischofswerdaer FV
15 marca
VSG Altglienicke
Babelsberg
15 marca
Hertha Berlin II
BSG Chemie Leipzig
15 marca
RW Erfurt
FSV Wacker Nordhausen
15 marca
L. Leipzig
BFC Dynamo
15 marca
Optik Rathenow
BFC Viktoria 89
15 marca
Cottbus
Berlin Ankaraspor
15 marca
VfB Auerbach
ZFC Meuselwitz
Kolejka 27
22 marca
ZFC Meuselwitz
Optik Rathenow
22 marca
BFC Viktoria 89
Germania Halberstadt
22 marca
FSV Union Fürstenwalde
SV Lichtenberg 47
22 marca
Bischofswerdaer FV
VSG Altglienicke
22 marca
Babelsberg
Hertha Berlin II
22 marca
Berlin Ankaraspor
VfB Auerbach
22 marca
BFC Dynamo
Cottbus
22 marca
FSV Wacker Nordhausen
L. Leipzig
22 marca
BSG Chemie Leipzig
RW Erfurt
Kolejka 28
05 kwietnia
ZFC Meuselwitz
BFC Viktoria 89
05 kwietnia
VfB Auerbach
BFC Dynamo
05 kwietnia
Optik Rathenow
Berlin Ankaraspor
05 kwietnia
SV Lichtenberg 47
Germania Halberstadt
05 kwietnia
VSG Altglienicke
FSV Union Fürstenwalde
05 kwietnia
Hertha Berlin II
Bischofswerdaer FV
05 kwietnia
RW Erfurt
Babelsberg
05 kwietnia
L. Leipzig
BSG Chemie Leipzig
05 kwietnia
Cottbus
FSV Wacker Nordhausen
Kolejka 29
12 kwietnia
FSV Union Fürstenwalde
Hertha Berlin II
12 kwietnia
Germania Halberstadt
VSG Altglienicke
12 kwietnia
BFC Viktoria 89
SV Lichtenberg 47
12 kwietnia
Berlin Ankaraspor
ZFC Meuselwitz
12 kwietnia
BFC Dynamo
Optik Rathenow
12 kwietnia
FSV Wacker Nordhausen
VfB Auerbach
12 kwietnia
BSG Chemie Leipzig
Cottbus
12 kwietnia
Babelsberg
L. Leipzig
12 kwietnia
Bischofswerdaer FV
RW Erfurt
Kolejka 30
19 kwietnia
Berlin Ankaraspor
BFC Viktoria 89
19 kwietnia
ZFC Meuselwitz
BFC Dynamo
19 kwietnia
VSG Altglienicke
SV Lichtenberg 47
19 kwietnia
Hertha Berlin II
Germania Halberstadt