Porównanie drużyn Borussia Dortmund II vs Schalke 04 II

Regionalliga: West 01-09-2026 19:30
Wynik 3:1

Borussia Dortmund II – forma i statystyki

StatystykiBorussia Dortmund II
      
ZWYCIĘSTWA9
REMISY5
PORAŻKI2
Statystyki sezonu
  • 16 Mecze
  • 9 Zwycięstwa (56.25%)
  • 5 Remisy (31.25%)
  • 2 Porażki (12.5%)
  • 32 Bramki strzelone (2.00/mecz)
  • 19 Bramki stracone (1.19/mecz)
  • 7 Under 2.5 (43.75%)
  • 9 Over 2.5 (56.25%)
      
ZWYCIĘSTWA6
REMISY1
PORAŻKI0
Statystyki sezonu
  • 7 Mecze (43.75%)
  • 6 Zwycięstwa (85.7143%)
  • 1 Remisy (14.2857%)
  • 0 Porażki (0%)
  • 21 Bramki strzelone (3.00/mecz)
  • 10 Bramki stracone (1.43/mecz)
  • 1 Under 2.5 (14.2857%)
  • 6 Over 2.5 (85.7143%)
      
ZWYCIĘSTWA3
REMISY4
PORAŻKI2
Statystyki sezonu
  • 9 Mecze (56.25%)
  • 3 Zwycięstwa (33.3333%)
  • 4 Remisy (44.4444%)
  • 2 Porażki (22.2222%)
  • 11 Bramki strzelone (1.22/mecz)
  • 9 Bramki stracone (1.00/mecz)
  • 6 Under 2.5 (66.6667%)
  • 3 Over 2.5 (33.3333%)

Ostatnie mecze Borussia Dortmund II

Data Mecz Wynik
10-10 14:00 Borussia Dortmund II – Wattenscheid 09 3-2
04-10 14:00 Sportfreunde Siegen – Borussia Dortmund II 1-3
26-09 14:00 Borussia Dortmund II – FC Bocholt 4-2
21-09 18:00 SC Paderborn 07 U23 – Borussia Dortmund II 1-1
16-09 19:30 Borussia Dortmund II – Westfalia Rhynern 2-1
13-09 14:00 Borussia Dortmund II – Rödinghausen 3-2
05-09 14:00 Borussia Mönchengladbach II – Borussia Dortmund II 0-0
01-09 19:30 Borussia Dortmund II – Schalke 04 II 3-1
29-08 14:00 Hilden – Borussia Dortmund II 0-2
14-08 19:30 Bergisch Gladbach – Borussia Dortmund II 1-3

Schalke 04 II – forma i statystyki

StatystykiSchalke 04 II
      
ZWYCIĘSTWA8
REMISY0
PORAŻKI7
Statystyki sezonu
  • 15 Mecze
  • 8 Zwycięstwa (53.3333%)
  • 0 Remisy (0%)
  • 7 Porażki (46.6667%)
  • 31 Bramki strzelone (2.07/mecz)
  • 31 Bramki stracone (2.07/mecz)
  • 5 Under 2.5 (33.3333%)
  • 10 Over 2.5 (66.6667%)
      
ZWYCIĘSTWA4
REMISY0
PORAŻKI3
Statystyki sezonu
  • 7 Mecze (46.6667%)
  • 4 Zwycięstwa (57.1429%)
  • 0 Remisy (0%)
  • 3 Porażki (42.8571%)
  • 14 Bramki strzelone (2.00/mecz)
  • 9 Bramki stracone (1.29/mecz)
  • 3 Under 2.5 (42.8571%)
  • 4 Over 2.5 (57.1429%)
      
ZWYCIĘSTWA4
REMISY0
PORAŻKI4
Statystyki sezonu
  • 8 Mecze (53.3333%)
  • 4 Zwycięstwa (50%)
  • 0 Remisy (0%)
  • 4 Porażki (50%)
  • 17 Bramki strzelone (2.12/mecz)
  • 22 Bramki stracone (2.75/mecz)
  • 2 Under 2.5 (25%)
  • 6 Over 2.5 (75%)

Ostatnie mecze Schalke 04 II

Data Mecz Wynik
10-10 14:00 Bergisch Gladbach – Schalke 04 II 1-5
26-09 14:00 Bochum II – Schalke 04 II 0-2
19-09 14:00 Schalke 04 II – Sportfreunde Lotte 1-0
11-09 19:30 Rot-Weiß Oberhausen – Schalke 04 II 3-2
06-09 14:00 Schalke 04 II – FC Gütersloh 1-3
01-09 19:30 Borussia Dortmund II – Schalke 04 II 3-1
29-08 14:00 Schalke 04 II – SC Wiedenbrück 4-1
21-08 19:00 Wattenscheid 09 – Schalke 04 II 3-0
14-08 19:30 Schalke 04 II – Sportfreunde Siegen 2-0
08-08 14:00 FC Bocholt – Schalke 04 II 4-5
Pokaż szybką nawigację
Nawigacja sportowa
Polecani bukmacherzy
Powrót na górę