eFortuna - najlepszy polski bukmacher (LEGALNY BUKMACHER W POLSCE).
KOD Fortuna: ZAKLAD120


+ Polski bukmacher z licencją w RP
+ 20zł na start (zmień pkt. na zakład)
+ 120zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA
+ AŻ DO 1000zł ZA 1-wszy DEPOZYT
+ Świetna oferta, kursy i obsługa


-> Zobacz ofertę ->

eToto - legalny polski bukmacher z licencją wydaną przez MF. Bonusy i promocje w eToto.pl - Tylko dla +18 lat!


+ Legalny bukmacher w Polsce
+ Bonus 200% do 200 zł (100zł=300zł)
+ eTotomania: nowy dzień=nowy bonus
+ Aplikacja mobilna
+ Blik i Przelewy24 do wpłat


-> ODBIERZ TUTAJ ->

STS - polski bukmacher z licencją w Polsce (LEGALNY BUKMACHER). Uwaga: Tylko dla +18 lat.


+ Bukmacher z licencją w Polsce
+ NAJWIĘKSZY POLSKI BUKMACHER!
+ 1200 zł od 1-wszego depozytu
+ 200 zł BEZ RYZYKA i inne bonusy...
+ BetGames, Wirtualne gry, eSport


-> Zobacz ofertę ->

BetFan - zakłady bukmacherskie w Polsce (LEGALNY BUKMACHER). Uwaga: Tylko dla +18 lat !!!


+ Polski legalny bukmacher
+ Pakiet Pudziana 3000 zł
+ Zakład bez ryzyka 100 zł
+ GRY BEZ PODATKU +14%!!!
+ BLIK i Przelewy24 do wpłat


. -> Oferta dnia ->

Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

1. Division Grp. 1 2019/2020

Kolejka 1
10 sierpnia
Oesterbro IF
B 93
10 sierpnia
Herlufsholm
Naesby BK
20 sierpnia
Damsoe
FB
29 października
Koege
Sundby
1: 2.30
X: 3.60
2: 2.50
Kolejka 2
17 sierpnia
Sundby
Herlufsholm
17 sierpnia
Naesby BK
Koege
17 sierpnia
Damsoe
Oesterbro IF
18 sierpnia
B 93
FB
Kolejka 3
24 sierpnia
FB
Naesby BK
25 sierpnia
Herlufsholm
Damsoe
25 sierpnia
Koege
B 93
25 sierpnia
Oesterbro IF
Sundby
Kolejka 4
31 sierpnia
Naesby BK
Oesterbro IF
01 września
Koege
Damsoe
01 września
Sundby
FB
11 września
Herlufsholm
B 93
1: 18.00
X: 12.00
2: 1.00
Kolejka 5
07 września
Damsoe
Sundby
07 września
FB
Koege
07 września
Oesterbro IF
Herlufsholm
08 września
B 93
Naesby BK
Kolejka 6
14 września
Naesby BK
Damsoe
14 września
FB
Herlufsholm
15 września
B 93
Sundby
15 września
Koege
Oesterbro IF
Kolejka 7
21 września
Herlufsholm
Koege
21 września
Damsoe
B 93
21 września
Oesterbro IF
FB
21 września
Sundby
Naesby BK
Kolejka 8
28 września
Naesby BK
Herlufsholm
28 września
FB
Damsoe
28 września
Sundby
Koege
29 września
B 93
Oesterbro IF
Kolejka 9
05 października
Herlufsholm
Sundby
05 października
FB
B 93
1: 1.90
X: 3.40
2: 3.60
05 października
Oesterbro IF
Damsoe
06 października
Koege
Naesby BK
Kolejka 10
12 października
Naesby BK
FB
12 października
Damsoe
Herlufsholm
1: 2.15
X: 3.95
2: 2.40
12 października
Sundby
Oesterbro IF
13 października
B 93
Koege
Kolejka 11
26 października
Damsoe
Koege
26 października
Oesterbro IF
Naesby BK
1: 3.22
X: 3.65
2: 1.90
26 października
FB
Sundby
27 października
B 93
Herlufsholm
Kolejka 12
02 listopada
Naesby BK
B 93
02 listopada
Herlufsholm
Oesterbro IF
02 listopada
Sundby
Damsoe
03 listopada
Koege
FB
Kolejka 13
09 listopada
Sundby
B 93
1: 4.50
X: 4.50
2: 1.46
09 listopada
Oesterbro IF
Koege
09 listopada
Herlufsholm
FB
09 listopada
Damsoe
Naesby BK
Kolejka 14
16 listopada
Koege
Herlufsholm
1: 2.95
X: 5.00
2: 1.69
16 listopada
Naesby BK
Sundby
16 listopada
FB
Oesterbro IF
16 listopada
B 93
Damsoe
1: 1.03
X: 12.00
2: 17.00

1. Division Grp. 2 2019/2020

Kolejka 1
10 sierpnia
Vildbjerg
Fortuna Hjoerring II
13 sierpnia
AaB
Romalt IF
27 sierpnia
JAI Aarhus
IF Lyseng
28 sierpnia
Aarhus 1900
ASA Aarhus
Kolejka 2
17 sierpnia
ASA Aarhus
Vildbjerg
18 sierpnia
Romalt IF
JAI Aarhus
18 sierpnia
Fortuna Hjoerring II
Aarhus 1900
13 listopada
IF Lyseng
AaB
Kolejka 3
24 sierpnia
JAI Aarhus
Fortuna Hjoerring II
24 sierpnia
AaB
ASA Aarhus
25 sierpnia
Vildbjerg
IF Lyseng
25 sierpnia
Aarhus 1900
Romalt IF
Kolejka 4
31 sierpnia
IF Lyseng
Aarhus 1900
31 sierpnia
JAI Aarhus
ASA Aarhus
31 sierpnia
Romalt IF
Vildbjerg
03 września
AaB
Fortuna Hjoerring II
Kolejka 5
08 września
ASA Aarhus
IF Lyseng
08 września
Aarhus 1900
JAI Aarhus
08 września
Fortuna Hjoerring II
Romalt IF
19 października
Vildbjerg
AaB
Kolejka 6
13 września
IF Lyseng
Fortuna Hjoerring II
14 września
AaB
Aarhus 1900
14 września
ASA Aarhus
Romalt IF
14 września
Vildbjerg
JAI Aarhus
Kolejka 7
21 września
JAI Aarhus
AaB
22 września
Fortuna Hjoerring II
ASA Aarhus
22 września
Romalt IF
IF Lyseng
22 września
Aarhus 1900
Vildbjerg
Kolejka 8
28 września
Romalt IF
AaB
28 września
IF Lyseng
JAI Aarhus
29 września
Fortuna Hjoerring II
Vildbjerg
02 października
ASA Aarhus
Aarhus 1900
Kolejka 9
17 sierpnia
AaB
IF Lyseng
05 października
JAI Aarhus
Romalt IF
05 października
Vildbjerg
ASA Aarhus
20 października
Aarhus 1900
Fortuna Hjoerring II
Kolejka 10
12 października
Romalt IF
Aarhus 1900
12 października
ASA Aarhus
AaB
12 października
IF Lyseng
Vildbjerg
13 października
Fortuna Hjoerring II
JAI Aarhus
Kolejka 11
26 października
ASA Aarhus
JAI Aarhus
27 października
Aarhus 1900
IF Lyseng
27 października
Fortuna Hjoerring II
AaB
29 października
Vildbjerg
Romalt IF
Kolejka 12
02 listopada
Romalt IF
Fortuna Hjoerring II
02 listopada
AaB
Vildbjerg
02 listopada
JAI Aarhus
Aarhus 1900
02 listopada
IF Lyseng
ASA Aarhus
Kolejka 13
09 listopada
Romalt IF
ASA Aarhus
09 listopada
JAI Aarhus
Vildbjerg
10 listopada
Aarhus 1900
AaB
10 listopada
Fortuna Hjoerring II
IF Lyseng
Kolejka 14
16 listopada
AaB
JAI Aarhus
16 listopada
ASA Aarhus
Fortuna Hjoerring II
16 listopada
Vildbjerg
Aarhus 1900
1: 2.20
X: 3.55
2: 2.67
16 listopada
IF Lyseng
Romalt IF

1. Division Relegation Playoff Grp. 1 2019/2020

Kolejka 1
28 marca
Oesterbro IF
Herlufsholm
28 marca
Sundby
Naesby BK
29 marca
FB
Damsoe
Kolejka 2
04 kwietnia
Herlufsholm
Damsoe
04 kwietnia
Naesby BK
Oesterbro IF
05 kwietnia
FB
Sundby
Kolejka 3
18 kwietnia
Damsoe
Naesby BK
18 kwietnia
Herlufsholm
FB
18 kwietnia
Oesterbro IF
Sundby
Kolejka 4
25 kwietnia
Naesby BK
Herlufsholm
25 kwietnia
Sundby
Damsoe
25 kwietnia
Oesterbro IF
FB
Kolejka 5
02 maja
Damsoe
Oesterbro IF
03 maja
FB
Naesby BK
05 maja
Herlufsholm
Sundby
Kolejka 6
16 maja
Damsoe
FB
16 maja
Herlufsholm
Oesterbro IF
16 maja
Naesby BK
Sundby
Kolejka 7
23 maja
Damsoe
Herlufsholm
23 maja
Oesterbro IF
Naesby BK
23 maja
Sundby
FB
Kolejka 8
30 maja
FB
Herlufsholm
30 maja
Naesby BK
Damsoe
30 maja
Sundby
Oesterbro IF
Kolejka 9
06 czerwca
FB
Oesterbro IF
06 czerwca
Damsoe
Sundby
06 czerwca
Herlufsholm
Naesby BK
Kolejka 10
13 czerwca
Naesby BK
FB
13 czerwca
Oesterbro IF
Damsoe
13 czerwca
Sundby
Herlufsholm

1. Division Relegation Playoff Grp. 2 2019/2020

Kolejka 1
28 marca
ASA Aarhus
Fortuna Hjoerring II
28 marca
Romalt IF
IF Lyseng
13 maja
Aarhus 1900
JAI Aarhus
Kolejka 2
04 kwietnia
IF Lyseng
Aarhus 1900
05 kwietnia
Fortuna Hjoerring II
Romalt IF
10 czerwca
JAI Aarhus
ASA Aarhus
Kolejka 3
18 kwietnia
Romalt IF
JAI Aarhus
18 kwietnia
ASA Aarhus
Aarhus 1900
19 kwietnia
Fortuna Hjoerring II
IF Lyseng
Kolejka 4
25 kwietnia
JAI Aarhus
Fortuna Hjoerring II
25 kwietnia
ASA Aarhus
IF Lyseng
26 kwietnia
Aarhus 1900
Romalt IF
Kolejka 5
02 maja
IF Lyseng
JAI Aarhus
03 maja
Romalt IF
ASA Aarhus
03 maja
Fortuna Hjoerring II
Aarhus 1900
Kolejka 6
16 maja
JAI Aarhus
Aarhus 1900
16 maja
IF Lyseng
Romalt IF
17 maja
Fortuna Hjoerring II
ASA Aarhus
Kolejka 7
23 maja
Romalt IF
Fortuna Hjoerring II
23 maja
ASA Aarhus
JAI Aarhus
24 maja
Aarhus 1900
IF Lyseng
Kolejka 8
30 maja
JAI Aarhus
Romalt IF
31 maja
Aarhus 1900
ASA Aarhus
01 czerwca
IF Lyseng
Fortuna Hjoerring II
Kolejka 9
06 czerwca
Romalt IF
Aarhus 1900
06 czerwca
Fortuna Hjoerring II
JAI Aarhus
06 czerwca
IF Lyseng
ASA Aarhus
Kolejka 10
13 czerwca
JAI Aarhus
IF Lyseng
13 czerwca
ASA Aarhus
Romalt IF
13 czerwca
Aarhus 1900
Fortuna Hjoerring II
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść