Bukmacher:
Kurs:
1.70

jack13 Typujemy.pl

Zacznijmy od tego obie ekip przegrały swoje pierwsze starcia tak więc przy tych rywalach w grze pozostawi ich tylko zwycięstwo, nikt tutaj remisem nie będzie się interesował.
Kamerun długo się bronił z Chile ale musiał wreszcie skapitulować w końcówce ostatecznie przegrywając 0:2, ale rywal po prosty był lepszy i gdyby był skuteczniejszy to ten wynik byłby znacznie wyższy. Na bardzo wiele pozwalali rywalowi od samego początku który z łatwością w pierwszych 45 minutach rozklepywał tą defensywę mimo że gracze z Afryki bronili się całym zespołem i mieli sporo sił, do przerwy powinni przegrywać co najmniej 0:2, ale skórę ratował im bramkarza. Wspominam o tym z ważnego powodu bo dziś w 10 dostępu do bramki nie będą bronić bo nie mają czego i to ich jakość w defensywie jeszcze osłabi tego jestem pewien. Do tego w środku pola potrafią bezsensownie tracić piłkę, co skutkuje od razu sytuacją bramkową. Ofensywnie potrafili szczególnie w drugiej połowie fajnie wyjść z kontrą, ogólnie mają fajnych graczy w ofensywie, którym siły i szybkości nie brakuje a z tym co wyprawia Australia w defensywie o czym za chwilę powinni sobie dobrze radzić.
Australia jakimś cudem przegrała z rezerwami i młodzieżą Niemiec tylko 2:3, dwie bramki strzelili na sporym farcie ale potrafili stworzyć sytuację i to się liczy. Oglądałem ten zespól jeszcze w starciach z Arabią Saudyjską u siebie 3:2, oraz Brazylią 0:4 – defensywa po prostu nie istnieje, zero krycia, trener ciągle zmienia ustawienie, druga linia w ogóle nie pomaga a to wszystko na taktyce w której próbują grać defensywie, to jak to będzie wyglądało dzisiaj gdzie muszą atakować. Zresztą ten zespół jest tak nastawiony czyli ofensywnie, wysoko wyszli do Niemców za co zostali szybko skarceni to samie z Brazylią, dziś tego samego się spodziewam, z lepszym efektem w ofensywie bo Kamerun w defensywie to też ogromna bieda. Naprawdę mocno się zdziwię jak tutaj nie będzie strzelania po tym co widziałem w ostatnich starciach obu ekip – czyli jeszcze raz napiszę zero jakości w defensywie.