eToto - legalny polski bukmacher z licencją wydaną przez MF. Bonusy i promocje w eToto.pl - Tylko dla +18 lat!


+ Legalny bukmacher w Polsce
+ Bonus 200% do 200 zł (100zł=300zł)
+ eTotomania: nowy dzień=nowy bonus
+ Aplikacja mobilna
+ Blik i Przelewy24 do wpłat


-> ODBIERZ TUTAJ ->

eFortuna - najlepszy polski bukmacher (LEGALNY BUKMACHER W POLSCE).
KOD Fortuna: ZAKLAD120


+ Polski bukmacher z licencją w RP
+ 20zł na start (zmień pkt. na zakład)
+ 120zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA
+ AŻ DO 1000zł ZA 1-wszy DEPOZYT
+ Świetna oferta, kursy i obsługa


-> Zobacz ofertę ->

STS - polski bukmacher z licencją w Polsce (LEGALNY BUKMACHER). Uwaga: Tylko dla +18 lat.


+ Bukmacher z licencją w Polsce
+ NAJWIĘKSZY POLSKI BUKMACHER!
+ 1200 zł od 1-wszego depozytu
+ 200 zł BEZ RYZYKA i inne bonusy...
+ BetGames, Wirtualne gry, eSport


-> Zobacz ofertę ->

BetFan - zakłady bukmacherskie w Polsce (LEGALNY BUKMACHER). Uwaga: Tylko dla +18 lat !!!


+ Polski legalny bukmacher
+ Pakiet Pudziana 3000 zł
+ Zakład bez ryzyka 100 zł
+ GRY BEZ PODATKU +14%!!!
+ BLIK i Przelewy24 do wpłat


. -> Oferta dnia ->

Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

Serie B 2020

Kolejka 1
29 lutego
Nueve de Octubre
Manta
1: 2.40
X: 2.95
2: 2.90
29 lutego
Santo Domingo
Santa Rita
01 marca
CD America de Quito
Fuerza Amarilla SC
1: 1.85
X: 3.30
2: 3.75
01 marca
Chacaritas
Gualaceo SC
1: 2.75
X: 2.90
2: 2.55
01 marca
Independiente Juniors
Atletico Porteno
1: 1.55
X: 3.45
2: 5.50
Kolejka 2
07 marca
Santa Rita
Independiente Juniors
1: 2.05
X: 2.90
2: 3.60
07 marca
Manta
CD America de Quito
1: 2.45
X: 3.10
2: 2.70
07 marca
Atletico Porteno
Nueve de Octubre
1: 2.34
X: 2.75
2: 3.25
08 marca
Fuerza Amarilla SC
Chacaritas
1: 1.62
X: 3.55
2: 5.00
08 marca
Gualaceo SC
Santo Domingo
1: 1.85
X: 3.30
2: 3.75
Kolejka 3
14 marca
Chacaritas
Santa Rita
14 marca
Santo Domingo
Manta
15 marca
Independiente Juniors
Nueve de Octubre
15 marca
Fuerza Amarilla SC
Gualaceo SC
16 marca
CD America de Quito
Atletico Porteno
Kolejka 4
22 marca
Santa Rita
CD America de Quito
22 marca
Nueve de Octubre
Santo Domingo
22 marca
Independiente Juniors
Chacaritas
1: 1.26
X: 4.30
2: 9.60
22 marca
Atletico Porteno
Gualaceo SC
22 marca
Manta
Fuerza Amarilla SC
Kolejka 5
29 marca
Santo Domingo
Independiente Juniors
29 marca
Chacaritas
Manta
29 marca
Gualaceo SC
Santa Rita
29 marca
Fuerza Amarilla SC
Atletico Porteno
29 marca
CD America de Quito
Nueve de Octubre
Kolejka 6
05 kwietnia
Santo Domingo
CD America de Quito
05 kwietnia
Nueve de Octubre
Chacaritas
05 kwietnia
Manta
Atletico Porteno
05 kwietnia
Independiente Juniors
Gualaceo SC
05 kwietnia
Santa Rita
Fuerza Amarilla SC
Kolejka 7
12 kwietnia
CD America de Quito
Independiente Juniors
12 kwietnia
Chacaritas
Santo Domingo
12 kwietnia
Gualaceo SC
Manta
12 kwietnia
Atletico Porteno
Santa Rita
12 kwietnia
Fuerza Amarilla SC
Nueve de Octubre
Kolejka 8
19 kwietnia
CD America de Quito
Chacaritas
19 kwietnia
Santa Rita
Manta
19 kwietnia
Santo Domingo
Atletico Porteno
19 kwietnia
Nueve de Octubre
Gualaceo SC
19 kwietnia
Independiente Juniors
Fuerza Amarilla SC
Kolejka 9
26 kwietnia
Gualaceo SC
CD America de Quito
26 kwietnia
Manta
Independiente Juniors
26 kwietnia
Fuerza Amarilla SC
Santo Domingo
26 kwietnia
Atletico Porteno
Chacaritas
26 kwietnia
Santa Rita
Nueve de Octubre
Kolejka 10
03 maja
CD America de Quito
Manta
03 maja
Chacaritas
Fuerza Amarilla SC
03 maja
Santo Domingo
Gualaceo SC
03 maja
Nueve de Octubre
Atletico Porteno
03 maja
Independiente Juniors
Santa Rita
Kolejka 11
10 maja
Atletico Porteno
CD America de Quito
10 maja
Nueve de Octubre
Independiente Juniors
10 maja
Manta
Santo Domingo
10 maja
Santa Rita
Chacaritas
10 maja
Gualaceo SC
Fuerza Amarilla SC
Kolejka 12
17 maja
Chacaritas
Independiente Juniors
17 maja
Fuerza Amarilla SC
Manta
17 maja
CD America de Quito
Santa Rita
17 maja
Gualaceo SC
Atletico Porteno
17 maja
Santo Domingo
Nueve de Octubre
Kolejka 13
24 maja
Nueve de Octubre
CD America de Quito
24 maja
Independiente Juniors
Santo Domingo
24 maja
Manta
Chacaritas
24 maja
Santa Rita
Gualaceo SC
24 maja
Atletico Porteno
Fuerza Amarilla SC
Kolejka 14
31 maja
Gualaceo SC
Independiente Juniors
31 maja
CD America de Quito
Santo Domingo
31 maja
Atletico Porteno
Manta
31 maja
Fuerza Amarilla SC
Santa Rita
31 maja
Chacaritas
Nueve de Octubre
Kolejka 15
07 czerwca
Manta
Gualaceo SC
07 czerwca
Independiente Juniors
CD America de Quito
07 czerwca
Santo Domingo
Chacaritas
07 czerwca
Santa Rita
Atletico Porteno
07 czerwca
Nueve de Octubre
Fuerza Amarilla SC
Kolejka 16
14 czerwca
Chacaritas
CD America de Quito
14 czerwca
Fuerza Amarilla SC
Independiente Juniors
14 czerwca
Atletico Porteno
Santo Domingo
14 czerwca
Manta
Santa Rita
14 czerwca
Gualaceo SC
Nueve de Octubre
Kolejka 17
21 czerwca
Independiente Juniors
Manta
21 czerwca
Nueve de Octubre
Santa Rita
21 czerwca
Chacaritas
Atletico Porteno
21 czerwca
CD America de Quito
Gualaceo SC
21 czerwca
Santo Domingo
Fuerza Amarilla SC
Kolejka 18
28 czerwca
Fuerza Amarilla SC
CD America de Quito
28 czerwca
Atletico Porteno
Independiente Juniors
28 czerwca
Santa Rita
Santo Domingo
28 czerwca
Gualaceo SC
Chacaritas
28 czerwca
Manta
Nueve de Octubre
Kolejka 19
12 lipca
Nueve de Octubre
Manta
12 lipca
Santo Domingo
Santa Rita
12 lipca
Chacaritas
Gualaceo SC
12 lipca
CD America de Quito
Fuerza Amarilla SC
12 lipca
Independiente Juniors
Atletico Porteno
Kolejka 20
19 lipca
Manta
CD America de Quito
19 lipca
Santa Rita
Independiente Juniors
19 lipca
Gualaceo SC
Santo Domingo
19 lipca
Fuerza Amarilla SC
Chacaritas
19 lipca
Atletico Porteno
Nueve de Octubre
Kolejka 21
26 lipca
CD America de Quito
Chacaritas
26 lipca
Santa Rita
Manta
26 lipca
Santo Domingo
Atletico Porteno
26 lipca
Nueve de Octubre
Gualaceo SC
26 lipca
Independiente Juniors
Fuerza Amarilla SC
Kolejka 22
02 sierpnia
CD America de Quito
Independiente Juniors
02 sierpnia
Atletico Porteno
Santa Rita
02 sierpnia
Fuerza Amarilla SC
Nueve de Octubre
02 sierpnia
Chacaritas
Santo Domingo
02 sierpnia
Gualaceo SC
Manta
Kolejka 23
09 sierpnia
Santo Domingo
CD America de Quito
09 sierpnia
Nueve de Octubre
Chacaritas
09 sierpnia
Manta
Atletico Porteno
09 sierpnia
Independiente Juniors
Gualaceo SC
09 sierpnia
Santa Rita
Fuerza Amarilla SC
Kolejka 24
16 sierpnia
Santo Domingo
Independiente Juniors
16 sierpnia
Chacaritas
Manta
16 sierpnia
Gualaceo SC
Santa Rita
16 sierpnia
Fuerza Amarilla SC
Atletico Porteno
16 sierpnia
CD America de Quito
Nueve de Octubre
Kolejka 25
23 sierpnia
Santa Rita
CD America de Quito
23 sierpnia
Nueve de Octubre
Santo Domingo
23 sierpnia
Independiente Juniors
Chacaritas
23 sierpnia
Atletico Porteno
Gualaceo SC
23 sierpnia
Manta
Fuerza Amarilla SC
Kolejka 26
30 sierpnia
Fuerza Amarilla SC
Gualaceo SC
30 sierpnia
Independiente Juniors
Nueve de Octubre
30 sierpnia
Santo Domingo
Manta
30 sierpnia
Chacaritas
Santa Rita
30 sierpnia
CD America de Quito
Atletico Porteno
Kolejka 27
06 września
Atletico Porteno
Chacaritas
06 września
Fuerza Amarilla SC
Santo Domingo
06 września
Manta
Independiente Juniors
06 września
Gualaceo SC
CD America de Quito
06 września
Santa Rita
Nueve de Octubre
Kolejka 28
13 września
CD America de Quito
Manta
13 września
Chacaritas
Fuerza Amarilla SC
13 września
Santo Domingo
Gualaceo SC
13 września
Nueve de Octubre
Atletico Porteno
13 września
Independiente Juniors
Santa Rita
Kolejka 29
20 września
Gualaceo SC
Nueve de Octubre
20 września
Manta
Santa Rita
20 września
Atletico Porteno
Santo Domingo
20 września
Fuerza Amarilla SC
Independiente Juniors
20 września
Chacaritas
CD America de Quito
Kolejka 30
27 września
Manta
Gualaceo SC
27 września
Santa Rita
Atletico Porteno
27 września
Santo Domingo
Chacaritas
27 września
Independiente Juniors
CD America de Quito
27 września
Nueve de Octubre
Fuerza Amarilla SC
Kolejka 31
04 października
Gualaceo SC
Independiente Juniors
04 października
CD America de Quito
Santo Domingo
04 października
Atletico Porteno
Manta
04 października
Fuerza Amarilla SC
Santa Rita
04 października
Chacaritas
Nueve de Octubre
Kolejka 32
11 października
Nueve de Octubre
CD America de Quito
11 października
Independiente Juniors
Santo Domingo
11 października
Manta
Chacaritas
11 października
Santa Rita
Gualaceo SC
11 października
Atletico Porteno
Fuerza Amarilla SC
Kolejka 33
18 października
Chacaritas
Independiente Juniors
18 października
Fuerza Amarilla SC
Manta
18 października
CD America de Quito
Santa Rita
18 października
Gualaceo SC
Atletico Porteno
18 października
Santo Domingo
Nueve de Octubre
Kolejka 34
25 października
Atletico Porteno
CD America de Quito
25 października
Manta
Santo Domingo
25 października
Santa Rita
Chacaritas
25 października
Gualaceo SC
Fuerza Amarilla SC
25 października
Nueve de Octubre
Independiente Juniors
Kolejka 35
01 listopada
Independiente Juniors
Manta
01 listopada
Nueve de Octubre
Santa Rita
01 listopada
Chacaritas
Atletico Porteno
01 listopada
CD America de Quito
Gualaceo SC
01 listopada
Santo Domingo
Fuerza Amarilla SC
Kolejka 36
08 listopada
Fuerza Amarilla SC
CD America de Quito
08 listopada
Atletico Porteno
Independiente Juniors
08 listopada
Santa Rita
Santo Domingo
08 listopada
Gualaceo SC
Chacaritas
08 listopada
Manta
Nueve de Octubre
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść