Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

1. Division Grp. 1

Kolejka 1
08 sierpnia
Sundby
Oesterbro IF
16 września
B 93
FB
Kolejka 2
15 sierpnia
Damsoe
B 93
16 sierpnia
FB
Sundby
Kolejka 3
24 sierpnia
Sundby
Damsoe
1: 1.02
X: 12.00
2: 17.00
30 września
FB
Oesterbro IF
1: 11.00
X: 9.00
2: 1.10
Kolejka 4
25 sierpnia
B 93
Oesterbro IF
26 sierpnia
Damsoe
FB
1: 1.26
X: 6.40
2: 5.50
Kolejka 5
29 sierpnia
Oesterbro IF
Damsoe
30 sierpnia
Sundby
B 93
1: 2.75
X: 4.00
2: 2.00
Kolejka 6
02 września
FB
B 93
05 września
Oesterbro IF
Sundby
Kolejka 7
12 września
Sundby
FB
23 września
B 93
Damsoe
1: 1.01
X: 14.00
2: 14.00
Kolejka 8
19 września
Oesterbro IF
FB
19 września
Damsoe
Sundby
Kolejka 9
26 września
Oesterbro IF
B 93
27 września
FB
Damsoe
Kolejka 10
03 października
B 93
Sundby
03 października
Damsoe
Oesterbro IF

1. Division Grp. 2

Kolejka 1
08 sierpnia
Naesby BK
Ballerup-Skovlunde
08 sierpnia
Herlufsholm
Fredensborg BI
Kolejka 2
15 sierpnia
Ballerup-Skovlunde
Solroed FC
15 sierpnia
Fredensborg BI
Naesby BK
1: 2.80
X: 4.25
2: 1.90
Kolejka 3
22 sierpnia
Solroed FC
Fredensborg BI
1: 2.10
X: 4.00
2: 2.60
22 sierpnia
Naesby BK
Herlufsholm
Kolejka 4
25 sierpnia
Herlufsholm
Solroed FC
1: 1.53
X: 4.15
2: 4.60
25 sierpnia
Fredensborg BI
Ballerup-Skovlunde
Kolejka 5
29 sierpnia
Ballerup-Skovlunde
Herlufsholm
29 sierpnia
Solroed FC
Naesby BK
Kolejka 6
05 września
Fredensborg BI
Herlufsholm
05 września
Ballerup-Skovlunde
Naesby BK
1: 2.85
X: 3.50
2: 2.15
Kolejka 7
12 września
Solroed FC
Ballerup-Skovlunde
12 września
Naesby BK
Fredensborg BI
Kolejka 8
19 września
Herlufsholm
Naesby BK
19 września
Fredensborg BI
Solroed FC
Kolejka 9
26 września
Solroed FC
Herlufsholm
26 września
Ballerup-Skovlunde
Fredensborg BI
Kolejka 10
03 października
Naesby BK
Solroed FC
03 października
Herlufsholm
Ballerup-Skovlunde

1. Division Grp. 3

Kolejka 1
08 sierpnia
ASA Aarhus
Varde
09 sierpnia
Aarhus 1900
IF Lyseng
1: 7.60
X: 5.60
2: 1.22
Kolejka 2
15 sierpnia
Odense Q
ASA Aarhus
16 sierpnia
Varde
Aarhus 1900
Kolejka 3
22 sierpnia
Varde
IF Lyseng
23 sierpnia
Aarhus 1900
Odense Q
1: 13.00
X: 8.00
2: 1.12
Kolejka 4
26 sierpnia
Odense Q
Varde
1: 1.20
X: 6.50
2: 8.00
26 sierpnia
ASA Aarhus
IF Lyseng
1: 2.25
X: 4.40
2: 2.25
Kolejka 5
29 sierpnia
IF Lyseng
Odense Q
1: 7.00
X: 5.25
2: 1.28
30 sierpnia
Aarhus 1900
ASA Aarhus
Kolejka 6
05 września
Varde
ASA Aarhus
06 września
IF Lyseng
Aarhus 1900
1: 1.41
X: 4.35
2: 5.20
Kolejka 7
12 września
ASA Aarhus
Odense Q
1: 9.00
X: 7.50
2: 1.15
13 września
Aarhus 1900
Varde
Kolejka 8
19 września
Odense Q
Aarhus 1900
20 września
IF Lyseng
Varde
Kolejka 9
23 września
IF Lyseng
ASA Aarhus
1: 2.00
X: 4.25
2: 2.60
26 września
Varde
Odense Q
Kolejka 10
03 października
ASA Aarhus
Aarhus 1900
03 października
Odense Q
IF Lyseng

1. Division Grp. 4

Kolejka 1
08 sierpnia
Vildbjerg
JAI Aarhus
09 sierpnia
Fortuna Hjoerring II
Romalt IF
1: 1.26
X: 5.50
2: 6.60
Kolejka 2
15 sierpnia
Romalt IF
Vildbjerg
15 sierpnia
JAI Aarhus
Aalborg Freja
Kolejka 3
22 sierpnia
Vildbjerg
Fortuna Hjoerring II
22 sierpnia
Aalborg Freja
Romalt IF
1: 3.75
X: 3.15
2: 1.78
Kolejka 4
25 sierpnia
Fortuna Hjoerring II
Aalborg Freja
25 sierpnia
Romalt IF
JAI Aarhus
Kolejka 5
29 sierpnia
JAI Aarhus
Fortuna Hjoerring II
29 sierpnia
Aalborg Freja
Vildbjerg
1: 9.00
X: 5.00
2: 1.19
Kolejka 6
05 września
JAI Aarhus
Vildbjerg
05 września
Romalt IF
Fortuna Hjoerring II
Kolejka 7
12 września
Aalborg Freja
JAI Aarhus
1: 6.50
X: 4.35
2: 1.30
12 września
Vildbjerg
Romalt IF
Kolejka 8
19 września
Romalt IF
Aalborg Freja
20 września
Fortuna Hjoerring II
Vildbjerg
Kolejka 9
26 września
JAI Aarhus
Romalt IF
26 września
Aalborg Freja
Fortuna Hjoerring II
Kolejka 10
03 października
Vildbjerg
Aalborg Freja
03 października
Fortuna Hjoerring II
JAI Aarhus
1: 2.30
X: 3.45
2: 2.60

1. Division Relegation Playoff Grp. 2

Kolejka 1
10 października
Romalt IF
IF Lyseng
10 października
Varde
Aalborg Freja
1: 1.18
X: 5.80
2: 7.50
11 października
Aarhus 1900
Fortuna Hjoerring II
Kolejka 2
18 października
Fortuna Hjoerring II
Varde
18 października
Aalborg Freja
IF Lyseng
18 października
Aarhus 1900
Romalt IF
Kolejka 3
24 października
IF Lyseng
Fortuna Hjoerring II
1: 4.00
X: 5.00
2: 1.50
28 października
Aalborg Freja
Aarhus 1900
22 listopada
Varde
Romalt IF
Kolejka 4
31 października
Aalborg Freja
Varde
01 listopada
IF Lyseng
Romalt IF
01 listopada
Fortuna Hjoerring II
Aarhus 1900
Kolejka 5
07 listopada
Romalt IF
Aarhus 1900
07 listopada
Varde
Fortuna Hjoerring II
08 listopada
IF Lyseng
Aalborg Freja
Kolejka 6
14 listopada
Aarhus 1900
Aalborg Freja
14 listopada
Fortuna Hjoerring II
IF Lyseng
14 listopada
Romalt IF
Varde

1. Division Relegation Playoff Grp. 1

Kolejka 1
10 października
Solroed FC
Damsoe
10 października
Oesterbro IF
Fredensborg BI
10 października
Ballerup-Skovlunde
FB
Kolejka 2
17 października
Damsoe
Ballerup-Skovlunde
17 października
Solroed FC
Oesterbro IF
17 października
Fredensborg BI
FB
Kolejka 3
24 października
Oesterbro IF
Ballerup-Skovlunde
1: 1.25
X: 5.50
2: 7.50
25 października
Fredensborg BI
Damsoe
25 października
FB
Solroed FC
Kolejka 4
31 października
Fredensborg BI
Oesterbro IF
01 listopada
FB
Ballerup-Skovlunde
01 listopada
Damsoe
Solroed FC
Kolejka 5
07 listopada
Ballerup-Skovlunde
Damsoe
07 listopada
Oesterbro IF
Solroed FC
08 listopada
FB
Fredensborg BI
Kolejka 6
14 listopada
Damsoe
Fredensborg BI
14 listopada
Solroed FC
FB
14 listopada
Ballerup-Skovlunde
Oesterbro IF

1. Division Promotion Playoff Grp. 1

Kolejka 1
10 października
Herlufsholm
Sundby
10 października
B 93
Naesby BK
Kolejka 2
17 października
Sundby
B 93
17 października
Naesby BK
Herlufsholm
Kolejka 3
24 października
B 93
Herlufsholm
14 listopada
Sundby
Naesby BK
Kolejka 4
31 października
Naesby BK
B 93
31 października
Sundby
Herlufsholm
Kolejka 5
07 listopada
B 93
Sundby
07 listopada
Herlufsholm
Naesby BK
Kolejka 6
24 października
Naesby BK
Sundby
14 listopada
Herlufsholm
B 93

1. Division Promotion Playoff Grp. 1

Kolejka 1
10 października
JAI Aarhus
ASA Aarhus
10 października
Odense Q
Vildbjerg
1: 2.48
X: 3.90
2: 2.28
Kolejka 2
17 października
Vildbjerg
JAI Aarhus
18 października
ASA Aarhus
Odense Q
Kolejka 3
24 października
Odense Q
JAI Aarhus
28 października
ASA Aarhus
Vildbjerg
Kolejka 4
31 października
Vildbjerg
Odense Q
01 listopada
ASA Aarhus
JAI Aarhus
Kolejka 5
07 listopada
JAI Aarhus
Vildbjerg
07 listopada
Odense Q
ASA Aarhus
1: 7.75
X: 5.00
2: 1.28
Kolejka 6
14 listopada
JAI Aarhus
Odense Q
14 listopada
Vildbjerg
ASA Aarhus
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść