Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

Apertura 2019

Kolejka 1
09 lutego
River Plate
Dep. Macara
1: 3.00
X: 3.00
2: 2.25
09 lutego
LDU de Quito
Olmedo
1: 1.40
X: 4.10
2: 6.54
09 lutego
Fuerzo Amarilla SC
Delfin
1: 2.82
X: 3.20
2: 2.25
10 lutego
Barcelona Guayaquil
El Nacional
1: 1.35
X: 4.40
2: 6.99
10 lutego
Dep. Cuenca
Independiente J.Teran
1: 2.35
X: 3.05
2: 2.80
10 lutego
Aucas
Emelec
1: 2.35
X: 2.90
2: 2.93
11 lutego
Tecnico Universitario
Universidad Catolica
1: 3.49
X: 3.35
2: 1.90
12 lutego
Mushuc Runa
Kolejka 2
16 lutego
El Nacional
Aucas
1: 3.56
X: 3.45
2: 1.85
16 lutego
Olmedo
16 lutego
Universidad Catolica
LDU de Quito
1: 2.67
X: 3.05
2: 2.45
17 lutego
Dep. Macara
Barcelona Guayaquil
1: 2.30
X: 2.95
2: 2.96
17 lutego
Mushuc Runa
Dep. Cuenca
1: 2.20
X: 3.10
2: 2.99
17 lutego
Emelec
Fuerzo Amarilla SC
1: 1.18
X: 5.50
2: 12.22
18 lutego
Delfin
River Plate
1: 1.22
X: 4.95
2: 11.18
19 lutego
Independiente J.Teran
Tecnico Universitario
1: 1.45
X: 4.15
2: 5.54
Kolejka 3
23 lutego
Dep. Cuenca
Emelec
1: 2.45
X: 2.85
2: 2.84
23 lutego
Fuerzo Amarilla SC
Olmedo
1: 1.95
X: 3.10
2: 3.63
23 lutego
LDU de Quito
24 lutego
Tecnico Universitario
Dep. Macara
1: 4.40
X: 3.20
2: 1.75
24 lutego
Aucas
Universidad Catolica
1: 2.20
X: 3.10
2: 2.99
24 lutego
Barcelona Guayaquil
Mushuc Runa
1: 1.35
X: 4.35
2: 7.12
25 lutego
El Nacional
Delfin
1: 3.01
X: 3.30
2: 2.10
26 lutego
River Plate
Independiente J.Teran
1: 3.32
X: 3.00
2: 2.10
Kolejka 4
02 marca
Dep. Cuenca
02 marca
Delfin
Aucas
1: 1.80
X: 3.25
2: 3.61
02 marca
LDU de Quito
River Plate
1: 1.31
X: 4.50
2: 8.80
03 marca
Emelec
Tecnico Universitario
1: 1.35
X: 4.20
2: 7.56
03 marca
Independiente J.Teran
Barcelona Guayaquil
1: 2.30
X: 2.95
2: 2.96
03 marca
Mushuc Runa
El Nacional
1: 2.05
X: 3.25
2: 3.17
04 marca
Olmedo
Dep. Macara
1: 2.30
X: 2.95
2: 2.96
05 marca
Universidad Catolica
Fuerzo Amarilla SC
1: 1.25
X: 4.85
2: 9.53
Kolejka 5
09 marca
Tecnico Universitario
Olmedo
1: 2.67
X: 3.05
2: 2.45
09 marca
Aucas
Mushuc Runa
1: 1.45
X: 3.95
2: 5.94
09 marca
Dep. Macara
LDU de Quito
1: 2.10
X: 2.85
2: 3.52
10 marca
Independiente J.Teran
10 marca
River Plate
Fuerzo Amarilla SC
1: 2.10
X: 3.10
2: 3.20
10 marca
Barcelona Guayaquil
Universidad Catolica
1: 1.60
X: 3.65
2: 4.71
11 marca
Delfin
Emelec
1: 1.45
X: 3.90
2: 6.06
12 marca
El Nacional
Dep. Cuenca
1: 2.79
X: 3.15
2: 2.30
Kolejka 6
15 marca
Mushuc Runa
Independiente J.Teran
1: 3.89
X: 3.05
2: 1.90
16 marca
Olmedo
River Plate
1: 1.60
X: 3.45
2: 5.10
16 marca
Universidad Catolica
Delfin
1: 1.85
X: 3.20
2: 3.87
17 marca
Fuerzo Amarilla SC
Barcelona Guayaquil
1: 6.54
X: 4.10
2: 1.40
17 marca
Emelec
El Nacional
1: 1.50
X: 4.00
2: 5.50
17 marca
LDU de Quito
Aucas
1: 1.95
X: 3.15
2: 3.56
17 marca
Dep. Macara
19 marca
Dep. Cuenca
Tecnico Universitario
1: 1.47
X: 3.75
2: 6.09
Kolejka 7
30 marca
Barcelona Guayaquil
LDU de Quito
30 marca
Aucas
Dep. Cuenca
30 marca
Dep. Macara
Universidad Catolica
31 marca
Independiente J.Teran
Emelec
31 marca
Delfin
Mushuc Runa
31 marca
El Nacional
Olmedo
01 kwietnia
Tecnico Universitario
Fuerzo Amarilla SC
02 kwietnia
River Plate
Kolejka 8
06 kwietnia
Mushuc Runa
River Plate
06 kwietnia
LDU de Quito
Tecnico Universitario
07 kwietnia
Barcelona Guayaquil
07 kwietnia
Fuerzo Amarilla SC
Independiente J.Teran
07 kwietnia
Emelec
Dep. Macara
07 kwietnia
Dep. Cuenca
Delfin
08 kwietnia
Universidad Catolica
El Nacional
09 kwietnia
Olmedo
Aucas
Kolejka 9
14 kwietnia
Barcelona Guayaquil
Dep. Cuenca
14 kwietnia
Tecnico Universitario
14 kwietnia
Dep. Macara
Mushuc Runa
14 kwietnia
Aucas
Fuerzo Amarilla SC
14 kwietnia
El Nacional
LDU de Quito
14 kwietnia
River Plate
Emelec
14 kwietnia
Independiente J.Teran
Universidad Catolica
14 kwietnia
Delfin
Olmedo
Kolejka 10
21 kwietnia
Olmedo
Dep. Cuenca
21 kwietnia
Aucas
21 kwietnia
Dep. Macara
Independiente J.Teran
21 kwietnia
Tecnico Universitario
El Nacional
21 kwietnia
Universidad Catolica
River Plate
21 kwietnia
Barcelona Guayaquil
Delfin
21 kwietnia
Fuerzo Amarilla SC
Mushuc Runa
21 kwietnia
LDU de Quito
Emelec
Kolejka 11
28 kwietnia
Independiente J.Teran
Olmedo
28 kwietnia
El Nacional
Fuerzo Amarilla SC
28 kwietnia
Emelec
28 kwietnia
River Plate
Tecnico Universitario
28 kwietnia
Delfin
Dep. Macara
28 kwietnia
Mushuc Runa
LDU de Quito
28 kwietnia
Aucas
Barcelona Guayaquil
28 kwietnia
Dep. Cuenca
Universidad Catolica
Kolejka 12
05 maja
Olmedo
Emelec
05 maja
Barcelona Guayaquil
River Plate
05 maja
El Nacional
05 maja
LDU de Quito
Independiente J.Teran
05 maja
Dep. Macara
Aucas
05 maja
Fuerzo Amarilla SC
Dep. Cuenca
05 maja
Tecnico Universitario
Delfin
05 maja
Universidad Catolica
Mushuc Runa
Kolejka 13
12 maja
Delfin
LDU de Quito
12 maja
Aucas
Independiente J.Teran
12 maja
Dep. Cuenca
Dep. Macara
12 maja
Mushuc Runa
Tecnico Universitario
12 maja
Fuerzo Amarilla SC
12 maja
Universidad Catolica
Olmedo
12 maja
Emelec
Barcelona Guayaquil
12 maja
El Nacional
River Plate
Kolejka 14
19 maja
Tecnico Universitario
Barcelona Guayaquil
19 maja
Independiente J.Teran
El Nacional
19 maja
River Plate
Aucas
19 maja
LDU de Quito
Dep. Cuenca
19 maja
Delfin
19 maja
Olmedo
Mushuc Runa
19 maja
Dep. Macara
Fuerzo Amarilla SC
19 maja
Emelec
Universidad Catolica
Kolejka 15
26 maja
Aucas
Tecnico Universitario
26 maja
El Nacional
Dep. Macara
26 maja
Mushuc Runa
Emelec
26 maja
Universidad Catolica
26 maja
Barcelona Guayaquil
Olmedo
26 maja
Dep. Cuenca
River Plate
26 maja
Fuerzo Amarilla SC
LDU de Quito
26 maja
Delfin
Independiente J.Teran
Kolejka 16
07 lipca
Delfin
Fuerzo Amarilla SC
07 lipca
Mushuc Runa
07 lipca
El Nacional
Barcelona Guayaquil
07 lipca
Dep. Macara
River Plate
07 lipca
Olmedo
LDU de Quito
07 lipca
Emelec
Aucas
07 lipca
Universidad Catolica
Tecnico Universitario
07 lipca
Independiente J.Teran
Dep. Cuenca
Kolejka 17
14 lipca
Fuerzo Amarilla SC
Emelec
14 lipca
LDU de Quito
Universidad Catolica
14 lipca
Aucas
El Nacional
14 lipca
Dep. Cuenca
Mushuc Runa
14 lipca
Olmedo
14 lipca
River Plate
Delfin
14 lipca
Barcelona Guayaquil
Dep. Macara
14 lipca
Tecnico Universitario
Independiente J.Teran
Kolejka 18
21 lipca
Mushuc Runa
Barcelona Guayaquil
21 lipca
Independiente J.Teran
River Plate
21 lipca
Delfin
El Nacional
21 lipca
Universidad Catolica
Aucas
21 lipca
Dep. Macara
Tecnico Universitario
21 lipca
Emelec
Dep. Cuenca
21 lipca
LDU de Quito
21 lipca
Olmedo
Fuerzo Amarilla SC
Kolejka 19
28 lipca
Aucas
Delfin
28 lipca
Dep. Cuenca
28 lipca
Barcelona Guayaquil
Independiente J.Teran
28 lipca
Fuerzo Amarilla SC
Universidad Catolica
28 lipca
River Plate
LDU de Quito
28 lipca
Tecnico Universitario
Emelec
28 lipca
Dep. Macara
Olmedo
28 lipca
El Nacional
Mushuc Runa
Kolejka 20
04 sierpnia
Fuerzo Amarilla SC
River Plate
04 sierpnia
Universidad Catolica
Barcelona Guayaquil
04 sierpnia
Dep. Cuenca
El Nacional
04 sierpnia
Independiente J.Teran
04 sierpnia
Mushuc Runa
Aucas
04 sierpnia
LDU de Quito
Dep. Macara
04 sierpnia
Olmedo
Tecnico Universitario
04 sierpnia
Emelec
Delfin
Kolejka 21
11 sierpnia
El Nacional
Emelec
11 sierpnia
Aucas
LDU de Quito
11 sierpnia
Delfin
Universidad Catolica
11 sierpnia
Tecnico Universitario
Dep. Cuenca
11 sierpnia
Dep. Macara
11 sierpnia
Independiente J.Teran
Mushuc Runa
11 sierpnia
Barcelona Guayaquil
Fuerzo Amarilla SC
11 sierpnia
River Plate
Olmedo
Kolejka 22
18 sierpnia
River Plate
18 sierpnia
Olmedo
El Nacional
18 sierpnia
Emelec
Independiente J.Teran
18 sierpnia
Dep. Cuenca
Aucas
18 sierpnia
Universidad Catolica
Dep. Macara
18 sierpnia
Fuerzo Amarilla SC
Tecnico Universitario
18 sierpnia
Mushuc Runa
Delfin
18 sierpnia
LDU de Quito
Barcelona Guayaquil
Kolejka 23
25 sierpnia
Dep. Macara
Emelec
25 sierpnia
Tecnico Universitario
LDU de Quito
25 sierpnia
El Nacional
Universidad Catolica
25 sierpnia
Delfin
Dep. Cuenca
25 sierpnia
Barcelona Guayaquil
25 sierpnia
Aucas
Olmedo
25 sierpnia
Independiente J.Teran
Fuerzo Amarilla SC
25 sierpnia
River Plate
Mushuc Runa
Kolejka 24
01 września
Olmedo
Delfin
01 września
Tecnico Universitario
01 września
Mushuc Runa
Dep. Macara
01 września
Fuerzo Amarilla SC
Aucas
01 września
Universidad Catolica
Independiente J.Teran
01 września
LDU de Quito
El Nacional
01 września
Emelec
River Plate
01 września
Dep. Cuenca
Barcelona Guayaquil
Kolejka 25
15 września
Aucas
15 września
El Nacional
Tecnico Universitario
15 września
Independiente J.Teran
Dep. Macara
15 września
River Plate
Universidad Catolica
15 września
Emelec
LDU de Quito
15 września
Delfin
Barcelona Guayaquil
15 września
Dep. Cuenca
Olmedo
15 września
Mushuc Runa
Fuerzo Amarilla SC
Kolejka 26
22 września
Fuerzo Amarilla SC
El Nacional
22 września
Olmedo
Independiente J.Teran
22 września
Tecnico Universitario
River Plate
22 września
Emelec
22 września
Barcelona Guayaquil
Aucas
22 września
Universidad Catolica
Dep. Cuenca
22 września
Dep. Macara
Delfin
22 września
LDU de Quito
Mushuc Runa
Kolejka 27
29 września
Aucas
Dep. Macara
29 września
Mushuc Runa
Universidad Catolica
29 września
Independiente J.Teran
LDU de Quito
29 września
River Plate
Barcelona Guayaquil
29 września
Emelec
Olmedo
29 września
Dep. Cuenca
Fuerzo Amarilla SC
29 września
El Nacional
29 września
Delfin
Tecnico Universitario
Kolejka 28
20 października
Fuerzo Amarilla SC
20 października
Tecnico Universitario
Mushuc Runa
20 października
LDU de Quito
Delfin
20 października
Dep. Macara
Dep. Cuenca
20 października
Independiente J.Teran
Aucas
20 października
River Plate
El Nacional
20 października
Olmedo
Universidad Catolica
20 października
Barcelona Guayaquil
Emelec
Kolejka 29
27 października
Fuerzo Amarilla SC
Dep. Macara
27 października
El Nacional
Independiente J.Teran
27 października
Dep. Cuenca
LDU de Quito
27 października
Aucas
River Plate
27 października
Universidad Catolica
Emelec
27 października
Barcelona Guayaquil
Tecnico Universitario
27 października
Delfin
27 października
Mushuc Runa
Olmedo
Kolejka 30
03 listopada
Olmedo
Barcelona Guayaquil
03 listopada
LDU de Quito
Fuerzo Amarilla SC
03 listopada
Dep. Macara
El Nacional
03 listopada
Tecnico Universitario
Aucas
03 listopada
River Plate
Dep. Cuenca
03 listopada
Independiente J.Teran
Delfin
03 listopada
Emelec
Mushuc Runa
03 listopada
Universidad Catolica
Kupon
0
Zapisz kupon