STS - polski bukmacher z licencją w Polsce (LEGALNY BUKMACHER). Uwaga: Tylko dla +18 lat.


+ Bukmacher z licencją w Polsce
+ NAJWIĘKSZY POLSKI BUKMACHER!
+ 1200 zł od 1-wszego depozytu
+ 200 zł BEZ RYZYKA i inne bonusy...
+ BetGames, Wirtualne gry, eSport


-> Zobacz ofertę ->

BetFan - zakłady bukmacherskie w Polsce (LEGALNY BUKMACHER). Uwaga: Tylko dla +18 lat !!!


+ Polski legalny bukmacher
+ Pakiet Pudziana 3000 zł
+ Zakład bez ryzyka 100 zł
+ GRY BEZ PODATKU +14%!!!
+ BLIK i Przelewy24 do wpłat


. -> Oferta dnia ->

eFortuna - najlepszy polski bukmacher (LEGALNY BUKMACHER W POLSCE).
KOD Fortuna: ZAKLAD120


+ Polski bukmacher z licencją w RP
+ 20zł na start (zmień pkt. na zakład)
+ 120zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA
+ AŻ DO 1000zł ZA 1-wszy DEPOZYT
+ Świetna oferta, kursy i obsługa


-> Zobacz ofertę ->

eToto - legalny polski bukmacher z licencją wydaną przez MF. Bonusy i promocje w eToto.pl - Tylko dla +18 lat!


+ Legalny bukmacher w Polsce
+ Bonus 200% do 200 zł (100zł=300zł)
+ eTotomania: nowy dzień=nowy bonus
+ Aplikacja mobilna
+ Blik i Przelewy24 do wpłat


-> ODBIERZ TUTAJ ->

Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

Ettan North 2020

Kolejka 1
04 kwietnia
IFK Haninge BRB
IF Karlstad
04 kwietnia
Sandvikens IF
IF Sylvia
04 kwietnia
IK Frej Taeby
Brommapojkarna
05 kwietnia
IFK Luleaa
Taeby FK
05 kwietnia
Oerebro Syrianska IF
Vasalunds IF
05 kwietnia
Syrianska
Team TG FF
05 kwietnia
Karlslunds IF HFK
Nykoepings BIS
05 kwietnia
Gefle
Sollentuna FК
05 kwietnia
IFK Berga
Team TG FF
Kolejka 2
09 kwietnia
Sollentuna FК
Syrianska
1: 2.35
X: 2.60
2: 3.15
10 kwietnia
Taeby FK
Gefle
10 kwietnia
Brommapojkarna
Sandvikens IF
10 kwietnia
Sollentuna FК
IFK Berga
1: 2.45
X: 2.45
2: 3.15
11 kwietnia
IF Sylvia
IK Frej Taeby
11 kwietnia
Nykoepings BIS
Oerebro Syrianska IF
12 kwietnia
Team TG FF
IFK Haninge BRB
13 kwietnia
Vasalunds IF
Karlslunds IF HFK
13 kwietnia
IF Karlstad
IFK Luleaa
Kolejka 3
18 kwietnia
Karlslunds IF HFK
Sollentuna FК
18 kwietnia
Sandvikens IF
Vasalunds IF
18 kwietnia
IK Frej Taeby
Team TG FF
18 kwietnia
IFK Haninge BRB
Nykoepings BIS
18 kwietnia
Oerebro Syrianska IF
Taeby FK
19 kwietnia
Syrianska
IF Sylvia
19 kwietnia
Gefle
IF Karlstad
19 kwietnia
IFK Luleaa
Brommapojkarna
19 kwietnia
IFK Berga
IF Sylvia
Kolejka 4
25 kwietnia
Karlslunds IF HFK
Oerebro Syrianska IF
25 kwietnia
Brommapojkarna
IFK Haninge BRB
25 kwietnia
Nykoepings BIS
Sandvikens IF
25 kwietnia
IF Sylvia
IFK Luleaa
25 kwietnia
Taeby FK
Syrianska
25 kwietnia
Taeby FK
IFK Berga
26 kwietnia
Team TG FF
Gefle
26 kwietnia
Vasalunds IF
IK Frej Taeby
26 kwietnia
Sollentuna FК
IF Karlstad
Kolejka 5
01 maja
IFK Luleaa
Team TG FF
02 maja
Oerebro Syrianska IF
IF Sylvia
02 maja
IFK Haninge BRB
Sollentuna FК
02 maja
IF Karlstad
Vasalunds IF
02 maja
IK Frej Taeby
Karlslunds IF HFK
03 maja
Sandvikens IF
Taeby FK
03 maja
Syrianska
Nykoepings BIS
03 maja
Gefle
Brommapojkarna
03 maja
IFK Berga
Nykoepings BIS
Kolejka 6
08 maja
Sollentuna FК
IK Frej Taeby
09 maja
Taeby FK
IF Karlstad
09 maja
IF Sylvia
Gefle
09 maja
Brommapojkarna
Syrianska
09 maja
Karlslunds IF HFK
Sandvikens IF
09 maja
Brommapojkarna
IFK Berga
10 maja
Team TG FF
Oerebro Syrianska IF
10 maja
Vasalunds IF
IFK Haninge BRB
10 maja
Nykoepings BIS
IFK Luleaa
Kolejka 7
16 maja
Oerebro Syrianska IF
IK Frej Taeby
16 maja
IFK Haninge BRB
IF Sylvia
16 maja
Sandvikens IF
Team TG FF
16 maja
IF Karlstad
Brommapojkarna
16 maja
Gefle
Nykoepings BIS
16 maja
Sollentuna FК
Taeby FK
17 maja
IFK Luleaa
Vasalunds IF
17 maja
Syrianska
Karlslunds IF HFK
17 maja
IFK Berga
Karlslunds IF HFK
Kolejka 8
20 maja
IK Frej Taeby
IFK Haninge BRB
21 maja
Taeby FK
Brommapojkarna
21 maja
Team TG FF
Karlslunds IF HFK
21 maja
Vasalunds IF
Nykoepings BIS
21 maja
IF Sylvia
Sollentuna FК
1: 3.25
X: 2.45
2: 2.40
21 maja
IF Karlstad
Sandvikens IF
21 maja
Syrianska
IFK Luleaa
21 maja
Gefle
Oerebro Syrianska IF
21 maja
IFK Berga
IFK Luleaa
Kolejka 9
24 maja
IFK Luleaa
Gefle
24 maja
Oerebro Syrianska IF
IF Karlstad
24 maja
IFK Haninge BRB
Syrianska
24 maja
Sandvikens IF
IK Frej Taeby
24 maja
Nykoepings BIS
Taeby FK
24 maja
Brommapojkarna
Team TG FF
24 maja
Karlslunds IF HFK
IF Sylvia
24 maja
Sollentuna FК
Vasalunds IF
24 maja
IFK Haninge BRB
IFK Berga
Kolejka 10
30 maja
Brommapojkarna
Sollentuna FК
30 maja
IF Karlstad
IK Frej Taeby
30 maja
Sandvikens IF
Gefle
30 maja
Taeby FK
Karlslunds IF HFK
31 maja
Syrianska
Oerebro Syrianska IF
31 maja
IF Sylvia
Nykoepings BIS
31 maja
Vasalunds IF
Team TG FF
31 maja
IFK Luleaa
IFK Haninge BRB
31 maja
IFK Berga
Oerebro Syrianska IF
Kolejka 11
06 czerwca
Oerebro Syrianska IF
Sandvikens IF
06 czerwca
IFK Haninge BRB
Taeby FK
06 czerwca
IF Sylvia
IF Karlstad
06 czerwca
Gefle
Syrianska
06 czerwca
IK Frej Taeby
Nykoepings BIS
06 czerwca
Gefle
IFK Berga
07 czerwca
Team TG FF
Sollentuna FК
07 czerwca
Vasalunds IF
Brommapojkarna
07 czerwca
Karlslunds IF HFK
IFK Luleaa
Kolejka 12
13 czerwca
Taeby FK
Vasalunds IF
13 czerwca
IFK Haninge BRB
Gefle
13 czerwca
Nykoepings BIS
IF Karlstad
13 czerwca
Brommapojkarna
Karlslunds IF HFK
13 czerwca
Sollentuna FК
Oerebro Syrianska IF
14 czerwca
IFK Luleaa
Sandvikens IF
14 czerwca
Team TG FF
IF Sylvia
14 czerwca
IK Frej Taeby
Syrianska
14 czerwca
IK Frej Taeby
IFK Berga
Kolejka 13
18 czerwca
IF Karlstad
Karlslunds IF HFK
18 czerwca
IF Sylvia
Brommapojkarna
18 czerwca
Nykoepings BIS
Sollentuna FК
21 czerwca
Gefle
IK Frej Taeby
21 czerwca
Syrianska
Vasalunds IF
21 czerwca
Taeby FK
Team TG FF
21 czerwca
Oerebro Syrianska IF
IFK Luleaa
21 czerwca
Sandvikens IF
IFK Haninge BRB
21 czerwca
IFK Berga
Vasalunds IF
Kolejka 14
27 czerwca
IFK Haninge BRB
Oerebro Syrianska IF
27 czerwca
Karlslunds IF HFK
Gefle
27 czerwca
IK Frej Taeby
Taeby FK
28 czerwca
Brommapojkarna
Nykoepings BIS
28 czerwca
Syrianska
Sandvikens IF
28 czerwca
Team TG FF
IF Karlstad
28 czerwca
Vasalunds IF
IF Sylvia
28 czerwca
Sollentuna FК
IFK Luleaa
28 czerwca
IFK Berga
Sandvikens IF
Kolejka 15
04 lipca
Taeby FK
IF Sylvia
04 lipca
Oerebro Syrianska IF
Brommapojkarna
04 lipca
IF Karlstad
Syrianska
04 lipca
Sollentuna FК
Sandvikens IF
04 lipca
Gefle
Vasalunds IF
04 lipca
Karlslunds IF HFK
IFK Haninge BRB
04 lipca
IF Karlstad
IFK Berga
05 lipca
IFK Luleaa
IK Frej Taeby
05 lipca
Nykoepings BIS
Team TG FF
Kolejka 16
09 lipca
Vasalunds IF
Sollentuna FК
11 lipca
Sandvikens IF
Karlslunds IF HFK
11 lipca
Team TG FF
IFK Luleaa
11 lipca
IFK Haninge BRB
IK Frej Taeby
11 lipca
IF Sylvia
Oerebro Syrianska IF
11 lipca
Nykoepings BIS
Gefle
11 lipca
Syrianska
IF Karlstad
11 lipca
Brommapojkarna
Taeby FK
11 lipca
IFK Berga
IF Karlstad
Kolejka 17
08 sierpnia
Taeby FK
Nykoepings BIS
08 sierpnia
Oerebro Syrianska IF
Syrianska
08 sierpnia
IF Karlstad
IF Sylvia
08 sierpnia
Gefle
Team TG FF
08 sierpnia
IK Frej Taeby
Sandvikens IF
08 sierpnia
Oerebro Syrianska IF
IFK Berga
09 sierpnia
IFK Luleaa
Karlslunds IF HFK
09 sierpnia
IFK Haninge BRB
Vasalunds IF
09 sierpnia
Sollentuna FК
Brommapojkarna
Kolejka 18
15 sierpnia
IFK Luleaa
IF Karlstad
15 sierpnia
Oerebro Syrianska IF
Nykoepings BIS
15 sierpnia
Sandvikens IF
Sollentuna FК
15 sierpnia
Vasalunds IF
Taeby FK
15 sierpnia
IF Sylvia
IFK Haninge BRB
15 sierpnia
Karlslunds IF HFK
IK Frej Taeby
16 sierpnia
Team TG FF
Brommapojkarna
16 sierpnia
Syrianska
Gefle
16 sierpnia
IFK Berga
Gefle
Kolejka 19
22 sierpnia
Nykoepings BIS
Syrianska
22 sierpnia
Gefle
Sandvikens IF
22 sierpnia
IK Frej Taeby
IF Sylvia
22 sierpnia
Sollentuna FК
Karlslunds IF HFK
22 sierpnia
Nykoepings BIS
IFK Berga
23 sierpnia
Taeby FK
IFK Luleaa
23 sierpnia
IFK Haninge BRB
Team TG FF
23 sierpnia
IF Karlstad
Oerebro Syrianska IF
24 sierpnia
Brommapojkarna
Vasalunds IF
Kolejka 20
29 sierpnia
Oerebro Syrianska IF
Gefle
29 sierpnia
IF Sylvia
Sandvikens IF
29 sierpnia
IF Karlstad
IFK Haninge BRB
29 sierpnia
Karlslunds IF HFK
Vasalunds IF
29 sierpnia
IFK Berga
Sollentuna FК
30 sierpnia
IFK Luleaa
Nykoepings BIS
30 sierpnia
Team TG FF
Taeby FK
30 sierpnia
Brommapojkarna
IK Frej Taeby
01 września
Syrianska
Sollentuna FК
Kolejka 21
05 września
Taeby FK
Oerebro Syrianska IF
05 września
IFK Haninge BRB
Brommapojkarna
05 września
Nykoepings BIS
Karlslunds IF HFK
05 września
Gefle
IF Sylvia
05 września
IK Frej Taeby
Sollentuna FК
06 września
Vasalunds IF
IF Karlstad
06 września
Sandvikens IF
IFK Luleaa
06 września
Team TG FF
Syrianska
06 września
Team TG FF
IFK Berga
Kolejka 22
12 września
Sollentuna FК
IFK Haninge BRB
12 września
IK Frej Taeby
Oerebro Syrianska IF
12 września
Karlslunds IF HFK
Taeby FK
12 września
IF Sylvia
Team TG FF
12 września
IF Karlstad
Nykoepings BIS
13 września
IFK Luleaa
Syrianska
13 września
Vasalunds IF
Sandvikens IF
13 września
Brommapojkarna
Gefle
13 września
IFK Luleaa
IFK Berga
Kolejka 23
18 września
Taeby FK
Sollentuna FК
19 września
Oerebro Syrianska IF
Karlslunds IF HFK
19 września
Brommapojkarna
IFK Luleaa
20 września
Sandvikens IF
IF Karlstad
20 września
Team TG FF
Vasalunds IF
20 września
Nykoepings BIS
IF Sylvia
20 września
Syrianska
IK Frej Taeby
20 września
Gefle
IFK Haninge BRB
20 września
IFK Berga
IK Frej Taeby
Kolejka 24
26 września
IK Frej Taeby
Gefle
26 września
Karlslunds IF HFK
Brommapojkarna
26 września
IF Karlstad
Taeby FK
26 września
IF Sylvia
Syrianska
26 września
IF Sylvia
IFK Berga
27 września
Vasalunds IF
Oerebro Syrianska IF
27 września
IFK Haninge BRB
IFK Luleaa
27 września
Sandvikens IF
Nykoepings BIS
27 września
Sollentuna FК
Team TG FF
Kolejka 25
03 października
Nykoepings BIS
Vasalunds IF
03 października
IF Karlstad
Sollentuna FК
03 października
Taeby FK
IK Frej Taeby
04 października
IFK Luleaa
Oerebro Syrianska IF
04 października
Team TG FF
Sandvikens IF
04 października
Syrianska
IFK Haninge BRB
04 października
Brommapojkarna
IF Sylvia
04 października
Gefle
Karlslunds IF HFK
04 października
IFK Berga
IFK Haninge BRB
Kolejka 26
10 października
Sandvikens IF
Brommapojkarna
10 października
IF Sylvia
Taeby FK
10 października
Nykoepings BIS
IFK Haninge BRB
10 października
Karlslunds IF HFK
Syrianska
10 października
IK Frej Taeby
IF Karlstad
10 października
Sollentuna FК
Gefle
10 października
Karlslunds IF HFK
IFK Berga
11 października
Oerebro Syrianska IF
Team TG FF
11 października
Vasalunds IF
IFK Luleaa
Kolejka 27
17 października
IF Sylvia
Karlslunds IF HFK
17 października
IFK Haninge BRB
Sandvikens IF
17 października
Sollentuna FК
Nykoepings BIS
17 października
IK Frej Taeby
Vasalunds IF
18 października
IF Karlstad
Team TG FF
18 października
Syrianska
Taeby FK
18 października
Brommapojkarna
Oerebro Syrianska IF
18 października
Gefle
IFK Luleaa
18 października
IFK Berga
Taeby FK
Kolejka 28
24 października
Sandvikens IF
Syrianska
24 października
Oerebro Syrianska IF
Sollentuna FК
24 października
Taeby FK
IFK Haninge BRB
24 października
Nykoepings BIS
Brommapojkarna
24 października
Sandvikens IF
IFK Berga
25 października
IFK Luleaa
IF Sylvia
25 października
Team TG FF
IK Frej Taeby
25 października
Karlslunds IF HFK
IF Karlstad
25 października
Vasalunds IF
Gefle
Kolejka 29
31 października
IFK Haninge BRB
Karlslunds IF HFK
31 października
Sandvikens IF
Oerebro Syrianska IF
31 października
Sollentuna FК
IF Sylvia
01 listopada
Vasalunds IF
Syrianska
01 listopada
Team TG FF
Nykoepings BIS
01 listopada
Brommapojkarna
IF Karlstad
01 listopada
Gefle
Taeby FK
01 listopada
IK Frej Taeby
IFK Luleaa
01 listopada
Vasalunds IF
IFK Berga
Kolejka 30
08 listopada
IFK Luleaa
Sollentuna FК
08 listopada
Taeby FK
Sandvikens IF
08 listopada
Oerebro Syrianska IF
IFK Haninge BRB
08 listopada
IF Sylvia
Vasalunds IF
08 listopada
Nykoepings BIS
IK Frej Taeby
08 listopada
IF Karlstad
Gefle
08 listopada
Syrianska
Brommapojkarna
08 listopada
Karlslunds IF HFK
Team TG FF
08 listopada
IFK Berga
Brommapojkarna

Ettan Soedra 2020

Kolejka 1
04 kwietnia
Skoevde AIK
Landskrona BoIS
04 kwietnia
FK Karlskrona
Torns IF
04 kwietnia
Eskilsminne IF
Qviding FIF
04 kwietnia
Tvaaaakers IF
FC Linkoeping City
04 kwietnia
Lunds BK
Utsiktens BK
04 kwietnia
Lindome GIF
Oskarshamns AIK
05 kwietnia
IFK Vaernamo
Motala AIF FK
05 kwietnia
Assyriska IK
FC Trollhaettan
Kolejka 2
09 kwietnia
FC Trollhaettan
Tvaaaakers IF
10 kwietnia
Qviding FIF
IFK Vaernamo
10 kwietnia
FC Linkoeping City
Skoevde AIK
10 kwietnia
Landskrona BoIS
Lindome GIF
10 kwietnia
Oskarshamns AIK
Lunds BK
10 kwietnia
Utsiktens BK
FK Karlskrona
10 kwietnia
Torns IF
Assyriska IK
11 kwietnia
Motala AIF FK
Eskilsminne IF
Kolejka 3
18 kwietnia
Lunds BK
FC Trollhaettan
18 kwietnia
Skoevde AIK
Torns IF
18 kwietnia
Eskilsminne IF
Oskarshamns AIK
18 kwietnia
FK Karlskrona
Landskrona BoIS
18 kwietnia
Qviding FIF
Tvaaaakers IF
18 kwietnia
Lindome GIF
FC Linkoeping City
18 kwietnia
Assyriska IK
Motala AIF FK
19 kwietnia
IFK Vaernamo
Utsiktens BK
Kolejka 4
25 kwietnia
Utsiktens BK
Qviding FIF
25 kwietnia
Landskrona BoIS
Oskarshamns AIK
25 kwietnia
Tvaaaakers IF
Lindome GIF
25 kwietnia
FK Karlskrona
Lunds BK
25 kwietnia
Torns IF
IFK Vaernamo
25 kwietnia
Motala AIF FK
Skoevde AIK
26 kwietnia
FC Linkoeping City
Assyriska IK
26 kwietnia
FC Trollhaettan
Eskilsminne IF
Kolejka 5
01 maja
Oskarshamns AIK
Torns IF
01 maja
Lindome GIF
FK Karlskrona
01 maja
Skoevde AIK
FC Trollhaettan
02 maja
Qviding FIF
Landskrona BoIS
02 maja
Eskilsminne IF
FC Linkoeping City
02 maja
Lunds BK
Motala AIF FK
02 maja
Assyriska IK
Utsiktens BK
03 maja
IFK Vaernamo
Tvaaaakers IF
Kolejka 6
06 maja
FK Karlskrona
Assyriska IK
09 maja
Eskilsminne IF
Landskrona BoIS
09 maja
FC Linkoeping City
Oskarshamns AIK
09 maja
Motala AIF FK
Qviding FIF
09 maja
Utsiktens BK
Lindome GIF
09 maja
Skoevde AIK
Tvaaaakers IF
10 maja
Torns IF
Lunds BK
10 maja
FC Trollhaettan
IFK Vaernamo
Kolejka 7
16 maja
Qviding FIF
FK Karlskrona
16 maja
Tvaaaakers IF
Torns IF
16 maja
Lunds BK
FC Linkoeping City
1: 2.55
X: 4.40
2: 2.07
16 maja
Assyriska IK
Skoevde AIK
16 maja
Landskrona BoIS
FC Trollhaettan
16 maja
Lindome GIF
Motala AIF FK
16 maja
Oskarshamns AIK
Utsiktens BK
17 maja
IFK Vaernamo
Eskilsminne IF
Kolejka 8
20 maja
FK Karlskrona
IFK Vaernamo
20 maja
Skoevde AIK
Lunds BK
21 maja
FC Linkoeping City
Qviding FIF
1: 2.70
X: 2.80
2: 2.70
21 maja
Eskilsminne IF
Assyriska IK
21 maja
Utsiktens BK
Tvaaaakers IF
21 maja
FC Trollhaettan
Oskarshamns AIK
21 maja
Torns IF
Lindome GIF
21 maja
Motala AIF FK
Landskrona BoIS
Kolejka 9
24 maja
FK Karlskrona
FC Trollhaettan
24 maja
Eskilsminne IF
Torns IF
24 maja
Tvaaaakers IF
Motala AIF FK
24 maja
Lunds BK
Qviding FIF
24 maja
IFK Vaernamo
FC Linkoeping City
24 maja
Assyriska IK
Oskarshamns AIK
24 maja
Landskrona BoIS
Utsiktens BK
25 maja
Lindome GIF
Skoevde AIK
Kolejka 10
30 maja
FC Linkoeping City
Landskrona BoIS
30 maja
Tvaaaakers IF
Assyriska IK
30 maja
Lunds BK
Lindome GIF
30 maja
Utsiktens BK
Eskilsminne IF
30 maja
Torns IF
FC Trollhaettan
30 maja
Motala AIF FK
FK Karlskrona
30 maja
Oskarshamns AIK
IFK Vaernamo
31 maja
Qviding FIF
Skoevde AIK
Kolejka 11
06 czerwca
Utsiktens BK
Motala AIF FK
06 czerwca
Skoevde AIK
Oskarshamns AIK
07 czerwca
Qviding FIF
Torns IF
07 czerwca
Assyriska IK
Lindome GIF
07 czerwca
FK Karlskrona
Eskilsminne IF
07 czerwca
IFK Vaernamo
Lunds BK
07 czerwca
Landskrona BoIS
Tvaaaakers IF
07 czerwca
FC Trollhaettan
FC Linkoeping City
Kolejka 12
12 czerwca
FC Trollhaettan
Utsiktens BK
13 czerwca
FC Linkoeping City
FK Karlskrona
13 czerwca
Eskilsminne IF
Skoevde AIK
13 czerwca
Tvaaaakers IF
Lunds BK
13 czerwca
Lindome GIF
IFK Vaernamo
13 czerwca
Oskarshamns AIK
Qviding FIF
13 czerwca
Torns IF
Motala AIF FK
14 czerwca
Assyriska IK
Landskrona BoIS
Kolejka 13
17 czerwca
Utsiktens BK
Torns IF
18 czerwca
Oskarshamns AIK
Tvaaaakers IF
18 czerwca
Lindome GIF
Eskilsminne IF
18 czerwca
Landskrona BoIS
IFK Vaernamo
18 czerwca
Lunds BK
Assyriska IK
18 czerwca
Qviding FIF
FC Trollhaettan
21 czerwca
Skoevde AIK
FK Karlskrona
22 czerwca
Motala AIF FK
FC Linkoeping City
Kolejka 14
25 czerwca
Torns IF
Landskrona BoIS
27 czerwca
FK Karlskrona
Tvaaaakers IF
27 czerwca
FC Linkoeping City
Utsiktens BK
27 czerwca
Eskilsminne IF
Lunds BK
27 czerwca
Motala AIF FK
Oskarshamns AIK
27 czerwca
Assyriska IK
Qviding FIF
28 czerwca
IFK Vaernamo
Skoevde AIK
28 czerwca
FC Trollhaettan
Lindome GIF
Kolejka 15
04 lipca
Skoevde AIK
Utsiktens BK
04 lipca
Tvaaaakers IF
Eskilsminne IF
04 lipca
Oskarshamns AIK
FK Karlskrona
04 lipca
Landskrona BoIS
Lunds BK
04 lipca
Torns IF
FC Linkoeping City
05 lipca
Qviding FIF
Lindome GIF
05 lipca
IFK Vaernamo
Assyriska IK
05 lipca
FC Trollhaettan
Motala AIF FK
Kolejka 16
08 lipca
Eskilsminne IF
IFK Vaernamo
08 lipca
Motala AIF FK
Torns IF
09 lipca
Lunds BK
Skoevde AIK
09 lipca
Assyriska IK
Tvaaaakers IF
09 lipca
Lindome GIF
Landskrona BoIS
11 lipca
FK Karlskrona
Qviding FIF
11 lipca
FC Linkoeping City
FC Trollhaettan
11 lipca
Utsiktens BK
Oskarshamns AIK
Kolejka 17
08 sierpnia
Tvaaaakers IF
Utsiktens BK
08 sierpnia
Skoevde AIK
Lindome GIF
08 sierpnia
Landskrona BoIS
Motala AIF FK
08 sierpnia
Qviding FIF
Lunds BK
09 sierpnia
IFK Vaernamo
FK Karlskrona
09 sierpnia
Oskarshamns AIK
FC Linkoeping City
09 sierpnia
FC Trollhaettan
Assyriska IK
09 sierpnia
Torns IF
Eskilsminne IF
Kolejka 18
15 sierpnia
FK Karlskrona
Motala AIF FK
15 sierpnia
FC Linkoeping City
IFK Vaernamo
15 sierpnia
Oskarshamns AIK
Skoevde AIK
15 sierpnia
Lindome GIF
Qviding FIF
15 sierpnia
Assyriska IK
Torns IF
15 sierpnia
Lunds BK
Landskrona BoIS
15 sierpnia
Eskilsminne IF
Tvaaaakers IF
15 sierpnia
Utsiktens BK
FC Trollhaettan
Kolejka 19
22 sierpnia
Qviding FIF
FC Linkoeping City
22 sierpnia
Tvaaaakers IF
FC Trollhaettan
22 sierpnia
Skoevde AIK
Eskilsminne IF
22 sierpnia
Assyriska IK
Lunds BK
22 sierpnia
Motala AIF FK
Lindome GIF
23 sierpnia
IFK Vaernamo
Oskarshamns AIK
23 sierpnia
Landskrona BoIS
FK Karlskrona
23 sierpnia
Torns IF
Utsiktens BK
Kolejka 20
29 sierpnia
Oskarshamns AIK
Landskrona BoIS
29 sierpnia
FC Linkoeping City
Motala AIF FK
29 sierpnia
Eskilsminne IF
FK Karlskrona
29 sierpnia
Skoevde AIK
Qviding FIF
29 sierpnia
Lunds BK
IFK Vaernamo
29 sierpnia
Lindome GIF
Tvaaaakers IF
29 sierpnia
Utsiktens BK
Assyriska IK
30 sierpnia
FC Trollhaettan
Torns IF
Kolejka 21
05 września
FK Karlskrona
Lindome GIF
05 września
Qviding FIF
Utsiktens BK
05 września
Tvaaaakers IF
Oskarshamns AIK
05 września
Motala AIF FK
Lunds BK
05 września
Torns IF
Skoevde AIK
06 września
IFK Vaernamo
FC Trollhaettan
06 września
Landskrona BoIS
FC Linkoeping City
06 września
Assyriska IK
Eskilsminne IF
Kolejka 22
12 września
Eskilsminne IF
Motala AIF FK
12 września
FC Linkoeping City
Tvaaaakers IF
12 września
Utsiktens BK
IFK Vaernamo
12 września
Lunds BK
FK Karlskrona
12 września
Oskarshamns AIK
Assyriska IK
12 września
Lindome GIF
Torns IF
13 września
Landskrona BoIS
Skoevde AIK
14 września
FC Trollhaettan
Qviding FIF
Kolejka 23
19 września
Qviding FIF
Eskilsminne IF
19 września
FK Karlskrona
FC Linkoeping City
19 września
Tvaaaakers IF
Landskrona BoIS
19 września
Skoevde AIK
IFK Vaernamo
19 września
Lindome GIF
Assyriska IK
19 września
Utsiktens BK
Lunds BK
19 września
Torns IF
Oskarshamns AIK
19 września
Motala AIF FK
FC Trollhaettan
Kolejka 24
26 września
FC Linkoeping City
Lindome GIF
26 września
Lunds BK
Tvaaaakers IF
26 września
Assyriska IK
FK Karlskrona
26 września
Oskarshamns AIK
Eskilsminne IF
26 września
Torns IF
Qviding FIF
26 września
Motala AIF FK
Utsiktens BK
27 września
IFK Vaernamo
Landskrona BoIS
28 września
FC Trollhaettan
Skoevde AIK
Kolejka 25
03 października
Utsiktens BK
FC Linkoeping City
03 października
Qviding FIF
Motala AIF FK
03 października
Eskilsminne IF
Lindome GIF
03 października
Tvaaaakers IF
Skoevde AIK
03 października
Lunds BK
Oskarshamns AIK
04 października
FC Trollhaettan
FK Karlskrona
04 października
IFK Vaernamo
Torns IF
04 października
Landskrona BoIS
Assyriska IK
Kolejka 26
10 października
FK Karlskrona
Utsiktens BK
10 października
FC Linkoeping City
Torns IF
10 października
Oskarshamns AIK
FC Trollhaettan
10 października
Motala AIF FK
IFK Vaernamo
10 października
Lindome GIF
Lunds BK
10 października
Skoevde AIK
Assyriska IK
10 października
Tvaaaakers IF
Qviding FIF
12 października
Landskrona BoIS
Eskilsminne IF
Kolejka 27
17 października
Lunds BK
Eskilsminne IF
17 października
Assyriska IK
FC Linkoeping City
17 października
Oskarshamns AIK
Lindome GIF
17 października
Utsiktens BK
Skoevde AIK
17 października
Motala AIF FK
Tvaaaakers IF
17 października
Torns IF
FK Karlskrona
18 października
IFK Vaernamo
Qviding FIF
18 października
FC Trollhaettan
Landskrona BoIS
Kolejka 28
23 października
FK Karlskrona
Oskarshamns AIK
24 października
FC Linkoeping City
Lunds BK
24 października
Qviding FIF
Assyriska IK
24 października
Tvaaaakers IF
IFK Vaernamo
24 października
Skoevde AIK
Motala AIF FK
24 października
Landskrona BoIS
Torns IF
24 października
Lindome GIF
Utsiktens BK
25 października
Eskilsminne IF
FC Trollhaettan
Kolejka 29
30 października
Qviding FIF
Oskarshamns AIK
31 października
FK Karlskrona
Skoevde AIK
31 października
FC Linkoeping City
Eskilsminne IF
31 października
Utsiktens BK
Landskrona BoIS
31 października
Torns IF
Tvaaaakers IF
31 października
Motala AIF FK
Assyriska IK
01 listopada
IFK Vaernamo
Lindome GIF
01 listopada
FC Trollhaettan
Lunds BK
Kolejka 30
07 listopada
Eskilsminne IF
Utsiktens BK
07 listopada
Tvaaaakers IF
FK Karlskrona
07 listopada
Skoevde AIK
FC Linkoeping City
07 listopada
Lunds BK
Torns IF
07 listopada
Assyriska IK
IFK Vaernamo
07 listopada
Landskrona BoIS
Qviding FIF
07 listopada
Lindome GIF
FC Trollhaettan
07 listopada
Oskarshamns AIK
Motala AIF FK
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść