0
Shamrock Rovers

1x2 - 2
1.55

PREMIER DIVISION - KOLEJKA 17, Turners Cross (Cork). (9) City (3-3-10 19-33) zagra z (2) Shamrock Rovers (9-6-2 35-17)

Cork przerwało serię porażek z Sligo (1-0), ale też Rovers (1-0-4) nie mają najlepszego okresu obecnie. Shamrock stracił pozycję lidera, po niespodziewanej porażce z (8) Droghedą (1-2). Miało to miejsce po siedmiu kolejnych kompletach punktów, w miesiącu z całą czołówką, (1) Derry (@2-0), (3) Bohemians (2-0), oraz (4) St. Patricks (3-2). Gospodarze mają aż (33) stracone bramki, z drugiej strony Rovers to najskuteczniejszy zespół bieżących rozgrywek. Wyjazdowy mecz, ale (5-3-0 15-2) i w delegacjach Shamrock punktuje mocno. W kwietniu w tej parze (@4-4), gdzie faworyt dał się zaskoczyć i musiał gonić wynik, tutaj w naszej ocenie wyciągną wnioski i będą starać się kontrolować rywalizację z Cork od pierwszych minut.