eFortuna - najlepszy polski bukmacher (LEGALNY BUKMACHER W POLSCE).
KOD Fortuna: ZAKLAD120


+ Polski bukmacher z licencją w RP
+ 20zł na start (zmień pkt. na zakład)
+ 120zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA
+ AŻ DO 1000zł ZA 1-wszy DEPOZYT
+ Świetna oferta, kursy i obsługa


-> Zobacz ofertę ->

STS - polski bukmacher z licencją w Polsce (LEGALNY BUKMACHER). Uwaga: Tylko dla +18 lat.


+ Bukmacher z licencją w Polsce
+ NAJWIĘKSZY POLSKI BUKMACHER!
+ 1200 zł od 1-wszego depozytu
+ 200 zł BEZ RYZYKA i inne bonusy...
+ BetGames, Wirtualne gry, eSport


-> Zobacz ofertę ->

BetFan - zakłady bukmacherskie w Polsce (LEGALNY BUKMACHER). Uwaga: Tylko dla +18 lat !!!


+ Polski legalny bukmacher
+ Pakiet Pudziana 3000 zł
+ Zakład bez ryzyka 100 zł
+ GRY BEZ PODATKU +14%!!!
+ BLIK i Przelewy24 do wpłat


. -> Oferta dnia ->

eToto - legalny polski bukmacher z licencją wydaną przez MF. Bonusy i promocje w eToto.pl - Tylko dla +18 lat!


+ Legalny bukmacher w Polsce
+ Bonus 200% do 200 zł (100zł=300zł)
+ eTotomania: nowy dzień=nowy bonus
+ Aplikacja mobilna
+ Blik i Przelewy24 do wpłat


-> ODBIERZ TUTAJ ->

Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

Allsvenskan 2020

Kolejka 1
04 kwietnia
Oerebro
Djurgaarden
05 kwietnia
Hammarby
Kalmar FF
1: 1.34
X: 5.10
2: 8.50
05 kwietnia
IFK Gothenburg
Elfsborg
1: 1.84
X: 3.50
2: 4.50
05 kwietnia
IK Brage
Mjaellby
05 kwietnia
Helsingborg
Varbergs BoIS FC
1: 1.75
X: 3.65
2: 4.80
05 kwietnia
Sirius
Falkenbergs FF
1: 2.10
X: 3.40
2: 3.55
05 kwietnia
Oestersunds FK
Mjaellby
1: 1.70
X: 3.70
2: 5.10
06 kwietnia
Haecken
AIK
1: 2.50
X: 3.05
2: 3.10
06 kwietnia
IFK Norrkoeping
Malmoe FF
1: 3.10
X: 3.20
2: 2.40
Kolejka 2
11 kwietnia
Varbergs BoIS FC
Oerebro
12 kwietnia
Falkenbergs FF
Helsingborg
12 kwietnia
AIK
Sirius
12 kwietnia
Malmoe FF
Haecken
12 kwietnia
Mjaellby
IFK Gothenburg
12 kwietnia
Djurgaarden
IK Brage
12 kwietnia
Kalmar FF
IFK Norrkoeping
13 kwietnia
Elfsborg
Hammarby
13 kwietnia
Djurgaarden
Oestersunds FK
Kolejka 3
17 kwietnia
Djurgaarden
Malmoe FF
18 kwietnia
Helsingborg
Oerebro
18 kwietnia
Oestersunds FK
Falkenbergs FF
19 kwietnia
IK Brage
Falkenbergs FF
19 kwietnia
Sirius
Elfsborg
19 kwietnia
Hammarby
AIK
19 kwietnia
Haecken
Kalmar FF
19 kwietnia
IFK Norrkoeping
Mjaellby
20 kwietnia
IFK Gothenburg
Varbergs BoIS FC
Kolejka 4
22 kwietnia
Hammarby
IFK Norrkoeping
22 kwietnia
AIK
IK Brage
22 kwietnia
Malmoe FF
Helsingborg
22 kwietnia
Mjaellby
Falkenbergs FF
22 kwietnia
AIK
Oestersunds FK
23 kwietnia
Elfsborg
Haecken
23 kwietnia
Kalmar FF
Djurgaarden
23 kwietnia
Oerebro
IFK Gothenburg
23 kwietnia
Varbergs BoIS FC
Sirius
Kolejka 5
26 kwietnia
Malmoe FF
Oerebro
26 kwietnia
Haecken
Mjaellby
26 kwietnia
IFK Norrkoeping
Elfsborg
26 kwietnia
Falkenbergs FF
Varbergs BoIS FC
26 kwietnia
IK Brage
Hammarby
26 kwietnia
Oestersunds FK
Hammarby
27 kwietnia
Djurgaarden
IFK Gothenburg
27 kwietnia
Kalmar FF
Sirius
27 kwietnia
Helsingborg
AIK
Kolejka 6
02 maja
Falkenbergs FF
Elfsborg
02 maja
AIK
Kalmar FF
03 maja
Sirius
IFK Norrkoeping
03 maja
Djurgaarden
Hammarby
03 maja
Oerebro
IK Brage
03 maja
Varbergs BoIS FC
Haecken
04 maja
IFK Gothenburg
Malmoe FF
04 maja
Mjaellby
Helsingborg
31 maja
Oerebro
Oestersunds FK
Kolejka 7
09 maja
Kalmar FF
Mjaellby
10 maja
Haecken
IFK Norrkoeping
10 maja
IK Brage
Sirius
10 maja
Helsingborg
Djurgaarden
10 maja
Hammarby
Malmoe FF
10 maja
Oestersunds FK
Sirius
11 maja
Elfsborg
Varbergs BoIS FC
11 maja
AIK
IFK Gothenburg
11 maja
Oerebro
Falkenbergs FF
Kolejka 8
16 maja
Elfsborg
Oerebro
17 maja
Sirius
Hammarby
17 maja
IFK Norrkoeping
IK Brage
17 maja
IFK Gothenburg
Helsingborg
17 maja
Djurgaarden
Haecken
17 maja
Falkenbergs FF
Kalmar FF
17 maja
IFK Norrkoeping
Oestersunds FK
18 maja
Malmoe FF
Varbergs BoIS FC
18 maja
Mjaellby
AIK
Kolejka 9
20 maja
IFK Gothenburg
Sirius
20 maja
Djurgaarden
IFK Norrkoeping
20 maja
Oerebro
Haecken
20 maja
Oestersunds FK
Elfsborg
21 maja
Hammarby
Falkenbergs FF
21 maja
Kalmar FF
Helsingborg
21 maja
AIK
Malmoe FF
21 maja
IK Brage
Elfsborg
21 maja
Varbergs BoIS FC
Mjaellby
Kolejka 10
24 maja
Haecken
IFK Gothenburg
24 maja
Kalmar FF
Varbergs BoIS FC
24 maja
AIK
Djurgaarden
24 maja
Helsingborg
Elfsborg
24 maja
Malmoe FF
IK Brage
24 maja
Malmoe FF
Oestersunds FK
25 maja
Hammarby
Oerebro
25 maja
IFK Norrkoeping
Falkenbergs FF
25 maja
Mjaellby
Sirius
Kolejka 11
06 maja
Oerebro
AIK
30 maja
Sirius
Haecken
30 maja
Varbergs BoIS FC
Djurgaarden
31 maja
Falkenbergs FF
Malmoe FF
31 maja
IK Brage
Helsingborg
31 maja
Elfsborg
Kalmar FF
31 maja
Mjaellby
Hammarby
31 maja
IFK Gothenburg
IFK Norrkoeping
01 czerwca
Oestersunds FK
Helsingborg
Kolejka 12
05 lipca
Sirius
Malmoe FF
05 lipca
Hammarby
IFK Gothenburg
05 lipca
Elfsborg
Mjaellby
05 lipca
Djurgaarden
Falkenbergs FF
05 lipca
IFK Norrkoeping
Oerebro
05 lipca
Haecken
Helsingborg
05 lipca
Kalmar FF
IK Brage
05 lipca
AIK
Varbergs BoIS FC
05 lipca
Kalmar FF
Oestersunds FK
Kolejka 13
12 lipca
IFK Gothenburg
Kalmar FF
12 lipca
Falkenbergs FF
AIK
12 lipca
Oerebro
Sirius
12 lipca
Helsingborg
IFK Norrkoeping
12 lipca
Malmoe FF
Elfsborg
12 lipca
Haecken
Hammarby
12 lipca
Mjaellby
Djurgaarden
12 lipca
Varbergs BoIS FC
IK Brage
12 lipca
Varbergs BoIS FC
Oestersunds FK
Kolejka 14
19 lipca
Elfsborg
AIK
19 lipca
IFK Norrkoeping
Varbergs BoIS FC
19 lipca
Kalmar FF
Oerebro
19 lipca
Falkenbergs FF
Haecken
19 lipca
IK Brage
IFK Gothenburg
19 lipca
Mjaellby
Malmoe FF
19 lipca
Sirius
Djurgaarden
19 lipca
Hammarby
Helsingborg
19 lipca
Oestersunds FK
IFK Gothenburg
Kolejka 15
26 lipca
Haecken
IK Brage
26 lipca
AIK
IFK Norrkoeping
26 lipca
Oerebro
Mjaellby
26 lipca
Helsingborg
Sirius
26 lipca
Malmoe FF
Kalmar FF
26 lipca
Varbergs BoIS FC
Hammarby
26 lipca
IFK Gothenburg
Falkenbergs FF
26 lipca
Djurgaarden
Elfsborg
26 lipca
Haecken
Oestersunds FK
Kolejka 16
13 maja
Djurgaarden
Kalmar FF
14 maja
Malmoe FF
Hammarby
02 sierpnia
Sirius
Mjaellby
02 sierpnia
Varbergs BoIS FC
IFK Gothenburg
02 sierpnia
Haecken
Elfsborg
02 sierpnia
Falkenbergs FF
Oerebro
02 sierpnia
AIK
Helsingborg
02 sierpnia
IK Brage
IFK Norrkoeping
02 sierpnia
Oestersunds FK
IFK Norrkoeping
Kolejka 17
09 sierpnia
Mjaellby
IK Brage
09 sierpnia
Helsingborg
Falkenbergs FF
09 sierpnia
Oerebro
Varbergs BoIS FC
09 sierpnia
IFK Gothenburg
Haecken
09 sierpnia
IFK Norrkoeping
AIK
09 sierpnia
Hammarby
Sirius
09 sierpnia
Kalmar FF
Malmoe FF
09 sierpnia
Elfsborg
Djurgaarden
09 sierpnia
Mjaellby
Oestersunds FK
Kolejka 18
16 sierpnia
Hammarby
Haecken
16 sierpnia
Sirius
IFK Gothenburg
16 sierpnia
Varbergs BoIS FC
Kalmar FF
16 sierpnia
Mjaellby
Elfsborg
16 sierpnia
Malmoe FF
IFK Norrkoeping
16 sierpnia
Djurgaarden
Helsingborg
16 sierpnia
AIK
Falkenbergs FF
16 sierpnia
IK Brage
Oerebro
16 sierpnia
Oestersunds FK
Oerebro
Kolejka 19
23 sierpnia
Elfsborg
Malmoe FF
23 sierpnia
Haecken
Varbergs BoIS FC
23 sierpnia
Oerebro
Hammarby
23 sierpnia
Falkenbergs FF
Djurgaarden
23 sierpnia
Kalmar FF
AIK
23 sierpnia
IFK Gothenburg
IK Brage
23 sierpnia
IFK Norrkoeping
Sirius
23 sierpnia
Helsingborg
Mjaellby
23 sierpnia
IFK Gothenburg
Oestersunds FK
Kolejka 20
30 sierpnia
Varbergs BoIS FC
Falkenbergs FF
30 sierpnia
Mjaellby
Kalmar FF
30 sierpnia
Malmoe FF
IFK Gothenburg
30 sierpnia
IK Brage
Djurgaarden
30 sierpnia
AIK
Hammarby
30 sierpnia
Haecken
Oerebro
30 sierpnia
Elfsborg
IFK Norrkoeping
30 sierpnia
Sirius
Helsingborg
30 sierpnia
Oestersunds FK
Djurgaarden
Kolejka 21
13 września
Hammarby
Varbergs BoIS FC
13 września
IFK Norrkoeping
Haecken
13 września
Djurgaarden
AIK
13 września
IFK Gothenburg
Mjaellby
13 września
Helsingborg
IK Brage
13 września
Oerebro
Malmoe FF
13 września
Falkenbergs FF
Sirius
13 września
Kalmar FF
Elfsborg
13 września
Helsingborg
Oestersunds FK
Kolejka 22
20 września
Mjaellby
Oerebro
20 września
Varbergs BoIS FC
Helsingborg
20 września
Malmoe FF
Falkenbergs FF
20 września
IK Brage
AIK
20 września
IFK Norrkoeping
Hammarby
20 września
Haecken
Djurgaarden
20 września
Elfsborg
IFK Gothenburg
20 września
Sirius
Kalmar FF
20 września
Oestersunds FK
AIK
Kolejka 23
23 września
Elfsborg
Sirius
23 września
Kalmar FF
Haecken
23 września
Falkenbergs FF
IK Brage
23 września
Oerebro
IFK Norrkoeping
23 września
Helsingborg
Malmoe FF
23 września
Djurgaarden
Varbergs BoIS FC
23 września
IFK Gothenburg
Hammarby
23 września
AIK
Mjaellby
23 września
Falkenbergs FF
Oestersunds FK
Kolejka 24
27 września
IK Brage
Kalmar FF
27 września
Sirius
Oerebro
27 września
Hammarby
Elfsborg
27 września
Haecken
Falkenbergs FF
27 września
Helsingborg
IFK Gothenburg
27 września
IFK Norrkoeping
Djurgaarden
27 września
Mjaellby
Varbergs BoIS FC
27 września
Malmoe FF
AIK
27 września
Oestersunds FK
Kalmar FF
Kolejka 25
04 października
Varbergs BoIS FC
IFK Norrkoeping
04 października
AIK
Haecken
04 października
IK Brage
Malmoe FF
04 października
Falkenbergs FF
Mjaellby
04 października
Kalmar FF
Hammarby
04 października
Djurgaarden
Sirius
04 października
Elfsborg
Helsingborg
04 października
IFK Gothenburg
Oerebro
04 października
Oestersunds FK
Malmoe FF
Kolejka 26
18 października
Sirius
IK Brage
18 października
Hammarby
Mjaellby
18 października
IFK Norrkoeping
Kalmar FF
18 października
Falkenbergs FF
IFK Gothenburg
18 października
Oerebro
Elfsborg
18 października
Helsingborg
Haecken
18 października
Malmoe FF
Djurgaarden
18 października
Varbergs BoIS FC
AIK
18 października
Sirius
Oestersunds FK
Kolejka 27
25 października
Oerebro
Helsingborg
25 października
Mjaellby
IFK Norrkoeping
25 października
Kalmar FF
Falkenbergs FF
25 października
IFK Gothenburg
AIK
25 października
Haecken
Malmoe FF
25 października
Sirius
Varbergs BoIS FC
25 października
Hammarby
Djurgaarden
25 października
Elfsborg
IK Brage
25 października
Elfsborg
Oestersunds FK
Kolejka 28
28 października
IFK Norrkoeping
IFK Gothenburg
28 października
Djurgaarden
Mjaellby
28 października
Helsingborg
Kalmar FF
28 października
Falkenbergs FF
Hammarby
28 października
AIK
Oerebro
28 października
IK Brage
Haecken
28 października
Varbergs BoIS FC
Elfsborg
28 października
Malmoe FF
Sirius
28 października
Oestersunds FK
Haecken
Kolejka 29
01 listopada
IFK Norrkoeping
Helsingborg
01 listopada
Elfsborg
Falkenbergs FF
01 listopada
Hammarby
IK Brage
01 listopada
Sirius
AIK
01 listopada
IFK Gothenburg
Djurgaarden
01 listopada
Oerebro
Kalmar FF
01 listopada
Mjaellby
Haecken
01 listopada
Varbergs BoIS FC
Malmoe FF
01 listopada
Hammarby
Oestersunds FK
Kolejka 30
08 listopada
Haecken
Sirius
08 listopada
Djurgaarden
Oerebro
08 listopada
Kalmar FF
IFK Gothenburg
08 listopada
Falkenbergs FF
IFK Norrkoeping
08 listopada
AIK
Elfsborg
08 listopada
Malmoe FF
Mjaellby
08 listopada
Helsingborg
Hammarby
08 listopada
IK Brage
Varbergs BoIS FC
08 listopada
Oestersunds FK
Varbergs BoIS FC
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść