Porównanie drużyn Dandy Town Hornets vs Devonshire Colts
Liga bermud 13-02-2025 02:00
Dandy Town Hornets
Wynik 1:2
Devonshire Colts
Dandy Town Hornets – forma i statystyki
StatystykiDandy Town Hornets
ZWYCIĘSTWA7
REMISY1
PORAŻKI1
Statystyki sezonu
- 9 Mecze
- 7 Zwycięstwa (77.78%)
- 1 Remisy (11.11%)
- 1 Porażki (11.11%)
- 21 Bramki strzelone (2.33/mecz)
- 9 Bramki stracone (1.00/mecz)
- 2 Under 2.5 (22.22%)
- 7 Over 2.5 (77.78%)
ZWYCIĘSTWA3
REMISY1
PORAŻKI1
Statystyki sezonu
- 5 Mecze (55.56%)
- 3 Zwycięstwa (60.00%)
- 1 Remisy (20.00%)
- 1 Porażki (20.00%)
- 10 Bramki strzelone (2/mecz)
- 5 Bramki stracone (1.25/mecz)
- 2 Under 2.5 (22.22%)
- 3 Over 2.5 (60.00%)
ZWYCIĘSTWA4
REMISY0
PORAŻKI0
Statystyki sezonu
- 4 Mecze (44.44%)
- 4 Zwycięstwa (100.00%)
- 0 Remisy (0.00%)
- 0 Porażki (0.00%)
- 11 Bramki strzelone (2.2/mecz)
- 4 Bramki stracone (1/mecz)
- 0 Under 2.5 (0%)
- 4 Over 2.5 (100.00%)
Ostatnie mecze Dandy Town Hornets
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 19-09 00:00 | Dandy Town Hornets – X-Roads Warriors | 3-2 |
| 05-04 20:00 | St. George\'s Colts – Dandy Town Hornets | 1-2 |
| 22-03 19:00 | Dandy Town Hornets – X-Roads Warriors | 2-0 |
| 08-03 01:00 | Dandy Town Hornets – Boulevard Blazers | 4-1 |
| 01-03 20:00 | North Village Rams – Dandy Town Hornets | 2-3 |
| 26-02 00:00 | Dandy Town Hornets – Paget Lions | 0-0 |
| 21-02 02:00 | Devonshire Cougars – Dandy Town Hornets | 1-3 |
| 18-01 02:00 | PHC Zebras – Dandy Town Hornets | 0-3 |
| 23-11 02:00 | Dandy Town Hornets – Devonshire Cougars | 1-2 |
| 06-04 20:00 | St. George\'s Colts – Dandy Town Hornets | 8-2 |
Devonshire Colts – forma i statystyki
StatystykiDevonshire Colts
ZWYCIĘSTWA5
REMISY3
PORAŻKI2
Statystyki sezonu
- 10 Mecze
- 5 Zwycięstwa (50.00%)
- 3 Remisy (30.00%)
- 2 Porażki (20.00%)
- 19 Bramki strzelone (1.90/mecz)
- 9 Bramki stracone (0.90/mecz)
- 5 Under 2.5 (50.00%)
- 5 Over 2.5 (50.00%)
ZWYCIĘSTWA3
REMISY1
PORAŻKI0
Statystyki sezonu
- 4 Mecze (40.00%)
- 3 Zwycięstwa (75.00%)
- 1 Remisy (25.00%)
- 0 Porażki (0.00%)
- 8 Bramki strzelone (2/mecz)
- 2 Bramki stracone (0.33/mecz)
- 2 Under 2.5 (20.00%)
- 2 Over 2.5 (50.00%)
ZWYCIĘSTWA2
REMISY2
PORAŻKI2
Statystyki sezonu
- 6 Mecze (60.00%)
- 2 Zwycięstwa (33.33%)
- 2 Remisy (33.33%)
- 2 Porażki (33.33%)
- 11 Bramki strzelone (2.75/mecz)
- 7 Bramki stracone (1.17/mecz)
- 3 Under 2.5 (30.00%)
- 3 Over 2.5 (50.00%)
Ostatnie mecze Devonshire Colts
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 19-09 02:00 | PHC Zebras – Devonshire Colts | 2-1 |
| 05-04 20:00 | YMSC – Devonshire Colts | 2-4 |
| 29-03 20:00 | Paget Lions – Devonshire Colts | 0-0 |
| 22-03 22:00 | Boulevard Blazers – Devonshire Colts | 1-5 |
| 08-03 19:00 | Devonshire Colts – PHC Zebras | 0-0 |
| 01-03 20:00 | Devonshire Colts – X-Roads Warriors | 5-1 |
| 26-02 02:00 | St. George\'s Colts – Devonshire Colts | 1-0 |
| 21-02 20:00 | Devonshire Colts – Paget Lions | 1-0 |
| 17-01 01:00 | Devonshire Cougars – Devonshire Colts | 1-1 |
| 04-01 20:00 | Devonshire Colts – North Village Rams | 2-1 |
Tabela ligowa
Tabela Regular Season 2026/2027
| # | Drużyna | M | Pkt | W | R | P | Bramki | +/- | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dandy Town Hornets | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 | + |
| 2 | North Village Rams | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | + |
| 3 | PHC Zebras | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | + |
| 4 | St. George\'s Colts | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 | + |
| 5 | Devonshire Cougars | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | o |
| 6 | Somerset Trojans | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | o |
| 7 | Devonshire Colts | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | – |
| 8 | Paget Lions | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | – |
| 9 | X-Roads Warriors | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | – |
| 10 | YMSC | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | – |
- BUKMACHERZY.COM
- Porównanie drużyn