Porównanie drużyn Zagora vs Varaždin
Croatia Cup 09-09-2026 16:30
Zagora
Wynik 0:4
Varaždin
Zagora – forma i statystyki
StatystykiZagora
ZWYCIĘSTWA4
REMISY4
PORAŻKI3
Statystyki sezonu
- 11 Mecze
- 4 Zwycięstwa (36.3636%)
- 4 Remisy (36.3636%)
- 3 Porażki (27.2727%)
- 24 Bramki strzelone (2.18/mecz)
- 24 Bramki stracone (2.18/mecz)
- 3 Under 2.5 (27.2727%)
- 8 Over 2.5 (72.7273%)
ZWYCIĘSTWA3
REMISY2
PORAŻKI3
Statystyki sezonu
- 8 Mecze (72.7273%)
- 3 Zwycięstwa (37.5%)
- 2 Remisy (25%)
- 3 Porażki (37.5%)
- 16 Bramki strzelone (2.00/mecz)
- 18 Bramki stracone (2.25/mecz)
- 2 Under 2.5 (25%)
- 6 Over 2.5 (75%)
ZWYCIĘSTWA1
REMISY2
PORAŻKI0
Statystyki sezonu
- 3 Mecze (27.2727%)
- 1 Zwycięstwa (33.3333%)
- 2 Remisy (66.6667%)
- 0 Porażki (0%)
- 8 Bramki strzelone (2.67/mecz)
- 6 Bramki stracone (2.00/mecz)
- 1 Under 2.5 (33.3333%)
- 2 Over 2.5 (66.6667%)
Ostatnie mecze Zagora
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 10-10 15:30 | Zagora – Slavonija Pozega | 2-2 |
| 03-10 15:30 | Zagora – Dugo Selo | 0-4 |
| 26-09 16:00 | Lučko – Zagora | 1-3 |
| 19-09 16:00 | Zagora – Uljanik | 5-0 |
| 12-09 16:30 | Solin – Zagora | 1-1 |
| 09-09 16:30 | Zagora – Varaždin | 0-4 |
| 05-09 17:00 | Zagora – Hrvatski Dragovoljac | 1-1 |
| 29-08 17:30 | Jarun – Zagora | 4-4 |
| 26-08 16:30 | Zagora – Bratstvo Jurovec | 4-2 |
| 22-08 17:30 | Zagora – Koprivnica | 3-5 |
Varaždin – forma i statystyki
StatystykiVaraždin
ZWYCIĘSTWA12
REMISY4
PORAŻKI3
Statystyki sezonu
- 19 Mecze
- 12 Zwycięstwa (63.1579%)
- 4 Remisy (21.0526%)
- 3 Porażki (15.7895%)
- 32 Bramki strzelone (1.68/mecz)
- 15 Bramki stracone (0.79/mecz)
- 10 Under 2.5 (52.6316%)
- 9 Over 2.5 (47.3684%)
ZWYCIĘSTWA8
REMISY2
PORAŻKI0
Statystyki sezonu
- 10 Mecze (52.6316%)
- 8 Zwycięstwa (80%)
- 2 Remisy (20%)
- 0 Porażki (0%)
- 19 Bramki strzelone (1.90/mecz)
- 6 Bramki stracone (0.60/mecz)
- 5 Under 2.5 (50%)
- 5 Over 2.5 (50%)
ZWYCIĘSTWA4
REMISY2
PORAŻKI3
Statystyki sezonu
- 9 Mecze (47.3684%)
- 4 Zwycięstwa (44.4444%)
- 2 Remisy (22.2222%)
- 3 Porażki (33.3333%)
- 13 Bramki strzelone (1.44/mecz)
- 9 Bramki stracone (1.00/mecz)
- 5 Under 2.5 (55.5556%)
- 4 Over 2.5 (44.4444%)
Ostatnie mecze Varaždin
| Data | Mecz | Wynik |
|---|---|---|
| 11-10 15:00 | Lokomotiva Zagreb – Varaždin | 0-1 |
| 02-10 10:00 | Aluminij – Varaždin | 0-0 |
| 19-09 17:00 | Varaždin – Osijek | 0-0 |
| 14-09 18:00 | Gorica – Varaždin | 2-2 |
| 09-09 16:30 | Zagora – Varaždin | 0-4 |
| 04-09 20:00 | Varaždin – Istra 1961 | 0-0 |
| 29-08 21:00 | Varaždin – Rudeš | 2-0 |
| 22-08 21:00 | Dinamo Zagreb – Varaždin | 3-1 |
| 16-08 18:30 | Varaždin – Rijeka | 2-0 |
| 09-08 18:30 | Slaven Koprivnica – Varaždin | 1-4 |
Tabela ligowa
Tabela 1. HNL
| # | Drużyna | M | Pkt | W | R | P | Bramki | +/- | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hajduk Split | 9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 18:9 | +9 | –o+++++–+ |
| 2 | Varaždin | 9 | 18 | 5 | 3 | 1 | 14:7 | +7 | +++–+ooo+ |
| 3 | Dinamo Zagreb | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 18:11 | +7 | +++o+–+– |
| 4 | Osijek | 9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 18:14 | +4 | +++–+–+o– |
| 5 | Rijeka | 7 | 14 | 4 | 2 | 1 | 13:7 | +6 | +–+o+o+ |
| 6 | Istra 1961 | 9 | 12 | 3 | 3 | 3 | 17:14 | +3 | –o+–oo+–+ |
| 7 | Lokomotiva Zagreb | 9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 11:17 | -6 | ++––––o–– |
| 8 | Slaven Koprivnica | 8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 7:16 | -9 | –––+–+–o |
| 9 | Rudeš | 9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 12:25 | -13 | –––+–––o+ |
| 10 | Gorica | 9 | 5 | 1 | 2 | 6 | 6:14 | -8 | ––––o–o+– |
- BUKMACHERZY.COM
- Porównanie drużyn