Freebet za typ na Top 3 w eToto

Jak przegrać, ale wygrać freebet? Postaw typ 1x2 w eToto na wydarzenia z Top3 - przegrasz zakład to wówczas wygrasz freebet od eToto.pl - poznaj szczegóły.

eToto działa legalnie na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce wydanym dla: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
S
iedziba eToto mieści się w Warszawie (Firma eToto wsytępuje w: KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660)
Zezwolenie na zakłady bukmacherskie zostało wydane przez MF w dniu 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Serwis eToto oraz artykuł dla osób pełnoletnich.

Oferta polskiego legalnego bukmachera: eToto.pl
Szczegóły tej akcji na stronie bukmachera: Top 3 - freebety co tydzień
Ilość bonusów do uzyskania: jeden freebet 50 zł co tydzień
Rodzaje akcji bonusowych: freebet
Do kogo skierowana akcja: każdy typer w eToto.pl
Kiedy trwa akcja: od 15.01.2019 r. w każdy tydzień od poniedziałku do niedzieli
Na jakie mecze Top3 jest teraz oferta: zobacz tutaj
Status akcji:
AKTYWNA (czerwiec 2019)

Na czym polega akcja TOP 3 w eToto.pl?
Każdego tygodnia na stronie z akcją TOP 3 w eToto pojawiają się 3 mecze na które obowiązuje ta promocja bukmacherska. Typując jeden z wybranych meczów na zwycięstwo lub remis 1x2 w formie zakładów przedmeczowych lub LIVE (na żywo) za stawkę 100 zł kwalifikujesz się do odbioru FREEBETu w wysokości 50 zł. Wskazany bonus otrzymasz jednak jeżeli przed zagraniem zakładu na Top3 dopiszesz się na stronie promocyjnej eToto do akcji promocyjnej, a Twój zawarty zakład na Top3 zostanie rozliczony jako przegrany.

Po rozliczeniu zakładu jako przegrany pojawi się Tobie okienko o zatwierdzenie freebetu, który pojawi się do 20 minut na Twoim koncie bonusowym.

Nie mam konta w eToto - czy mogę wziąć udział w akcji Top3?
Tak - gdy masz min. 18 lat i zostaniesz klientem eToto.pl to możesz dołączyć do akcji Top3 w każdym tygodniu po dokonaniu rejestracji na eToto.pl.

Czy bukmacher eToto.pl ma inne akcje i bonusy dla nowych klientów?
Oczywiście - poznaj akcję: Oferta powitalna w Toto.pl, którą opisujemy: Oferta powitalna eToto. Dla osób, które nie mają jeszcze konta u tego bukmachera to opcja uzyskania 4 różnych nagród - wysokość bonusów na start to aż 1040 zł.

Czy eToto.pl to legalny bukmacher w Polsce?
Zgadza się - bukmacher eToto to polski bukmacher z licencją wydaną przez MF i działa od 2011 roku. Firma jest wiarygodna i legalna w Polsce. Ma zarówno punkty lokalne oraz działa online.

Szczegóły Top 3 w eToto znajdziesz u bukmachera:
Top 3 - freebety co tydzień

Artykuł ma charakter informacyjny. Nie nakłaniamy nikogo do korzystania z firm hazardowych, a każdy to robi na swoją odpowiedzialność. Typowanie zakładów i korzystanie z ofert bukmacherskich może uzależniać i przyczyniać się do strat finansowych. Granie u nielegalnych podmiotów w Polsce bez licencji MF jest zabronione!

Prezentowana akcja może być zakończona u bukmachera w każdym momencie.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść