Freebet typując polską piłkę w eToto

Akcja skierowana do typerów obstawiających piłkę nożną u polskiego bukmachera eToto.pl. Zawierając dowolne zakłady AKO na polską piłkę nożną można otrzymać darmowy zakład 50 zł z ang. freebet.

eToto działa legalnie na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce wydanym dla: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
S
iedziba eToto mieści się w Warszawie (Firma eToto wsytępuje w: KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660)
Zezwolenie na zakłady bukmacherskie zostało wydane przez MF w dniu 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Serwis eToto oraz artykuł dla osób pełnoletnich.

Oferta polskiego legalnego bukmachera: eToto.pl
Szczegóły akcji u bukmachera: Typuj naszą w eToto.pl
Ilość bonusów do uzyskania: 50 zł w każdy tydzień
Rodzaj akcji bonusowych: freebet - darmowy zakład
Do kogo skierowana jest akcja: każdy typer w eToto.pl
Kiedy trwa akcja: od 15.01.2019 r. - co tydzień do odwołania
Status akcji: AKTYWNA (czerwiec 2019)

Na czym polega akcja "Typuj naszą" w eToto.pl?
Następna akcja z serii freebety dla graczy w eToto (przeglądnij inne darmowe zakłady). Tym razem bukmacher wynagradza darmowym bonusem w formie freebetu 50 zł typerów na swojej platformie obstawiających polską piłkę nożną. W ofercie liczą się zakłady wielokrotne od Ekstraklasy po niższe ligi piłkarskie z Polski stąd nazwa akcji "Typuj naszą". Przed postawieniem zakładu wielokrotnego (akumulowanego, AKO, Combo) należy zapisać się do tej akcji na stronie promocyjnej eToto. Postawienie zakładu wielokrotnego na dowolną polską ligę z piłki nożnej powinno być min. na stawkę w wysokości 100 zł, a każde zdarzenie na kuponie musi być z kursem 1,02 w celu kwalifikacji. Wspomniany freebet (darmowy zakład) od polskiego bukmachera eToto otrzymasz wyłącznie w wyniku rozliczenia wskazanego zakładu jako przegrany.

Po spełnieniu powyższych kryteriów wysokoczy okienko o przyznaniu oraz zatwierdzeniu freebetu 50 zł - po jego akceptacji otrzymasz na konto bonusowe eToto darmowy zakład do 20 min. według informacji prezentowanych na eToto.pl.

Jakie rodzaje zakładów kwalifikują się do akcji "Typuj naszą" w eToto.pl?
- wielokrotne przedmeczowe oraz LIVE (na żywo),
- min. stawka zakładu: 100 zł,
- min. kurs każdego wydarzenia na zakładzie: 1.02,
- wszystkie wydarzenia na kuponie muszą dotyczyć dowolnej z polskich lig piłki nożnej.

Ile bonusów mogę otrzymać od polskiego bukmachera w akcji "Typuj naszą" na eToto.pl?
Według regulaminu akcji "Typuj naszą" każdy typer może otrzymać jeden taki bonus tygodniowo!

Jakie polskie ligi z piłki nożnej kwalifikują się do akcji "Typuj naszą"?
Tylko polskie ligi piłkarskie: Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga, 3 liga i 4 liga piłkarska z Polski.

Z ilu zdarzeń musi składać się kupon by był zakwalifikowany w akcji "Typuj naszą"?
Zakład wielokrotny musi składać się min. z dwóch zdarzeń z polskiej piłki nożnej.

Jak odebrać darmowy załad w promocji "Typuj naszą" w eToto.pl?
Po kwalifikacji wyskoczy okienko o przyznaniu freebetu - należy je zaakcpetować. Informację o freebetach znajdziesz też w górnym menu po zalogowaniu się między działem Saldo, a Wiadomości. Po wejściu do tego działu znajdziesz szczegóły swoich darmowych zakładów u bukmachera wraz z datą ich wygaśnięcia.

Jak zagrać darmowy zakład (freebet) w eToto.pl?
Po odebraniu bonusu (freebetu) należy wybrać typy z oferty eToto.pl oraz przy tworzonym kuponie z lewej strony znajdować się będzie lista darmowych zakładów. Wybierając z listy określony freebet zagrasz ten zakład nie tracąc żadnych swoich środków w eToto. Pamiętaj jednak, że wygraną z tego zakładu bukmacher pomniejszy o wartość freebetu i wypłaci o tyle mniej środków na Twoje konto.

Czy z akcji "Typuj naszą" w eToto.pl mogę skorzystać, gdy nie mam konta u tego bukmachera?
Niestety tylko aktywni gracze eToto.pl mogą wziąć udział w tej akcji. Jeżeli nie masz jednak konta u tego bukmachera to po założeniu go (rejestracja w Toto.pl) możesz dołączyć także do tej akcji i brać w niej udział w kolejnych cyklach tygodniowych po zapisaniu się do niej. Oczywiście z usług bukmacherskich mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie.

Dla nowych klientów bukmacher ma także ofertę powitalną z bonusami do 1040 zł. Więcej o tej akcji na stronie: Oferta powitalna w Toto.pl.

Czy eToto.pl to legalny bukmacher w Polsce?
Tak - firma posiada zezwolenie MF o numerze: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 z 28 listopada 2014 r. Bukmacher jest wiarygodną, wypłacalną i legalną spółką dla typerów z Polski.

Artykuł ma charakter informacyjny. Nie nakłaniamy nikogo do korzystania z firm hazardowych, a każdy to robi na swoją odpowiedzialność. Typowanie zakładów i korzystanie z ofert bukmacherskich może uzależniać i przyczyniać się do strat finansowych. Granie u nielegalnych podmiotów w Polsce bez licencji MF jest zabronione!

Prezentowana akcja może być zakończona u bukmachera w każdym momencie.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść