Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

POMOC DLA TYPERÓW: Porównanie drużyn (Head 2 Head) możliwe po kliknięciu w mecz z listy wyników.

Wyniki Urugwaj

Koniec
Progreso
River Plate
1: 2.00
X: 3.30
2: 3.25
Koniec
Danubio
Penarol
1: 3.62
X: 3.40
2: 1.85
Koniec
Atenas
Cerro
1: 2.83
X: 3.10
2: 2.30
Walkower
Rampla Juniors
El Tanque Sisley
Koniec
Defensor Sporting
Racing
1: 1.75
X: 3.35
2: 4.05
Koniec
Atenas
Danubio
1: 3.22
X: 3.20
2: 2.05
Walkower
El Tanque Sisley
Fenix
Koniec
River Plate
Defensor Sporting
1: 2.65
X: 3.25
2: 2.30
Koniec
Boston River
Rampla Juniors
1: 2.50
X: 3.20
2: 2.51
Koniec
Penarol
Club Atletico Torque
1: 1.85
X: 3.20
2: 4.28
Koniec
Cerro
Racing
1: 2.10
X: 3.05
2: 3.26
Koniec
Montevideo Wanderers
Progreso
1: 2.00
X: 3.25
2: 3.30
29 września 21:00
Progreso
Liverpool P.
29 września 21:00
Defensor Sporting
Montevideo Wanderers
29 września 21:00
Club Atletico Torque
Atenas
30 września 20:00
Danubio
Cerro
30 września 21:00
Fenix
Boston River
30 września 21:00
Racing
River Plate
Walkower
Nacional
El Tanque Sisley
30 września 23:00
Rampla Juniors
Penarol
Przełożony
Liverpool P.
Nacional
07 października 21:00
Danubio
Club Atletico Torque
07 października 21:00
Atenas
Rampla Juniors
07 października 21:00
Penarol
Fenix
Koniec
Villa Teresa
Sud America
1: 1.80
X: 3.55
2: 3.65
Koniec
Cerro Largo
Juventud de las Piedras
Koniec
Tacuarembo FC
Central Espanol
1: 2.80
X: 3.40
2: 2.08
Koniec
Miramar Misiones
Villa Espanola
1: 1.80
X: 3.40
2: 3.83
Koniec
Oriental
Deportivo Maldonado
1: 3.35
X: 3.20
2: 2.00
Koniec
Juventud de las Piedras
Villa Teresa
1: 1.85
X: 3.25
2: 3.75
Koniec
Deportivo Maldonado
Plaza Colonia
1: 2.30
X: 3.05
2: 2.87
Koniec
Central Espanol
Cerro Largo
1: 2.15
X: 3.25
2: 2.96
Koniec
Cerrito
Tacuarembo FC
Koniec
Sud America
Rentistas
1: 2.30
X: 3.25
2: 2.71
Koniec
Albion
Miramar Misiones
1: 1.90
X: 3.25
2: 3.61
Koniec
Villa Espanola
Oriental
1: 2.25
X: 3.25
2: 2.70
29 września 20:00
Villa Teresa
Central Espanol
29 września 20:00
Plaza Colonia
Villa Espanola
29 września 20:00
Cerro Largo
Tacuarembo FC
29 września 20:00
Rentistas
Juventud de las Piedras
29 września 20:00
Oriental
Albion
29 września 20:00
Deportivo Maldonado
Cerrito
29 września 20:00
Miramar Misiones
Sud America
06 października 20:00
Sud America
Oriental
06 października 20:00
Central Espanol
Rentistas
06 października 20:00
Juventud de las Piedras
Miramar Misiones
06 października 20:00
Tacuarembo FC
Villa Teresa
06 października 20:00
Albion
Plaza Colonia
Kupon
0
Zapisz kupon