Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

3 liga Grupa 2 Wie, Kuj, Zac, Pom 2019/2020

Kolejka 1
02 sierpnia
Polonia Środa Wlkp.
Mieszko Gniezno
03 sierpnia
Nielba Wagrowiec
Kp Starogard Gdański
03 sierpnia
Kotwica Kołobrzeg
Jarota Jarocin
03 sierpnia
Grom Nowy Staw
Kks 1925 Kalisz
03 sierpnia
KS Unia Janikowo
Baltyk Gdynia
03 sierpnia
Sokół Kleczew
Bałtyk Koszalin
04 sierpnia
Radunia Stężyca
Górnik Konin
04 sierpnia
Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin
04 sierpnia
Chemik Police
Świt Szczecin
Kolejka 2
09 sierpnia
Baltyk Gdynia
Jarota Jarocin
10 sierpnia
Bałtyk Koszalin
Radunia Stężyca
10 sierpnia
KS Unia Janikowo
Chemik Police
10 sierpnia
Mieszko Gniezno
Pogoń II Szczecin
10 sierpnia
Górnik Konin
Polonia Środa Wlkp.
10 sierpnia
Kp Starogard Gdański
Grom Nowy Staw
10 sierpnia
Świt Szczecin
Sokół Kleczew
10 sierpnia
Gwardia Koszalin
Nielba Wagrowiec
10 sierpnia
Kks 1925 Kalisz
Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 3
14 sierpnia
Polonia Środa Wlkp.
Bałtyk Koszalin
15 sierpnia
Pogoń II Szczecin
Górnik Konin
15 sierpnia
Grom Nowy Staw
Gwardia Koszalin
15 sierpnia
Nielba Wagrowiec
Mieszko Gniezno
15 sierpnia
Kotwica Kołobrzeg
Kp Starogard Gdański
15 sierpnia
Chemik Police
Baltyk Gdynia
15 sierpnia
Sokół Kleczew
KS Unia Janikowo
15 sierpnia
Radunia Stężyca
Świt Szczecin
15 sierpnia
Jarota Jarocin
Kks 1925 Kalisz
Kolejka 4
18 sierpnia
Bałtyk Koszalin
Pogoń II Szczecin
18 sierpnia
Chemik Police
Sokół Kleczew
18 sierpnia
Kp Starogard Gdański
Jarota Jarocin
18 sierpnia
Górnik Konin
Nielba Wagrowiec
18 sierpnia
KS Unia Janikowo
Radunia Stężyca
18 sierpnia
Baltyk Gdynia
Kks 1925 Kalisz
18 sierpnia
Gwardia Koszalin
Kotwica Kołobrzeg
18 sierpnia
Mieszko Gniezno
Grom Nowy Staw
18 sierpnia
Świt Szczecin
Polonia Środa Wlkp.
Kolejka 5
24 sierpnia
Grom Nowy Staw
Górnik Konin
24 sierpnia
Nielba Wagrowiec
Bałtyk Koszalin
24 sierpnia
Kotwica Kołobrzeg
Mieszko Gniezno
24 sierpnia
Sokół Kleczew
Baltyk Gdynia
24 sierpnia
Polonia Środa Wlkp.
KS Unia Janikowo
24 sierpnia
Jarota Jarocin
Gwardia Koszalin
24 sierpnia
Kks 1925 Kalisz
Kp Starogard Gdański
25 sierpnia
Pogoń II Szczecin
Świt Szczecin
25 sierpnia
Radunia Stężyca
Chemik Police
Kolejka 6
31 sierpnia
Bałtyk Koszalin
Grom Nowy Staw
31 sierpnia
Gwardia Koszalin
Kks 1925 Kalisz
31 sierpnia
Górnik Konin
Kotwica Kołobrzeg
31 sierpnia
Chemik Police
Polonia Środa Wlkp.
31 sierpnia
Baltyk Gdynia
Kp Starogard Gdański
31 sierpnia
Mieszko Gniezno
Jarota Jarocin
31 sierpnia
Sokół Kleczew
Radunia Stężyca
31 sierpnia
KS Unia Janikowo
Pogoń II Szczecin
01 września
Świt Szczecin
Nielba Wagrowiec
Kolejka 7
07 września
Pogoń II Szczecin
Chemik Police
07 września
Grom Nowy Staw
Świt Szczecin
07 września
Nielba Wagrowiec
KS Unia Janikowo
07 września
Kp Starogard Gdański
Gwardia Koszalin
07 września
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin
07 września
Jarota Jarocin
Górnik Konin
07 września
Kks 1925 Kalisz
Mieszko Gniezno
08 września
Radunia Stężyca
Baltyk Gdynia
08 września
Polonia Środa Wlkp.
Sokół Kleczew
Kolejka 8
13 września
Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin
14 września
Chemik Police
Nielba Wagrowiec
14 września
KS Unia Janikowo
Grom Nowy Staw
14 września
Mieszko Gniezno
Kp Starogard Gdański
15 września
Bałtyk Koszalin
Jarota Jarocin
15 września
Radunia Stężyca
Polonia Środa Wlkp.
15 września
Świt Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
15 września
Baltyk Gdynia
Gwardia Koszalin
15 września
Górnik Konin
Kks 1925 Kalisz
Kolejka 9
21 września
Pogoń II Szczecin
Radunia Stężyca
21 września
Grom Nowy Staw
Chemik Police
21 września
Nielba Wagrowiec
Sokół Kleczew
1: 3.90
X: 4.35
2: 1.60
21 września
Polonia Środa Wlkp.
Baltyk Gdynia
1: 1.59
X: 4.38
2: 4.52
21 września
Kp Starogard Gdański
Górnik Konin
21 września
Kotwica Kołobrzeg
KS Unia Janikowo
1: 1.40
X: 4.65
2: 5.50
21 września
Jarota Jarocin
Świt Szczecin
1: 3.14
X: 3.75
2: 1.90
21 września
Gwardia Koszalin
Mieszko Gniezno
1: 4.50
X: 4.50
2: 1.50
21 września
Kks 1925 Kalisz
Bałtyk Koszalin
Kolejka 10
28 września
KS Unia Janikowo
Jarota Jarocin
28 września
Górnik Konin
Gwardia Koszalin
28 września
Bałtyk Koszalin
Kp Starogard Gdański
28 września
Sokół Kleczew
Grom Nowy Staw
28 września
Świt Szczecin
Kks 1925 Kalisz
28 września
Baltyk Gdynia
Mieszko Gniezno
29 września
Polonia Środa Wlkp.
Pogoń II Szczecin
29 września
Radunia Stężyca
Nielba Wagrowiec
29 września
Chemik Police
Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 11
05 października
Kp Starogard Gdański
Świt Szczecin
05 października
Nielba Wagrowiec
Polonia Środa Wlkp.
05 października
Grom Nowy Staw
Radunia Stężyca
05 października
Mieszko Gniezno
Górnik Konin
05 października
Gwardia Koszalin
Bałtyk Koszalin
05 października
Kotwica Kołobrzeg
Sokół Kleczew
05 października
Jarota Jarocin
Chemik Police
05 października
Kks 1925 Kalisz
KS Unia Janikowo
06 października
Pogoń II Szczecin
Baltyk Gdynia
Kolejka 12
12 października
Pogoń II Szczecin
Nielba Wagrowiec
12 października
KS Unia Janikowo
Kp Starogard Gdański
12 października
Bałtyk Koszalin
Mieszko Gniezno
12 października
Sokół Kleczew
Jarota Jarocin
12 października
Świt Szczecin
Gwardia Koszalin
12 października
Chemik Police
Kks 1925 Kalisz
12 października
Baltyk Gdynia
Górnik Konin
13 października
Polonia Środa Wlkp.
Grom Nowy Staw
13 października
Radunia Stężyca
Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 13
19 października
Mieszko Gniezno
Świt Szczecin
19 października
Jarota Jarocin
Radunia Stężyca
19 października
Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wlkp.
19 października
Kks 1925 Kalisz
Sokół Kleczew
19 października
Grom Nowy Staw
Pogoń II Szczecin
19 października
Nielba Wagrowiec
Baltyk Gdynia
19 października
Kp Starogard Gdański
Chemik Police
19 października
Gwardia Koszalin
KS Unia Janikowo
19 października
Górnik Konin
Bałtyk Koszalin
Kolejka 14
26 października
Nielba Wagrowiec
Grom Nowy Staw
26 października
Sokół Kleczew
Kp Starogard Gdański
26 października
KS Unia Janikowo
Mieszko Gniezno
26 października
Polonia Środa Wlkp.
Jarota Jarocin
26 października
Świt Szczecin
Górnik Konin
26 października
Chemik Police
Gwardia Koszalin
26 października
Baltyk Gdynia
Bałtyk Koszalin
27 października
Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
27 października
Radunia Stężyca
Kks 1925 Kalisz
Kolejka 15
02 listopada
Górnik Konin
KS Unia Janikowo
02 listopada
Gwardia Koszalin
Sokół Kleczew
02 listopada
Grom Nowy Staw
Baltyk Gdynia
02 listopada
Kp Starogard Gdański
Radunia Stężyca
02 listopada
Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin
02 listopada
Mieszko Gniezno
Chemik Police
02 listopada
Kotwica Kołobrzeg
Nielba Wagrowiec
02 listopada
Kks 1925 Kalisz
Polonia Środa Wlkp.
03 listopada
Bałtyk Koszalin
Świt Szczecin
Kolejka 16
09 listopada
Nielba Wagrowiec
Jarota Jarocin
09 listopada
Grom Nowy Staw
Kotwica Kołobrzeg
09 listopada
KS Unia Janikowo
Bałtyk Koszalin
09 listopada
Sokół Kleczew
Mieszko Gniezno
09 listopada
Chemik Police
Górnik Konin
09 listopada
Polonia Środa Wlkp.
Kp Starogard Gdański
09 listopada
Baltyk Gdynia
Świt Szczecin
10 listopada
Pogoń II Szczecin
Kks 1925 Kalisz
10 listopada
Radunia Stężyca
Gwardia Koszalin
Kolejka 17
16 listopada
Bałtyk Koszalin
Chemik Police
16 listopada
Górnik Konin
Sokół Kleczew
16 listopada
Kp Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin
16 listopada
Gwardia Koszalin
Polonia Środa Wlkp.
16 listopada
Mieszko Gniezno
Radunia Stężyca
16 listopada
Jarota Jarocin
Grom Nowy Staw
16 listopada
Świt Szczecin
KS Unia Janikowo
16 listopada
Kotwica Kołobrzeg
Baltyk Gdynia
16 listopada
Kks 1925 Kalisz
Nielba Wagrowiec

3 liga Grupa 3 2019/2020

Kolejka 1
02 sierpnia
Ks Row 1964 Rybnik
Ślęza Wrocław
03 sierpnia
LZS KS Starowice
GKS Pniówek 74 Pawłowice
03 sierpnia
Stal Brzeg
Górnik Zabrze II
03 sierpnia
Ksf Zielona Góra
BTS Rekord
03 sierpnia
Miedź Legnica 2
Piast Żmigród
03 sierpnia
Ts Gwarek Tarnowskie Góry
Śląsk Wrocław 2
03 sierpnia
Bytomski Sport Sp. Z O.o.
Foto Higiena Błyskawica Gać
18 września
MKS Ruch Zdzieszowice
MKS Kluczbork
1: 1.75
X: 3.80
2: 3.62
18 września
Ruch Chorzów S.a.
Zagłębie Lubin 2
1: 1.80
X: 4.00
2: 3.27
Kolejka 2
07 sierpnia
LZS KS Starowice
Zagłębie Lubin 2
10 sierpnia
Śląsk Wrocław 2
GKS Pniówek 74 Pawłowice
10 sierpnia
Piast Żmigród
Stal Brzeg
10 sierpnia
Ts Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź Legnica 2
10 sierpnia
Ślęza Wrocław
Bytomski Sport Sp. Z O.o.
10 sierpnia
Foto Higiena Błyskawica Gać
Ksf Zielona Góra
10 sierpnia
MKS Kluczbork
Ks Row 1964 Rybnik
11 sierpnia
Górnik Zabrze II
MKS Ruch Zdzieszowice
04 września
BTS Rekord
Ruch Chorzów S.a.
Kolejka 3
17 sierpnia
LZS KS Starowice
BTS Rekord
17 sierpnia
Bytomski Sport Sp. Z O.o.
MKS Kluczbork
17 sierpnia
Ks Row 1964 Rybnik
Górnik Zabrze II
17 sierpnia
MKS Ruch Zdzieszowice
Piast Żmigród
17 sierpnia
Stal Brzeg
Ts Gwarek Tarnowskie Góry
17 sierpnia
GKS Pniówek 74 Pawłowice
Zagłębie Lubin 2
17 sierpnia
Ruch Chorzów S.a.
Foto Higiena Błyskawica Gać
18 sierpnia
Miedź Legnica 2
Śląsk Wrocław 2
18 sierpnia
Ksf Zielona Góra
Ślęza Wrocław
Kolejka 4
24 sierpnia
BTS Rekord
GKS Pniówek 74 Pawłowice
24 sierpnia
Ślęza Wrocław
Ruch Chorzów S.a.
24 sierpnia
Górnik Zabrze II
Bytomski Sport Sp. Z O.o.
24 sierpnia
Piast Żmigród
Ks Row 1964 Rybnik
24 sierpnia
Miedź Legnica 2
Stal Brzeg
24 sierpnia
Foto Higiena Błyskawica Gać
LZS KS Starowice
24 sierpnia
Ts Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Ruch Zdzieszowice
24 sierpnia
MKS Kluczbork
Ksf Zielona Góra
25 sierpnia
Śląsk Wrocław 2
Zagłębie Lubin 2
Kolejka 5
30 sierpnia
Stal Brzeg
Śląsk Wrocław 2
31 sierpnia
Ksf Zielona Góra
Górnik Zabrze II
31 sierpnia
MKS Ruch Zdzieszowice
Miedź Legnica 2
31 sierpnia
GKS Pniówek 74 Pawłowice
Foto Higiena Błyskawica Gać
31 sierpnia
Ks Row 1964 Rybnik
Ts Gwarek Tarnowskie Góry
31 sierpnia
LZS KS Starowice
Ślęza Wrocław
31 sierpnia
Ruch Chorzów S.a.
MKS Kluczbork
01 września
Zagłębie Lubin 2
BTS Rekord
01 września
Bytomski Sport Sp. Z O.o.
Piast Żmigród
Kolejka 6
07 września
Stal Brzeg
MKS Ruch Zdzieszowice
07 września
Ślęza Wrocław
GKS Pniówek 74 Pawłowice
07 września
Piast Żmigród
Ksf Zielona Góra
07 września
Miedź Legnica 2
Ks Row 1964 Rybnik
07 września
Foto Higiena Błyskawica Gać
Zagłębie Lubin 2
07 września
Górnik Zabrze II
Ruch Chorzów S.a.
07 września
Śląsk Wrocław 2
BTS Rekord
07 września
MKS Kluczbork
LZS KS Starowice
10 września
Ts Gwarek Tarnowskie Góry
Bytomski Sport Sp. Z O.o.
Kolejka 7
11 września
Ks Row 1964 Rybnik
Stal Brzeg
14 września
Ruch Chorzów S.a.
Piast Żmigród
14 września
Zagłębie Lubin 2
Ślęza Wrocław
14 września
MKS Ruch Zdzieszowice
Śląsk Wrocław 2
14 września
LZS KS Starowice
Górnik Zabrze II
14 września
Bytomski Sport Sp. Z O.o.
Miedź Legnica 2
14 września
Ksf Zielona Góra
Ts Gwarek Tarnowskie Góry
14 września
GKS Pniówek 74 Pawłowice
MKS Kluczbork
15 września
BTS Rekord
Foto Higiena Błyskawica Gać
Kolejka 8
21 września
Miedź Legnica 2
Ksf Zielona Góra
21 września
Górnik Zabrze II
GKS Pniówek 74 Pawłowice
21 września
Stal Brzeg
Bytomski Sport Sp. Z O.o.
1: 2.05
X: 4.00
2: 2.95
21 września
Piast Żmigród
LZS KS Starowice
1: 1.60
X: 4.35
2: 3.90
21 września
MKS Kluczbork
Zagłębie Lubin 2
1: 2.20
X: 3.90
2: 2.50
22 września
Śląsk Wrocław 2
Foto Higiena Błyskawica Gać
22 września
Ślęza Wrocław
BTS Rekord
1: 2.35
X: 3.90
2: 2.33
22 września
MKS Ruch Zdzieszowice
Ks Row 1964 Rybnik
1: 2.05
X: 3.90
2: 2.73
08 października
Ts Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Chorzów S.a.
Kolejka 9
28 września
Ks Row 1964 Rybnik
Śląsk Wrocław 2
28 września
LZS KS Starowice
Ts Gwarek Tarnowskie Góry
28 września
Zagłębie Lubin 2
Górnik Zabrze II
28 września
Ruch Chorzów S.a.
Miedź Legnica 2
28 września
GKS Pniówek 74 Pawłowice
Piast Żmigród
28 września
Foto Higiena Błyskawica Gać
Ślęza Wrocław
28 września
BTS Rekord
MKS Kluczbork
28 września
Bytomski Sport Sp. Z O.o.
MKS Ruch Zdzieszowice
29 września
Ksf Zielona Góra
Stal Brzeg
Kolejka 10
05 października
Śląsk Wrocław 2
Ślęza Wrocław
05 października
Ts Gwarek Tarnowskie Góry
GKS Pniówek 74 Pawłowice
05 października
Piast Żmigród
Zagłębie Lubin 2
05 października
Miedź Legnica 2
LZS KS Starowice
05 października
MKS Ruch Zdzieszowice
Ksf Zielona Góra
05 października
Stal Brzeg
Ruch Chorzów S.a.
05 października
Ks Row 1964 Rybnik
Bytomski Sport Sp. Z O.o.
05 października
MKS Kluczbork
Foto Higiena Błyskawica Gać
06 października
Górnik Zabrze II
BTS Rekord
Kolejka 11
12 października
Zagłębie Lubin 2
Ts Gwarek Tarnowskie Góry
12 października
BTS Rekord
Piast Żmigród
12 października
LZS KS Starowice
Stal Brzeg
12 października
Foto Higiena Błyskawica Gać
Górnik Zabrze II
12 października
Ruch Chorzów S.a.
MKS Ruch Zdzieszowice
12 października
Ślęza Wrocław
MKS Kluczbork
12 października
GKS Pniówek 74 Pawłowice
Miedź Legnica 2
13 października
Ksf Zielona Góra
Ks Row 1964 Rybnik
13 października
Bytomski Sport Sp. Z O.o.
Śląsk Wrocław 2
Kolejka 12
19 października
Miedź Legnica 2
Zagłębie Lubin 2
19 października
Górnik Zabrze II
Ślęza Wrocław
19 października
MKS Ruch Zdzieszowice
LZS KS Starowice
19 października
Ts Gwarek Tarnowskie Góry
BTS Rekord
19 października
Ks Row 1964 Rybnik
Ruch Chorzów S.a.
19 października
Piast Żmigród
Foto Higiena Błyskawica Gać
19 października
Bytomski Sport Sp. Z O.o.
Ksf Zielona Góra
19 października
Stal Brzeg
GKS Pniówek 74 Pawłowice
20 października
Śląsk Wrocław 2
MKS Kluczbork
Kolejka 13
26 października
Ślęza Wrocław
Piast Żmigród
26 października
Foto Higiena Błyskawica Gać
Ts Gwarek Tarnowskie Góry
26 października
GKS Pniówek 74 Pawłowice
MKS Ruch Zdzieszowice
26 października
Zagłębie Lubin 2
Stal Brzeg
26 października
BTS Rekord
Miedź Legnica 2
26 października
Ruch Chorzów S.a.
Bytomski Sport Sp. Z O.o.
26 października
LZS KS Starowice
Ks Row 1964 Rybnik
26 października
MKS Kluczbork
Górnik Zabrze II
27 października
Ksf Zielona Góra
Śląsk Wrocław 2
Kolejka 14
02 listopada
Śląsk Wrocław 2
Górnik Zabrze II
02 listopada
Miedź Legnica 2
Foto Higiena Błyskawica Gać
02 listopada
Piast Żmigród
MKS Kluczbork
02 listopada
Bytomski Sport Sp. Z O.o.
LZS KS Starowice
02 listopada
Ts Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław
02 listopada
Stal Brzeg
BTS Rekord
02 listopada
MKS Ruch Zdzieszowice
Zagłębie Lubin 2
02 listopada
Ks Row 1964 Rybnik
GKS Pniówek 74 Pawłowice
03 listopada
Ksf Zielona Góra
Ruch Chorzów S.a.
Kolejka 15
09 listopada
Zagłębie Lubin 2
Ks Row 1964 Rybnik
09 listopada
LZS KS Starowice
Ksf Zielona Góra
09 listopada
Górnik Zabrze II
Piast Żmigród
09 listopada
Foto Higiena Błyskawica Gać
Stal Brzeg
09 listopada
Ślęza Wrocław
Miedź Legnica 2
09 listopada
Ruch Chorzów S.a.
Śląsk Wrocław 2
09 listopada
GKS Pniówek 74 Pawłowice
Bytomski Sport Sp. Z O.o.
09 listopada
BTS Rekord
MKS Ruch Zdzieszowice
09 listopada
MKS Kluczbork
Ts Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 16
16 listopada
Stal Brzeg
Ślęza Wrocław
16 listopada
Ks Row 1964 Rybnik
BTS Rekord
16 listopada
MKS Ruch Zdzieszowice
Foto Higiena Błyskawica Gać
16 listopada
Ts Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik Zabrze II
16 listopada
Ruch Chorzów S.a.
LZS KS Starowice
16 listopada
Śląsk Wrocław 2
Piast Żmigród
16 listopada
Miedź Legnica 2
MKS Kluczbork
16 listopada
Bytomski Sport Sp. Z O.o.
Zagłębie Lubin 2
17 listopada
Ksf Zielona Góra
GKS Pniówek 74 Pawłowice
Kolejka 17
23 listopada
Górnik Zabrze II
Miedź Legnica 2
23 listopada
GKS Pniówek 74 Pawłowice
Ruch Chorzów S.a.
23 listopada
BTS Rekord
Bytomski Sport Sp. Z O.o.
23 listopada
Zagłębie Lubin 2
Ksf Zielona Góra
23 listopada
Foto Higiena Błyskawica Gać
Ks Row 1964 Rybnik
23 listopada
Ślęza Wrocław
MKS Ruch Zdzieszowice
23 listopada
LZS KS Starowice
Śląsk Wrocław 2
23 listopada
Piast Żmigród
Ts Gwarek Tarnowskie Góry
23 listopada
MKS Kluczbork
Stal Brzeg

3 liga Grupa 1 War, Maz, Łód, Pod 2019/2020

Kolejka 1
03 sierpnia
GKS Pogoń Grodzisk Maz.
Sokół Aleksandrów
03 sierpnia
KS Ursus W-wa
Rkp Broń 1926 Radom
03 sierpnia
Olimpia Zambrów
MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki
03 sierpnia
Mlks Znicz Biała Piska
Ruch Wysokie Mazowieckie
03 sierpnia
Mmks Concordia Elbląg
Lechia Tomaszów
03 sierpnia
KS Wasilków
Pelikan łowicz
03 sierpnia
Rks Radomsko
Legia 2 Warszawa
03 sierpnia
MKS Huragan Morąg
Oks Sokół Ostróda
03 sierpnia
MKS Polonia W-wa
Unia Skierniewice
Kolejka 2
10 sierpnia
Rks Radomsko
MKS Huragan Morąg
10 sierpnia
Rkp Broń 1926 Radom
Legia 2 Warszawa
10 sierpnia
Unia Skierniewice
Ruch Wysokie Mazowieckie
10 sierpnia
Sokół Aleksandrów
Mlks Znicz Biała Piska
10 sierpnia
Mmks Concordia Elbląg
KS Wasilków
10 sierpnia
Oks Sokół Ostróda
Lechia Tomaszów
10 sierpnia
MKS Polonia W-wa
KS Ursus W-wa
10 sierpnia
MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Pogoń Grodzisk Maz.
11 sierpnia
Pelikan łowicz
Olimpia Zambrów
Kolejka 3
14 sierpnia
KS Ursus W-wa
Unia Skierniewice
14 sierpnia
Mlks Znicz Biała Piska
MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki
14 sierpnia
Ruch Wysokie Mazowieckie
Sokół Aleksandrów
14 sierpnia
Olimpia Zambrów
Mmks Concordia Elbląg
14 sierpnia
KS Wasilków
Oks Sokół Ostróda
14 sierpnia
GKS Pogoń Grodzisk Maz.
Pelikan łowicz
14 sierpnia
MKS Huragan Morąg
Rkp Broń 1926 Radom
14 sierpnia
Lechia Tomaszów
Rks Radomsko
21 sierpnia
Legia 2 Warszawa
MKS Polonia W-wa
Kolejka 4
17 sierpnia
Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów
17 sierpnia
KS Ursus W-wa
Legia 2 Warszawa
17 sierpnia
Mmks Concordia Elbląg
GKS Pogoń Grodzisk Maz.
17 sierpnia
Oks Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów
17 sierpnia
MKS Polonia W-wa
MKS Huragan Morąg
18 sierpnia
Rkp Broń 1926 Radom
Lechia Tomaszów
18 sierpnia
Rks Radomsko
KS Wasilków
18 sierpnia
MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie
18 sierpnia
Pelikan łowicz
Mlks Znicz Biała Piska
Kolejka 5
24 sierpnia
GKS Pogoń Grodzisk Maz.
Oks Sokół Ostróda
24 sierpnia
Olimpia Zambrów
Rks Radomsko
24 sierpnia
MKS Huragan Morąg
KS Ursus W-wa
24 sierpnia
Sokół Aleksandrów
MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki
24 sierpnia
Lechia Tomaszów
MKS Polonia W-wa
24 sierpnia
Mlks Znicz Biała Piska
Mmks Concordia Elbląg
24 sierpnia
KS Wasilków
Rkp Broń 1926 Radom
25 sierpnia
Legia 2 Warszawa
Unia Skierniewice
25 sierpnia
Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan łowicz
Kolejka 6
30 sierpnia
Unia Skierniewice
MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki
31 sierpnia
KS Ursus W-wa
Lechia Tomaszów
31 sierpnia
Mmks Concordia Elbląg
Ruch Wysokie Mazowieckie
31 sierpnia
Oks Sokół Ostróda
Mlks Znicz Biała Piska
31 sierpnia
MKS Polonia W-wa
KS Wasilków
01 września
Pelikan łowicz
Sokół Aleksandrów
01 września
Legia 2 Warszawa
MKS Huragan Morąg
01 września
Rks Radomsko
GKS Pogoń Grodzisk Maz.
09 października
Rkp Broń 1926 Radom
Olimpia Zambrów
Kolejka 7
05 września
Sokół Aleksandrów
Mmks Concordia Elbląg
06 września
MKS Huragan Morąg
Unia Skierniewice
07 września
GKS Pogoń Grodzisk Maz.
Rkp Broń 1926 Radom
07 września
Mlks Znicz Biała Piska
Rks Radomsko
07 września
Olimpia Zambrów
MKS Polonia W-wa
07 września
KS Wasilków
KS Ursus W-wa
08 września
Ruch Wysokie Mazowieckie
Oks Sokół Ostróda
08 września
MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan łowicz
23 października
Lechia Tomaszów
Legia 2 Warszawa
Kolejka 8
13 września
MKS Polonia W-wa
GKS Pogoń Grodzisk Maz.
14 września
Oks Sokół Ostróda
Sokół Aleksandrów
14 września
Unia Skierniewice
Pelikan łowicz
14 września
Mlks Znicz Biała Piska
Rkp Broń 1926 Radom
14 września
Rks Radomsko
Ruch Wysokie Mazowieckie
14 września
MKS Huragan Morąg
Lechia Tomaszów
14 września
Legia 2 Warszawa
KS Wasilków
14 września
KS Ursus W-wa
Olimpia Zambrów
14 września
Mmks Concordia Elbląg
MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 9
20 września
MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki
Oks Sokół Ostróda
21 września
Mlks Znicz Biała Piska
MKS Polonia W-wa
21 września
GKS Pogoń Grodzisk Maz.
KS Ursus W-wa
1: 2.53
X: 3.55
2: 2.30
21 września
Sokół Aleksandrów
Rks Radomsko
1: 1.40
X: 4.60
2: 5.57
21 września
Olimpia Zambrów
Legia 2 Warszawa
22 września
Lechia Tomaszów
Unia Skierniewice
22 września
Pelikan łowicz
Mmks Concordia Elbląg
22 września
KS Wasilków
MKS Huragan Morąg
22 września
Ruch Wysokie Mazowieckie
Rkp Broń 1926 Radom
1: 2.51
X: 3.63
2: 2.46
Kolejka 10
27 września
MKS Polonia W-wa
Ruch Wysokie Mazowieckie
28 września
MKS Huragan Morąg
Olimpia Zambrów
28 września
Rks Radomsko
MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki
28 września
KS Ursus W-wa
Mlks Znicz Biała Piska
28 września
Oks Sokół Ostróda
Pelikan łowicz
29 września
Unia Skierniewice
Mmks Concordia Elbląg
29 września
Lechia Tomaszów
KS Wasilków
29 września
Legia 2 Warszawa
GKS Pogoń Grodzisk Maz.
29 września
Rkp Broń 1926 Radom
Sokół Aleksandrów
Kolejka 11
04 października
MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki
Rkp Broń 1926 Radom
05 października
Mlks Znicz Biała Piska
Legia 2 Warszawa
05 października
Olimpia Zambrów
Lechia Tomaszów
05 października
Sokół Aleksandrów
MKS Polonia W-wa
05 października
GKS Pogoń Grodzisk Maz.
MKS Huragan Morąg
05 października
Mmks Concordia Elbląg
Oks Sokół Ostróda
06 października
Pelikan łowicz
Rks Radomsko
06 października
KS Wasilków
Unia Skierniewice
06 października
Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Ursus W-wa
Kolejka 12
12 października
MKS Huragan Morąg
Mlks Znicz Biała Piska
12 października
Unia Skierniewice
Oks Sokół Ostróda
12 października
Rks Radomsko
Mmks Concordia Elbląg
12 października
KS Wasilków
Olimpia Zambrów
12 października
KS Ursus W-wa
Sokół Aleksandrów
12 października
MKS Polonia W-wa
MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki
12 października
Rkp Broń 1926 Radom
Pelikan łowicz
12 października
Legia 2 Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie
13 października
Lechia Tomaszów
GKS Pogoń Grodzisk Maz.
Kolejka 13
19 października
GKS Pogoń Grodzisk Maz.
KS Wasilków
19 października
Mlks Znicz Biała Piska
Lechia Tomaszów
19 października
Olimpia Zambrów
Unia Skierniewice
19 października
Sokół Aleksandrów
Legia 2 Warszawa
19 października
Mmks Concordia Elbląg
Rkp Broń 1926 Radom
19 października
MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Ursus W-wa
19 października
Oks Sokół Ostróda
Rks Radomsko
20 października
Pelikan łowicz
MKS Polonia W-wa
20 października
Ruch Wysokie Mazowieckie
MKS Huragan Morąg
Kolejka 14
26 października
KS Wasilków
Mlks Znicz Biała Piska
26 października
KS Ursus W-wa
Pelikan łowicz
26 października
MKS Polonia W-wa
Mmks Concordia Elbląg
26 października
Rkp Broń 1926 Radom
Oks Sokół Ostróda
26 października
Legia 2 Warszawa
MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki
26 października
Unia Skierniewice
Rks Radomsko
26 października
Olimpia Zambrów
GKS Pogoń Grodzisk Maz.
26 października
MKS Huragan Morąg
Sokół Aleksandrów
27 października
Lechia Tomaszów
Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 15
02 listopada
Mlks Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów
02 listopada
Sokół Aleksandrów
Lechia Tomaszów
02 listopada
GKS Pogoń Grodzisk Maz.
Unia Skierniewice
02 listopada
Mmks Concordia Elbląg
KS Ursus W-wa
02 listopada
Rks Radomsko
Rkp Broń 1926 Radom
03 listopada
Pelikan łowicz
Legia 2 Warszawa
03 listopada
MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki
MKS Huragan Morąg
03 listopada
Oks Sokół Ostróda
MKS Polonia W-wa
03 listopada
Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Wasilków
Kolejka 16
09 listopada
KS Wasilków
Sokół Aleksandrów
09 listopada
Olimpia Zambrów
Ruch Wysokie Mazowieckie
09 listopada
GKS Pogoń Grodzisk Maz.
Mlks Znicz Biała Piska
09 listopada
MKS Huragan Morąg
Pelikan łowicz
09 listopada
Unia Skierniewice
Rkp Broń 1926 Radom
09 listopada
KS Ursus W-wa
Oks Sokół Ostróda
09 listopada
Legia 2 Warszawa
Mmks Concordia Elbląg
09 listopada
MKS Polonia W-wa
Rks Radomsko
10 listopada
Lechia Tomaszów
MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 17
16 listopada
Sokół Aleksandrów
Olimpia Zambrów
16 listopada
Mlks Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice
16 listopada
Mmks Concordia Elbląg
MKS Huragan Morąg
16 listopada
Rks Radomsko
KS Ursus W-wa
16 listopada
Rkp Broń 1926 Radom
MKS Polonia W-wa
16 listopada
MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Wasilków
16 listopada
Oks Sokół Ostróda
Legia 2 Warszawa
17 listopada
Pelikan łowicz
Lechia Tomaszów
17 listopada
Ruch Wysokie Mazowieckie
GKS Pogoń Grodzisk Maz.
Kolejka 18
23 listopada
Sokół Aleksandrów
GKS Pogoń Grodzisk Maz.
23 listopada
Rkp Broń 1926 Radom
KS Ursus W-wa
23 listopada
Oks Sokół Ostróda
MKS Huragan Morąg
23 listopada
Unia Skierniewice
MKS Polonia W-wa
23 listopada
Legia 2 Warszawa
Rks Radomsko
23 listopada
MKS świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów
24 listopada
Lechia Tomaszów
Mmks Concordia Elbląg
24 listopada
Pelikan łowicz
KS Wasilków
24 listopada
Ruch Wysokie Mazowieckie
Mlks Znicz Biała Piska

3 liga Grupa 4 Mał, Świ, Lube, Podk 2019/2020

Kolejka 1
10 sierpnia
Kszo 1929 Ostrowiec św.
Avia świdnik
10 sierpnia
Nowy Hutnik 2010
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
10 sierpnia
Wisłoka Dębica
Nkp Podhale Nowy Targ
10 sierpnia
Wisła Puławy
Jutrzenka Giebułtów
11 sierpnia
Stal Kraśnik
Motor Lublin
11 sierpnia
Siarka Tarnobrzeg
Wisła Sandomierz
11 sierpnia
MKS Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm
11 sierpnia
Fundacja KS Hetman Zamość
Orlęta-spomlek Radzyń Podl.
11 września
Korona II Sa Kielce
Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 2
15 sierpnia
Jutrzenka Giebułtów
Siarka Tarnobrzeg
15 sierpnia
Nkp Podhale Nowy Targ
Kszo 1929 Ostrowiec św.
15 sierpnia
Chełmianka Chełm
Motor Lublin
15 sierpnia
MKS Sokół Sieniawa
Wisła Puławy
15 sierpnia
Avia świdnik
Fundacja KS Hetman Zamość
15 sierpnia
Podlasie Biała Podlaska
Nowy Hutnik 2010
15 sierpnia
Orlęta-spomlek Radzyń Podl.
Stal Kraśnik
15 sierpnia
Wisła Sandomierz
Korona II Sa Kielce
15 sierpnia
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica
Kolejka 3
18 sierpnia
Korona II Sa Kielce
Jutrzenka Giebułtów
18 sierpnia
Wisła Puławy
Chełmianka Chełm
18 sierpnia
Nowy Hutnik 2010
Wisła Sandomierz
18 sierpnia
Stal Kraśnik
Avia świdnik
18 sierpnia
Kszo 1929 Ostrowiec św.
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
18 sierpnia
Wisłoka Dębica
Podlasie Biała Podlaska
18 sierpnia
Siarka Tarnobrzeg
MKS Sokół Sieniawa
18 sierpnia
Fundacja KS Hetman Zamość
Nkp Podhale Nowy Targ
18 sierpnia
Motor Lublin
Orlęta-spomlek Radzyń Podl.
Kolejka 4
24 sierpnia
Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg
24 sierpnia
Podlasie Biała Podlaska
Kszo 1929 Ostrowiec św.
24 sierpnia
MKS Sokół Sieniawa
Korona II Sa Kielce
24 sierpnia
Jutrzenka Giebułtów
Nowy Hutnik 2010
24 sierpnia
Nkp Podhale Nowy Targ
Stal Kraśnik
24 sierpnia
Wisła Sandomierz
Wisłoka Dębica
24 sierpnia
Avia świdnik
Motor Lublin
24 sierpnia
Chełmianka Chełm
Orlęta-spomlek Radzyń Podl.
24 sierpnia
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
Fundacja KS Hetman Zamość
Kolejka 5
28 sierpnia
Orlęta-spomlek Radzyń Podl.
Avia świdnik
28 sierpnia
Wisłoka Dębica
Jutrzenka Giebułtów
28 sierpnia
Korona II Sa Kielce
Wisła Puławy
28 sierpnia
Fundacja KS Hetman Zamość
Podlasie Biała Podlaska
28 sierpnia
Siarka Tarnobrzeg
Chełmianka Chełm
28 sierpnia
Stal Kraśnik
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
28 sierpnia
Nowy Hutnik 2010
MKS Sokół Sieniawa
28 sierpnia
Kszo 1929 Ostrowiec św.
Wisła Sandomierz
28 sierpnia
Motor Lublin
Nkp Podhale Nowy Targ
Kolejka 6
31 sierpnia
Jutrzenka Giebułtów
Kszo 1929 Ostrowiec św.
31 sierpnia
Nkp Podhale Nowy Targ
Orlęta-spomlek Radzyń Podl.
31 sierpnia
Siarka Tarnobrzeg
Korona II Sa Kielce
31 sierpnia
Wisła Puławy
Nowy Hutnik 2010
31 sierpnia
Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik
01 września
Chełmianka Chełm
Avia świdnik
01 września
MKS Sokół Sieniawa
Wisłoka Dębica
01 września
Wisła Sandomierz
Fundacja KS Hetman Zamość
01 września
Motor Lublin
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 7
05 września
Kszo 1929 Ostrowiec św.
MKS Sokół Sieniawa
07 września
Avia świdnik
Nkp Podhale Nowy Targ
07 września
Fundacja KS Hetman Zamość
Jutrzenka Giebułtów
07 września
Orlęta-spomlek Radzyń Podl.
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
07 września
Wisłoka Dębica
Wisła Puławy
07 września
Nowy Hutnik 2010
Siarka Tarnobrzeg
08 września
Korona II Sa Kielce
Chełmianka Chełm
08 września
Stal Kraśnik
Wisła Sandomierz
25 września
Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 8
14 września
Jutrzenka Giebułtów
Stal Kraśnik
14 września
Chełmianka Chełm
Nkp Podhale Nowy Targ
14 września
Siarka Tarnobrzeg
Wisłoka Dębica
14 września
Wisła Puławy
Kszo 1929 Ostrowiec św.
15 września
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia świdnik
15 września
Wisła Sandomierz
Motor Lublin
15 września
MKS Sokół Sieniawa
Fundacja KS Hetman Zamość
15 września
Korona II Sa Kielce
Nowy Hutnik 2010
16 października
Orlęta-spomlek Radzyń Podl.
Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 9
20 września
Nkp Podhale Nowy Targ
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
20 września
Kszo 1929 Ostrowiec św.
Siarka Tarnobrzeg
1: 2.80
X: 3.60
2: 2.10
21 września
Orlęta-spomlek Radzyń Podl.
Wisła Sandomierz
1: 2.00
X: 3.65
2: 2.97
21 września
Wisłoka Dębica
Korona II Sa Kielce
21 września
Jutrzenka Giebułtów
Motor Lublin
21 września
Fundacja KS Hetman Zamość
Wisła Puławy
1: 2.35
X: 3.80
2: 2.55
21 września
Chełmianka Chełm
Nowy Hutnik 2010
1: 2.56
X: 3.50
2: 2.30
21 września
Avia świdnik
Podlasie Biała Podlaska
1: 1.30
X: 5.25
2: 6.60
22 września
Stal Kraśnik
MKS Sokół Sieniawa
1: 2.00
X: 3.50
2: 3.07
Kolejka 10
28 września
Jutrzenka Giebułtów
Orlęta-spomlek Radzyń Podl.
28 września
Korona II Sa Kielce
Kszo 1929 Ostrowiec św.
28 września
Podlasie Biała Podlaska
Nkp Podhale Nowy Targ
28 września
Wisła Puławy
Stal Kraśnik
28 września
Siarka Tarnobrzeg
Fundacja KS Hetman Zamość
29 września
Chełmianka Chełm
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
29 września
Nowy Hutnik 2010
Wisłoka Dębica
29 września
MKS Sokół Sieniawa
Motor Lublin
29 września
Wisła Sandomierz
Avia świdnik
Kolejka 11
05 października
Avia świdnik
Jutrzenka Giebułtów
05 października
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska
05 października
Nkp Podhale Nowy Targ
Wisła Sandomierz
05 października
Orlęta-spomlek Radzyń Podl.
MKS Sokół Sieniawa
05 października
Kszo 1929 Ostrowiec św.
Nowy Hutnik 2010
05 października
Motor Lublin
Wisła Puławy
06 października
Fundacja KS Hetman Zamość
Korona II Sa Kielce
06 października
Wisłoka Dębica
Chełmianka Chełm
06 października
Stal Kraśnik
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 12
12 października
Jutrzenka Giebułtów
Nkp Podhale Nowy Targ
12 października
Korona II Sa Kielce
Stal Kraśnik
12 października
Wisła Sandomierz
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
12 października
Wisła Puławy
Orlęta-spomlek Radzyń Podl.
12 października
Siarka Tarnobrzeg
Motor Lublin
12 października
Nowy Hutnik 2010
Fundacja KS Hetman Zamość
12 października
Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska
12 października
Wisłoka Dębica
Kszo 1929 Ostrowiec św.
13 października
MKS Sokół Sieniawa
Avia świdnik
Kolejka 13
19 października
Nkp Podhale Nowy Targ
MKS Sokół Sieniawa
19 października
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
Jutrzenka Giebułtów
19 października
Fundacja KS Hetman Zamość
Wisłoka Dębica
19 października
Podlasie Biała Podlaska
Wisła Sandomierz
19 października
Kszo 1929 Ostrowiec św.
Chełmianka Chełm
19 października
Avia świdnik
Wisła Puławy
19 października
Motor Lublin
Korona II Sa Kielce
20 października
Stal Kraśnik
Nowy Hutnik 2010
20 października
Orlęta-spomlek Radzyń Podl.
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 14
26 października
Nowy Hutnik 2010
Motor Lublin
26 października
Kszo 1929 Ostrowiec św.
Fundacja KS Hetman Zamość
26 października
Chełmianka Chełm
Wisła Sandomierz
26 października
Korona II Sa Kielce
Orlęta-spomlek Radzyń Podl.
26 października
Jutrzenka Giebułtów
Podlasie Biała Podlaska
26 października
Siarka Tarnobrzeg
Avia świdnik
26 października
Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik
26 października
Wisła Puławy
Nkp Podhale Nowy Targ
27 października
MKS Sokół Sieniawa
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 15
31 października
Nkp Podhale Nowy Targ
Siarka Tarnobrzeg
02 listopada
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Puławy
02 listopada
Fundacja KS Hetman Zamość
Chełmianka Chełm
02 listopada
Avia świdnik
Korona II Sa Kielce
02 listopada
Podlasie Biała Podlaska
MKS Sokół Sieniawa
02 listopada
Motor Lublin
Wisłoka Dębica
03 listopada
Orlęta-spomlek Radzyń Podl.
Nowy Hutnik 2010
03 listopada
Stal Kraśnik
Kszo 1929 Ostrowiec św.
03 listopada
Wisła Sandomierz
Jutrzenka Giebułtów
Kolejka 16
09 listopada
Korona II Sa Kielce
Nkp Podhale Nowy Targ
09 listopada
Nowy Hutnik 2010
Avia świdnik
09 listopada
Wisła Puławy
Podlasie Biała Podlaska
09 listopada
Siarka Tarnobrzeg
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
09 listopada
Wisłoka Dębica
Orlęta-spomlek Radzyń Podl.
09 listopada
Kszo 1929 Ostrowiec św.
Motor Lublin
10 listopada
Fundacja KS Hetman Zamość
Stal Kraśnik
10 listopada
Chełmianka Chełm
Jutrzenka Giebułtów
10 listopada
MKS Sokół Sieniawa
Wisła Sandomierz
Kolejka 17
16 listopada
Jutrzenka Giebułtów
MKS Sokół Sieniawa
16 listopada
Avia świdnik
Wisłoka Dębica
16 listopada
Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg
16 listopada
Orlęta-spomlek Radzyń Podl.
Kszo 1929 Ostrowiec św.
16 listopada
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
Korona II Sa Kielce
16 listopada
Nkp Podhale Nowy Targ
Nowy Hutnik 2010
16 listopada
Motor Lublin
Fundacja KS Hetman Zamość
17 listopada
Wisła Sandomierz
Wisła Puławy
17 listopada
Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm
Kolejka 18
23 listopada
Nkp Podhale Nowy Targ
Wisłoka Dębica
23 listopada
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
Nowy Hutnik 2010
23 listopada
Avia świdnik
Kszo 1929 Ostrowiec św.
23 listopada
Orlęta-spomlek Radzyń Podl.
Fundacja KS Hetman Zamość
23 listopada
Motor Lublin
Stal Kraśnik
23 listopada
Wisła Sandomierz
Siarka Tarnobrzeg
23 listopada
Jutrzenka Giebułtów
Wisła Puławy
23 listopada
Chełmianka Chełm
MKS Sokół Sieniawa
23 listopada
Podlasie Biała Podlaska
Korona II Sa Kielce
Kolejka 19
07 marca
Wisła Puławy
MKS Sokół Sieniawa
07 marca
Fundacja KS Hetman Zamość
Avia świdnik
07 marca
Stal Kraśnik
Orlęta-spomlek Radzyń Podl.
07 marca
Motor Lublin
Chełmianka Chełm
07 marca
Kszo 1929 Ostrowiec św.
Nkp Podhale Nowy Targ
07 marca
Wisłoka Dębica
LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
07 marca
Nowy Hutnik 2010
Podlasie Biała Podlaska
07 marca
Korona II Sa Kielce
Wisła Sandomierz
07 marca
Siarka Tarnobrzeg
Jutrzenka Giebułtów
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
0
wyczyść