Zakłady bukmacherskie w Polsce cały czas popularniejsze

Zakłady bukmacherskie w Polsce stają się cały czas popularniejsze. Wiele osób obstawia wyniki sportowe, a teraz po wejściu nowelizacji ustawy od 1 kwietnia 2017 r. bukmacherzy z Polski przeżywają bardzo duże zainteresowanie. Gracze chcą grać legalnie.

Typowanie zakładów bukmacherskich staje się z każdym rokiem popularniejsze wśród polskich użytkowników. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż z każdym rokiem polskie firmy bukmacherskie rozwijają swoją ofertę i rozbudowują sieć kolektur o nowe punkty w atrakcyjnych miejscach Polski, a także rozwija się w wielkim stopniu rynek zakładów online. ?

Na rynek polski od 2009 r. mogą wchodzić legalnie bukmacherzy internetowi. Niestety do nowelizacji ustawy, która nastąpiła 1 kwietnia 2017 r. na rynku działały firmy zagraniczne, która przejmowały większość polskich graczy. Nowe zapisy ustawy z dużym podatkiem też nie skłaniały bukmacherów do legalnego działania w Polsce.

Aktualnie po 1 kwietnia 2017 roku bukmacherzy w Polsce rejestrują wielu nowych graczy, a rynek zakładów bukmacherskich wśród bukmacherów zagranicznych skurczył się: liczne blokady tj.

- rejestr stron zakazanych (bukmacherzy bez licencji w Polsce na nim widnieją), który nakazuje operatorom internetowym blokowanie użytkownikom z Polski wejścia na te strony,

- blokowanie metod wpłat i wypłat u bukmacherów bez licencji w Polsce zobowiązuje banki i instytucje finansowe do nie obsługiania firm bukmacherskich (wejście blokady od lipca 2017)

Ze względu na te wszystkie zakazy część bukmacherów zagranicznych sama wycofała się z Polski przed 1 kwietniem 2017 r., mała grupa bukmacherów została i liczy, że gracze poradzą sobie z tymi ograniczeniami, a duża część graczy jednak uznała nową ustawę i zaczęła grać legalnie u polskich bukmacherów godząc się z podatkami i nowymi przepisami.

Zakłady bukmacherskie w Polsce popularniejszePolskie firmy bukmacherskie teraz rozwijają się bardzo dynamicznie. Teraz trwa zabieganie o klienta, rozbudowywanie ofert.

Niedługo na rynek wejdą kolejne firmy bukmacherskie. Wiele nowych podmiotów ubiega się o licencję. Promocji będzie z czasem cały czas więcej dla użytwkoników, gdyż będzie większa konkurencja wśród bukmacherów. Wśród nich będą też zagraniczni bukmacherzy.

Liczymy, że gracze będą mieli lepsze warunki do obstawiania zakładów, a Państwo zmodyfikuje z czasem ustawę zmieniając niekorzystny podatek 12% od obrotu w zakładach bukmacherskich.

Aktualnie polscy bukmacherzy też swoją ofertą przyciągają wielu fanów sportu oraz bukmacherki do zawierania zakładów za pośrednictwem internetu. Jak widać z czasem polscy użytkownicy mają większy wybór i dostęp do miejsc przyjmowania zakładów. W związku z tym rynek bukmacherskich zakładów sportowych cały czas rozwija się w szybkim tempie. Zakłady sportowe stają się popularniejsze także dzięki wielu fenomenalnym sportowcom z Polski. Nasza Reprezentacja, Robert Lewandowski i inni słynni piłkarze motywują, aby oglądać sport z dodatkową adrenaliną zakładów sportowych.

Osiągnięcia sportowców nakręcają fanów sportu do typowania wyników i przeżywania w jeszcze większym stopniu wydarzeń sportowych z udziałem polskich sportowców.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść