Freebet za Mniej/Więcej w eToto

Promocja Mniej/Więcej jest dla typerów obstawiających sumę goli. Odebrać można 25 zł freebet od eToto.pl. Poznaj szczegóły tej oferty polskiego legalnego bukmachera eToto.

eToto działa legalnie na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce wydanym dla: E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
S
iedziba eToto mieści się w Warszawie (Firma eToto wsytępuje w: KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660)
Zezwolenie na zakłady bukmacherskie zostało wydane przez MF w dniu 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.
Graj rozważnie hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Serwis eToto oraz artykuł dla osób pełnoletnich.

Oferta polskiego legalnego bukmachera: eToto.pl
Szczegóły tej akcji na stronie bukmachera: Oferta Mniej/Więcej w eToto
Ilość bonusów do uzyskania: 25 zł co tydzień!
Rodzaj akcji bonusowych: freebet - darmowy zakład
Do kogo skierowana jest akcja: każdy typer w eToto.pl
Kiedy trwa akcja: od 15.01.2019 r. - każdego tygodnia do odwołania
Status akcji: AKTYWNA (czerwiec 2019)

Na czym polega akcja "Mniej/Więcej" w eToto.pl?
Oferta polskiego bukmachera eToto skierowana jest dla typerów lubiących obstawiać sumę goli w meczach i dlatego też nazywa się "Mniej/Więcej". Zapisując się na stronie promocyjnej w eToto.pl do tej promocji, a następnie obstawiając zakład na sumę goli za min. 50 zł otrzymać możesz freebet w wysokości 25 zł. Opisany darmowy zakład otrzymasz w przypadku, gdy Twój postawiony zakład w warunkach promocji na sumę goli "Mniej/Więcej" zostanie rozliczony jako nietrafiony. W przypadku porażki takiego zakładu wyskoczy Tobie okienko z zatwierdzeniem i odebraniem freebetu o wartości 25 zł. Po akceptacji darmowy zakład pojawi się do 20 minut na wskazanym koncie bonusowym eToto według informacji przedstawianych przez tego bukmachera.

Jakie rodzaje zakładów kwalifikują się w akcji "Mniej/Więcej" na eToto?
- pojedyncze przedmeczowe oraz LIVE (na żywo),
- postawione na piłkę nożną,
- postawione na sumę goli,
- min. stawka zakładu: 50 zł,
- min. kurs zakładu: 1.02.

Jak wykorzystać otrzymany freebet z akcji "Mniej/Więcej" w eToto.pl?
Stawiając zakład należy wybrać po prostu z konta bonusowego wygrany w tej akcji Freebet. Wygrana z takiego zakładu zostanie pomniejszona wówczas o wartość darmowego zakładu w eToto i wypłacona na Twoje konto. Typer nie ponosi kosztów za obstawienie zakładu w formie freebetu w eToto, a uzyskuje możliwość wygranej.


Czy można otrzymać więcej freebetów w tygodniu z tej akcji?
Każdy może otrzymać tylko jeden freebet tygodniowo z akcji "Mniej/Więcej" w eToto.pl.

Czy mogę skorzystać z akcji "Mniej/Więcej", gdy nie mam konta w eToto?
Nie. Jeżeli masz 18 lat możesz dokonać rejestracji w eToto.pl i dopiero wówczas dołączyć do akcji "Mniej/Więcej" u tego bukmachera. Formularz rejestracyjny zobaczysz: tutaj. Przypominamy, że dla nowych klientów bukmacher oferuje ciekawą akcję: Oferta powitalna w Toto.pl z bonusami aż do 1040 zł.

Czy eToto.pl to bezpieczny, wiarygodny i legalny bukmacher online?
Bukmacher eToto.pl ma zezwolenie MF na zakłady bukmacherskie i jest legalnym operatorem zakładów bukmacherskich na terenie Polski. Firma eToto może bez przeszkód oferować zakłady online oraz przyjmowąć płatności na cele związane z zakładami sportowymi. Nie jest na liście firm zakazanych, gdyż jest bukmacherem w 100% legalnym dla Polaków.

Szczegóły akcji "Mniej/Więcej" na sumę goli poznasz na stronie: Kornery w eToto.pl

Artykuł ma charakter informacyjny. Nie nakłaniamy nikogo do korzystania z firm hazardowych, a każdy to robi na swoją odpowiedzialność. Typowanie zakładów i korzystanie z ofert bukmacherskich może uzależniać i przyczyniać się do strat finansowych. Granie u nielegalnych podmiotów w Polsce bez licencji MF jest zabronione!

Prezentowana akcja może być zakończona u bukmachera w każdym momencie.

LEGALNY BUKMACHER w POLSCE !!!

+ 200% bonus do 300 zł
+ Wpłacasz 150zł, Grasz za 450zł
+ Przelewy24, Blik, Karta
+ Tylko dla osób pełnoletnich +18. Betfan z licenjcą: PS4.6831.3.2018
+ Gra u bukmacherów może uzależniać i wiąże się z ryzykiem! Granie u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w Polsce jest niedozwolone. Graj odpowiedzialnie!
TOPBONUS
Odbierz bonus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść