Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

POMOC DLA TYPERÓW: Porównanie drużyn (Head 2 Head) możliwe po kliknięciu w mecz z listy wyników.

Wyniki Urugwaj

Koniec
Atenas
River Plate
1: 2.55
X: 3.10
2: 2.52
Koniec
Montevideo Wanderers
Liverpool P.
1: 1.95
X: 3.40
2: 3.29
Koniec
Boston River
Progreso
1: 2.50
X: 3.00
2: 2.65
Koniec
Club Atletico Torque
Defensor Sporting
1: 3.09
X: 3.00
2: 2.20
Koniec
Danubio
Nacional
1: 4.48
X: 3.55
2: 1.65
Koniec
Liverpool P.
Rampla Juniors
1: 1.85
X: 3.35
2: 3.68
Koniec
Cerro
Racing
1: 1.90
X: 3.20
2: 3.67
Koniec
Montevideo Wanderers
Fenix
1: 1.83
X: 3.45
2: 3.64
Koniec
Progreso
Club Atletico Torque
1: 2.65
X: 3.00
2: 2.50
Koniec
Atenas
Boston River
1: 2.25
X: 3.00
2: 3.00
Koniec
Defensor Sporting
Penarol
1: 4.00
X: 3.45
2: 1.75
Koniec
Nacional
Club Atletico Torque
1: 1.55
X: 3.70
2: 5.11
22 lipca 21:00
Liverpool P.
Cerro
Odwołany
El Tanque Sisley
Montevideo Wanderers
22 lipca 21:00
Boston River
River Plate
22 lipca 21:00
Penarol
Racing
22 lipca 21:00
Atenas
Defensor Sporting
22 lipca 21:00
Danubio
Progreso
22 lipca 21:00
Nacional
Club Atletico Torque
22 lipca 21:00
Rampla Juniors
Fenix
29 lipca 21:00
Cerro
Fenix
29 lipca 21:00
Nacional
Rampla Juniors
29 lipca 21:00
Progreso
Club Atletico Torque
29 lipca 21:00
Defensor Sporting
Danubio
Koniec
Albion
Deportivo Maldonado
1: 2.80
X: 3.05
2: 2.35
Koniec
Cerrito
Villa Espanola
1: 2.10
X: 3.30
2: 3.01
Koniec
Sud America
Plaza Colonia
1: 2.20
X: 3.15
2: 2.95
Koniec
Tacuarembo FC
Rentistas
Koniec
Cerro Largo
Villa Teresa
Koniec
Rentistas
Cerro Largo
1: 2.20
X: 3.10
2: 2.99
Koniec
Plaza Colonia
Juventud de las Piedras
Koniec
Villa Espanola
Albion
Koniec
Oriental
Central Espanol
Koniec
Miramar Misiones
Tacuarembo FC
1: 2.40
X: 3.15
2: 2.65
Koniec
Deportivo Maldonado
Sud America
Koniec
Villa Teresa
Cerrito
1: 1.75
X: 3.35
2: 4.15
21 lipca 19:00
Rentistas
Villa Teresa
21 lipca 19:00
Albion
Cerrito
21 lipca 19:00
Villa Espanola
Sud America
21 lipca 19:00
Deportivo Maldonado
Juventud de las Piedras
21 lipca 19:00
Oriental
Tacuarembo FC
21 lipca 19:00
Plaza Colonia
Central Espanol
21 lipca 19:00
Miramar Misiones
Cerro Largo
28 lipca 19:00
Juventud de las Piedras
Villa Espanola
28 lipca 19:00
Tacuarembo FC
Plaza Colonia
28 lipca 19:00
Central Espanol
Deportivo Maldonado
28 lipca 19:00
Cerro Largo
Oriental
28 lipca 19:00
Cerrito
Rentistas
Kupon
0
Zapisz kupon