Wyniki 2 liga polska 2024

Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

Regular Season

Kolejka 1
21 lipca
Pogoń Siedlce
ŁKS Łódź II
22 lipca
Kotwica Kołobrzeg
Polonia Bytom
22 lipca
Olimpia Elbląg
Lech Poznan ll
22 lipca
Hutnik Nowa Huta
SKRA Czestochowa
22 lipca
Wisła Puławy
Chojniczanka Chojnice
22 lipca
GKS Jastrzębie
Stal Stalowa Wola
22 lipca
Olimpia Grudziądz
Sandecja Nowy Sącz
22 lipca
KKS 1925 Kalisz
Radunia Stezyca
23 lipca
Stomil Olsztyn
Zaglebie II Lubin
Kolejka 2
28 lipca
Wisła Puławy
ŁKS Łódź II
28 lipca
SKRA Czestochowa
Sandecja Nowy Sącz
28 lipca
Chojniczanka Chojnice
Lech Poznan ll
29 lipca
Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola
29 lipca
Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Elbląg
29 lipca
Olimpia Grudziądz
Polonia Bytom
30 lipca
Radunia Stezyca
Hutnik Nowa Huta
30 lipca
Zaglebie II Lubin
KKS 1925 Kalisz
31 lipca
GKS Jastrzębie
Stomil Olsztyn
Kolejka 3
04 sierpnia
KKS 1925 Kalisz
GKS Jastrzębie
04 sierpnia
SKRA Czestochowa
Polonia Bytom
05 sierpnia
Lech Poznan ll
Kotwica Kołobrzeg
05 sierpnia
ŁKS Łódź II
Chojniczanka Chojnice
05 sierpnia
Stomil Olsztyn
Pogoń Siedlce
05 sierpnia
Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz
06 sierpnia
Hutnik Nowa Huta
Zaglebie II Lubin
06 sierpnia
Radunia Stezyca
Sandecja Nowy Sącz
06 sierpnia
Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola
Kolejka 4
11 sierpnia
SKRA Czestochowa
Olimpia Elbląg
12 sierpnia
Zaglebie II Lubin
Sandecja Nowy Sącz
12 sierpnia
Pogoń Siedlce
KKS 1925 Kalisz
12 sierpnia
Chojniczanka Chojnice
Kotwica Kołobrzeg
13 sierpnia
ŁKS Łódź II
Stal Stalowa Wola
13 sierpnia
Olimpia Grudziądz
Lech Poznan ll
13 sierpnia
Radunia Stezyca
Polonia Bytom
13 sierpnia
GKS Jastrzębie
Hutnik Nowa Huta
13 sierpnia
Wisła Puławy
Stomil Olsztyn
Kolejka 5
19 sierpnia
KKS 1925 Kalisz
Wisła Puławy
19 sierpnia
Hutnik Nowa Huta
Pogoń Siedlce
19 sierpnia
GKS Jastrzębie
Sandecja Nowy Sącz
19 sierpnia
Zaglebie II Lubin
Polonia Bytom
19 sierpnia
Olimpia Elbląg
Radunia Stezyca
19 sierpnia
Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Grudziądz
19 sierpnia
Stal Stalowa Wola
Chojniczanka Chojnice
20 sierpnia
Lech Poznan ll
SKRA Czestochowa
20 sierpnia
Stomil Olsztyn
ŁKS Łódź II
Kolejka 6
25 sierpnia
Radunia Stezyca
Lech Poznan ll
25 sierpnia
SKRA Czestochowa
Kotwica Kołobrzeg
26 sierpnia
Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz
26 sierpnia
Zaglebie II Lubin
Olimpia Elbląg
26 sierpnia
GKS Jastrzębie
Polonia Bytom
26 sierpnia
Pogoń Siedlce
Sandecja Nowy Sącz
26 sierpnia
Wisła Puławy
Hutnik Nowa Huta
26 sierpnia
Stal Stalowa Wola
Stomil Olsztyn
27 sierpnia
ŁKS Łódź II
KKS 1925 Kalisz
Kolejka 7
02 września
Olimpia Grudziądz
SKRA Czestochowa
02 września
Sandecja Nowy Sącz
Wisła Puławy
02 września
Olimpia Elbląg
GKS Jastrzębie
02 września
Polonia Bytom
Pogoń Siedlce
02 września
KKS 1925 Kalisz
Stal Stalowa Wola
03 września
Lech Poznan ll
Zaglebie II Lubin
03 września
Hutnik Nowa Huta
ŁKS Łódź II
03 września
Stomil Olsztyn
Chojniczanka Chojnice
04 września
Kotwica Kołobrzeg
Radunia Stezyca
Kolejka 8
08 września
GKS Jastrzębie
Lech Poznan ll
08 września
Chojniczanka Chojnice
SKRA Czestochowa
09 września
Radunia Stezyca
Olimpia Grudziądz
10 września
ŁKS Łódź II
Sandecja Nowy Sącz
10 września
Stal Stalowa Wola
Hutnik Nowa Huta
11 września
Stomil Olsztyn
KKS 1925 Kalisz
11 września
Wisła Puławy
Polonia Bytom
20 września
Zaglebie II Lubin
Kotwica Kołobrzeg
20 września
Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce
Kolejka 9
15 września
SKRA Czestochowa
Radunia Stezyca
15 września
Olimpia Elbląg
Wisła Puławy
16 września
Olimpia Grudziądz
Zaglebie II Lubin
16 września
Sandecja Nowy Sącz
Stal Stalowa Wola
16 września
Kotwica Kołobrzeg
GKS Jastrzębie
17 września
KKS 1925 Kalisz
Chojniczanka Chojnice
17 września
Lech Poznan ll
Pogoń Siedlce
17 września
Hutnik Nowa Huta
Stomil Olsztyn
17 września
Polonia Bytom
ŁKS Łódź II
Kolejka 10
22 września
Wisła Puławy
Lech Poznan ll
22 września
Chojniczanka Chojnice
Radunia Stezyca
22 września
KKS 1925 Kalisz
Hutnik Nowa Huta
23 września
Zaglebie II Lubin
SKRA Czestochowa
23 września
Pogoń Siedlce
Kotwica Kołobrzeg
23 września
Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz
24 września
Stal Stalowa Wola
Polonia Bytom
24 września
ŁKS Łódź II
Olimpia Elbląg
25 września
GKS Jastrzębie
Olimpia Grudziądz
Kolejka 11
30 września
Hutnik Nowa Huta
Chojniczanka Chojnice
1: 2.05
X: 3.45
2: 3.40
30 września
Sandecja Nowy Sącz
KKS 1925 Kalisz
1: 3.10
X: 3.30
2: 2.26
30 września
Lech Poznan ll
ŁKS Łódź II
30 września
Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola
1: 2.01
X: 3.40
2: 3.55
30 września
SKRA Czestochowa
GKS Jastrzębie
1: 2.24
X: 3.35
2: 3.10
01 października
Radunia Stezyca
Zaglebie II Lubin
1: 1.85
X: 3.75
2: 3.80
01 października
Kotwica Kołobrzeg
Wisła Puławy
1: 2.09
X: 3.50
2: 3.25
01 października
Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce
1: 2.55
X: 3.40
2: 2.60
02 października
Polonia Bytom
Stomil Olsztyn
1: 2.38
X: 3.25
2: 2.95
Kolejka 12
06 października
ŁKS Łódź II
Kotwica Kołobrzeg
1: 2.65
X: 3.50
2: 2.45
06 października
Stal Stalowa Wola
Lech Poznan ll
06 października
GKS Jastrzębie
Radunia Stezyca
1: 2.39
X: 3.35
2: 2.80
07 października
Hutnik Nowa Huta
Sandecja Nowy Sącz
1: 1.74
X: 3.75
2: 4.35
07 października
Pogoń Siedlce
SKRA Czestochowa
1: 2.02
X: 3.40
2: 3.55
07 października
Wisła Puławy
Olimpia Grudziądz
1: 1.78
X: 3.65
2: 4.30
07 października
Chojniczanka Chojnice
Zaglebie II Lubin
1: 1.68
X: 4.00
2: 4.45
08 października
Stomil Olsztyn
Olimpia Elbląg
1: 2.55
X: 3.35
2: 2.65
08 października
KKS 1925 Kalisz
Polonia Bytom
1: 1.63
X: 4.05
2: 4.80
Kolejka 13
13 października
Olimpia Elbląg
KKS 1925 Kalisz
1: 2.22
X: 3.35
2: 3.10
13 października
SKRA Czestochowa
Wisła Puławy
1: 2.32
X: 3.15
2: 3.10
14 października
Polonia Bytom
Hutnik Nowa Huta
1: 2.18
X: 3.55
2: 3.05
15 października
Radunia Stezyca
Pogoń Siedlce
1: 2.05
X: 3.50
2: 3.40
16 października
Olimpia Grudziądz
ŁKS Łódź II
1: 2.75
X: 3.60
2: 2.40
18 października
Kotwica Kołobrzeg
Stal Stalowa Wola
1: 1.58
X: 3.90
2: 5.60
18 października
Sandecja Nowy Sącz
Chojniczanka Chojnice
1: 2.80
X: 3.30
2: 2.55
26 października
Zaglebie II Lubin
GKS Jastrzębie
1: 2.25
X: 3.25
2: 2.70
08 listopada
Lech Poznan ll
Stomil Olsztyn
1: 2.26
X: 3.25
2: 3.10
Kolejka 14
20 października
Wisła Puławy
Radunia Stezyca
1: 1.80
X: 3.45
2: 3.55
20 października
KKS 1925 Kalisz
Lech Poznan ll
1: 4.45
X: 3.35
2: 1.82
21 października
Stomil Olsztyn
Kotwica Kołobrzeg
1: 2.75
X: 3.10
2: 2.28
21 października
Sandecja Nowy Sącz
Polonia Bytom
1: 2.28
X: 3.00
2: 2.85
21 października
Hutnik Nowa Huta
Olimpia Elbląg
1: 2.25
X: 3.05
2: 2.85
22 października
Chojniczanka Chojnice
GKS Jastrzębie
1: 1.85
X: 3.30
2: 3.55
22 października
ŁKS Łódź II
SKRA Czestochowa
1: 2.10
X: 3.10
2: 3.10
22 października
Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz
1: 2.20
X: 3.15
2: 2.85
23 października
Pogoń Siedlce
Zaglebie II Lubin
1: 1.60
X: 3.65
2: 4.40
Kolejka 15
27 października
SKRA Czestochowa
Stal Stalowa Wola
1: 2.04
X: 3.00
2: 3.35
28 października
Polonia Bytom
Chojniczanka Chojnice
1: 2.70
X: 3.50
2: 2.15
28 października
Olimpia Elbląg
Sandecja Nowy Sącz
1: 1.98
X: 3.15
2: 3.35
28 października
Kotwica Kołobrzeg
KKS 1925 Kalisz
1: 2.12
X: 3.30
2: 3.40
28 października
Olimpia Grudziądz
Stomil Olsztyn
1: 1.98
X: 3.15
2: 3.30
29 października
Lech Poznan ll
Hutnik Nowa Huta
1: 2.95
X: 3.30
2: 2.10
29 października
Radunia Stezyca
ŁKS Łódź II
1: 2.00
X: 3.30
2: 3.10
29 października
GKS Jastrzębie
Pogoń Siedlce
1: 2.95
X: 3.80
2: 1.90
29 października
Wisła Puławy
Zaglebie II Lubin
Kolejka 16
03 listopada
Wisła Puławy
GKS Jastrzębie
1: 1.95
X: 3.30
2: 3.25
03 listopada
Polonia Bytom
Olimpia Elbląg
1: 2.00
X: 2.80
2: 3.65
04 listopada
Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce
1: 1.81
X: 3.35
2: 3.70
04 listopada
Stomil Olsztyn
SKRA Czestochowa
1: 2.43
X: 3.00
2: 2.65
04 listopada
KKS 1925 Kalisz
Olimpia Grudziądz
1: 2.35
X: 3.15
2: 2.63
04 listopada
Sandecja Nowy Sącz
Lech Poznan ll
1: 1.87
X: 3.45
2: 3.35
05 listopada
Stal Stalowa Wola
Radunia Stezyca
1: 1.95
X: 3.20
2: 3.30
05 listopada
Hutnik Nowa Huta
Kotwica Kołobrzeg
1: 2.60
X: 3.30
2: 2.55
06 listopada
ŁKS Łódź II
Zaglebie II Lubin
1: 1.65
X: 3.65
2: 4.00
Kolejka 17
10 listopada
Kotwica Kołobrzeg
Sandecja Nowy Sącz
1: 1.45
X: 3.95
2: 5.30
11 listopada
Olimpia Elbląg
Chojniczanka Chojnice
1: 1.80
X: 4.20
2: 2.71
11 listopada
Olimpia Grudziądz
Hutnik Nowa Huta
1: 1.80
X: 3.55
2: 3.45
12 listopada
Lech Poznan ll
Polonia Bytom
12 listopada
Radunia Stezyca
Stomil Olsztyn
1: 1.38
X: 4.70
2: 5.80
12 listopada
Zaglebie II Lubin
Stal Stalowa Wola
1: 2.32
X: 3.10
2: 2.70
12 listopada
GKS Jastrzębie
ŁKS Łódź II
1: 2.05
X: 3.40
2: 2.95
12 listopada
Pogoń Siedlce
Wisła Puławy
13 listopada
SKRA Czestochowa
KKS 1925 Kalisz
1: 2.25
X: 3.00
2: 2.88
Kolejka 18
18 listopada
Stal Stalowa Wola
GKS Jastrzębie
1: 2.00
X: 3.10
2: 3.25
18 listopada
Sandecja Nowy Sącz
Olimpia Grudziądz
1: 2.43
X: 3.00
2: 2.65
18 listopada
Polonia Bytom
Kotwica Kołobrzeg
1: 2.65
X: 3.15
2: 2.33
18 listopada
Chojniczanka Chojnice
Wisła Puławy
1: 1.85
X: 3.35
2: 3.45
18 listopada
Zaglebie II Lubin
Stomil Olsztyn
1: 2.00
X: 3.30
2: 3.10
19 listopada
Radunia Stezyca
KKS 1925 Kalisz
1: 2.28
X: 3.00
2: 2.85
20 listopada
ŁKS Łódź II
Pogoń Siedlce
1: 2.60
X: 3.35
2: 2.28
29 listopada
SKRA Czestochowa
Hutnik Nowa Huta
1: 2.10
X: 3.30
2: 2.85
28 lutego
Lech Poznan ll
Olimpia Elbląg
1: 2.70
X: 3.15
2: 2.32
Kolejka 19
24 listopada
Olimpia Elbląg
Kotwica Kołobrzeg
1: 2.88
X: 3.20
2: 2.15
25 listopada
Lech Poznan ll
Chojniczanka Chojnice
1: 3.40
X: 3.15
2: 1.95
25 listopada
Polonia Bytom
Olimpia Grudziądz
1: 2.25
X: 3.15
2: 2.75
25 listopada
Sandecja Nowy Sącz
SKRA Czestochowa
1: 2.55
X: 2.75
2: 2.70
25 listopada
Hutnik Nowa Huta
Radunia Stezyca
1: 2.10
X: 3.05
2: 3.10
25 listopada
KKS 1925 Kalisz
Zaglebie II Lubin
1: 1.68
X: 3.60
2: 3.90
25 listopada
Stomil Olsztyn
GKS Jastrzębie
1: 2.25
X: 3.05
2: 2.85
26 listopada
ŁKS Łódź II
Wisła Puławy
27 listopada
Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce
1: 2.55
X: 3.35
2: 2.32
Kolejka 20
02 grudnia
Chojniczanka Chojnice
ŁKS Łódź II
1: 1.80
X: 3.40
2: 3.60
02 grudnia
Zaglebie II Lubin
Hutnik Nowa Huta
1: 2.00
X: 3.30
2: 3.10
03 grudnia
Kotwica Kołobrzeg
Lech Poznan ll
1: 1.42
X: 4.10
2: 5.20
17 lutego
Polonia Bytom
SKRA Czestochowa
1: 1.79
X: 3.55
2: 3.55
05 marca
Sandecja Nowy Sącz
Radunia Stezyca
06 marca
Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg
13 marca
Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn
13 marca
GKS Jastrzębie
KKS 1925 Kalisz
20 marca
Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy
Kolejka 21
23 lutego
Polonia Bytom
Radunia Stezyca
1: 2.00
X: 3.20
2: 3.20
23 lutego
Stal Stalowa Wola
ŁKS Łódź II
24 lutego
Kotwica Kołobrzeg
Chojniczanka Chojnice
1: 1.85
X: 3.35
2: 3.45
24 lutego
Lech Poznan ll
Olimpia Grudziądz
1: 2.70
X: 3.10
2: 2.32
24 lutego
Olimpia Elbląg
SKRA Czestochowa
1: 2.23
X: 3.10
2: 2.85
24 lutego
Sandecja Nowy Sącz
Zaglebie II Lubin
1: 2.10
X: 3.30
2: 2.95
24 lutego
Hutnik Nowa Huta
GKS Jastrzębie
1: 2.00
X: 3.20
2: 3.20
24 lutego
KKS 1925 Kalisz
Pogoń Siedlce
1: 2.18
X: 3.40
2: 3.05
25 lutego
Stomil Olsztyn
Wisła Puławy
1: 2.38
X: 3.00
2: 2.70
Kolejka 22
01 marca
Pogoń Siedlce
Hutnik Nowa Huta
1: 1.78
X: 3.30
2: 3.90
02 marca
Sandecja Nowy Sącz
GKS Jastrzębie
02 marca
Polonia Bytom
Zaglebie II Lubin
02 marca
Radunia Stezyca
Olimpia Elbląg
02 marca
SKRA Czestochowa
Lech Poznan ll
02 marca
Olimpia Grudziądz
Kotwica Kołobrzeg
03 marca
Chojniczanka Chojnice
Stal Stalowa Wola
04 marca
ŁKS Łódź II
Stomil Olsztyn
04 marca
Wisła Puławy
KKS 1925 Kalisz
Kolejka 23
08 marca
Polonia Bytom
GKS Jastrzębie
1: 2.04
X: 3.20
2: 3.15
08 marca
KKS 1925 Kalisz
ŁKS Łódź II
09 marca
Sandecja Nowy Sącz
Pogoń Siedlce
09 marca
Hutnik Nowa Huta
Wisła Puławy
09 marca
Stomil Olsztyn
Stal Stalowa Wola
10 marca
Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice
1: 2.10
X: 3.15
2: 3.05
10 marca
Kotwica Kołobrzeg
SKRA Czestochowa
10 marca
Lech Poznan ll
Radunia Stezyca
1: 2.65
X: 2.95
2: 2.48
10 marca
Olimpia Elbląg
Zaglebie II Lubin
Kolejka 24
15 marca
Wisła Puławy
Sandecja Nowy Sącz
15 marca
SKRA Czestochowa
Olimpia Grudziądz
16 marca
Zaglebie II Lubin
Lech Poznan ll
17 marca
Chojniczanka Chojnice
Stomil Olsztyn
17 marca
Stal Stalowa Wola
KKS 1925 Kalisz
17 marca
Pogoń Siedlce
Polonia Bytom
17 marca
GKS Jastrzębie
Olimpia Elbląg
17 marca
Radunia Stezyca
Kotwica Kołobrzeg
18 marca
ŁKS Łódź II
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 25
22 marca
SKRA Czestochowa
Chojniczanka Chojnice
22 marca
Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg
23 marca
Olimpia Grudziądz
Radunia Stezyca
1: 2.28
X: 2.90
2: 2.95
23 marca
Sandecja Nowy Sącz
ŁKS Łódź II
23 marca
KKS 1925 Kalisz
Stomil Olsztyn
24 marca
Polonia Bytom
Wisła Puławy
24 marca
Hutnik Nowa Huta
Stal Stalowa Wola
09 kwietnia
Kotwica Kołobrzeg
Zaglebie II Lubin
10 kwietnia
Lech Poznan ll
GKS Jastrzębie
Kolejka 26
28 marca
Stal Stalowa Wola
Sandecja Nowy Sącz
28 marca
Wisła Puławy
Olimpia Elbląg
28 marca
GKS Jastrzębie
Kotwica Kołobrzeg
30 marca
Chojniczanka Chojnice
KKS 1925 Kalisz
30 marca
Stomil Olsztyn
Hutnik Nowa Huta
30 marca
ŁKS Łódź II
Polonia Bytom
30 marca
Pogoń Siedlce
Lech Poznan ll
30 marca
Zaglebie II Lubin
Olimpia Grudziądz
30 marca
Radunia Stezyca
SKRA Czestochowa
Kolejka 27
05 kwietnia
SKRA Czestochowa
Zaglebie II Lubin
05 kwietnia
Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Siedlce
05 kwietnia
Olimpia Elbląg
ŁKS Łódź II
06 kwietnia
Olimpia Grudziądz
GKS Jastrzębie
1: 2.10
X: 2.80
2: 3.40
06 kwietnia
Lech Poznan ll
Wisła Puławy
06 kwietnia
Sandecja Nowy Sącz
Stomil Olsztyn
06 kwietnia
Hutnik Nowa Huta
KKS 1925 Kalisz
07 kwietnia
Radunia Stezyca
Chojniczanka Chojnice
1: 2.15
X: 2.95
2: 3.10
07 kwietnia
Polonia Bytom
Stal Stalowa Wola
Kolejka 28
12 kwietnia
Stomil Olsztyn
Polonia Bytom
12 kwietnia
Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz
1: 2.11
X: 3.40
2: 3.20
13 kwietnia
Chojniczanka Chojnice
Hutnik Nowa Huta
13 kwietnia
KKS 1925 Kalisz
Sandecja Nowy Sącz
13 kwietnia
Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg
14 kwietnia
Wisła Puławy
Kotwica Kołobrzeg
14 kwietnia
GKS Jastrzębie
SKRA Czestochowa
14 kwietnia
Zaglebie II Lubin
Radunia Stezyca
15 kwietnia
ŁKS Łódź II
Lech Poznan ll
Kolejka 29
19 kwietnia
SKRA Czestochowa
Pogoń Siedlce
19 kwietnia
Polonia Bytom
KKS 1925 Kalisz
20 kwietnia
Olimpia Grudziądz
Wisła Puławy
1: 1.93
X: 3.45
2: 3.65
20 kwietnia
Sandecja Nowy Sącz
Hutnik Nowa Huta
21 kwietnia
Zaglebie II Lubin
Chojniczanka Chojnice
21 kwietnia
Radunia Stezyca
GKS Jastrzębie
1: 2.21
X: 3.40
2: 3.00
21 kwietnia
Kotwica Kołobrzeg
ŁKS Łódź II
21 kwietnia
Lech Poznan ll
Stal Stalowa Wola
22 kwietnia
Olimpia Elbląg
Stomil Olsztyn
Kolejka 30
26 kwietnia
Chojniczanka Chojnice
Sandecja Nowy Sącz
26 kwietnia
Pogoń Siedlce
Radunia Stezyca
1: 1.87
X: 3.60
2: 3.75
27 kwietnia
Hutnik Nowa Huta
Polonia Bytom
27 kwietnia
Stal Stalowa Wola
Kotwica Kołobrzeg
27 kwietnia
Wisła Puławy
SKRA Czestochowa
27 kwietnia
GKS Jastrzębie
Zaglebie II Lubin
27 kwietnia
KKS 1925 Kalisz
Olimpia Elbląg
29 kwietnia
Stomil Olsztyn
Lech Poznan ll
29 kwietnia
ŁKS Łódź II
Olimpia Grudziądz
1: 3.00
X: 3.10
2: 2.36
Kolejka 31
03 maja
SKRA Czestochowa
ŁKS Łódź II
03 maja
Kotwica Kołobrzeg
Stomil Olsztyn
03 maja
Polonia Bytom
Sandecja Nowy Sącz
04 maja
Radunia Stezyca
Wisła Puławy
1: 2.17
X: 3.45
2: 3.05
04 maja
Olimpia Grudziądz
Stal Stalowa Wola
04 maja
Lech Poznan ll
KKS 1925 Kalisz
04 maja
Olimpia Elbląg
Hutnik Nowa Huta
05 maja
Zaglebie II Lubin
Pogoń Siedlce
06 maja
GKS Jastrzębie
Chojniczanka Chojnice
1: 2.43
X: 3.20
2: 2.82
Kolejka 32
10 maja
Stal Stalowa Wola
SKRA Czestochowa
11 maja
Zaglebie II Lubin
Wisła Puławy
11 maja
Chojniczanka Chojnice
Polonia Bytom
1: 2.19
X: 3.45
2: 2.99
11 maja
Sandecja Nowy Sącz
Olimpia Elbląg
11 maja
Hutnik Nowa Huta
Lech Poznan ll
11 maja
KKS 1925 Kalisz
Kotwica Kołobrzeg
12 maja
Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz
12 maja
ŁKS Łódź II
Radunia Stezyca
1: 2.48
X: 3.40
2: 2.63
13 maja
Pogoń Siedlce
GKS Jastrzębie
Kolejka 33
17 maja
GKS Jastrzębie
Wisła Puławy
1: 2.33
X: 3.60
2: 2.68
17 maja
Radunia Stezyca
Stal Stalowa Wola
18 maja
Olimpia Grudziądz
KKS 1925 Kalisz
18 maja
Lech Poznan ll
Sandecja Nowy Sącz
18 maja
Olimpia Elbląg
Polonia Bytom
18 maja
Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice
19 maja
Zaglebie II Lubin
ŁKS Łódź II
19 maja
SKRA Czestochowa
Stomil Olsztyn
19 maja
Kotwica Kołobrzeg
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 34
25 maja
Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg
25 maja
Polonia Bytom
Lech Poznan ll
1: 2.35
X: 3.95
2: 2.25
25 maja
Sandecja Nowy Sącz
Kotwica Kołobrzeg
25 maja
Hutnik Nowa Huta
Olimpia Grudziądz
25 maja
Stomil Olsztyn
Radunia Stezyca
25 maja
Stal Stalowa Wola
Zaglebie II Lubin
25 maja
ŁKS Łódź II
GKS Jastrzębie
1: 4.10
X: 4.15
2: 1.68
25 maja
Wisła Puławy
Pogoń Siedlce
25 maja
KKS 1925 Kalisz
SKRA Czestochowa

Promotion Play-offs - Semi-finals

Kolejka
29 maja
KKS 1925 Kalisz
Polonia Bytom
1: 2.40
X: 3.25
2: 2.85
29 maja
Stal Stalowa Wola
Chojniczanka Chojnice
1: 2.35
X: 3.25
2: 2.90

Promotion Play-offs - Final

Kolejka finał
02 czerwca
TBC
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść