Bukmacherskie zakłady sportowe w Polsce po lipcu 2017 r.

Od lipca 2017 roku weszły w życie wszystkie zmiany nowelizacji ustawy hazardowej blokując tym samym zagranicznych bukmacherów. Jak grać legalnie w Polsce w zakłady bukmacherskie po lipcu 2017 r.?

Zakłady bukmacherskie w Polsce cieszą się rosnącą popularnością. Teraz główny Gracze w Polsce aktualnie prawnie są zmuszeni do wyboru wyłącznie polskich bukmacherów z licencją RP. Po zmianie ustawy hazardowej, która zaczeła obowiązywać w kwietniu 2017 r. wiele zmieniło się na rynku bukmacherskim w Polsce. Bukmacherzy zagraniczni, którzy oferowali lepsze możliwości gry dla graczy ze względu na ofertę zakładów, brak 12% podatku od obrotu zostali prawnie zablokowani - blokowane są ich domeny przez operatorów internetowych w Polsce, blokowane są płatności przez banki oraz portfele online, a grając u nich gracz według prawa gra nielegalnie narażając się na konsekwencje. Sugerujemy wszystkim, aby grać legalnie.

Blokowanie stron hazardowych bez wymaganych licencji w Polsce rozpoczął się w lipcu 2017 r. Ogólnie to duża strata dla polskich graczy, ale rząd w ten sposób chce uzyskać więcej przychodów z podatków od gier hazardowych.

Zakłady bukmacherskie przez obowiązujący w Polsce podatek 12% od postawionego zakładu są z pewnością dużą niedogodnością. Dla wielu graczy przyzwyczajonych do jego braku jest granicą nie do przeskoczenia, ale niestety należy z tym faktem się już jedynie pogodzić jeżeli chcemy legalnie obstawiać zakłady sportowe w Polsce. Możemy mieć nadzieję, że przyszłe nowelizacje ustawy zniosą go, zastąpią innym podatkiem lub przynajmniej zmniejszą. Teraz większość bukmacherów w Polsce przenosi ten podatek na graczy: stawiając zakład za 100 zł, bukmacher wylicza wygraną pomniejszając stawkę zakładu o 12%, a więc w rzeczywistości 12 zł pobiera dla fiskusa, a z 88 zł wylicza potencjalną Twoją wygraną w przypadku sukcesu Twojego zakładu.

Twoja wygrana = (Twoja stawka - 12% podatku x Twoja stawka) x kurs zakładu bukmacherskiego

Bukmacherzy w Polsce rywalizują o klientów i wiele z nich ma różne oferty promocyjne, bonusowe, którymi próbują poprawić opłacalność danych zakładów oraz zrekompensować chociaż po części obowiązujący podatek od zakładów bukmacherskich. Na naszych stronach w dziale Bonusy oraz w newsach przedstawiamy różne oferty promocyjne dla graczy, konkursy itp.

Warto jednak pamiętać, że możesz w Polsce stawiać legalne zakłady bukmacherskie i wygrywać. Część bukmacherów zagranicznych po zmianach wycofała się z Polski, część nadal stara się obsługiwać Polaków mimo licznych problemów, a niektórzy z nich starają się obiegać o licencję w Polsce. Wygląda na to, że bukmacherów w Polsce z czasem będzie więcej, a więc też szans na lepszą ofertę, promocję i uzyskanie zysków będzie więcej.

Zakłady sportowe proponujemy jednak traktować jako pewnego rodzaju rozrywkę przeznaczjąc na nią pieniądze, które wiemy, że możemy stracić niż jako inwestycję. W przypadku sukcesu będziemy szczęśliwy z wygranej, ale w przypadku porażki łatwiej się z nią pogodzimy. Grając w zakłady zachłannie można jedynie zbyt dużo stracić. Tylko część osób, która rzeczywiście potrafi w pełni oszacować dokładniej dane spotkanie, mając strategię oraz określony portfel potrafi sukcesywnie wygrywać na zakładach bukmacherskich.

Bukmacherzy w Polsce oferują też możliwość gry online - przez internet. To bardzo lubiane rozwiązanie, gdyż zarówno z komutera jak również z komórki w kilkanaście sekund możesz zawrzeć zakład, także na żywo w trakcie zdarzenia sportowego.

Oczywiście bukmacherzy w Polsce przyjmują też zakłady w swoich punktach naziemnych. Zamaist do sklepu wchodzisz do lokalu w swoim mieście i zawierasz zakład podobnie jak w kolekturach lotto. Według nas jednak o wiele dogodniejszą formą są zakłady online, bez wychodzenia z domu.

Niektórzy uważają zakłady bukmacherskie wyłącznie za hazard, ale dla wielu z nas jest to czysta rozrywka, zwiększenie emocji i adrenaliny podczas oglądania i obserwowania danego wydarzenia sportowego. Oczywiście wygrane to dodatkowy miły aspekt zakładów bukmacherskich.

Pamiętajcie - grajcie z głową, a nasz serwis z typami, statystykami i wynikami będzie Wam możliwie najlepiej pomagać.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść