Porównanie drużyn Kirchanschöring vs Erlbach

Oberliga: Bayern Süd 18-08-2026 19:00
Wynik 0:1

Kirchanschöring – forma i statystyki

StatystykiKirchanschöring
      
ZWYCIĘSTWA3
REMISY3
PORAŻKI8
Statystyki sezonu
  • 14 Mecze
  • 3 Zwycięstwa (21.4286%)
  • 3 Remisy (21.4286%)
  • 8 Porażki (57.1429%)
  • 18 Bramki strzelone (1.29/mecz)
  • 31 Bramki stracone (2.21/mecz)
  • 3 Under 2.5 (21.4286%)
  • 11 Over 2.5 (78.5714%)
      
ZWYCIĘSTWA2
REMISY1
PORAŻKI4
Statystyki sezonu
  • 7 Mecze (50%)
  • 2 Zwycięstwa (28.5714%)
  • 1 Remisy (14.2857%)
  • 4 Porażki (57.1429%)
  • 9 Bramki strzelone (1.29/mecz)
  • 13 Bramki stracone (1.86/mecz)
  • 2 Under 2.5 (28.5714%)
  • 5 Over 2.5 (71.4286%)
      
ZWYCIĘSTWA1
REMISY2
PORAŻKI4
Statystyki sezonu
  • 7 Mecze (50%)
  • 1 Zwycięstwa (14.2857%)
  • 2 Remisy (28.5714%)
  • 4 Porażki (57.1429%)
  • 9 Bramki strzelone (1.29/mecz)
  • 18 Bramki stracone (2.57/mecz)
  • 1 Under 2.5 (14.2857%)
  • 6 Over 2.5 (85.7143%)

Ostatnie mecze Kirchanschöring

Data Mecz Wynik
10-10 15:00 Kirchanschöring – Schwabmünchen 1-2
03-10 14:30 TuS Geretsried – Kirchanschöring 1-2
26-09 15:00 Kirchanschöring – Heimstetten 0-4
19-09 16:00 Pipinsried – Kirchanschöring 5-2
12-09 15:00 Kirchanschöring – 1860 München II 1-1
05-09 14:00 Kottern – Kirchanschöring 2-1
29-08 15:00 Kirchanschöring – 1860 Rosenheim 3-1
22-08 17:00 Ismaning – Kirchanschöring 4-0
18-08 19:00 Kirchanschöring – Erlbach 0-1
14-08 19:30 Sportfreunde Schwaig – Kirchanschöring 1-1

Erlbach – forma i statystyki

StatystykiErlbach
      
ZWYCIĘSTWA7
REMISY5
PORAŻKI3
Statystyki sezonu
  • 15 Mecze
  • 7 Zwycięstwa (46.6667%)
  • 5 Remisy (33.3333%)
  • 3 Porażki (20%)
  • 18 Bramki strzelone (1.20/mecz)
  • 11 Bramki stracone (0.73/mecz)
  • 10 Under 2.5 (66.6667%)
  • 5 Over 2.5 (33.3333%)
      
ZWYCIĘSTWA5
REMISY2
PORAŻKI0
Statystyki sezonu
  • 7 Mecze (46.6667%)
  • 5 Zwycięstwa (71.4286%)
  • 2 Remisy (28.5714%)
  • 0 Porażki (0%)
  • 14 Bramki strzelone (2.00/mecz)
  • 3 Bramki stracone (0.43/mecz)
  • 4 Under 2.5 (57.1429%)
  • 3 Over 2.5 (42.8571%)
      
ZWYCIĘSTWA2
REMISY3
PORAŻKI3
Statystyki sezonu
  • 8 Mecze (53.3333%)
  • 2 Zwycięstwa (25%)
  • 3 Remisy (37.5%)
  • 3 Porażki (37.5%)
  • 4 Bramki strzelone (0.50/mecz)
  • 8 Bramki stracone (1.00/mecz)
  • 6 Under 2.5 (75%)
  • 2 Over 2.5 (25%)

Ostatnie mecze Erlbach

Data Mecz Wynik
09-10 19:00 Erlbach – TuS Geretsried 3-1
03-10 14:00 Heimstetten – Erlbach 0-0
25-09 19:00 Erlbach – Pipinsried 1-1
18-09 19:00 1860 München II – Erlbach 0-1
11-09 19:00 Erlbach – Kottern 3-0
04-09 19:00 1860 Rosenheim – Erlbach 1-0
28-08 19:30 Erlbach – Ismaning 2-0
23-08 15:00 Sportfreunde Schwaig – Erlbach 0-0
18-08 19:00 Kirchanschöring – Erlbach 0-1
14-08 19:30 Erlbach – Gundelfingen 1-1
Pokaż szybką nawigację
Nawigacja sportowa
Polecani bukmacherzy
Powrót na górę