Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

Tasmania Premier League 2019

Kolejka 1
01 marca
Olympia FC
South Hobart
1: 2.66
X: 4.25
2: 2.00
22 kwietnia
Clarence United
Riverside Olympic
22 kwietnia
Hobart Zebras
Devonport City
22 kwietnia
Kingborough Lions
Launceston City
Kolejka 2
06 marca
Kingborough Lions
South Hobart
1: 1.06
X: 10.00
2: 14.77
07 marca
Hobart Zebras
Clarence United
1: 1.01
X: 11.75
2: 27.85
09 marca
Devonport City
Olympia FC
1: 1.60
X: 4.65
2: 3.69
09 marca
Riverside Olympic
Glenorchy Knights
1: 3.30
X: 4.85
2: 1.66
Kolejka 3
11 marca
South Hobart
Hobart Zebras
1: 1.75
X: 4.15
2: 3.35
13 marca
Launceston City
Devonport City
1: 4.74
X: 4.75
2: 1.45
13 marca
Kingborough Lions
Clarence United
1: 1.20
X: 7.00
2: 7.41
13 marca
Glenorchy Knights
Olympia FC
1: 2.96
X: 4.30
2: 1.85
Kolejka 4
16 marca
Devonport City
Glenorchy Knights
1: 1.08
X: 9.00
2: 13.50
16 marca
Kingborough Lions
Riverside Olympic
1: 1.20
X: 6.50
2: 8.07
16 marca
Launceston City
South Hobart
1: 4.15
X: 4.45
2: 1.55
03 kwietnia
Olympia FC
Clarence United
Kolejka 5
17 marca
Hobart Zebras
Olympia FC
1: 2.00
X: 3.85
2: 2.85
20 marca
Clarence United
Glenorchy Knights
1: 22.85
X: 11.50
2: 1.02
20 marca
Launceston City
Riverside Olympic
1: 1.22
X: 6.50
2: 7.27
13 kwietnia
Devonport City
Kingborough Lions
Kolejka 6
23 marca
Riverside Olympic
Devonport City
23 marca
Clarence United
South Hobart
23 marca
Launceston City
Glenorchy Knights
23 marca
Kingborough Lions
Hobart Zebras
Kolejka 7
29 marca
Glenorchy Knights
South Hobart
30 marca
Hobart Zebras
Launceston City
30 marca
Olympia FC
Riverside Olympic
30 marca
Devonport City
Clarence United
Kolejka 8
05 kwietnia
Glenorchy Knights
Kingborough Lions
06 kwietnia
Launceston City
Olympia FC
06 kwietnia
Riverside Olympic
Hobart Zebras
07 kwietnia
South Hobart
Devonport City
Kolejka 9
10 kwietnia
Kingborough Lions
Olympia FC
13 kwietnia
Clarence United
Launceston City
13 kwietnia
Riverside Olympic
South Hobart
14 kwietnia
Hobart Zebras
Glenorchy Knights
Kolejka 10
25 kwietnia
Hobart Zebras
South Hobart
25 kwietnia
Glenorchy Knights
Olympia FC
27 kwietnia
Kingborough Lions
Clarence United
27 kwietnia
Devonport City
Launceston City
Kolejka 11
04 maja
Devonport City
Hobart Zebras
04 maja
Clarence United
Riverside Olympic
04 maja
Launceston City
Kingborough Lions
05 maja
South Hobart
Olympia FC
Kolejka 12
18 maja
Hobart Zebras
Clarence United
18 maja
Glenorchy Knights
Riverside Olympic
18 maja
Olympia FC
Devonport City
19 maja
South Hobart
Kingborough Lions
Kolejka 13
31 maja
Glenorchy Knights
Clarence United
01 czerwca
Riverside Olympic
Launceston City
01 czerwca
Kingborough Lions
Devonport City
02 czerwca
Olympia FC
Hobart Zebras
Kolejka 14
08 czerwca
Riverside Olympic
Kingborough Lions
08 czerwca
Glenorchy Knights
Devonport City
08 czerwca
Clarence United
Olympia FC
09 czerwca
South Hobart
Launceston City
Kolejka 15
14 czerwca
Hobart Zebras
Kingborough Lions
15 czerwca
Clarence United
South Hobart
15 czerwca
Glenorchy Knights
Launceston City
15 czerwca
Devonport City
Riverside Olympic
Kolejka 16
22 czerwca
Launceston City
Hobart Zebras
22 czerwca
Clarence United
Devonport City
22 czerwca
Olympia FC
Riverside Olympic
23 czerwca
South Hobart
Glenorchy Knights
Kolejka 17
29 czerwca
Glenorchy Knights
Kingborough Lions
29 czerwca
Launceston City
Olympia FC
29 czerwca
Devonport City
South Hobart
30 czerwca
Hobart Zebras
Riverside Olympic
Kolejka 18
05 lipca
Glenorchy Knights
Hobart Zebras
06 lipca
Kingborough Lions
Olympia FC
06 lipca
Launceston City
Clarence United
06 lipca
Riverside Olympic
South Hobart
Kolejka 19
12 lipca
Olympia FC
Glenorchy Knights
13 lipca
Launceston City
Devonport City
13 lipca
Clarence United
Kingborough Lions
14 lipca
South Hobart
Hobart Zebras
Kolejka 20
19 lipca
Olympia FC
South Hobart
20 lipca
Kingborough Lions
Launceston City
20 lipca
Riverside Olympic
Clarence United
21 lipca
Hobart Zebras
Devonport City
Kolejka 21
27 lipca
Devonport City
Olympia FC
27 lipca
Clarence United
Hobart Zebras
27 lipca
Riverside Olympic
Glenorchy Knights
28 lipca
South Hobart
Kingborough Lions
Kolejka 22
03 sierpnia
Devonport City
Kingborough Lions
03 sierpnia
Glenorchy Knights
Clarence United
03 sierpnia
Riverside Olympic
Launceston City
04 sierpnia
Olympia FC
Hobart Zebras
Kolejka 23
10 sierpnia
Riverside Olympic
Kingborough Lions
10 sierpnia
Devonport City
Glenorchy Knights
10 sierpnia
Launceston City
South Hobart
10 sierpnia
Olympia FC
Clarence United
Kolejka 24
16 sierpnia
Kingborough Lions
Hobart Zebras
17 sierpnia
Devonport City
Riverside Olympic
17 sierpnia
Glenorchy Knights
Launceston City
18 sierpnia
South Hobart
Clarence United
Kolejka 25
24 sierpnia
Hobart Zebras
Glenorchy Knights
24 sierpnia
Olympia FC
Kingborough Lions
24 sierpnia
Clarence United
Launceston City
25 sierpnia
South Hobart
Riverside Olympic
Kolejka 26
31 sierpnia
Riverside Olympic
Olympia FC
31 sierpnia
Launceston City
Hobart Zebras
01 września
Clarence United
Devonport City
01 września
South Hobart
Glenorchy Knights
Kolejka 27
07 września
Olympia FC
Launceston City
07 września
South Hobart
Devonport City
07 września
Hobart Zebras
Riverside Olympic
07 września
Kingborough Lions
Glenorchy Knights

Victorian 2019

Kolejka 1
14 lutego
Heidelberg United
Pascoe Vale SC
1: 1.70
X: 3.75
2: 3.72
15 lutego
Bentleigh Greens
South Melbourne
1: 1.60
X: 3.95
2: 4.07
15 lutego
Dandenong City
Avondale Heights
1: 3.36
X: 3.70
2: 1.80
15 lutego
Oakleigh Cannons
Melbourne Knights
1: 1.65
X: 3.95
2: 3.78
16 lutego
Port Melbourne Sharks SC
Kingston City
1: 2.40
X: 3.35
2: 2.45
16 lutego
Altona Magic
Green Gully Cavaliers
1: 2.30
X: 3.40
2: 2.53
16 lutego
Dandenong Thunder SC
Hume City FC
1: 2.25
X: 3.40
2: 2.60
Kolejka 2
22 lutego
Hume City FC
Oakleigh Cannons
1: 2.30
X: 3.40
2: 2.53
22 lutego
Melbourne Knights
Altona Magic
1: 2.00
X: 3.40
2: 3.04
22 lutego
Pascoe Vale SC
Bentleigh Greens
1: 3.36
X: 3.50
2: 1.85
22 lutego
South Melbourne
Dandenong City
1: 1.50
X: 4.20
2: 4.57
23 lutego
Green Gully Cavaliers
Heidelberg United
1: 3.99
X: 3.75
2: 1.65
23 lutego
Avondale Heights
Port Melbourne Sharks SC
1: 1.55
X: 3.95
2: 4.44
25 lutego
Kingston City
Dandenong Thunder SC
1: 1.70
X: 3.75
2: 3.72
Kolejka 3
01 marca
Bentleigh Greens
Green Gully Cavaliers
1: 1.55
X: 4.00
2: 4.38
01 marca
Dandenong City
Pascoe Vale SC
1: 3.45
X: 3.75
2: 1.80
01 marca
Oakleigh Cannons
Dandenong Thunder SC
1: 1.85
X: 3.65
2: 3.24
02 marca
Avondale Heights
Kingston City
1: 1.60
X: 4.10
2: 3.93
02 marca
Port Melbourne Sharks SC
South Melbourne
1: 2.42
X: 3.40
2: 2.40
02 marca
Heidelberg United
Melbourne Knights
1: 1.70
X: 3.70
2: 3.77
02 marca
Altona Magic
Hume City FC
1: 2.80
X: 3.45
2: 2.10
Kolejka 4
08 marca
Melbourne Knights
Bentleigh Greens
1: 4.21
X: 4.15
2: 1.55
08 marca
Pascoe Vale SC
Port Melbourne Sharks SC
1: 2.25
X: 3.30
2: 2.66
09 marca
Green Gully Cavaliers
Dandenong City
1: 1.60
X: 3.80
2: 4.25
09 marca
Avondale Heights
South Melbourne
1: 1.65
X: 4.00
2: 3.74
09 marca
Dandenong Thunder SC
Altona Magic
1: 2.00
X: 3.80
2: 2.87
09 marca
Hume City FC
Heidelberg United
1: 2.70
X: 3.30
2: 2.30
11 marca
Kingston City
Oakleigh Cannons
1: 2.20
X: 3.55
2: 2.58
Kolejka 5
15 marca
Bentleigh Greens
Hume City FC
1: 1.60
X: 3.65
2: 4.45
15 marca
Dandenong City
Melbourne Knights
1: 3.00
X: 3.60
2: 1.95
15 marca
Port Melbourne Sharks SC
Green Gully Cavaliers
1: 2.45
X: 3.35
2: 2.40
16 marca
Avondale Heights
Pascoe Vale SC
1: 1.50
X: 4.20
2: 4.57
16 marca
Heidelberg United
Dandenong Thunder SC
1: 1.45
X: 4.30
2: 4.97
16 marca
Altona Magic
Oakleigh Cannons
1: 2.40
X: 3.35
2: 2.45
18 marca
Kingston City
South Melbourne
1: 2.47
X: 3.65
2: 2.25
Kolejka 6
22 marca
Hume City FC
Dandenong City
22 marca
Oakleigh Cannons
Heidelberg United
22 marca
Pascoe Vale SC
South Melbourne
22 marca
Melbourne Knights
Port Melbourne Sharks SC
23 marca
Kingston City
Altona Magic
23 marca
Dandenong Thunder SC
Bentleigh Greens
23 marca
Green Gully Cavaliers
Avondale Heights
Kolejka 7
29 marca
Pascoe Vale SC
Kingston City
29 marca
Bentleigh Greens
Oakleigh Cannons
29 marca
Dandenong City
Dandenong Thunder SC
29 marca
Port Melbourne Sharks SC
Hume City FC
30 marca
Avondale Heights
Melbourne Knights
30 marca
Heidelberg United
Altona Magic
31 marca
South Melbourne
Green Gully Cavaliers
Kolejka 8
05 kwietnia
Melbourne Knights
South Melbourne
05 kwietnia
Dandenong City
Oakleigh Cannons
06 kwietnia
Heidelberg United
Kingston City
06 kwietnia
Green Gully Cavaliers
Pascoe Vale SC
06 kwietnia
Altona Magic
Bentleigh Greens
06 kwietnia
Hume City FC
Avondale Heights
06 kwietnia
Dandenong Thunder SC
Port Melbourne Sharks SC
Kolejka 9
12 kwietnia
Dandenong City
Altona Magic
12 kwietnia
Pascoe Vale SC
Melbourne Knights
13 kwietnia
Heidelberg United
Bentleigh Greens
13 kwietnia
Port Melbourne Sharks SC
Oakleigh Cannons
13 kwietnia
Avondale Heights
Dandenong Thunder SC
14 kwietnia
South Melbourne
Hume City FC
15 kwietnia
Kingston City
Green Gully Cavaliers
Kolejka 10
25 kwietnia
Altona Magic
Port Melbourne Sharks SC
26 kwietnia
Melbourne Knights
Green Gully Cavaliers
27 kwietnia
Avondale Heights
Oakleigh Cannons
27 kwietnia
Hume City FC
Pascoe Vale SC
27 kwietnia
Heidelberg United
Dandenong City
27 kwietnia
Dandenong Thunder SC
South Melbourne
29 kwietnia
Kingston City
Bentleigh Greens
Kolejka 11
03 maja
Melbourne Knights
Kingston City
03 maja
Pascoe Vale SC
Dandenong Thunder SC
03 maja
Bentleigh Greens
Dandenong City
04 maja
Green Gully Cavaliers
Hume City FC
04 maja
Avondale Heights
Altona Magic
04 maja
Heidelberg United
Port Melbourne Sharks SC
05 maja
South Melbourne
Oakleigh Cannons
Kolejka 12
10 maja
Bentleigh Greens
Port Melbourne Sharks SC
10 maja
Dandenong City
Kingston City
10 maja
Oakleigh Cannons
Pascoe Vale SC
11 maja
Hume City FC
Melbourne Knights
11 maja
Heidelberg United
Avondale Heights
11 maja
Altona Magic
South Melbourne
11 maja
Dandenong Thunder SC
Green Gully Cavaliers
Kolejka 13
17 maja
Melbourne Knights
Dandenong Thunder SC
17 maja
Pascoe Vale SC
Altona Magic
17 maja
Dandenong City
Port Melbourne Sharks SC
18 maja
Heidelberg United
South Melbourne
18 maja
Avondale Heights
Bentleigh Greens
18 maja
Green Gully Cavaliers
Oakleigh Cannons
20 maja
Kingston City
Hume City FC
Kolejka 14
24 maja
Pascoe Vale SC
Heidelberg United
24 maja
Melbourne Knights
Oakleigh Cannons
25 maja
Hume City FC
Dandenong Thunder SC
25 maja
Avondale Heights
Dandenong City
25 maja
Green Gully Cavaliers
Altona Magic
26 maja
South Melbourne
Bentleigh Greens
27 maja
Kingston City
Port Melbourne Sharks SC
Kolejka 15
31 maja
Bentleigh Greens
Pascoe Vale SC
31 maja
Oakleigh Cannons
Hume City FC
31 maja
Dandenong City
South Melbourne
01 czerwca
Dandenong Thunder SC
Kingston City
01 czerwca
Altona Magic
Melbourne Knights
01 czerwca
Heidelberg United
Green Gully Cavaliers
01 czerwca
Port Melbourne Sharks SC
Avondale Heights
Kolejka 16
07 czerwca
Pascoe Vale SC
Dandenong City
07 czerwca
Melbourne Knights
Heidelberg United
08 czerwca
Green Gully Cavaliers
Bentleigh Greens
08 czerwca
Hume City FC
Altona Magic
08 czerwca
Kingston City
Avondale Heights
08 czerwca
Dandenong Thunder SC
Oakleigh Cannons
09 czerwca
South Melbourne
Port Melbourne Sharks SC
Kolejka 17
14 czerwca
Oakleigh Cannons
Kingston City
14 czerwca
Dandenong City
Green Gully Cavaliers
15 czerwca
Heidelberg United
Hume City FC
15 czerwca
Altona Magic
Dandenong Thunder SC
15 czerwca
Port Melbourne Sharks SC
Pascoe Vale SC
15 czerwca
Bentleigh Greens
Melbourne Knights
16 czerwca
South Melbourne
Avondale Heights
Kolejka 18
21 czerwca
Melbourne Knights
Dandenong City
21 czerwca
Pascoe Vale SC
Avondale Heights
21 czerwca
Oakleigh Cannons
Altona Magic
21 czerwca
Hume City FC
Bentleigh Greens
22 czerwca
Green Gully Cavaliers
Port Melbourne Sharks SC
22 czerwca
Dandenong Thunder SC
Heidelberg United
23 czerwca
South Melbourne
Kingston City
Kolejka 19
28 czerwca
Bentleigh Greens
Dandenong Thunder SC
28 czerwca
Dandenong City
Hume City FC
29 czerwca
Altona Magic
Kingston City
29 czerwca
Heidelberg United
Oakleigh Cannons
29 czerwca
Port Melbourne Sharks SC
Melbourne Knights
29 czerwca
Avondale Heights
Green Gully Cavaliers
30 czerwca
South Melbourne
Pascoe Vale SC
Kolejka 20
05 lipca
Melbourne Knights
Avondale Heights
05 lipca
Oakleigh Cannons
Bentleigh Greens
06 lipca
Green Gully Cavaliers
South Melbourne
06 lipca
Dandenong Thunder SC
Dandenong City
06 lipca
Altona Magic
Heidelberg United
06 lipca
Hume City FC
Port Melbourne Sharks SC
08 lipca
Kingston City
Pascoe Vale SC
Kolejka 21
12 lipca
Bentleigh Greens
Altona Magic
13 lipca
Avondale Heights
Hume City FC
13 lipca
Pascoe Vale SC
Green Gully Cavaliers
13 lipca
Port Melbourne Sharks SC
Dandenong Thunder SC
13 lipca
Oakleigh Cannons
Dandenong City
14 lipca
South Melbourne
Melbourne Knights
15 lipca
Kingston City
Heidelberg United
Kolejka 22
19 lipca
Bentleigh Greens
Heidelberg United
19 lipca
Oakleigh Cannons
Port Melbourne Sharks SC
19 lipca
Melbourne Knights
Pascoe Vale SC
20 lipca
Green Gully Cavaliers
Kingston City
20 lipca
Hume City FC
South Melbourne
20 lipca
Altona Magic
Dandenong City
20 lipca
Dandenong Thunder SC
Avondale Heights
Kolejka 23
26 lipca
Pascoe Vale SC
Hume City FC
26 lipca
Bentleigh Greens
Kingston City
26 lipca
Dandenong City
Heidelberg United
27 lipca
Green Gully Cavaliers
Melbourne Knights
27 lipca
Port Melbourne Sharks SC
Altona Magic
27 lipca
Oakleigh Cannons
Avondale Heights
28 lipca
South Melbourne
Dandenong Thunder SC
Kolejka 24
02 sierpnia
Dandenong City
Bentleigh Greens
02 sierpnia
Oakleigh Cannons
South Melbourne
03 sierpnia
Hume City FC
Green Gully Cavaliers
03 sierpnia
Dandenong Thunder SC
Pascoe Vale SC
03 sierpnia
Port Melbourne Sharks SC
Heidelberg United
03 sierpnia
Altona Magic
Avondale Heights
05 sierpnia
Kingston City
Melbourne Knights
Kolejka 25
16 sierpnia
Pascoe Vale SC
Oakleigh Cannons
17 sierpnia
Port Melbourne Sharks SC
Bentleigh Greens
17 sierpnia
Avondale Heights
Heidelberg United
17 sierpnia
Green Gully Cavaliers
Dandenong Thunder SC
18 sierpnia
South Melbourne
Altona Magic
18 sierpnia
Melbourne Knights
Hume City FC
19 sierpnia
Kingston City
Dandenong City
Kolejka 26
25 sierpnia
Bentleigh Greens
Avondale Heights
25 sierpnia
Oakleigh Cannons
Green Gully Cavaliers
25 sierpnia
Port Melbourne Sharks SC
Dandenong City
25 sierpnia
Altona Magic
Pascoe Vale SC
25 sierpnia
Dandenong Thunder SC
Melbourne Knights
25 sierpnia
South Melbourne
Heidelberg United
25 sierpnia
Hume City FC
Kingston City

Northern New South Wales 2019

Kolejka 1
07 marca
Charlestown City Blues
Newcastle Jets Youth
1: 2.00
X: 3.85
2: 2.85
08 marca
Weston Workers
Hamilton Olympic
1: 4.49
X: 3.80
2: 1.60
09 marca
Adamstown Rosebud FC
Valentine Phoenix
1: 2.15
X: 3.60
2: 2.72
09 marca
Lambton Jaffas FC
Lake Macquarie
1: 1.60
X: 3.95
2: 4.29
10 marca
Broadmeadow Magic
Edgeworth Eagles
1: 2.45
X: 3.40
2: 2.45
Kolejka 2
15 marca
Edgeworth Eagles
Charlestown City Blues
1: 1.30
X: 5.25
2: 6.60
16 marca
Adamstown Rosebud FC
Weston Workers
1: 2.30
X: 3.65
2: 2.49
16 marca
Maitland
Valentine Phoenix
1: 1.35
X: 4.65
2: 6.44
16 marca
Hamilton Olympic
Lambton Jaffas FC
1: 2.20
X: 3.45
2: 2.73
16 marca
Lake Macquarie
Broadmeadow Magic
1: 4.15
X: 4.20
2: 1.58
Kolejka 3
23 marca
Lambton Jaffas FC
Adamstown Rosebud FC
23 marca
Edgeworth Eagles
Newcastle Jets Youth
23 marca
Weston Workers
Maitland
24 marca
Broadmeadow Magic
Hamilton Olympic
24 marca
Charlestown City Blues
Lake Macquarie
Kolejka 4
30 marca
Newcastle Jets Youth
Valentine Phoenix
30 marca
Lake Macquarie
Edgeworth Eagles
30 marca
Hamilton Olympic
Charlestown City Blues
30 marca
Maitland
Lambton Jaffas FC
30 marca
Adamstown Rosebud FC
Broadmeadow Magic
Kolejka 5
06 kwietnia
Edgeworth Eagles
Hamilton Olympic
06 kwietnia
Broadmeadow Magic
Maitland
06 kwietnia
Lake Macquarie
Newcastle Jets Youth
07 kwietnia
Weston Workers
Valentine Phoenix
07 kwietnia
Charlestown City Blues
Adamstown Rosebud FC
Kolejka 6
13 kwietnia
Valentine Phoenix
Lambton Jaffas FC
13 kwietnia
Hamilton Olympic
Lake Macquarie
14 kwietnia
Charlestown City Blues
Maitland
14 kwietnia
Newcastle Jets Youth
Weston Workers
14 kwietnia
Edgeworth Eagles
Adamstown Rosebud FC
Kolejka 7
19 kwietnia
Lake Macquarie
Adamstown Rosebud FC
19 kwietnia
Lambton Jaffas FC
Weston Workers
19 kwietnia
Maitland
Edgeworth Eagles
20 kwietnia
Broadmeadow Magic
Valentine Phoenix
20 kwietnia
Hamilton Olympic
Newcastle Jets Youth
Kolejka 8
25 kwietnia
Adamstown Rosebud FC
Hamilton Olympic
27 kwietnia
Newcastle Jets Youth
Lambton Jaffas FC
27 kwietnia
Broadmeadow Magic
Weston Workers
27 kwietnia
Lake Macquarie
Maitland
28 kwietnia
Valentine Phoenix
Charlestown City Blues
Kolejka 9
11 maja
Hamilton Olympic
Maitland
12 maja
Broadmeadow Magic
Lambton Jaffas FC
12 maja
Charlestown City Blues
Weston Workers
12 maja
Edgeworth Eagles
Valentine Phoenix
12 maja
Adamstown Rosebud FC
Newcastle Jets Youth
Kolejka 10
18 maja
Lambton Jaffas FC
Charlestown City Blues
18 maja
Broadmeadow Magic
Newcastle Jets Youth
19 maja
Maitland
Adamstown Rosebud FC
19 maja
Valentine Phoenix
Lake Macquarie
19 maja
Weston Workers
Edgeworth Eagles
Kolejka 11
26 maja
Charlestown City Blues
Broadmeadow Magic
26 maja
Edgeworth Eagles
Lambton Jaffas FC
26 maja
Lake Macquarie
Weston Workers
26 maja
Hamilton Olympic
Valentine Phoenix
26 maja
Newcastle Jets Youth
Maitland
Kolejka 12
02 czerwca
Valentine Phoenix
Adamstown Rosebud FC
02 czerwca
Hamilton Olympic
Weston Workers
02 czerwca
Lake Macquarie
Lambton Jaffas FC
02 czerwca
Edgeworth Eagles
Broadmeadow Magic
02 czerwca
Newcastle Jets Youth
Charlestown City Blues
Kolejka 13
15 czerwca
Lambton Jaffas FC
Hamilton Olympic
15 czerwca
Broadmeadow Magic
Lake Macquarie
16 czerwca
Charlestown City Blues
Edgeworth Eagles
16 czerwca
Valentine Phoenix
Maitland
16 czerwca
Weston Workers
Adamstown Rosebud FC
Kolejka 14
22 czerwca
Adamstown Rosebud FC
Lambton Jaffas FC
22 czerwca
Hamilton Olympic
Broadmeadow Magic
23 czerwca
Newcastle Jets Youth
Edgeworth Eagles
23 czerwca
Maitland
Weston Workers
23 czerwca
Lake Macquarie
Charlestown City Blues
Kolejka 15
29 czerwca
Lambton Jaffas FC
Maitland
29 czerwca
Broadmeadow Magic
Adamstown Rosebud FC
30 czerwca
Charlestown City Blues
Hamilton Olympic
30 czerwca
Edgeworth Eagles
Lake Macquarie
30 czerwca
Valentine Phoenix
Newcastle Jets Youth
Kolejka 16
06 lipca
Valentine Phoenix
Weston Workers
06 lipca
Hamilton Olympic
Edgeworth Eagles
07 lipca
Maitland
Broadmeadow Magic
07 lipca
Adamstown Rosebud FC
Charlestown City Blues
07 lipca
Newcastle Jets Youth
Lake Macquarie
Kolejka 17
13 lipca
Adamstown Rosebud FC
Edgeworth Eagles
13 lipca
Lambton Jaffas FC
Valentine Phoenix
14 lipca
Lake Macquarie
Hamilton Olympic
14 lipca
Weston Workers
Newcastle Jets Youth
14 lipca
Maitland
Charlestown City Blues
Kolejka 18
20 lipca
Newcastle Jets Youth
Hamilton Olympic
21 lipca
Weston Workers
Lambton Jaffas FC
21 lipca
Adamstown Rosebud FC
Lake Macquarie
21 lipca
Valentine Phoenix
Broadmeadow Magic
21 lipca
Edgeworth Eagles
Maitland
Kolejka 19
27 lipca
Lambton Jaffas FC
Newcastle Jets Youth
27 lipca
Hamilton Olympic
Adamstown Rosebud FC
28 lipca
Weston Workers
Broadmeadow Magic
28 lipca
Maitland
Lake Macquarie
28 lipca
Charlestown City Blues
Valentine Phoenix
Kolejka 20
03 sierpnia
Lambton Jaffas FC
Broadmeadow Magic
03 sierpnia
Newcastle Jets Youth
Adamstown Rosebud FC
04 sierpnia
Weston Workers
Charlestown City Blues
04 sierpnia
Valentine Phoenix
Edgeworth Eagles
04 sierpnia
Maitland
Hamilton Olympic
Kolejka 21
17 sierpnia
Newcastle Jets Youth
Broadmeadow Magic
18 sierpnia
Charlestown City Blues
Lambton Jaffas FC
18 sierpnia
Adamstown Rosebud FC
Maitland
18 sierpnia
Lake Macquarie
Valentine Phoenix
18 sierpnia
Edgeworth Eagles
Weston Workers
Kolejka 22
24 sierpnia
Lambton Jaffas FC
Edgeworth Eagles
24 sierpnia
Broadmeadow Magic
Charlestown City Blues
25 sierpnia
Weston Workers
Lake Macquarie
25 sierpnia
Valentine Phoenix
Hamilton Olympic
25 sierpnia
Maitland
Newcastle Jets Youth

New South Wales 2019

Kolejka 1
10 marca
Wollongong Wolves
Manly United
1: 2.54
X: 3.20
2: 2.40
10 marca
Sydney Olympic
Sutherland Sharks
1: 1.35
X: 4.65
2: 5.96
10 marca
Blacktown City Demons
Mt Druitt Town Rangers
1: 1.85
X: 3.50
2: 3.36
10 marca
Sydney Tigers
Marconi Stallions
1: 1.70
X: 3.95
2: 3.54
10 marca
Hakoah Sydney City East
Sydney FC Youth
1: 1.70
X: 3.90
2: 3.58
10 marca
Sydney United
Rockdale City Suns
1: 2.10
X: 3.50
2: 2.76
Kolejka 2
16 marca
Sutherland Sharks
Hakoah Sydney City East
1: 2.20
X: 3.45
2: 2.64
16 marca
Marconi Stallions
Rockdale City Suns
1: 2.10
X: 3.55
2: 2.73
16 marca
Mt Druitt Town Rangers
Sydney Olympic
1: 5.73
X: 4.80
2: 1.35
17 marca
Manly United
Sydney FC Youth
1: 1.80
X: 3.65
2: 3.40
17 marca
Sydney Tigers
Wollongong Wolves
1: 1.55
X: 4.00
2: 4.38
17 marca
Blacktown City Demons
Sydney United
1: 2.30
X: 3.15
2: 2.69
Kolejka 3
23 marca
Sutherland Sharks
Sydney Tigers
23 marca
Mt Druitt Town Rangers
Manly United
23 marca
Sydney FC Youth
Marconi Stallions
24 marca
Sydney United
Wollongong Wolves
24 marca
Rockdale City Suns
Hakoah Sydney City East
24 marca
Sydney Olympic
Blacktown City Demons
Kolejka 4
30 marca
Marconi Stallions
Manly United
30 marca
Sydney FC Youth
Wollongong Wolves
31 marca
Rockdale City Suns
Mt Druitt Town Rangers
31 marca
Blacktown City Demons
Sutherland Sharks
31 marca
Hakoah Sydney City East
Sydney Olympic
31 marca
Sydney United
Sydney Tigers
Kolejka 5
06 kwietnia
Sutherland Sharks
Sydney United
06 kwietnia
Marconi Stallions
Hakoah Sydney City East
06 kwietnia
Mt Druitt Town Rangers
Sydney FC Youth
07 kwietnia
Manly United
Blacktown City Demons
07 kwietnia
Sydney Tigers
Rockdale City Suns
07 kwietnia
Sydney Olympic
Wollongong Wolves
Kolejka 6
13 kwietnia
Sutherland Sharks
Manly United
13 kwietnia
Sydney FC Youth
Blacktown City Demons
13 kwietnia
Marconi Stallions
Sydney United
14 kwietnia
Wollongong Wolves
Mt Druitt Town Rangers
14 kwietnia
Hakoah Sydney City East
Sydney Tigers
14 kwietnia
Rockdale City Suns
Sydney Olympic
Kolejka 7
19 kwietnia
Sydney Olympic
Manly United
19 kwietnia
Sydney Tigers
Blacktown City Demons
20 kwietnia
Marconi Stallions
Sutherland Sharks
21 kwietnia
Rockdale City Suns
Sydney FC Youth
21 kwietnia
Sydney United
Mt Druitt Town Rangers
21 kwietnia
Hakoah Sydney City East
Wollongong Wolves
Kolejka 8
25 kwietnia
Sydney Olympic
Sydney Tigers
27 kwietnia
Mt Druitt Town Rangers
Marconi Stallions
27 kwietnia
Sutherland Sharks
Wollongong Wolves
27 kwietnia
Sydney FC Youth
Sydney United
28 kwietnia
Manly United
Hakoah Sydney City East
28 kwietnia
Blacktown City Demons
Rockdale City Suns
Kolejka 9
04 maja
Sydney FC Youth
Sydney Tigers
04 maja
Marconi Stallions
Sydney Olympic
04 maja
Mt Druitt Town Rangers
Sutherland Sharks
05 maja
Wollongong Wolves
Blacktown City Demons
05 maja
Rockdale City Suns
Manly United
05 maja
Sydney United
Hakoah Sydney City East
Kolejka 10
11 maja
Sutherland Sharks
Sydney FC Youth
11 maja
Sydney Tigers
Manly United
12 maja
Sydney United
Sydney Olympic
12 maja
Blacktown City Demons
Marconi Stallions
12 maja
Wollongong Wolves
Rockdale City Suns
12 maja
Hakoah Sydney City East
Mt Druitt Town Rangers
Kolejka 11
18 maja
Marconi Stallions
Wollongong Wolves
18 maja
Sutherland Sharks
Rockdale City Suns
19 maja
Sydney Olympic
Sydney FC Youth
19 maja
Sydney Tigers
Mt Druitt Town Rangers
19 maja
Blacktown City Demons
Hakoah Sydney City East
19 maja
Manly United
Sydney United
Kolejka 12
25 maja
Sutherland Sharks
Sydney Olympic
25 maja
Sydney FC Youth
Hakoah Sydney City East
25 maja
Marconi Stallions
Sydney Tigers
25 maja
Mt Druitt Town Rangers
Blacktown City Demons
26 maja
Manly United
Wollongong Wolves
26 maja
Rockdale City Suns
Sydney United
Kolejka 13
01 czerwca
Sydney FC Youth
Manly United
02 czerwca
Wollongong Wolves
Sydney Tigers
02 czerwca
Sydney Olympic
Mt Druitt Town Rangers
02 czerwca
Rockdale City Suns
Marconi Stallions
02 czerwca
Hakoah Sydney City East
Sutherland Sharks
02 czerwca
Sydney United
Blacktown City Demons
Kolejka 14
08 czerwca
Marconi Stallions
Sydney FC Youth
08 czerwca
Mt Druitt Town Rangers
Manly United
09 czerwca
Blacktown City Demons
Sydney Olympic
09 czerwca
Wollongong Wolves
Sydney United
09 czerwca
Sydney Tigers
Sutherland Sharks
09 czerwca
Hakoah Sydney City East
Rockdale City Suns
Kolejka 15
15 czerwca
Sutherland Sharks
Blacktown City Demons
15 czerwca
Mt Druitt Town Rangers
Rockdale City Suns
16 czerwca
Manly United
Marconi Stallions
16 czerwca
Wollongong Wolves
Sydney FC Youth
16 czerwca
Sydney Tigers
Sydney United
16 czerwca
Sydney Olympic
Hakoah Sydney City East
Kolejka 16
22 czerwca
Sydney FC Youth
Mt Druitt Town Rangers
23 czerwca
Blacktown City Demons
Manly United
23 czerwca
Wollongong Wolves
Sydney Olympic
23 czerwca
Rockdale City Suns
Sydney Tigers
23 czerwca
Hakoah Sydney City East
Marconi Stallions
23 czerwca
Sydney United
Sutherland Sharks
Kolejka 17
29 czerwca
Mt Druitt Town Rangers
Wollongong Wolves
30 czerwca
Manly United
Sutherland Sharks
30 czerwca
Blacktown City Demons
Sydney FC Youth
30 czerwca
Sydney Tigers
Hakoah Sydney City East
30 czerwca
Sydney Olympic
Rockdale City Suns
30 czerwca
Sydney United
Marconi Stallions
Kolejka 18
06 lipca
Sutherland Sharks
Marconi Stallions
06 lipca
Sydney FC Youth
Rockdale City Suns
06 lipca
Mt Druitt Town Rangers
Sydney United
07 lipca
Manly United
Sydney Olympic
07 lipca
Blacktown City Demons
Sydney Tigers
07 lipca
Wollongong Wolves
Hakoah Sydney City East
Kolejka 19
20 lipca
Marconi Stallions
Mt Druitt Town Rangers
21 lipca
Wollongong Wolves
Sutherland Sharks
21 lipca
Sydney Tigers
Sydney Olympic
21 lipca
Rockdale City Suns
Blacktown City Demons
21 lipca
Hakoah Sydney City East
Manly United
21 lipca
Sydney United
Sydney FC Youth
Kolejka 20
27 lipca
Sutherland Sharks
Mt Druitt Town Rangers
27 lipca
Sydney Tigers
Sydney FC Youth
28 lipca
Manly United
Rockdale City Suns
28 lipca
Blacktown City Demons
Wollongong Wolves
28 lipca
Sydney Olympic
Marconi Stallions
28 lipca
Hakoah Sydney City East
Sydney United
Kolejka 21
03 sierpnia
Sydney FC Youth
Sutherland Sharks
03 sierpnia
Marconi Stallions
Blacktown City Demons
03 sierpnia
Mt Druitt Town Rangers
Hakoah Sydney City East
04 sierpnia
Manly United
Sydney Tigers
04 sierpnia
Sydney Olympic
Sydney United
04 sierpnia
Rockdale City Suns
Wollongong Wolves
Kolejka 22
11 sierpnia
Mt Druitt Town Rangers
Sydney Tigers
11 sierpnia
Wollongong Wolves
Marconi Stallions
11 sierpnia
Hakoah Sydney City East
Blacktown City Demons
11 sierpnia
Rockdale City Suns
Sutherland Sharks
11 sierpnia
Sydney FC Youth
Sydney Olympic
11 sierpnia
Sydney United
Manly United

Queensland 2019

Kolejka 1
02 lutego
Lions FC
Peninsula Power
1: 1.50
X: 4.60
2: 4.17
02 lutego
Brisbane Strikers
SWQ Thunder
1: 1.20
X: 6.00
2: 8.09
02 lutego
Gold Coast Knights
Magpies Crusaders
1: 1.30
X: 5.50
2: 6.20
02 lutego
Moreton Bay United
Gold Coast United FC
1: 1.44
X: 5.20
2: 4.45
02 lutego
Brisbane City
Redlands United
1: 1.30
X: 5.75
2: 5.54
03 lutego
Sunshine Coast
Eastern Suburbs
1: 5.60
X: 5.50
2: 1.33
05 lutego
Western Pride
Brisbane Roar NYL
1: 1.85
X: 4.20
2: 2.90
Kolejka 2
08 lutego
Redlands United
Brisbane Strikers
1: 6.37
X: 6.00
2: 1.25
09 lutego
Gold Coast United FC
Lions FC
1: 6.68
X: 5.75
2: 1.25
09 lutego
Western Pride
Gold Coast Knights
1: 3.70
X: 4.60
2: 1.60
09 lutego
Eastern Suburbs
Peninsula Power
1: 5.53
X: 4.95
2: 1.35
09 lutego
SWQ Thunder
Brisbane Roar NYL
1: 2.30
X: 3.70
2: 2.46
10 lutego
Sunshine Coast
Brisbane City
1: 22.00
X: 11.00
2: 1.02
21 lipca
Magpies Crusaders
Brisbane Olympic United
Kolejka 3
15 lutego
Redlands United
Brisbane Roar NYL
1: 3.06
X: 4.15
2: 1.80
16 lutego
Peninsula Power
Brisbane City
1: 1.85
X: 3.95
2: 3.03
16 lutego
Eastern Suburbs
Gold Coast United FC
1: 4.25
X: 4.00
2: 1.55
16 lutego
Lions FC
Moreton Bay United
1: 1.50
X: 4.30
2: 4.46
17 lutego
Gold Coast Knights
SWQ Thunder
1: 1.40
X: 4.50
2: 5.70
17 lutego
Sunshine Coast
Brisbane Strikers
1: 1.30
X: 5.25
2: 6.10
17 lutego
Brisbane Olympic United
Western Pride
1: 1.22
X: 6.00
2: 7.29
Kolejka 4
22 lutego
Redlands United
Gold Coast Knights
1: 5.80
X: 5.50
2: 1.30
23 lutego
Gold Coast United FC
Brisbane City
1: 2.68
X: 4.20
2: 2.00
23 lutego
Brisbane Strikers
Peninsula Power
1: 3.24
X: 4.10
2: 1.75
23 lutego
Moreton Bay United
Eastern Suburbs
1: 1.57
X: 4.30
2: 4.15
23 lutego
Western Pride
Magpies Crusaders
1: 1.70
X: 4.00
2: 3.65
24 lutego
Sunshine Coast
Brisbane Roar NYL
1: 8.99
X: 7.00
2: 1.15
24 lutego
Brisbane Olympic United
SWQ Thunder
1: 1.10
X: 7.75
2: 11.70
Kolejka 5
02 marca
SWQ Thunder
Magpies Crusaders
1: 2.50
X: 3.75
2: 2.25
02 marca
Brisbane Strikers
Gold Coast United FC
1: 1.80
X: 4.05
2: 3.11
02 marca
Moreton Bay United
Brisbane City
1: 1.80
X: 4.00
2: 3.25
02 marca
Gold Coast Knights
Sunshine Coast
1: 1.00
X: 11.00
2: 29.00
02 marca
Eastern Suburbs
Lions FC
1: 7.00
X: 5.70
2: 1.26
02 marca
Brisbane Roar NYL
Peninsula Power
1: 5.80
X: 5.50
2: 1.30
03 marca
Brisbane Olympic United
Redlands United
1: 1.12
X: 7.50
2: 12.00
Kolejka 6
09 marca
SWQ Thunder
Western Pride
1: 3.50
X: 3.80
2: 1.74
09 marca
Gold Coast United FC
Brisbane Roar NYL
1: 1.65
X: 4.50
2: 3.55
09 marca
Peninsula Power
Gold Coast Knights
1: 1.55
X: 4.40
2: 3.98
09 marca
Brisbane Strikers
Moreton Bay United
1: 2.25
X: 3.70
2: 2.45
09 marca
Lions FC
Brisbane City
1: 1.30
X: 5.25
2: 6.10
09 marca
Redlands United
Magpies Crusaders
1: 4.78
X: 5.00
2: 1.40
10 marca
Sunshine Coast
Brisbane Olympic United
1: 19.93
X: 10.75
2: 1.02
Kolejka 7
16 marca
Brisbane Olympic United
Peninsula Power
1: 2.25
X: 3.80
2: 2.40
16 marca
Brisbane City
Eastern Suburbs
1: 1.92
X: 4.00
2: 2.94
16 marca
Western Pride
Redlands United
1: 1.40
X: 5.25
2: 4.57
16 marca
Gold Coast Knights
Gold Coast United FC
1: 1.25
X: 5.75
2: 6.68
16 marca
Magpies Crusaders
Sunshine Coast
1: 1.55
X: 4.20
2: 4.40
19 marca
Brisbane Strikers
Lions FC
1: 9.13
X: 6.00
2: 1.18
19 marca
Brisbane Roar NYL
Moreton Bay United
1: 2.63
X: 3.75
2: 2.10
Kolejka 8
23 marca
Eastern Suburbs
Brisbane Strikers
23 marca
Moreton Bay United
Gold Coast Knights
23 marca
Peninsula Power
Magpies Crusaders
23 marca
SWQ Thunder
Redlands United
23 marca
Lions FC
Brisbane Roar NYL
24 marca
Gold Coast United FC
Brisbane Olympic United
24 marca
Sunshine Coast
Western Pride
Kolejka 9
30 marca
Western Pride
Peninsula Power
30 marca
Brisbane Roar NYL
Eastern Suburbs
30 marca
Magpies Crusaders
Gold Coast United FC
30 marca
SWQ Thunder
Sunshine Coast
30 marca
Brisbane Strikers
Brisbane City
30 marca
Gold Coast Knights
Lions FC
31 marca
Brisbane Olympic United
Moreton Bay United
Kolejka 10
06 kwietnia
Lions FC
Brisbane Olympic United
06 kwietnia
Peninsula Power
SWQ Thunder
06 kwietnia
Gold Coast United FC
Western Pride
06 kwietnia
Moreton Bay United
Magpies Crusaders
06 kwietnia
Brisbane City
Brisbane Roar NYL
06 kwietnia
Eastern Suburbs
Gold Coast Knights
07 kwietnia
Sunshine Coast
Redlands United
Kolejka 11
12 kwietnia
Redlands United
Peninsula Power
13 kwietnia
Magpies Crusaders
Lions FC
13 kwietnia
Western Pride
Moreton Bay United
13 kwietnia
Gold Coast Knights
Brisbane City
13 kwietnia
Brisbane Strikers
Brisbane Roar NYL
13 kwietnia
Gold Coast United FC
SWQ Thunder
14 kwietnia
Brisbane Olympic United
Eastern Suburbs
Kolejka 12
22 kwietnia
Magpies Crusaders
Eastern Suburbs
22 kwietnia
Western Pride
Lions FC
22 kwietnia
Gold Coast United FC
Redlands United
22 kwietnia
Brisbane City
Brisbane Olympic United
22 kwietnia
Moreton Bay United
SWQ Thunder
22 kwietnia
Brisbane Strikers
Gold Coast Knights
24 kwietnia
Peninsula Power
Sunshine Coast
Kolejka 13
26 kwietnia
Redlands United
Moreton Bay United
27 kwietnia
Magpies Crusaders
Brisbane City
27 kwietnia
Gold Coast Knights
Brisbane Roar NYL
27 kwietnia
SWQ Thunder
Lions FC
28 kwietnia
Sunshine Coast
Gold Coast United FC
28 kwietnia
Brisbane Olympic United
Brisbane Strikers
28 kwietnia
Eastern Suburbs
Western Pride
Kolejka 14
04 maja
Gold Coast United FC
Peninsula Power
04 maja
SWQ Thunder
Eastern Suburbs
04 maja
Brisbane City
Western Pride
04 maja
Brisbane Strikers
Magpies Crusaders
05 maja
Lions FC
Redlands United
05 maja
Moreton Bay United
Sunshine Coast
05 maja
Brisbane Roar NYL
Brisbane Olympic United
Kolejka 15
10 maja
Redlands United
Eastern Suburbs
11 maja
Peninsula Power
Moreton Bay United
11 maja
Western Pride
Brisbane Strikers
11 maja
SWQ Thunder
Brisbane City
11 maja
Magpies Crusaders
Brisbane Roar NYL
12 maja
Sunshine Coast
Lions FC
12 maja
Brisbane Olympic United
Gold Coast Knights
Kolejka 16
17 maja
Redlands United
Brisbane City
18 maja
Eastern Suburbs
Sunshine Coast
18 maja
SWQ Thunder
Brisbane Strikers
18 maja
Peninsula Power
Lions FC
18 maja
Gold Coast United FC
Moreton Bay United
18 maja
Magpies Crusaders
Gold Coast Knights
19 maja
Brisbane Roar NYL
Western Pride
Kolejka 17
22 maja
Lions FC
Gold Coast United FC
22 maja
Brisbane Strikers
Redlands United
22 maja
Peninsula Power
Eastern Suburbs
22 maja
Brisbane City
Sunshine Coast
22 maja
Brisbane Olympic United
Magpies Crusaders
24 maja
Gold Coast Knights
Western Pride
09 czerwca
Brisbane Roar NYL
SWQ Thunder
Kolejka 18
29 maja
Western Pride
Brisbane Olympic United
29 maja
Gold Coast United FC
Eastern Suburbs
29 maja
Brisbane City
Peninsula Power
29 maja
Brisbane Roar NYL
Redlands United
29 maja
Moreton Bay United
Lions FC
20 lipca
Brisbane Strikers
Sunshine Coast
20 lipca
SWQ Thunder
Gold Coast Knights
Kolejka 19
01 czerwca
Peninsula Power
Brisbane Strikers
01 czerwca
SWQ Thunder
Brisbane Olympic United
01 czerwca
Gold Coast Knights
Redlands United
01 czerwca
Eastern Suburbs
Moreton Bay United
01 czerwca
Magpies Crusaders
Western Pride
02 czerwca
Brisbane City
Gold Coast United FC
02 czerwca
Brisbane Roar NYL
Sunshine Coast
Kolejka 20
14 czerwca
Redlands United
Brisbane Olympic United
15 czerwca
Peninsula Power
Brisbane Roar NYL
15 czerwca
Gold Coast United FC
Brisbane Strikers
15 czerwca
Magpies Crusaders
SWQ Thunder
15 czerwca
Moreton Bay United
Brisbane City
16 czerwca
Sunshine Coast
Gold Coast Knights
16 czerwca
Lions FC
Eastern Suburbs
Kolejka 21
22 czerwca
Brisbane City
Lions FC
22 czerwca
Gold Coast Knights
Peninsula Power
22 czerwca
Western Pride
SWQ Thunder
22 czerwca
Magpies Crusaders
Redlands United
23 czerwca
Moreton Bay United
Brisbane Strikers
23 czerwca
Brisbane Olympic United
Sunshine Coast
23 czerwca
Brisbane Roar NYL
Gold Coast United FC
Kolejka 22
28 czerwca
Redlands United
Western Pride
29 czerwca
Sunshine Coast
Magpies Crusaders
29 czerwca
Gold Coast United FC
Gold Coast Knights
29 czerwca
Peninsula Power
Brisbane Olympic United
29 czerwca
Lions FC
Brisbane Strikers
29 czerwca
Moreton Bay United
Brisbane Roar NYL
29 czerwca
Eastern Suburbs
Brisbane City
Kolejka 23
06 lipca
Redlands United
SWQ Thunder
06 lipca
Brisbane Strikers
Eastern Suburbs
06 lipca
Gold Coast Knights
Moreton Bay United
06 lipca
Western Pride
Sunshine Coast
06 lipca
Brisbane Roar NYL
Lions FC
06 lipca
Magpies Crusaders
Peninsula Power
07 lipca
Brisbane Olympic United
Gold Coast United FC
Kolejka 24
13 lipca
Gold Coast United FC
Magpies Crusaders
13 lipca
Peninsula Power
Western Pride
13 lipca
Brisbane City
Brisbane Strikers
13 lipca
Eastern Suburbs
Brisbane Roar NYL
13 lipca
Lions FC
Gold Coast Knights
13 lipca
Moreton Bay United
Brisbane Olympic United
14 lipca
Sunshine Coast
SWQ Thunder
Kolejka 25
27 lipca
Magpies Crusaders
Moreton Bay United
27 lipca
Redlands United
Sunshine Coast
27 lipca
SWQ Thunder
Peninsula Power
27 lipca
Gold Coast Knights
Eastern Suburbs
27 lipca
Western Pride
Gold Coast United FC
27 lipca
Brisbane Roar NYL
Brisbane City
28 lipca
Brisbane Olympic United
Lions FC
Kolejka 26
03 sierpnia
Peninsula Power
Redlands United
03 sierpnia
SWQ Thunder
Gold Coast United FC
03 sierpnia
Lions FC
Magpies Crusaders
03 sierpnia
Brisbane Roar NYL
Brisbane Strikers
03 sierpnia
Moreton Bay United
Western Pride
03 sierpnia
Brisbane City
Gold Coast Knights
03 sierpnia
Eastern Suburbs
Brisbane Olympic United
Kolejka 27
09 sierpnia
Redlands United
Gold Coast United FC
10 sierpnia
Gold Coast Knights
Brisbane Strikers
10 sierpnia
Eastern Suburbs
Magpies Crusaders
10 sierpnia
SWQ Thunder
Moreton Bay United
10 sierpnia
Lions FC
Western Pride
11 sierpnia
Sunshine Coast
Peninsula Power
11 sierpnia
Brisbane Olympic United
Brisbane City
Kolejka 28
17 sierpnia
Gold Coast United FC
Sunshine Coast
17 sierpnia
Lions FC
SWQ Thunder
17 sierpnia
Brisbane Strikers
Brisbane Olympic United
17 sierpnia
Moreton Bay United
Redlands United
17 sierpnia
Brisbane Roar NYL
Gold Coast Knights
17 sierpnia
Brisbane City
Magpies Crusaders
17 sierpnia
Western Pride
Eastern Suburbs
Kolejka 29
23 sierpnia
Redlands United
Lions FC
24 sierpnia
Magpies Crusaders
Brisbane Strikers
24 sierpnia
Western Pride
Brisbane City
24 sierpnia
Eastern Suburbs
SWQ Thunder
24 sierpnia
Peninsula Power
Gold Coast United FC
25 sierpnia
Sunshine Coast
Moreton Bay United
25 sierpnia
Brisbane Olympic United
Brisbane Roar NYL
Kolejka 30
31 sierpnia
Lions FC
Sunshine Coast
31 sierpnia
Brisbane Strikers
Western Pride
31 sierpnia
Moreton Bay United
Peninsula Power
31 sierpnia
Brisbane City
SWQ Thunder
31 sierpnia
Gold Coast Knights
Brisbane Olympic United
31 sierpnia
Eastern Suburbs
Redlands United
31 sierpnia
Brisbane Roar NYL
Magpies Crusaders

Capital 2019

Kolejka 1
05 kwietnia
Canberra FC
Canberra Olympic
06 kwietnia
Riverina Rhinos
Monaro Panthers
06 kwietnia
Woden Valley
Belconnen United
07 kwietnia
Cooma Tigers
Tuggeranong United
Kolejka 2
13 kwietnia
Belconnen United
Riverina Rhinos
14 kwietnia
Canberra Olympic
Gungahlin United
14 kwietnia
Cooma Tigers
Monaro Panthers
14 kwietnia
Tuggeranong United
Canberra FC
Kolejka 3
27 kwietnia
Monaro Panthers
Canberra FC
27 kwietnia
Riverina Rhinos
Woden Valley
28 kwietnia
Cooma Tigers
Belconnen United
28 kwietnia
Gungahlin United
Tuggeranong United
Kolejka 4
04 maja
Woden Valley
Cooma Tigers
05 maja
Tuggeranong United
Canberra Olympic
05 maja
Gungahlin United
Monaro Panthers
05 maja
Canberra FC
Belconnen United
Kolejka 5
11 maja
Cooma Tigers
Riverina Rhinos
12 maja
Gungahlin United
Belconnen United
12 maja
Canberra FC
Woden Valley
12 maja
Canberra Olympic
Monaro Panthers
Kolejka 6
18 maja
Canberra FC
Riverina Rhinos
18 maja
Woden Valley
Gungahlin United
18 maja
Monaro Panthers
Tuggeranong United
19 maja
Canberra Olympic
Belconnen United
Kolejka 7
25 maja
Riverina Rhinos
Gungahlin United
26 maja
Canberra FC
Cooma Tigers
26 maja
Tuggeranong United
Belconnen United
26 maja
Canberra Olympic
Woden Valley
Kolejka 8
01 czerwca
Woden Valley
Tuggeranong United
01 czerwca
Canberra Olympic
Riverina Rhinos
01 czerwca
Belconnen United
Monaro Panthers
02 czerwca
Cooma Tigers
Gungahlin United
Kolejka 9
08 czerwca
Tuggeranong United
Riverina Rhinos
08 czerwca
Monaro Panthers
Woden Valley
09 czerwca
Gungahlin United
Canberra FC
09 czerwca
Cooma Tigers
Canberra Olympic
Kolejka 10
22 czerwca
Monaro Panthers
Riverina Rhinos
22 czerwca
Belconnen United
Woden Valley
23 czerwca
Canberra Olympic
Canberra FC
23 czerwca
Tuggeranong United
Cooma Tigers
Kolejka 11
29 czerwca
Riverina Rhinos
Belconnen United
29 czerwca
Monaro Panthers
Cooma Tigers
30 czerwca
Canberra FC
Tuggeranong United
30 czerwca
Gungahlin United
Canberra Olympic
Kolejka 12
06 lipca
Woden Valley
Riverina Rhinos
06 lipca
Belconnen United
Cooma Tigers
07 lipca
Tuggeranong United
Gungahlin United
07 lipca
Canberra FC
Monaro Panthers
Kolejka 13
13 lipca
Belconnen United
Canberra FC
13 lipca
Monaro Panthers
Gungahlin United
14 lipca
Cooma Tigers
Woden Valley
14 lipca
Canberra Olympic
Tuggeranong United
Kolejka 14
20 lipca
Woden Valley
Canberra FC
20 lipca
Riverina Rhinos
Cooma Tigers
20 lipca
Belconnen United
Gungahlin United
20 lipca
Monaro Panthers
Canberra Olympic
Kolejka 15
27 lipca
Riverina Rhinos
Canberra FC
27 lipca
Belconnen United
Canberra Olympic
28 lipca
Gungahlin United
Woden Valley
28 lipca
Tuggeranong United
Monaro Panthers
Kolejka 16
03 sierpnia
Gungahlin United
Riverina Rhinos
03 sierpnia
Woden Valley
Canberra Olympic
03 sierpnia
Belconnen United
Tuggeranong United
04 sierpnia
Cooma Tigers
Canberra FC
Kolejka 17
10 sierpnia
Canberra Olympic
Riverina Rhinos
10 sierpnia
Monaro Panthers
Belconnen United
11 sierpnia
Tuggeranong United
Woden Valley
11 sierpnia
Gungahlin United
Cooma Tigers
Kolejka 18
17 sierpnia
Woden Valley
Monaro Panthers
17 sierpnia
Riverina Rhinos
Tuggeranong United
18 sierpnia
Canberra FC
Gungahlin United
18 sierpnia
Canberra Olympic
Cooma Tigers

Southern 2019

Kolejka 1
22 lutego
Campbelltown City
Adelaide Blue Eagles
1: 1.45
X: 4.50
2: 4.72
23 lutego
Adelaide Raiders
Adelaide United Youth
1: 2.43
X: 3.50
2: 2.35
23 lutego
Adelaide Comets
West Adelaide
1: 2.05
X: 3.60
2: 2.79
23 lutego
Para Hills Knights
North Eastern Metro Stars
23 lutego
Adelaide City
Croydon Kings
1: 1.45
X: 4.30
2: 4.97
23 lutego
Adelaide Olympic
South Adelaide
1: 1.70
X: 3.75
2: 3.72
Kolejka 2
03 marca
Adelaide Olympic
North Eastern Metro Stars
1: 2.64
X: 3.45
2: 2.20
03 marca
Adelaide United Youth
Campbelltown City
1: 3.16
X: 3.40
2: 1.95
03 marca
Croydon Kings
West Adelaide
1: 2.15
X: 3.25
2: 2.85
03 marca
South Adelaide
Adelaide Raiders
1: 2.40
X: 3.35
2: 2.45
04 marca
Adelaide Blue Eagles
Adelaide City
1: 3.00
X: 4.00
2: 1.85
04 marca
Adelaide Comets
Para Hills Knights
1: 1.35
X: 4.90
2: 5.59
Kolejka 3
08 marca
South Adelaide
North Eastern Metro Stars
1: 4.72
X: 4.50
2: 1.45
09 marca
Campbelltown City
Adelaide Raiders
1: 1.35
X: 5.00
2: 5.47
09 marca
Para Hills Knights
Croydon Kings
1: 2.74
X: 3.40
2: 2.15
09 marca
Adelaide City
Adelaide United Youth
1: 2.25
X: 3.50
2: 2.54
09 marca
Adelaide Olympic
Adelaide Comets
1: 2.40
X: 3.50
2: 2.37
12 marca
Adelaide Blue Eagles
West Adelaide
1: 1.80
X: 3.90
2: 3.21
Kolejka 4
15 marca
Adelaide Raiders
Adelaide City
1: 3.06
X: 3.70
2: 1.90
16 marca
Adelaide Comets
North Eastern Metro Stars
1: 2.45
X: 3.40
2: 2.37
16 marca
Croydon Kings
Adelaide Olympic
1: 2.40
X: 3.30
2: 2.48
16 marca
Adelaide United Youth
West Adelaide
1: 1.95
X: 3.60
2: 3.00
16 marca
Campbelltown City
South Adelaide
1: 1.18
X: 6.25
2: 8.61
18 marca
Adelaide Blue Eagles
Para Hills Knights
1: 1.70
X: 3.75
2: 3.72
Kolejka 5
23 marca
South Adelaide
Adelaide Comets
23 marca
Para Hills Knights
Adelaide United Youth
23 marca
Adelaide City
Campbelltown City
23 marca
Adelaide Olympic
Adelaide Blue Eagles
23 marca
West Adelaide
Adelaide Raiders
23 marca
Croydon Kings
North Eastern Metro Stars
Kolejka 6
05 kwietnia
Campbelltown City
North Eastern Metro Stars
06 kwietnia
Adelaide United Youth
Croydon Kings
06 kwietnia
Adelaide Raiders
Adelaide Comets
06 kwietnia
Para Hills Knights
West Adelaide
08 kwietnia
Adelaide Blue Eagles
South Adelaide
08 kwietnia
Adelaide City
Adelaide Olympic
Kolejka 7
13 kwietnia
West Adelaide
Adelaide City
13 kwietnia
Adelaide Olympic
Adelaide Raiders
13 kwietnia
Para Hills Knights
Campbelltown City
13 kwietnia
North Eastern Metro Stars
Adelaide United Youth
13 kwietnia
Croydon Kings
South Adelaide
13 kwietnia
Adelaide Comets
Adelaide Blue Eagles
Kolejka 8
25 kwietnia
Adelaide City
Para Hills Knights
27 kwietnia
Adelaide Blue Eagles
Croydon Kings
27 kwietnia
Campbelltown City
Adelaide Olympic
27 kwietnia
Adelaide United Youth
Adelaide Comets
27 kwietnia
Adelaide Raiders
North Eastern Metro Stars
27 kwietnia
South Adelaide
West Adelaide
Kolejka 9
10 maja
South Adelaide
Adelaide United Youth
10 maja
Adelaide Comets
Adelaide City
11 maja
Adelaide Blue Eagles
Adelaide Raiders
11 maja
Croydon Kings
Campbelltown City
11 maja
North Eastern Metro Stars
West Adelaide
11 maja
Adelaide Olympic
Para Hills Knights
Kolejka 10
17 maja
Adelaide City
North Eastern Metro Stars
17 maja
West Adelaide
Adelaide Olympic
18 maja
Campbelltown City
Adelaide Comets
18 maja
Para Hills Knights
South Adelaide
18 maja
Adelaide United Youth
Adelaide Blue Eagles
18 maja
Adelaide Raiders
Croydon Kings
Kolejka 11
24 maja
South Adelaide
Adelaide Olympic
25 maja
North Eastern Metro Stars
Para Hills Knights
25 maja
West Adelaide
Adelaide Comets
25 maja
Adelaide Blue Eagles
Campbelltown City
25 maja
Croydon Kings
Adelaide City
25 maja
Adelaide United Youth
Adelaide Raiders
Kolejka 12
31 maja
South Adelaide
Adelaide City
01 czerwca
North Eastern Metro Stars
Adelaide Blue Eagles
01 czerwca
Para Hills Knights
Adelaide Raiders
01 czerwca
Adelaide Comets
Croydon Kings
01 czerwca
Adelaide Olympic
Adelaide United Youth
01 czerwca
West Adelaide
Campbelltown City
Kolejka 13
07 czerwca
South Adelaide
Croydon Kings
07 czerwca
Adelaide City
West Adelaide
08 czerwca
Adelaide Raiders
Adelaide Olympic
08 czerwca
Adelaide Blue Eagles
Adelaide Comets
08 czerwca
Campbelltown City
Para Hills Knights
08 czerwca
Adelaide United Youth
North Eastern Metro Stars
Kolejka 14
15 czerwca
West Adelaide
Adelaide Blue Eagles
15 czerwca
Adelaide Raiders
Campbelltown City
15 czerwca
Croydon Kings
Para Hills Knights
15 czerwca
Adelaide Comets
Adelaide Olympic
15 czerwca
North Eastern Metro Stars
South Adelaide
15 czerwca
Adelaide United Youth
Adelaide City
Kolejka 15
28 czerwca
South Adelaide
Campbelltown City
29 czerwca
West Adelaide
Adelaide United Youth
29 czerwca
Para Hills Knights
Adelaide Blue Eagles
29 czerwca
Adelaide City
Adelaide Raiders
29 czerwca
North Eastern Metro Stars
Adelaide Comets
29 czerwca
Adelaide Olympic
Croydon Kings
Kolejka 16
06 lipca
Adelaide Raiders
West Adelaide
06 lipca
Adelaide Blue Eagles
Adelaide Olympic
06 lipca
Croydon Kings
North Eastern Metro Stars
06 lipca
Adelaide Comets
South Adelaide
06 lipca
Campbelltown City
Adelaide City
06 lipca
Adelaide United Youth
Para Hills Knights
Kolejka 17
12 lipca
South Adelaide
Adelaide Blue Eagles
13 lipca
West Adelaide
Para Hills Knights
13 lipca
Croydon Kings
Adelaide United Youth
13 lipca
Adelaide Comets
Adelaide Raiders
13 lipca
North Eastern Metro Stars
Campbelltown City
13 lipca
Adelaide Olympic
Adelaide City
Kolejka 18
20 lipca
Adelaide City
Adelaide Blue Eagles
20 lipca
Adelaide Raiders
South Adelaide
20 lipca
West Adelaide
Croydon Kings
20 lipca
Campbelltown City
Adelaide United Youth
20 lipca
North Eastern Metro Stars
Adelaide Olympic
20 lipca
Para Hills Knights
Adelaide Comets
Kolejka 19
27 lipca
West Adelaide
South Adelaide
27 lipca
Croydon Kings
Adelaide Blue Eagles
27 lipca
Adelaide Comets
Adelaide United Youth
27 lipca
North Eastern Metro Stars
Adelaide Raiders
27 lipca
Para Hills Knights
Adelaide City
27 lipca
Adelaide Olympic
Campbelltown City
Kolejka 20
03 sierpnia
Adelaide City
South Adelaide
03 sierpnia
Adelaide Blue Eagles
North Eastern Metro Stars
03 sierpnia
Croydon Kings
Adelaide Comets
03 sierpnia
Campbelltown City
West Adelaide
03 sierpnia
Adelaide United Youth
Adelaide Olympic
03 sierpnia
Adelaide Raiders
Para Hills Knights
Kolejka 21
09 sierpnia
South Adelaide
Para Hills Knights
10 sierpnia
Adelaide Blue Eagles
Adelaide United Youth
10 sierpnia
Croydon Kings
Adelaide Raiders
10 sierpnia
Adelaide Comets
Campbelltown City
10 sierpnia
North Eastern Metro Stars
Adelaide City
10 sierpnia
Adelaide Olympic
West Adelaide
Kolejka 22
17 sierpnia
Adelaide City
Adelaide Comets
17 sierpnia
Adelaide Raiders
Adelaide Blue Eagles
17 sierpnia
West Adelaide
North Eastern Metro Stars
17 sierpnia
Campbelltown City
Croydon Kings
17 sierpnia
Para Hills Knights
Adelaide Olympic
17 sierpnia
Adelaide United Youth
South Adelaide

Western 2019

Kolejka 1
15 marca
Inglewood United
Bayswater City
1: 3.25
X: 4.00
2: 1.80
16 marca
Stirling Lions
Armadale
1: 1.70
X: 4.00
2: 3.50
16 marca
Sorrento
Cockburn City
1: 2.15
X: 3.65
2: 2.60
16 marca
Floreat Athena
Perth Glory B
1: 2.00
X: 3.60
2: 2.89
16 marca
Balcatta
16 marca
Perth
ECU Joondalup
1: 1.70
X: 3.80
2: 3.67
Kolejka 2
22 marca
Bayswater City
Floreat Athena
23 marca
Armadale
23 marca
Cockburn City
Inglewood United
23 marca
Perth Glory B
Balcatta
23 marca
ECU Joondalup
Sorrento
23 marca
Stirling Lions
Perth
Kolejka 3
30 marca
Perth
30 marca
Floreat Athena
Inglewood United
30 marca
Balcatta
Bayswater City
30 marca
Sorrento
Stirling Lions
30 marca
Cockburn City
ECU Joondalup
30 marca
Armadale
Perth Glory B
Kolejka 4
06 kwietnia
Floreat Athena
Armadale
06 kwietnia
ECU Joondalup
Perth Glory B
06 kwietnia
Bayswater City
Sorrento
06 kwietnia
Balcatta
Cockburn City
06 kwietnia
Inglewood United
Perth
06 kwietnia
Stirling Lions
Kolejka 5
13 kwietnia
Armadale
Balcatta
13 kwietnia
Cockburn City
13 kwietnia
ECU Joondalup
Bayswater City
13 kwietnia
Stirling Lions
Perth Glory B
13 kwietnia
Sorrento
Inglewood United
13 kwietnia
Perth
Floreat Athena
Kolejka 6
20 kwietnia
Floreat Athena
Cockburn City
20 kwietnia
Bayswater City
Armadale
20 kwietnia
Perth Glory B
Perth
20 kwietnia
Sorrento
20 kwietnia
Inglewood United
Balcatta
20 kwietnia
Stirling Lions
ECU Joondalup
Kolejka 7
27 kwietnia
Bayswater City
Perth
27 kwietnia
ECU Joondalup
27 kwietnia
Balcatta
Floreat Athena
27 kwietnia
Perth Glory B
Sorrento
27 kwietnia
Cockburn City
Stirling Lions
27 kwietnia
Armadale
Inglewood United
Kolejka 8
04 maja
Inglewood United
ECU Joondalup
04 maja
Armadale
Cockburn City
04 maja
Floreat Athena
Sorrento
04 maja
Bayswater City
Stirling Lions
04 maja
Balcatta
Perth
05 maja
Perth Glory B
Kolejka 9
11 maja
Perth
Armadale
11 maja
ECU Joondalup
Floreat Athena
11 maja
Cockburn City
Perth Glory B
11 maja
Stirling Lions
Inglewood United
11 maja
Sorrento
Balcatta
11 maja
Bayswater City
Kolejka 10
25 maja
Balcatta
ECU Joondalup
25 maja
Inglewood United
25 maja
Bayswater City
Perth Glory B
25 maja
Floreat Athena
Stirling Lions
25 maja
Perth
Cockburn City
25 maja
Armadale
Sorrento
Kolejka 11
01 czerwca
Cockburn City
Bayswater City
01 czerwca
Perth Glory B
Inglewood United
01 czerwca
ECU Joondalup
Armadale
01 czerwca
Stirling Lions
Balcatta
01 czerwca
Sorrento
Perth
01 czerwca
Floreat Athena
Kolejka 12
08 czerwca
Bayswater City
Inglewood United
08 czerwca
Balcatta
08 czerwca
ECU Joondalup
Perth
08 czerwca
Perth Glory B
Floreat Athena
08 czerwca
Cockburn City
Sorrento
08 czerwca
Armadale
Stirling Lions
Kolejka 13
22 czerwca
Balcatta
Perth Glory B
22 czerwca
Floreat Athena
Bayswater City
22 czerwca
Perth
Stirling Lions
22 czerwca
Inglewood United
Cockburn City
22 czerwca
Sorrento
ECU Joondalup
22 czerwca
Armadale
Kolejka 14
29 czerwca
Perth Glory B
Armadale
29 czerwca
ECU Joondalup
Cockburn City
29 czerwca
Bayswater City
Balcatta
29 czerwca
Stirling Lions
Sorrento
29 czerwca
Inglewood United
Floreat Athena
29 czerwca
Perth
Kolejka 15
06 lipca
Armadale
Bayswater City
06 lipca
Cockburn City
Floreat Athena
06 lipca
Perth
Perth Glory B
06 lipca
ECU Joondalup
Stirling Lions
06 lipca
Balcatta
Inglewood United
06 lipca
Sorrento
Kolejka 16
13 lipca
Perth
Bayswater City
13 lipca
Floreat Athena
Balcatta
13 lipca
Stirling Lions
Cockburn City
13 lipca
Inglewood United
Armadale
13 lipca
ECU Joondalup
13 lipca
Sorrento
Perth Glory B
Kolejka 17
27 lipca
Armadale
Floreat Athena
27 lipca
Cockburn City
Balcatta
27 lipca
Perth
Inglewood United
27 lipca
Perth Glory B
ECU Joondalup
27 lipca
Stirling Lions
27 lipca
Sorrento
Bayswater City
Kolejka 18
03 sierpnia
Floreat Athena
Perth
03 sierpnia
Bayswater City
ECU Joondalup
03 sierpnia
Balcatta
Armadale
03 sierpnia
Inglewood United
Sorrento
03 sierpnia
Cockburn City
04 sierpnia
Perth Glory B
Stirling Lions
Kolejka 19
10 sierpnia
Cockburn City
Armadale
10 sierpnia
Perth
Balcatta
10 sierpnia
ECU Joondalup
Inglewood United
10 sierpnia
Stirling Lions
Bayswater City
10 sierpnia
Sorrento
Floreat Athena
10 sierpnia
Perth Glory B
Kolejka 20
17 sierpnia
Armadale
Perth
17 sierpnia
Floreat Athena
ECU Joondalup
17 sierpnia
Bayswater City
17 sierpnia
Balcatta
Sorrento
17 sierpnia
Inglewood United
Stirling Lions
18 sierpnia
Perth Glory B
Cockburn City
Kolejka 21
24 sierpnia
Cockburn City
Perth
24 sierpnia
Perth Glory B
Bayswater City
24 sierpnia
ECU Joondalup
Balcatta
24 sierpnia
Stirling Lions
Floreat Athena
24 sierpnia
Sorrento
Armadale
24 sierpnia
Inglewood United
Kolejka 22
31 sierpnia
Armadale
ECU Joondalup
31 sierpnia
Perth
Sorrento
31 sierpnia
Floreat Athena
31 sierpnia
Bayswater City
Cockburn City
31 sierpnia
Balcatta
Stirling Lions
31 sierpnia
Inglewood United
Perth Glory B

Northern 2019

Kolejka 1
29 marca
Casuarina
Nakara Azzurri
29 marca
Port Darwin
29 marca
Darwin Olympic
Padres
Kolejka 2
05 kwietnia
Nakara Azzurri
Port Darwin
05 kwietnia
Casuarina
Padres
05 kwietnia
Hellenic
Kolejka 3
12 kwietnia
Port Darwin
Padres
12 kwietnia
Casuarina
Darwin Olympic
12 kwietnia
Nakara Azzurri
Hellenic
Kolejka 4
10 maja
Nakara Azzurri
10 maja
Port Darwin
Darwin Olympic
10 maja
Padres
Hellenic
Kolejka 5
17 maja
Port Darwin
Casuarina
17 maja
Padres
17 maja
Hellenic
Darwin Olympic
Kolejka 6
24 maja
Darwin Olympic
24 maja
Padres
Nakara Azzurri
24 maja
Hellenic
Casuarina
Kolejka 7
31 maja
Hellenic
Port Darwin
31 maja
Darwin Olympic
Nakara Azzurri
31 maja
Casuarina
Kolejka 8
07 czerwca
Port Darwin
07 czerwca
Padres
Darwin Olympic
07 czerwca
Nakara Azzurri
Casuarina
Kolejka 9
14 czerwca
Port Darwin
Nakara Azzurri
14 czerwca
Padres
Casuarina
14 czerwca
Hellenic
Kolejka 10
21 czerwca
Darwin Olympic
Casuarina
21 czerwca
Hellenic
Nakara Azzurri
21 czerwca
Padres
Port Darwin
Kolejka 11
28 czerwca
Nakara Azzurri
28 czerwca
Darwin Olympic
Port Darwin
28 czerwca
Hellenic
Padres
Kolejka 12
05 lipca
Darwin Olympic
Hellenic
05 lipca
Padres
05 lipca
Casuarina
Port Darwin
Kolejka 13
12 lipca
Nakara Azzurri
Padres
12 lipca
Casuarina
Hellenic
12 lipca
Darwin Olympic
Kolejka 14
19 lipca
Port Darwin
Hellenic
19 lipca
Nakara Azzurri
Darwin Olympic
19 lipca
Casuarina
Kolejka 15
26 lipca
Darwin Olympic
Padres
26 lipca
Port Darwin
26 lipca
Casuarina
Nakara Azzurri
Kolejka 16
02 sierpnia
Casuarina
Padres
02 sierpnia
Nakara Azzurri
Port Darwin
02 sierpnia
Hellenic
Kolejka 17
09 sierpnia
Casuarina
Darwin Olympic
09 sierpnia
Nakara Azzurri
Hellenic
09 sierpnia
Port Darwin
Padres
Kolejka 18
16 sierpnia
Nakara Azzurri
16 sierpnia
Port Darwin
Darwin Olympic
16 sierpnia
Padres
Hellenic
Kolejka 19
23 sierpnia
Hellenic
Darwin Olympic
23 sierpnia
Padres
23 sierpnia
Port Darwin
Casuarina
Kolejka 20
30 sierpnia
Darwin Olympic
30 sierpnia
Hellenic
Casuarina
30 sierpnia
Padres
Nakara Azzurri
Kolejka 21
06 września
Casuarina
06 września
Darwin Olympic
Nakara Azzurri
06 września
Hellenic
Port Darwin
Kupon
0
Zapisz kupon