Wybory prezydenckie według bukmacherów

28 czerwca odbędzie się I tura wyborów prezydenckich. W związku z tym bukmacherzy przygotowali sporo zakładów związanych z tym wydarzeniem.

Analitycy BETFAN uważają, że na 54% zwycięży Duda. Szanse Trzaskowskiego oceniane są na około 44%. Choć Szymon Hołownia czy Władysław Kosiniak-Kamysz mogą liczyć na około 10% poparcia, to nie mają praktycznie żądnych szans na to, by znaleźć się nawet w II turze. Podobnie jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń czy chociażby Stanisław Żółtek.

Bukmacherzy dają jeszcze możliwość typowania, jaka będzie frekwencja w I turze wyborów, ilu kandydatów łącznie uzyska przynajmniej 10.01% poparcia a także jakie będą wyniki wszystkich osób ubiegających się o rolę głowy państwa. Wiadomo, że niemal na pewno odbędzie się II tura. Co ciekawe, już teraz możecie typować, jaki wynik uzyskają w niej Duda oraz Trzaskowski, którzy niemal na pewno się w niej znajdą.

Wg firm bukmacherskich, w pierwszej turze wyborów prezydenckich Andrzej Duda otrzyma 41,50% głosów, zaś Rafał Trzaskowski 29,5%. Frekwencja wyborcza będzie na poziomie 60,50%.

Andrzej Duda pozostaje więc faworytem bukmacherów w walce o fotel prezydencki. Bukmacher Fortuna 26 czerwca kursy na zwycięstwo w wyborach prezydenckich ustalił następująco:

Podsumowując: wszystkie zakłady, które chcielibyście znaleźć na temat wyborów prezydenckich, znajdziecie w ofercie bukmacherów.

A co na to sondaże?
Według sondażu w I turze wciąż na najlepszy wynik może liczyć prezydent Andrzej Duda. Na kandydata PiS swój głos oddałoby 40 proc. ankietowanych. To dokładnie tyle samo, ile uzyskał w sondażu pracowni Ipsos w ubiegłym tygoniu.

Na drugim miejscu znalazłby się Rafał Trzaskowski. Kandydat z ramienia Koalicji Obywatelskiej mógłby liczyć na głos 27 proc. badanych. To strata o 3 punkty procentowe w porównaniu z ostatnim badaniem. Na trzecim miejscu znalazłby się Szymon Hołownia, na którego swój głos oddałoby 10 proc. ankietowanych. Hołownia nie stracił ani nie zyskał poparcia od ostatniego sondażu tej pracowni.

Wszystko wskazuje na to, że walka o prezydenturę zakończy się dopiero w II turze. W tej najprawdopodobniej zmierzą się ze sobą Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Z nowego sondażu wynika, że ci dwaj kandydaci idą łeb w łeb.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść