Porównanie drużyn 1880 Wasserburg vs Erlbach
Oberliga: Bayern Süd 07-08-2026 19:00
1880 Wasserburg
Wynik 2:2
Erlbach
1880 Wasserburg – forma i statystyki
Statystyki1880 Wasserburg
ZWYCIĘSTWA10
REMISY1
PORAŻKI4
Statystyki sezonu
- 15 Mecze
- 10 Zwycięstwa (66.6667%)
- 1 Remisy (6.6667%)
- 4 Porażki (26.6667%)
- 37 Bramki strzelone (2.47/mecz)
- 23 Bramki stracone (1.53/mecz)
- 3 Under 2.5 (20%)
- 12 Over 2.5 (80%)
ZWYCIĘSTWA6
REMISY1
PORAŻKI1
Statystyki sezonu
- 8 Mecze (53.3333%)
- 6 Zwycięstwa (75%)
- 1 Remisy (12.5%)
- 1 Porażki (12.5%)
- 22 Bramki strzelone (2.75/mecz)
- 7 Bramki stracone (0.88/mecz)
- 2 Under 2.5 (25%)
- 6 Over 2.5 (75%)
ZWYCIĘSTWA4
REMISY0
PORAŻKI3
Statystyki sezonu
- 7 Mecze (46.6667%)
- 4 Zwycięstwa (57.1429%)
- 0 Remisy (0%)
- 3 Porażki (42.8571%)
- 15 Bramki strzelone (2.14/mecz)
- 16 Bramki stracone (2.29/mecz)
- 1 Under 2.5 (14.2857%)
- 6 Over 2.5 (85.7143%)
Ostatnie mecze 1880 Wasserburg
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 09-10 19:00 | 1880 Wasserburg – FSV Pfaffenhofen | 2-1 |
| 03-10 14:00 | Schalding-Heining – 1880 Wasserburg | 3-4 |
| 26-09 14:00 | 1880 Wasserburg – Schwabmünchen | 2-0 |
| 19-09 14:30 | TuS Geretsried – 1880 Wasserburg | 0-3 |
| 11-09 19:00 | 1880 Wasserburg – Heimstetten | 5-1 |
| 05-09 16:00 | Pipinsried – 1880 Wasserburg | 3-1 |
| 28-08 19:00 | 1880 Wasserburg – 1860 München II | 4-0 |
| 21-08 18:30 | Kottern – 1880 Wasserburg | 0-1 |
| 18-08 19:00 | 1880 Wasserburg – 1860 Rosenheim | 2-0 |
| 14-08 18:30 | Ismaning – 1880 Wasserburg | 2-3 |
Erlbach – forma i statystyki
StatystykiErlbach
ZWYCIĘSTWA7
REMISY5
PORAŻKI3
Statystyki sezonu
- 15 Mecze
- 7 Zwycięstwa (46.6667%)
- 5 Remisy (33.3333%)
- 3 Porażki (20%)
- 18 Bramki strzelone (1.20/mecz)
- 11 Bramki stracone (0.73/mecz)
- 10 Under 2.5 (66.6667%)
- 5 Over 2.5 (33.3333%)
ZWYCIĘSTWA5
REMISY2
PORAŻKI0
Statystyki sezonu
- 7 Mecze (46.6667%)
- 5 Zwycięstwa (71.4286%)
- 2 Remisy (28.5714%)
- 0 Porażki (0%)
- 14 Bramki strzelone (2.00/mecz)
- 3 Bramki stracone (0.43/mecz)
- 4 Under 2.5 (57.1429%)
- 3 Over 2.5 (42.8571%)
ZWYCIĘSTWA2
REMISY3
PORAŻKI3
Statystyki sezonu
- 8 Mecze (53.3333%)
- 2 Zwycięstwa (25%)
- 3 Remisy (37.5%)
- 3 Porażki (37.5%)
- 4 Bramki strzelone (0.50/mecz)
- 8 Bramki stracone (1.00/mecz)
- 6 Under 2.5 (75%)
- 2 Over 2.5 (25%)
Ostatnie mecze Erlbach
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 09-10 19:00 | Erlbach – TuS Geretsried | 3-1 |
| 03-10 14:00 | Heimstetten – Erlbach | 0-0 |
| 25-09 19:00 | Erlbach – Pipinsried | 1-1 |
| 18-09 19:00 | 1860 München II – Erlbach | 0-1 |
| 11-09 19:00 | Erlbach – Kottern | 3-0 |
| 04-09 19:00 | 1860 Rosenheim – Erlbach | 1-0 |
| 28-08 19:30 | Erlbach – Ismaning | 2-0 |
| 23-08 15:00 | Sportfreunde Schwaig – Erlbach | 0-0 |
| 18-08 19:00 | Kirchanschöring – Erlbach | 0-1 |
| 14-08 19:30 | Erlbach – Gundelfingen | 1-1 |
- BUKMACHERZY.COM
- Porównanie drużyn