eToto - legalny polski bukmacher z licencją wydaną przez MF. Bonusy i promocje w eToto.pl - Tylko dla +18 lat!


+ Legalny bukmacher w Polsce
+ Bonus 200% do 200 zł (100zł=300zł)
+ eTotomania: nowy dzień=nowy bonus
+ Aplikacja mobilna
+ Blik i Przelewy24 do wpłat


-> ODBIERZ TUTAJ ->

eFortuna - najlepszy polski bukmacher (LEGALNY BUKMACHER W POLSCE).
KOD Fortuna: ZAKLAD120


+ Polski bukmacher z licencją w RP
+ 20zł na start (zmień pkt. na zakład)
+ 120zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA
+ AŻ DO 1000zł ZA 1-wszy DEPOZYT
+ Świetna oferta, kursy i obsługa


-> Zobacz ofertę ->

STS - polski bukmacher z licencją w Polsce (LEGALNY BUKMACHER). Uwaga: Tylko dla +18 lat.


+ Bukmacher z licencją w Polsce
+ NAJWIĘKSZY POLSKI BUKMACHER!
+ 1200 zł od 1-wszego depozytu
+ 200 zł BEZ RYZYKA i inne bonusy...
+ BetGames, Wirtualne gry, eSport


-> Zobacz ofertę ->

BetFan - zakłady bukmacherskie w Polsce (LEGALNY BUKMACHER). Uwaga: Tylko dla +18 lat !!!


+ Polski legalny bukmacher
+ Pakiet Pudziana 3000 zł
+ Zakład bez ryzyka 100 zł
+ GRY BEZ PODATKU +14%!!!
+ BLIK i Przelewy24 do wpłat


. -> Oferta dnia ->

Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

Meistriliiga 2020

Kolejka 1
06 marca
Flora Tallinn
TJK Legion
1: 1.15
X: 7.00
2: 11.50
07 marca
Narva Trans
Nomme JK Kalju
1: 4.10
X: 3.75
2: 1.70
07 marca
FCI Levadia
FC Kuressaare
1: 1.06
X: 10.00
2: 18.00
07 marca
Talinna Kalev
Paide Linnameeskond
1: 14.00
X: 8.50
2: 1.10
08 marca
Tammeka
Tulevik Viljandi
1: 1.88
X: 3.50
2: 3.55
Kolejka 2
19 maja
FC Kuressaare
Nomme JK Kalju
1: 9.40
X: 5.80
2: 1.22
19 maja
Paide Linnameeskond
Tulevik Viljandi
1: 1.08
X: 10.40
2: 13.00
19 maja
TJK Legion
FCI Levadia
1: 7.90
X: 5.80
2: 1.25
20 maja
Talinna Kalev
Narva Trans
1: 11.00
X: 6.80
2: 1.16
20 maja
Flora Tallinn
Tammeka
1: 1.15
X: 6.70
2: 12.50
Kolejka 3
23 maja
Paide Linnameeskond
FC Kuressaare
1: 1.12
X: 7.60
2: 13.50
23 maja
Nomme JK Kalju
TJK Legion
1: 1.32
X: 4.75
2: 7.60
24 maja
Tammeka
Talinna Kalev
1: 1.17
X: 6.60
2: 11.00
24 maja
Narva Trans
Flora Tallinn
1: 5.50
X: 4.00
2: 1.50
24 maja
Tulevik Viljandi
FCI Levadia
1: 6.90
X: 5.80
2: 1.28
Kolejka 4
30 maja
TJK Legion
Tammeka
1: 2.10
X: 3.40
2: 3.05
30 maja
FC Kuressaare
Narva Trans
1: 9.00
X: 5.00
2: 1.27
30 maja
Flora Tallinn
Talinna Kalev
1: 1.04
X: 13.00
2: 16.50
31 maja
Tulevik Viljandi
Nomme JK Kalju
1: 6.60
X: 4.10
2: 1.42
31 maja
FCI Levadia
Paide Linnameeskond
1: 2.20
X: 3.40
2: 2.86
Kolejka 5
02 czerwca
Tammeka
FC Kuressaare
02 czerwca
Talinna Kalev
TJK Legion
03 czerwca
Narva Trans
Tulevik Viljandi
03 czerwca
Nomme JK Kalju
FCI Levadia
03 czerwca
Paide Linnameeskond
Flora Tallinn
Kolejka 6
06 czerwca
TJK Legion
Narva Trans
06 czerwca
FCI Levadia
Talinna Kalev
07 czerwca
Nomme JK Kalju
Flora Tallinn
07 czerwca
Tulevik Viljandi
FC Kuressaare
07 czerwca
Tammeka
Paide Linnameeskond
Kolejka 7
12 czerwca
Flora Tallinn
Tulevik Viljandi
13 czerwca
FCI Levadia
Tammeka
13 czerwca
FC Kuressaare
TJK Legion
14 czerwca
Paide Linnameeskond
Narva Trans
14 czerwca
Talinna Kalev
Nomme JK Kalju
Kolejka 8
16 czerwca
TJK Legion
Tulevik Viljandi
17 czerwca
Flora Tallinn
FCI Levadia
17 czerwca
Narva Trans
Tammeka
17 czerwca
Nomme JK Kalju
Paide Linnameeskond
17 czerwca
Talinna Kalev
FC Kuressaare
Kolejka 9
26 czerwca
Tammeka
Nomme JK Kalju
27 czerwca
Narva Trans
FCI Levadia
27 czerwca
Tulevik Viljandi
Talinna Kalev
27 czerwca
FC Kuressaare
Flora Tallinn
27 czerwca
Paide Linnameeskond
TJK Legion
Kolejka 10
30 czerwca
Flora Tallinn
Narva Trans
30 czerwca
FC Kuressaare
Tulevik Viljandi
30 czerwca
TJK Legion
Talinna Kalev
01 lipca
FCI Levadia
Nomme JK Kalju
01 lipca
Paide Linnameeskond
Tammeka
Kolejka 11
07 lipca
Nomme JK Kalju
FC Kuressaare
08 lipca
Talinna Kalev
FCI Levadia
08 lipca
Tammeka
TJK Legion
08 lipca
Narva Trans
Paide Linnameeskond
08 lipca
Tulevik Viljandi
Flora Tallinn
Kolejka 12
11 lipca
Flora Tallinn
Paide Linnameeskond
11 lipca
FC Kuressaare
Tammeka
11 lipca
Tulevik Viljandi
Narva Trans
12 lipca
FCI Levadia
TJK Legion
12 lipca
Nomme JK Kalju
Talinna Kalev
Kolejka 13
17 lipca
TJK Legion
FC Kuressaare
17 lipca
Paide Linnameeskond
Nomme JK Kalju
18 lipca
Tammeka
Narva Trans
18 lipca
FCI Levadia
Flora Tallinn
18 lipca
Talinna Kalev
Tulevik Viljandi
Kolejka 14
24 lipca
Flora Tallinn
Nomme JK Kalju
24 lipca
Tulevik Viljandi
Tammeka
25 lipca
Narva Trans
TJK Legion
25 lipca
Paide Linnameeskond
FCI Levadia
27 lipca
FC Kuressaare
Talinna Kalev
Kolejka 15
01 sierpnia
TJK Legion
Paide Linnameeskond
15 września
Talinna Kalev
Flora Tallinn
15 września
Nomme JK Kalju
Tammeka
16 września
FCI Levadia
Tulevik Viljandi
16 września
Narva Trans
FC Kuressaare
Kolejka 16
07 sierpnia
Flora Tallinn
FC Kuressaare
08 sierpnia
Tulevik Viljandi
TJK Legion
09 sierpnia
Tammeka
FCI Levadia
09 sierpnia
Paide Linnameeskond
Talinna Kalev
09 sierpnia
Nomme JK Kalju
Narva Trans
Kolejka 17
14 sierpnia
FC Kuressaare
FCI Levadia
15 sierpnia
TJK Legion
Nomme JK Kalju
15 sierpnia
Tulevik Viljandi
Paide Linnameeskond
16 sierpnia
Narva Trans
Talinna Kalev
23 września
Tammeka
Flora Tallinn
Kolejka 18
22 sierpnia
Nomme JK Kalju
Tulevik Viljandi
22 sierpnia
Talinna Kalev
Tammeka
22 sierpnia
FC Kuressaare
Paide Linnameeskond
23 sierpnia
TJK Legion
Flora Tallinn
23 sierpnia
FCI Levadia
Narva Trans
Kolejka 19
28 sierpnia
Nomme JK Kalju
TJK Legion
29 sierpnia
Narva Trans
FC Kuressaare
29 sierpnia
FCI Levadia
Talinna Kalev
30 sierpnia
Flora Tallinn
Tulevik Viljandi
30 sierpnia
Paide Linnameeskond
Tammeka
Kolejka 20
11 września
Tammeka
Nomme JK Kalju
12 września
Talinna Kalev
Flora Tallinn
12 września
Tulevik Viljandi
Paide Linnameeskond
13 września
TJK Legion
Narva Trans
13 września
FC Kuressaare
FCI Levadia
Kolejka 21
19 września
FC Kuressaare
TJK Legion
19 września
Narva Trans
Tulevik Viljandi
19 września
Talinna Kalev
Tammeka
20 września
FCI Levadia
Nomme JK Kalju
20 września
Flora Tallinn
Paide Linnameeskond
Kolejka 22
26 września
Paide Linnameeskond
Talinna Kalev
26 września
Tulevik Viljandi
FC Kuressaare
27 września
TJK Legion
Tammeka
27 września
Nomme JK Kalju
Narva Trans
27 września
FCI Levadia
Flora Tallinn
Kolejka 23
03 października
FC Kuressaare
Talinna Kalev
03 października
Flora Tallinn
TJK Legion
03 października
Tammeka
Narva Trans
04 października
Nomme JK Kalju
Tulevik Viljandi
04 października
Paide Linnameeskond
FCI Levadia
Kolejka 24
17 października
Talinna Kalev
Nomme JK Kalju
17 października
FCI Levadia
Tulevik Viljandi
18 października
Narva Trans
Flora Tallinn
18 października
Tammeka
FC Kuressaare
18 października
TJK Legion
Paide Linnameeskond
Kolejka 25
24 października
Narva Trans
FCI Levadia
24 października
Tulevik Viljandi
Tammeka
24 października
TJK Legion
Talinna Kalev
25 października
FC Kuressaare
Flora Tallinn
25 października
Nomme JK Kalju
Paide Linnameeskond
Kolejka 26
31 października
FCI Levadia
Tammeka
31 października
Talinna Kalev
Narva Trans
31 października
Paide Linnameeskond
FC Kuressaare
01 listopada
Tulevik Viljandi
TJK Legion
01 listopada
Flora Tallinn
Nomme JK Kalju
Kolejka 27
07 listopada
FC Kuressaare
Nomme JK Kalju
07 listopada
TJK Legion
FCI Levadia
08 listopada
Talinna Kalev
Tulevik Viljandi
08 listopada
Paide Linnameeskond
Narva Trans
08 listopada
Tammeka
Flora Tallinn
Kolejka 28
12 września
Flora Tallinn
Tulevik Viljandi
12 września
Talinna Kalev
FCI Levadia
12 września
Paide Linnameeskond
Nomme JK Kalju
13 września
FC Kuressaare
Tammeka
13 września
TJK Legion
Narva Trans
Kolejka 29
15 września
Flora Tallinn
Talinna Kalev
16 września
Nomme JK Kalju
TJK Legion
16 września
Tammeka
Tulevik Viljandi
16 września
Narva Trans
FC Kuressaare
16 września
FCI Levadia
Paide Linnameeskond
Kolejka 30
19 września
Paide Linnameeskond
TJK Legion
19 września
FC Kuressaare
FCI Levadia
19 września
Narva Trans
Flora Tallinn
20 września
Talinna Kalev
Tammeka
20 września
Tulevik Viljandi
Nomme JK Kalju
Kolejka 31
25 września
Tammeka
Narva Trans
26 września
Paide Linnameeskond
Talinna Kalev
26 września
Nomme JK Kalju
FCI Levadia
27 września
TJK Legion
Tulevik Viljandi
27 września
Flora Tallinn
FC Kuressaare
Kolejka 32
03 października
Tulevik Viljandi
Paide Linnameeskond
03 października
TJK Legion
Flora Tallinn
03 października
FCI Levadia
Narva Trans
04 października
Talinna Kalev
FC Kuressaare
04 października
Tammeka
Nomme JK Kalju
Kolejka 33
17 października
Narva Trans
Talinna Kalev
17 października
FC Kuressaare
TJK Legion
17 października
FCI Levadia
Tulevik Viljandi
18 października
Paide Linnameeskond
Tammeka
18 października
Nomme JK Kalju
Flora Tallinn
Kolejka 34
24 października
FC Kuressaare
Nomme JK Kalju
24 października
Talinna Kalev
Tulevik Viljandi
24 października
Narva Trans
Paide Linnameeskond
25 października
TJK Legion
FCI Levadia
25 października
Flora Tallinn
Tammeka
Kolejka 35
31 października
Talinna Kalev
Nomme JK Kalju
31 października
Tulevik Viljandi
Narva Trans
31 października
Tammeka
TJK Legion
01 listopada
Paide Linnameeskond
FC Kuressaare
01 listopada
FCI Levadia
Flora Tallinn
Kolejka 36
07 listopada
FC Kuressaare
Tulevik Viljandi
07 listopada
Nomme JK Kalju
Narva Trans
07 listopada
Tammeka
FCI Levadia
07 listopada
Flora Tallinn
Paide Linnameeskond
07 listopada
TJK Legion
Talinna Kalev
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść