Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

yes WYNIKI NA ŻYWO

Oferta dnia:
WPŁACASZ 150 ZŁ, GRASZ ZA 450 ZŁ!

Betfan: Bonus 200% od 1. depozytu do 300 zł
z kodem promocyjnym: topbonus

enlightened POMOC DLA TYPERÓW: Porównanie drużyn (Head 2 Head) możliwe po kliknięciu w mecz z listy wyników.

Wyniki Denmark

Koniec
Vejle Boldklub
Lyngby
Koniec
Randers FC
Viborg
Koniec
Broendby IF
FC Nordsjaelland
1: 2.65
X: 3.50
2: 2.40
Koniec
AGF
Silkeborg
Koniec
Hvidovre
OB
Koniec
FC Koebenhavn
FC Midtjylland
Koniec
OB
Randers FC
Koniec
Lyngby
Viborg
Koniec
Vejle Boldklub
Hvidovre
Koniec
Silkeborg
Broendby IF
Koniec
FC Nordsjaelland
FC Midtjylland
Koniec
AGF
FC Koebenhavn
25 maja 15:00
Hvidovre
Lyngby
25 maja 15:00
Randers FC
Vejle Boldklub
25 maja 15:00
Viborg
OB
26 maja 17:00
FC Midtjylland
Silkeborg
26 maja 17:00
FC Koebenhavn
FC Nordsjaelland
1: 1.83
X: 4.00
2: 3.40
26 maja 17:00
Broendby IF
AGF
1: 1.35
X: 4.85
2: 6.80
Koniec
Hilleroed
FC Helsingoer
Koniec
B 93
HB Koege
Koniec
AC Horsens
Naestved
1: 2.37
X: 3.30
2: 2.82
Koniec
Soenderjyske Fodbold
AaB
Koniec
Fredericia
Kolding IF
Koniec
Hobro
Vendsyssel FF
Koniec
Kolding IF
Hobro
Koniec
Vendsyssel FF
Soenderjyske Fodbold
Koniec
AaB
Fredericia
Koniec
AC Horsens
B 93
1: 1.72
X: 3.95
2: 4.10
Koniec
Naestved
Hilleroed
1: 2.78
X: 3.45
2: 2.31
Koniec
HB Koege
FC Helsingoer
24 maja 19:00
Hobro
Soenderjyske Fodbold
1: 4.45
X: 3.80
2: 1.69
24 maja 19:00
Kolding IF
AaB
1: 2.47
X: 3.50
2: 2.57
24 maja 19:00
Vendsyssel FF
Fredericia
1: 2.04
X: 3.80
2: 3.10
24 maja 19:00
Hilleroed
AC Horsens
1: 1.73
X: 3.80
2: 4.20
26 maja 14:00
HB Koege
Naestved
1: 3.00
X: 3.60
2: 2.09
26 maja 14:00
FC Helsingoer
B 93
01 czerwca 15:00
AC Horsens
HB Koege
01 czerwca 15:00
B 93
Hilleroed
01 czerwca 15:00
Naestved
FC Helsingoer
02 czerwca 15:00
AaB
Vendsyssel FF
02 czerwca 15:00
Fredericia
Hobro
02 czerwca 15:00
Soenderjyske Fodbold
Kolding IF
Koniec
FA 2000
Thisted
1: 1.90
X: 3.35
2: 3.50
Koniec
Fremad Amager
Brabrand
1: 1.50
X: 3.90
2: 5.30
Koniec
Skive
HIK
1: 1.94
X: 3.30
2: 3.45
Koniec
Middelfart
Nykoebing FC
1: 1.39
X: 4.25
2: 6.40
Koniec
Aarhus Fremad
AB
1: 1.87
X: 3.30
2: 3.65
Koniec
Esbjerg fB
FC Roskilde
1: 1.63
X: 3.90
2: 4.15
Koniec
AB
Nykoebing FC
1: 1.71
X: 3.70
2: 3.90
Koniec
FA 2000
Fremad Amager
1: 2.70
X: 3.20
2: 2.33
Koniec
Brabrand
Skive
1: 3.40
X: 3.40
2: 1.92
Koniec
FC Roskilde
Middelfart
1: 2.15
X: 3.30
2: 2.94
Koniec
Aarhus Fremad
Esbjerg fB
1: 2.71
X: 3.20
2: 2.33
Koniec
Thisted
HIK
1: 2.39
X: 3.50
2: 2.47
24 maja 18:30
Middelfart
Esbjerg fB
1: 3.45
X: 3.40
2: 1.90
24 maja 18:30
Nykoebing FC
Aarhus Fremad
1: 6.90
X: 4.95
2: 1.31
24 maja 19:00
AB
FC Roskilde
1: 3.35
X: 3.35
2: 1.94
25 maja 14:00
Fremad Amager
Thisted
1: 1.82
X: 3.55
2: 3.60
25 maja 14:00
HIK
Brabrand
1: 2.12
X: 3.45
2: 2.87
25 maja 14:00
Skive
FA 2000
1: 1.74
X: 3.45
2: 4.05
31 maja 18:00
Aarhus Fremad
Middelfart
31 maja 19:00
FC Roskilde
Nykoebing FC
31 maja 19:00
Esbjerg fB
AB
01 czerwca 14:00
HIK
Skive
01 czerwca 14:00
Brabrand
Fremad Amager
02 czerwca 14:00
Thisted
FA 2000
Koniec
Frem
Holbæk B&I
1: 1.47
X: 3.85
2: 6.00
Koniec
Ishoej IF
VSK Aarhus
1: 2.29
X: 3.35
2: 2.65
Koniec
Vejgaard B
Vanloese IF
1: 1.96
X: 3.40
2: 3.25
Koniec
SfB-Oure FA
Holstebro Boldklub
1: 3.25
X: 3.55
2: 1.92
Koniec
Young Boys FD
IF Lyseng
1: 2.55
X: 3.45
2: 2.33
Koniec
Avarta
Naesby
Koniec
IF Lyseng
Vejgaard B
1: 2.23
X: 3.50
2: 2.65
Koniec
Vanloese IF
Holstebro Boldklub
1: 2.46
X: 3.35
2: 2.46
Koniec
VSK Aarhus
Avarta
Koniec
Frem
Ishoej IF
1: 1.87
X: 3.35
2: 3.60
Koniec
Naesby
Holbæk B&I
Koniec
Young Boys FD
SfB-Oure FA
1: 1.56
X: 3.80
2: 4.85
24 maja 19:00
Holstebro Boldklub
Young Boys FD
24 maja 19:00
Holbæk B&I
Frem
25 maja 13:00
Vejgaard B
SfB-Oure FA
25 maja 13:00
Vanloese IF
IF Lyseng
25 maja 13:30
VSK Aarhus
Ishoej IF
1: 2.37
X: 3.45
2: 2.51
25 maja 14:00
Naesby
Avarta
01 czerwca 13:00
IF Lyseng
Holstebro Boldklub
01 czerwca 13:00
Ishoej IF
Naesby
01 czerwca 14:00
SfB-Oure FA
Vanloese IF
01 czerwca 14:00
Young Boys FD
Vejgaard B
01 czerwca 14:00
Frem
VSK Aarhus
02 czerwca 13:00
Avarta
Holbæk B&I
Koniec
AGF
Broendby IF
1: 5.50
X: 4.05
2: 1.47
Koniec
Kolding IF
FC Nordsjaelland
Koniec
Fortuna Hjoerring
HB Koege
1: 2.80
X: 3.15
2: 2.29
Koniec
Broendby IF
HB Koege
1: 2.25
X: 3.10
2: 2.90
Koniec
Kolding IF
Fortuna Hjoerring
1: 4.30
X: 3.35
2: 1.72
Koniec
FC Nordsjaelland
AGF
Koniec
AGF
Fortuna Hjoerring
1: 3.05
X: 3.30
2: 2.08
Koniec
Broendby IF
Kolding IF
1: 1.21
X: 5.20
2: 11.50
Koniec
HB Koege
FC Nordsjaelland
Koniec
HB Koege
Broendby IF
1: 2.56
X: 3.05
2: 2.56
Koniec
AGF
FC Nordsjaelland
Koniec
Fortuna Hjoerring
Kolding IF
1: 1.39
X: 3.95
2: 7.30
25 maja 13:00
Kolding IF
HB Koege
1: 6.60
X: 3.90
2: 1.42
25 maja 15:30
FC Nordsjaelland
Fortuna Hjoerring
1: 1.84
X: 3.25
2: 3.85
26 maja 13:00
Broendby IF
AGF
08 czerwca 13:00
AGF
HB Koege
08 czerwca 15:00
Fortuna Hjoerring
Broendby IF
09 czerwca 13:00
FC Nordsjaelland
Kolding IF
15 czerwca 14:00
HB Koege
Fortuna Hjoerring
15 czerwca 14:00
Kolding IF
AGF
15 czerwca 14:00
Broendby IF
FC Nordsjaelland
Koniec
Sundby
Varde
Koniec
ASA W
NIF HG
Koniec
B 93
Sundby
Koniec
Østerbro IF
Odense Q
Koniec
Østerbro IF
Sundby
Koniec
Odense Q
B 93
Koniec
Varde
NIF HG
Koniec
ASA W
BSF W
Koniec
NIF HG
BSF W
Koniec
B 93
Østerbro IF
Koniec
ASA W
Varde
Koniec
Sundby
Odense Q
Koniec
FC Koebenhavn
Vejle Boldklub
1: 1.35
X: 4.80
2: 8.25
Koniec
AaB
Viborg
1: 3.15
X: 3.35
2: 2.20
Koniec
Soenderjyske Fodbold
Silkeborg
1: 3.60
X: 3.40
2: 2.00
Koniec
FC Nordsjaelland
Aarhus Fremad
1: 1.15
X: 7.25
2: 15.25
Koniec
Viborg
AaB
1: 1.85
X: 3.55
2: 4.05
Koniec
Silkeborg
Soenderjyske Fodbold
1: 1.62
X: 4.25
2: 4.75
Koniec
Vejle Boldklub
FC Koebenhavn
1: 5.50
X: 3.80
2: 1.60
Koniec
Silkeborg
AaB
1: 2.27
X: 3.35
2: 3.00
Koniec
FC Nordsjaelland
FC Koebenhavn
1: 2.46
X: 3.35
2: 2.75
Koniec
AaB
Silkeborg
1: 2.39
X: 3.35
2: 2.85
Koniec
FC Koebenhavn
FC Nordsjaelland
1: 1.69
X: 3.85
2: 4.60
Koniec
AaB
FC Koebenhavn
Koniec
ASA W
Fortuna Hjoerring
Koniec
HIK W
NIF HG
Koniec
Vejle W
Dalum/Naesby
Koniec
HB Koege
FC Nordsjaelland
Po dogrywce
NIF HG
B 93
Koniec
Fortuna Hjoerring
AGF
Koniec
Dalum/Naesby
FC Nordsjaelland
Koniec
Kolding IF
Broendby IF
Koniec
AGF
Broendby IF
Koniec
FC Nordsjaelland
NIF HG
Koniec
Broendby IF
AGF
Koniec
NIF HG
FC Nordsjaelland
Koniec
FC Nordsjaelland U17
FC Koebenhavn U17
Koniec
Silkeborg U17
OB U17
Koniec
FC Koebenhavn U17
AaB U17
Koniec
Soenderjyske Fodbold U17
Silkeborg U17
Koniec
AC Horsens U17
FC Koebenhavn U17
Koniec
Vejle U17
FC Midtjylland U17
Koniec
Esbjerg U17
FC Nordsjaelland U17
Po karnych
AGF U17
Randers Freja U17
Koniec
FC Koebenhavn U17
Vejle U17
Koniec
Randers Freja U17
Esbjerg U17
Koniec
FC Midtjylland U17
Broendby U17
Koniec
AGF U17
Soenderjyske Fodbold U17
25 maja 13:00
AGF U17
Lyngby U17
25 maja 15:00
Broendby U17
Randers Freja U17
01 czerwca 12:30
OB U17
AaB U17
01 czerwca 13:00
Lyngby U17
Randers Freja U17
01 czerwca 13:00
Broendby U17
AGF U17
04 czerwca 15:30
FC Koebenhavn U17
Lyngby U17
08 czerwca 13:00
Vejle U17
Lyngby U17
08 czerwca 14:15
Esbjerg U17
FC Midtjylland U17
08 czerwca 14:45
Soenderjyske Fodbold U17
FC Koebenhavn U17
08 czerwca 15:00
OB U17
FC Nordsjaelland U17
08 czerwca 15:15
AaB U17
Silkeborg U17
12 czerwca 16:00
FC Nordsjaelland U17
FC Midtjylland U17
Odwołany
AaB Reserves
Viborg Reserves
Odwołany
Soenderjyske Fodbold Reserves
FC Midtjylland Reserves
Odwołany
Esbjerg Reserves
Vejle Boldklub Reserves
Odwołany
FC Nordsjaelland Reserves
Broendby Reserves
Odwołany
Silkeborg Reserves
Hobro Reserves
Odwołany
AC Horsens Reserves
Randers FC Reserves
Odwołany
Lyngby Reserves
FC Koebenhavn Reserves
Odwołany
Vejle Boldklub Reserves
AGF Reserves
Odwołany
Soenderjyske Fodbold Reserves
Esbjerg Reserves
Odwołany
Viborg Reserves
Randers FC Reserves
Odwołany
FC Nordsjaelland Reserves
FC Koebenhavn Reserves
Odwołany
Silkeborg Reserves
Viborg Reserves
Koniec
AGF U19
Randers Freja U19
Koniec
AC Horsens U19
FC Koebenhavn U19
Po karnych
Soenderjyske Fodbold U19
Silkeborg U19
Koniec
Esbjerg U19
FC Nordsjaelland U19
Koniec
Vejle U19
FC Midtjylland U19
Koniec
FC Koebenhavn U19
Randers Freja U19
Koniec
Randers Freja U19
Esbjerg U19
18 maja 13:00
Lyngby U19
OB U19
Koniec
FC Midtjylland U19
Broendby U19
Koniec
AaB U19
FC Nordsjaelland U19
Po karnych
AGF U19
Soenderjyske Fodbold U19
Koniec
AGF U19
Vejle U19
25 maja 12:30
Broendby U19
Randers Freja U19
25 maja 13:00
AC Horsens U19
AGF U19
25 maja 13:00
AaB U19
Silkeborg U19
25 maja 13:00
OB U19
FC Nordsjaelland U19
25 maja 13:00
Vejle U19
Lyngby U19
01 czerwca 12:30
OB U19
AaB U19
01 czerwca 12:30
Soenderjyske Fodbold U19
FC Koebenhavn U19
01 czerwca 13:00
FC Nordsjaelland U19
Broendby U19
01 czerwca 13:00
Esbjerg U19
FC Midtjylland U19
04 czerwca 13:00
FC Koebenhavn U19
Vejle U19
Koniec
Vordingborg IF
KFUM.s BK
Koniec
Fredericia KFUM
Vildbjerg
Koniec
Frederiksværk
Raklev
Koniec
AaB
Fortuna Hjoerring II
Koniec
KFUM.s BK
Skovlunde IF II
Koniec
FB
Vordingborg IF
Koniec
Hillerød
Frederiksværk
Koniec
Raklev
Birkerød Skjold
Koniec
Mejrup GU
Aalborg Freja
Koniec
Skovbakken II
Fredericia KFUM
Koniec
Vildbjerg
AaB
Koniec
Fortuna Hjoerring II
Esbjerg fB
Koniec
FC Vestsjaelland
AaB
Koniec
Viborg
Randers FC
Koniec
Hvidovre
FC Midtjylland
Koniec
Fremad Amager
Broendby IF
Koniec
FC Midtjylland
FC Vestsjaelland
Koniec
Randers FC
Fremad Amager
Koniec
AaB
Hvidovre
Koniec
Broendby IF
Viborg
Koniec
Broendby IF
Hvidovre
Koniec
AaB
Viborg
Koniec
Hvidovre
Viborg
Koniec
AaB
Broendby IF
Koniec
B 93
NIF HG
Koniec
Odense Q
Østerbro IF
Koniec
AaB
FC THY-Thisted Q
Koniec
FC THY-Thisted Q
Odense Q
Koniec
NIF HG
AaB
Koniec
Østerbro IF
B 93
Koniec
FC THY-Thisted Q
NIF HG
Koniec
Odense Q
B 93
Koniec
Østerbro IF
AaB
Koniec
NIF HG
Østerbro IF
Koniec
AaB
Odense Q
Koniec
B 93
FC THY-Thisted Q
25 maja 16:00
Odense Q
NIF HG
26 maja 13:00
AaB
B 93
26 maja 13:00
FC THY-Thisted Q
Østerbro IF
08 czerwca 12:00
FC THY-Thisted Q
AaB
08 czerwca 14:00
NIF HG
B 93
08 czerwca 14:30
Østerbro IF
Odense Q
15 czerwca 14:00
AaB
NIF HG
15 czerwca 14:00
Odense Q
FC THY-Thisted Q
15 czerwca 14:00
B 93
Østerbro IF
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść